KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Septembarska jutra!

+50
Mali Princ
nina :)
ciklama
SannI-AlL
lilly13
zoxa
hany
daca32
saška
Tinche
brinbili
lolipop
medolino
red
senka
dr mali pariz
anak
nacKa
cufta
Milijana
dragana76ns
JocY
Gramatika
caci
Orline
korpica
Xena
MAAKKI
BiKsi :)
dra00
cicsa80
Botox
maus
Mrvica
bulevarka
LaFolie
missile
djole42
bobica83
Tanja83
MARA
ZarPtica
KoMetaK
bak
HappyGirl
mijaki
Ema78
lilya
Mirjana
mamajednogprinca
54 posters

Strana 5 od 23 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14 ... 23  Sledeći

Ići dole

Septembarska jutra! - Page 5 Empty Re: Septembarska jutra!

Počalji od caci 6/9/2012, 10:01

Dobro jutro ljubav
Kako dugo nisam pisala na jutrima Embarassed
Iscitah sada septembar
i maus ti si zena queen dopala se baki a unuk nece da zeni a ima eeejjjj 21 godinu  b  b  b
Bojana svaki puit se zagledam u tvoj avatar i naočare naočare verujem da ce analize biti ok ,a to da smo svi ponekad smotani jesmo ponekad lol!
La Foli dobra ti je ova nemoze da rodi  b
Heppy love
Mirjana i ja se prijavljujem za konverzaciju sa cvrletom ...uh kako bi uzivala samo da znas igra
Bak usne
Sve moje drage zenske d
Ja evo pijuckam kaficu ,pa oko10 idem da markica upisem u skolu za Engleski yes na poslu sam posle podne.
Da pomenem jos jednu novu i bitnu stavr u mom zivotu. Imam novu dijagnozu dijagnosticiranu posle jakih bolova u stomaku,zavrsavanje na hitnoj par puta. sve rezultati uredni a bolovi ne nestaju. I posle u privatnoj klinici u kojo idem dr koja me operisala pre dve godine posumnjala na Porfiriju i napravili ispitivanja i dokazalo se da je to. Bila sam u nok daunu neko vreme kako sve nesto se do mene docepa. Koga interesuje evo da procita ste je to http://www.rijetke-bolesti.hr/default.asp?qID=o_bolestima&eID=popis_bolesti&eLink=akutna_porfirija.inc
Vemo retka bolest i bas je mene morala da nage affraid
Sad je malo bolje ,zato sto sam usmerena prema svog dzaka prvaka pa i nemam bas puno vremena da mislim na to. yes
Ljubim vas sveee ljubav ljubav i sve vas jakoooo zagrljaj
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra! - Page 5 Empty Re: Septembarska jutra!

Počalji od bak 6/9/2012, 10:14

Dobro je da se ustanovi dijagnoza, koliko god bio sok u pocetku. I sto se ona fino moze drzati pod kontrolom, ako se vodi racuna o nacinu zivota, koliko sam skontala. Bice to sve ok, sad bar znas koji su uzroci tvojih tegoba.

Inace kad god cujem za porfiriju i sarkoidozu setim se Dr Hausa Embarassed
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra! - Page 5 Empty Re: Septembarska jutra!

Počalji od lilya 6/9/2012, 10:19

Samo da vam mahnem ff

Na poslu guzva, posla preko glave, ali konacno normalna sefica i normalna atmosfera, i stvarno mi milina da radim. Da mi neko reko pre mesec dana da cu ovo izgovoriti/napisati verovatno bi ga tresnula sto me nervira.
Imamo samo jednu tu koleginucu kukaljku, ali svi ostali su OK i stvarno mi je sad super na poslu. E sad sto ima puno posla. Bolje da ga ima nego da ga nema.

Caci, procitah malo o tom tvom Porfirij, nije naivno draga, moras dobro da se cuvas, ali bice sve OK, znam da ces ti voditi racuna o sebi c

Zene, sve bih ja vas pojedinacno pomenula, ali stvarno frka mi ovde, moram da palim, posao zove.
Sutra radim UZ, urin i urinu kulturu i briseve opet za svaki slucaj. Da mi nesto ne promakne, msm da proverim da li je podstanarima udobno i da se nije jos neko uselio Rolling Eyes
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra! - Page 5 Empty Re: Septembarska jutra!

