KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+54
cici
Milijana
SannI-AlL
saška
senka
penelope
beta
lolipop
mamajednogprinca
red
malaplava
Ema78
seka 35
ninica2
LaFolie
lilya
dra00
KoMetaK
Mali Princ
nacKa
Shizika
Mirjana
M.
Nefertari
dr mali pariz
Vuchica
MIRKA85
noja
MAAKKI
shenon
maus
fenix
BiKsi :)
jagodica
lena
cufta
maki79
Xena
racili
bak
Mrvica
veki1
Botox
sanjicica
Akijeva
Jelica
anak
medolino
heart84
mijaki
Orline
Gramatika
lilly13
stefi :*
58 posters

Strana 3 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 18/8/2012, 09:57

Stefi, pisala je Maki u svom dnevniku.

Mijaki, su se smirile kontr. skroz?

Heart, kako mamu mu...Izgleda sve češće se javljaju alergije na te sintetske heparine Mad Nadam se da će ti neki drugi odgovarati više i da neće biti crvenila.

Inače, redje sam se javljala baš zbog majstora i nekog raspremanja u kući, pa još mm se pakovao, i atko..malo da povatam vas trudnice ostale dokle ste.Vidim akijeva uleti sa nekom prukom, ali ništa ne napisa dokle je, ako je...
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od medolino 18/8/2012, 10:13

Gde ste okruglice? osmeh srce

Mijaki,vidim uziva u kupovini,odlicno,priprema sobicu za svoju Anu sreca Vidim setas i uzivas pa pretpostavljam da je sve u redu i da su se kontrakcije smirile! Ljubim vas ljubav ljubav

Orlic nam pocela spremati sobicu za svoju bebicu g Sad pravi mesta a za koju nedelju ce biti uzivancija sa sve stvarima i krevetcom Very Happy I ja cu biti kao i ti,sve cu skoro da nasledim od zaove koja ima blizance,sve stvarcice,krevetic,auto sedista,kolica tako da nista ne moram da biram a sve mi se svidja Wink
Znaci javlja se Svrca svojoj mamici,a sto se imena tice,ma taman cete na vreme izabrati ime,kad Svrca dodje na svet osmeh srce

Heart,nadam se da se osip povukao i da je sve u redu yes

Ljubim vas sve redom ljubav ljubav ljubav

medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lena 18/8/2012, 10:15

Trdunjace, sve vas ljubim i milina je citati kako lepo napredujete... Tu i tamo neki problemcic tek da ne bude dosadno ali sve ste superiska!!!

lol!
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 18/8/2012, 11:05

jutro i od nas dvoje :)
pije se kafica, posle do maxija po nabavku za rucak i takoooo
ja inace mog miska skoro svaki dan snimim kako se mrducka
nije mi tesko jer je akrivan non-stop hehehe
taja je zabrinut, on je mislio da ce dobiti neku mirnu bebicu Very Happy
malo smo ga zeznuli Very Happy
i tako, jutros je show pravio, ja stavila daljinski na stomak , kada je on poceo da se giba, a daljinski samo s jedne na drugu stranu, hehehe
ne prestaje, odakle mu snage toliko....
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od jagodica 18/8/2012, 11:41

Ćao drugari!
Malo sam preterala u prethodne 2 nedelje, pa me je juće stigao dan D:
Ujutru prokrvarili hemoroidi -srce mi stalo, da nije vaginalno krvarenje; onda mi krenulo peckanje dole -bila sam na kontroli, dr me pregledala vaginalno, nije uzimal bris, ali mi je rekla da imam gljivice i dala ginodaktanol. Počela sam da tripujem da sam alergična na njega, jer peckanje mi se pojavilo od kako ga uzimam. Grčevi me ubiše, pa mi je juče pukla vena ispod kolena, jedva sam hodala. počela sam juče da pijem magnezijum. Kao vrhunac, u sitne sate me uhvati i gorušica, baš kad nisam imala ništa da popijem...
Danas sam bolje, bio je to kao pad sistema!
Poljubac za sve i čuvajte se!
jagodica
jagodica

Broj poruka : 247
Datum upisa : 04.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sanjicica 18/8/2012, 12:58

Dobar dan drage moje,izgleda da nas gorusica sve pritiska.Ja sam nocas jedva zaspala jer sam mislila da ce mi sprziti i zeludac i sve do grla No .Uh ali od jutros se lakse dise mislim za sada sam mirna a frka od hrane postoji jer kada sam negde procitala sta sve izaziva gorusicu ma idi bre pa ispade da nista nesmem da jedem .Opremila sam se bademima i ne znam da li se tripujem ili oni stvarno pomazu za sada.
Inace samo da vam se javim nece me biti do sledece nedelje opet odoh u selo da ugrabim jos malo cistog vazduha jer pocetkom septembra ulazim u 7 mesec i od tada neplaniram nigde da putujem ipak bi da budem blizu bolnice.
Sve vas ljubim i pisem vam kada se vratimo. ljubav ljubav ljubav
sanjicica
sanjicica