Počalji od Ema78 6/9/2012, 14:11

Caci, bas bezveze... ali, to je bolest sa kojom se moze ziveti. Zato se vas dve lepo upoznajte, pokusajte da nadjete zajednicki jezik, kad je vec tu i nemoj da te bolest drzi pod kontrolom, drzi ti nju.

Nek ti je srecan taj prvi razred, uzivaj !!!
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra! - Page 5 Empty Re: Septembarska jutra!

Počalji od Gramatika 6/9/2012, 14:48

Ema78 :: Caci, bas bezveze... ali, to je bolest sa kojom se moze ziveti. Zato se vas dve lepo upoznajte, pokusajte da nadjete zajednicki jezik, kad je vec tu i nemoj da te bolest drzi pod kontrolom, drzi ti nju.

Nek ti je srecan taj prvi razred, uzivaj !!!

Septembarska jutra! - Page 5 561840
Maus, znaju babe! I ova Lafova- zna znanje! Tako sa devojkam, uvek postoji mogućnost da postane snajka, pa na vreme je hejtuj!
Ne ljutite se što vas ne nabrajam poimenično, muka mi je od čitanja i pisanja. I od svega drugog, manje više... Very Happy
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra! - Page 5 Empty Re: Septembarska jutra!

Počalji od Mirjana 6/9/2012, 14:55

Bak čuvaj se komaraca!
Caci affraid Nadam se da će sve biti OK. Srećan vam polazak školu igracice igracice igracice
Mnogo žurim, a sve vas love
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra! - Page 5 Empty Re: Septembarska jutra!

Počalji od caci 7/9/2012, 08:05

Dobro jutro cure ff
imam tolkiko vremena da vam pozelim dobro jutro i lep pocetak vikenda onaj ko ga ne radi, jer recimo ja radim i za vikend Mad
da vam postavim dorucak i kafu i begam na posao. da vas sve d i poljubac
Septembarska jutra! - Page 5 2ugnm0m

Septembarska jutra! - Page 5 2wquyh4
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra! - Page 5 Empty Re: Septembarska jutra!

Počalji od BiKsi :) 7/9/2012, 08:24

I šta sam ja zapamtila, pa naravski, da me Mima sanjala i da sam je baš stisla! Septembarska jutra! - Page 5 612963 Septembarska jutra! - Page 5 779578 Septembarska jutra! - Page 5 543728

A da se ismejah na provale sa babama, ma nema dalje! Septembarska jutra! - Page 5 404938 Septembarska jutra! - Page 5 404938 Septembarska jutra! - Page 5 404938 Septembarska jutra! - Page 5 404938 Septembarska jutra! - Page 5 404938 Pazi slatko sa košpicama! Septembarska jutra! - Page 5 404938 Septembarska jutra! - Page 5 404938 Septembarska jutra! - Page 5 404938 Septembarska jutra! - Page 5 404938 Septembarska jutra! - Page 5 404938 Septembarska jutra! - Page 5 404938 Čega se sve sete te babe! Al ova Mimina je zakon! Septembarska jutra! - Page 5 404938 Septembarska jutra! - Page 5 404938 Septembarska jutra! - Page 5 404938 Septembarska jutra! - Page 5 404938 Septembarska jutra! - Page 5 404938 Septembarska jutra! - Page 5 404938 Dobro Mimice, kao ti je muž reagovao na tu piletinu što ti baba nudi?! Zna li on uopšte da ima konkurenciju?! lol! lol! lol!

LJubim vas sve, terapija mi baš prija. Na poslu baš posla imam, kao pred odmor! lol! I kući ću nešto za vikend poneti da završim, da ne paničim u ponedeljak da li ću stići ili ne.
Ne znam da li sam rekla da mi je nana u bolnici, operisala i drugi kuk, pa i oko nje briga. TUžna, šta je sve snadje u poslednje vreme. Crying or Very sad
Brat i snajka danas dolaze s klincima s mora, baš sam ih se poželela. Prasad moja! Very Happy Treba da se vidimo i sa zaovinom klinkom pre mora, zvala me juče da vidim njenu novu sobu. Obaveza dosta, a vremena malo. Usput se moram malo i spakovati za more, terapije imam još danas, ponedeljak i utorak, i onda utorak na sredu idemo na more.

Nisam vam rekla ni da je Cole moj veliki heroj pomagao vatrogascima na Čigoti u gašenju požara! Duša moja! Doduše, pomagali su i muževi od njegovih sestara! Bilo je baš kritično! I strašno! Ja ga odavno nisam videla pod većim stresom nego tih dana kad je bio na planini! Al sve se dobro završilo, jeste šteta ogromna, al obnoviće se vegetacija, sigurna sam!

Odoh, ima se posla, ljubim vas sve i stiskam kao Mimu u njenom snu neki dan! Very Happy

Za maju76 i da svakim danom bude sve bolje i bolje, do potpunog izlečenja! Septembarska jutra! - Page 5 275568 Septembarska jutra! - Page 5 38642
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra! - Page 5 Empty Re: Septembarska jutra!

Počalji od maus 7/9/2012, 08:27

Dobro jutro!

Bojana86 ::
al sam mnogo pre lenja da piskaram ista po forumu, msm, uhvatila se ja ko pijan plota one teme o kuvanju i teme o desavanjima u trudnoci i to mi je, ne izbijam odatle Very Happy

Drz` se ti i dalje teme o kuvanju, jer tvoji recepti su zaista fantasticni! Svratim ja, ukradem koji recept, opasem kecelju i pravac kuhinja. Onda te hvalim na sav glas Very Happy Mislim, drz` se ti i nas i ove teme. Sra radi Cicko? Dugo nisi o njemu pisala.


orline ::... dodje potencijalna snaja. Nije vadila koštice Septembarska jutra! - Page 5 404938

Jbg obrisa po teksta slucajno, ali se vidi sustina Very Happy Baka je carica hahahahahahaha Orle 33. nedelja lol!

bak ::
Za vikend kazu lepo vreme, vrbujem muza da idemo na ceo vikend na Dunav, videcu da li cu uspeti. Boze, ja sam jedina zena koja muza tera na pecanje v E vala idemo yes

hahahahahahaha ja mislim da jesi queen lol! Nadam se da ces uspeti da ga nagovoris i da lepo provedete vikend na Dunavu.
Slike cu okaciti sigurno sutra. Haljince, kuk, struk i jos po nesto. Imam i slike sa spusta Drinom, mi sami organizovali...i to zelim da vam pokazem, tu lepotu Drine od Ljubovije ka Loznici. Cula sam se juce sa Majom. Pisala sam gore na temi.

Caci mila bitno je da su dr postavili dijagnozu. Dobra terapija i sve ce biti ok. Mama djaka prvaka Very Happy Prelepo! Hvala na posluzenju.

Lilya drzim fige da nalazi svi budu ok!!!

Gra da mucnine prodju.

Mili uziva sa decom na moru. Jedva cekam da se vrati i da nam raportira.

Biksi rode kada palis na more?

Miss i ti polovinom septembra ides. Hocu i ja sa vamaaaaaaaaaaa Very Happy

Kako cu danas preziveti dan, pojma nemam. Gledala Tipsarevcica sinoc, malo dremnula i ustala da gledam Noleta. NESMAL da zakasnim na posao. I Ana jutros navijala sa nama. Odlican tenis! Vredelo je ostati do posle ponoci, zao mi je sto Tipsa nije uspeo i vredelo je spavati samo par sati i gledati fantastican mec. Zev zeeeeeeeeev.

Svima usne
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra! - Page 5 Empty Re: Septembarska jutra!

Počalji od missile 7/9/2012, 12:37

Dan, Jutra! Very Happy

Evo i mene, ali koliko da mahnem ff

Opet sam zdrava, isterala bakterije i/ili viruse napolje f
i evo me naposlu h epa, ništa nije savršeno Rolling Eyes

Glavu od jutros ne dižem, sad tek doručkujem grisini (ala ću da doteram liniju Wink ), pa vas neću čitati, nego samo da poljubim usne i stisnem d
slobodno priđite, ne prenosim nikakav virus.

Kažu da tigrasti komarci prenose nilsku groznicu (ili kako se već zove), a kod nas njih kao nema, pa smo kao mirni. A u Grčkoj? zbunjen
Tako da ću za mor kupiti i Autan, i neko sredstvo za ribolovce protiv komaraca. Kažu da miriše, ali neka, što je sigurno....

Mišice, možeš s nama, mi volimo društvo! bb Ako napravim liniju približnu tvojoj, možemo i slike da kačimo! igra

Ajd uživajte u lepom vremenu, biće sve toplije i toplije d
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra! - Page 5 Empty Re: Septembarska jutra!