Broj poruka : 507
Location : Beograd
Datum upisa : 27.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 18/8/2012, 14:12

Da vas ljubnem okruglice!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 18/8/2012, 14:25

mene zanima gde vi radite 4D a da je povoljna cena i da ne otaljaju za 20 minuta.... htela sam dragog da vodim jedan dan da vidimo zajedno bebaca jer od 14. nedelje nemamo nikakvih ni fotkica niti su mi ga pokazivali na ekranu.... e da, da je u beogradu....
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 18/8/2012, 14:39

evo mene jopet!!!! juhuuuuu!!!
orliska vidim sobicak se sprema, pisala si da ces svasta nesto dobiti, i ti i Medolino, izgleda da jedino ja nista necu dobiti Crying or Very sad ima ljudi sa decom oko mene ali ili planiraju drugo ili deca vec porasla pa stvari demode...a niko se i ne nudi, mozda im je glupo jer misle da ja ne bih prihvatila...Ne zalim se, ionako bih verovatno sve htela da kupim novo osim npr sediste za kola ili tako nesto...

bojanice mazi svrcu, u stvari bocni ga jednom za mene da sutne i teta MIjaki osmeh srce

jagodice, moras malko da usporis, a hoce tako dan kada te sve stigne! danas je vec bolje, sutra ce vec biti zaboravljeno usne

sanjicice, kada gorusica stegne preko svake mere uzmi slobodno Gelusil Lac, meni rekla doktorka da mogu, a i moja mama je u obe trudnoce bas pila i veruj mi nista ne fali ni meni ni bratu igra
ja isto izbegavam, ali kada postane nepodnosljivo pogrickam i mirna Backa yes

...ja mislim da su mi se smirile te kontrakcije, ili sta vec...msm ja 90% dana prelezim, juce sam otisla 150m do Mege, danas kolima do Home Marketa i Kike, dok su brat i muz obilazili spratove ja legla na neku garnituru i odmarala....rucak ne kuvam, mama mi salje, nista ne radim po kuci, apsolutno nista, tako da sam danas sebe castila odlaskom u kucevni shopping (inace vise volim da kupujem dzidza bidze za kucu nego garderobu)...
jao kupili svasta nesto, narandzastu jaje lampu za baby sobu, novi tepih za dnevnu sobu, neke divne stolnjacice, neke krpare za kupatilo, novi narandzasti servis (toliko retko perem sudove da napunimo masinu a nema cistog posudja)....
sada da cepnem Utrogestan i do veceras sam mirna...

...pisala mi je dr Sonja, jos malo pa skida gips, bas mi je krivo sto se tako povredila... Sad

eto, sve vam napisah, ljubuckam vas i grlim jako, odoh da ruckim gulash...njami, njam...

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 18/8/2012, 14:42

Bokice ja sam radila u nekoliko ordinacija - 4D u Maksima Gorkog, Analife, Ivanovici ....cene 6.000-7.000hilj
svuda su bas lepo gledali...najmanje pola sata...

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od heart84 18/8/2012, 16:36

smajli angel Evo mene Very Happy nesto me zezao komp pa se nijsam javila. Juce sam provela pola dana u viisegradskoj radila OGTT test, rezultate pisem na temi. Doca pogledao i rekao da slobodno mogu da navalim na slatko da je sve ok Very Happy E sad sto se tice Fraxiparina juce ujutru i uvece dala sam ga u ruku i nista mi se nije pojavilo ni svrab ni otok ni crvenilo Very Happy Stomak se skroz smirio i noge nemam vise one reakcije. Bila za svaki slucaj kod nekog hematologa Labuda Ristica jedino njega pronasla cisto da mi pogleda mesta na kome su se javili osipi i otoci. Njemu je bilo cudno sto mi se nije pojavilo na ruci, kaze ako sam alergicna pojavilo bi mi se gde god da se ubodem i da je dobro sto mi je to samo trenutna reakcija i odmoh prolazi. Ali mi je rekao da poslusam Miljica i da promenim za Fragmin,i da ga primam jedanput dnevno,nedelju, dve. A Miljic rekao da nastavim dva puta dvevno sa Fragminom Rolling Eyes Jutros sam ga dala u ruku i nije bilo nikakave reakcije.
Pocelo je nesto grlo da me boli Sad bes me nervira
Mijaki skitas,skitas, i ja sam danas bila u Kiki, koliko samo trudnica Very Happy