Počalji od lilya 7/9/2012, 13:04

Dobar dan, ja od jutros kao na pokretnoj traci. Rekose mi da neki izvestaj koji radim makar jedan ceo dan im treba u 13h, a ja ga ni pocela nisam raditi affraid
Majko moja, kad sam sela i krenula... Nikad kraja, ali izvukoh se nekako f
Za sat vremena krecemo u Vrnjacku banju, srecom inace bi pala na nos od posla. Ovako cu lepo od ponedeljaka da padam na nos v

Jutros sam odnela urin na analizu i sve je ok, a radila sam i briseve i UZ. Na UZ sve OK, lep vodeci folikul, lep endo jos kad bih se oslobodila ovih prokledih kokosaka, mislim da bi se mm i ja katapultirali u Prag za tili cas.

Nemam vremena sve da komentarisem, ali sam procitala i sve vas ljubav
Odo da prezivljavam jos ovih sat vremena ff

ps. promena plana na Gocu, nece se okretati guda nego jaga. Sto mi lose palo lol!
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra! - Page 5 Empty Re: Septembarska jutra!

Počalji od LaFolie 7/9/2012, 14:09

U Pancevu truju danima iz Juzne zone, nema komaraca c
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra! - Page 5 Empty Re: Septembarska jutra!

Počalji od missile 7/9/2012, 14:57

lilya ::
Odo da prezivljavam jos ovih sat vremena ff

Lili, čitaš mi misli!  b

LaFolie ::
U Pancevu truju danima iz Juzne zone, nema komaraca

Lafe, evo primera da svako zlo ima svoje dobro v  b

E, cure, razveseliste me, hvala vam! cvet
Ja preživeh dan na poslu, a za sledeću nedelju ćemo videti.

Odoh na vikend, da gnjavim muža sa unapred pakovanjem stvari lol!
vama (ako se ne vidimo) želim još prijatniji vikend, posebno Maji da bude još bolje, i Meti- da skoči beta molitva

Lili, pojedi parčence jage i za mene, plzzzz cvet
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra! - Page 5 Empty Re: Septembarska jutra!

Počalji od mamajednogprinca 8/9/2012, 07:38

Dobro jutro drage cure!
Nije me bilo par dana ja i Vasa non stop napolju da iskoristimo ovo divno vreme.

Evo dorucka
Septembarska jutra! - Page 5 2us9blx
Izvolite kaficu
Septembarska jutra! - Page 5 1678cpe
i sokic
Septembarska jutra! - Page 5 2lsb0uq
Misli na maju i saljem poyitivne vibracije .

Meta igracice igracice igracice
Sve vas d ...
mamajednogprinca
mamajednogprinca

Broj poruka : 241
Godina : 34
Location : Beograd
Datum upisa : 19.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra! - Page 5 Empty Re: Septembarska jutra!

Počalji od lilya 8/9/2012, 08:52

Samo da mahnem iz banje Very Happy

Odavno se nisam ovako lepo naspavala. Juce sam bila mrtva umorna i ledja me ubijala, jutros ko nova. Mm spava ja cu sad caskom da se spakujem, knjigu pod ruku i pravac neka kafana na limunadu.

Ajd uzdravlje i pisem kako je bilo na Gocu
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra! - Page 5 Empty Re: Septembarska jutra!

Počalji od Ema78 8/9/2012, 16:49

Na Gocu nisam bila ne znam od kada, ali jesam prosle godine na Zlataru... Bilo je fenomanalno, spavali smo kao topovi !!! Volim te nase planine, pogotovu kad nije guzva !!! I sad planiram neku akciju, mozda neka banja ili neki izlet do Lisina... videcemo...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra! - Page 5 Empty Re: Septembarska jutra!

Počalji od Ema78 8/9/2012, 19:54

Dobro vece, dobro vece, kako ste komsinice, kako kuk?
- Dobro dete hvala, nego kako si ti, nesto si se otanjila, di ti je onaj tvoj?
Tu je, tu je , radi, kao i obicno.
-Hm, nesto si mi i bleda, a da on tebe ne vara?
Pa ne znam, morate njega da pitate.
- A, kad ce ta beba? Idu godine, sramota...
Sve u svoje vreme, izvinite zurim, sve najbolje...
-Cek, cek, da ti kazem... Je l, je l ti ne mozes , ili onaj tvoj ?
Ma komsinice, sve je u redu, nemojte da se brinete, bice bebe, al sad zurim...