Sve vas ljubim ljubav
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 18/8/2012, 16:59

cure beby opremanja u najvecu traju...divota! mi smo malo zatajili,mm zavrsava silne neke poslove,ja svekrvi pomazem oko zimnice sedim i gledam i zapricavam je Laughing pa najverovatnije od septembra krecemo u baby soping i mama da se onovi za u bolnicu malo Razz ,sobica ceka,za sada samo sam kupila sitnice,smatram da sve moze da se nabavi za dan,dva...inace brojim dane do ulaska u 8.mes.jos 6 dana. pocela sam da dajem fraxi u rame i mnogo me vise boli nego stomak,hematolog je rekao nekoliko dana pa da se vratim na stomak,valjda tu najbolje deluje..
sve vas ljubav
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od heart84 18/8/2012, 17:15

Stefi i ja juce i danas Fraxi dala u ruku i tu me najvise boli. Kd kog si hematologa, meni je Miljic rekao da mogu da se bodem u stomak do 24 nedelje posle nikako Shocked
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 18/8/2012, 18:26

Omg ja sam se 30 ned.bockala u stomak No ..ali onako vislje u odnosu na pupak ne okolo..pa hematolog ovde u leskovcu...
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 18/8/2012, 20:36

ja se bockam u noge i ruke, stomak sam prestala pre jedno 4-5 nedelja...jeste, tu je najbolja resorpcija, ali ne mogu da ubodem pa to ti je....
sada kada su mi se nogice osule, bockam ruke...ako se osip prosiri, moracu i ja srculencetovim stopama... Wink

heartic, mogle smo se sresti, ja nista interesantno ne videh, stolicu za ljuljanje sam vec pazarila, kolica nikakav izbor...

cekam neke majstore da dodju da mi vrate kljuceve od stana koji su okrecili, a spremila sam testo da pecem picu, bas me nervira sto kasne....gorusica veceras ubija, ali mi se ne ispalti da pijem lek pre vecere....

Ana bocka stomak a ja vas ljub, ljubuckam...

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 18/8/2012, 21:57

Mijaki objasni mi gde u noge? Ne znam jel pijes donat vodu,neverovatno koliko mi pomaze ma mogu da jedem bilo sta odlicna je...
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 18/8/2012, 22:28

Stefi, ovako je meni Miljic objasnio: podelis nogu po sredini spreda, isto to uradis sa strane (podelis po sredini), i bockas u butinu izmedju te dve sredine...objasnih glupo, n'umem bolje Wink
Donat sam pila, pa prestala, grozna mi je, bogami cu sutra da kupim Wink
ljub, ljub usne

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jelica 19/8/2012, 00:16

Videh da je hearth vec radila ogtt test...zasto tako rano? Meni jos niko nije pominjao...Devojke, ja sutra idem put mora, prvo Zlatibor...
Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 19/8/2012, 09:45

Jelice, uzivaj na odmoru i brcni se i za nas Wink

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od heart84 19/8/2012, 09:52

Jelica ::Videh da je hearth vec radila ogtt test...zasto tako rano? Meni jos niko nije pominjao...Devojke, ja sutra idem put mora, prvo Zlatibor...

Meni je Ljubic dao da radim sada i ako sam mu rekla da mi je endokrinolog dr. Sumarac dala da radim izmedju 24-26 nedelje, a sto mi je dao tako rano nemam pojma. Vazno je da su mi nalazi ok, pa cu otici kod dr. Sumarac da je pitam da li je neophodno opet da radim.
Lepo se provedi i uzivaj malo i za nas Very Happy

Da Mijaki nema nista specijalno, ja kupila neke pletene korpice sa medom Very Happy
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 19/8/2012, 11:02

mijaki draga stvarno nisam razumela bas Laughing al nema veze dok moze u ramena cu...donat po malo pola case ili celu pre spavanja recimo i nema kiseline i gorusice...ja je pijem bilo kad
jelice lepo se provedi i ne brini o sitnicama,ja sam u petom mes.bila na moru,pisala sam ovde,tamo sam se bas opustila i kupala se i plivala,jedino mi je u putu bilo muka... Wink
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 19/8/2012, 11:21

stefi cek da probam ponovo, mozda je jednostavnije da kazem, bockaj butinu sa strane, ono gde barem kod mene sada ima mesanca Wink

eh to more, meni bas nedostaje, tesim se da cemo Ana i ja u Junu sledece godine da se brckamo...sve sam smislila Porec, Trogir, Marina...sa mojom mamom...
posle cu ja na sugavi posao, a onda u Septembru odmor i sa taticom u Grcku...

odoh da upalim masinu i da citam novine...
ljub, ljub....

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 19/8/2012, 12:07

Ja sam se bockala u butinu u sredisnji deo, trazila gde ima najvise mesa Laughing
I najmanje me je bolelo u nogu, ruke najvise.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od fenix 19/8/2012, 12:26

Cao sve trunice i one buduce samo da se javim dugo me nije bilo.RODILA SAM PREKRASNU CURICU MARIJU. 25.5. na CR SVE OK.LJUBIM VAS SVE. ljubav
fenix
fenix

Broj poruka : 344
Godina : 46
Location : Banjaluka
Datum upisa : 06.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jelica 19/8/2012