- Ma ne brinem ja za tebe, brinem za mog unuka...
??????
- Ako omaj tvoj ne moze da ti napravi dete,a ti oces da rodis, imam ja unuka, cini mi se da voli muskarce, al nema veze, ja hocu praunuce . Je l hoces ti da ja tebi lepo platim, da ti meni rodis praunuce, posto od onog mog unuka nema vajde, budala... Znam da se sad nesto moze preko epruvete, ne moras da spavas sa njim...

Ma hvala na ponudi, al zurim sada, pricacemo...
- cek bre da ti kazem, ima stan, ima kola, ima poso, a ti si zgodnjikava... sve sto on ima ostace tebi i detetu... ustvari, ne moras ni da kazes muzu, kazi da si pila vitamine i da si zatrudnela...


Ovo je razgovor izmedju mene i komsinice, koju nisam videla jako dugo, a ja sam samo otisla da bacim djubre...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra! - Page 5 Empty Re: Septembarska jutra!

Počalji od JocY 8/9/2012, 20:05

AUUUU
Ja sam u soku affraid
Resila baba da ima praunuce po svaku cenu... Sta sve ljudima nece pasti na pamet to je strasno.
I sta je sa tim babama vise prvo sa Maus a sad ti...
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra! - Page 5 Empty Re: Septembarska jutra!

Počalji od Gramatika 8/9/2012, 20:16

Ijao! affraid
E ovaj prvi deo dijaloga verovatno zna većina nas iz iskustva, ali ova ponuda koja sledi u nastavku... Na šta su sve ljudi spremni!
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra! - Page 5 Empty Re: Septembarska jutra!

Počalji od mijaki 8/9/2012, 20:22

baba je queen
slatko sam se nasmejala, ponuda deluje kao naucna fantastika, ali eto....svasta se desava lol!

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra! - Page 5 Empty Re: Septembarska jutra!

Počalji od Ema78 8/9/2012, 21:46

Ma trebalo je da je pitam koliko para nudi, i koje to tacno vitamine treba da uzimam !!! A praunuk joj nije los, videla sam ga par puta, steta...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra! - Page 5 Empty Re: Septembarska jutra!

Počalji od mijaki 8/9/2012, 21:50

...pa ti sto vole muskarce uglavnom nisu losi, steta lol!

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra! - Page 5 Empty Re: Septembarska jutra!

Počalji od Ema78 8/9/2012, 22:02

igra
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra! - Page 5 Empty Re: Septembarska jutra!

Počalji od mamajednogprinca 9/9/2012, 08:24

Dobro jutro
Ja sam u Shocked od babe pa ta baba ti je sou no coment.
Mi danas idemo u zoo vrt po prvi put mislim Vasi je prvi put.
Evo izvolite
Septembarska jutra! - Page 5 33nw1nt
Septembarska jutra! - Page 5 Ogwhgz
Ne videh nigde metine rezultate jeli vadila betu?
Sve vas d
mamajednogprinca
mamajednogprinca

Broj poruka : 241
Godina : 34
Location : Beograd
Datum upisa : 19.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra! - Page 5 Empty Re: Septembarska jutra!

Počalji od dragana76ns 9/9/2012, 09:56

E pa drage moje, da vas pozdravim ovog divnog septembarskog jutra sunny

Nisam bila aktivna neko vreme,valjda i neko zasicenje a i obaveze stisle sa svih strana pa sam se borila....a zreeeeeeela sam za odmor, a odmor ni na vidiku, nikako zbog posla da se usaglasimo a dosta mi je letovanja sa drugaricama. Jedino sto cu na Zlatibor, par dana pre svadbice otici...

Vidim babe su aktivne, provodadzisanje takodje Very Happy

Caci, da pozelim Markicu srecan polazak u skolu. Nadam se da si vec bolje Septembarska jutra! - Page 5 561840

Ne znam koliko je pametno da vas sve pominjem,nekog cu propustiti....pa da ne pravim nikome nazao sve cu vas zajednicki stisnuti Septembarska jutra! - Page 5 692299

E Bixi, Lilya.....sta vam je najbolje pomoglo za ledja, vec preko dva meseca imam konstantne bolove u lumbalnom delu...a isla sam na UZ i indiferentnu i nista, isla kod kiroprakticarke samo mi izvukla pare i opet nista a sad idem kod jedne zenice, fizijatar je...radimo vezbe disanja, istezanja...jacanje misica i masazu, bolje mi je ali ako ne odem dva-tri dana opet jadi. Od oktobra krecem na jogu, ona mi je bas prijala....
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Septembarska jutra! - Page 5 Empty Re: Septembarska jutra!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 23 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 14 ... 23  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu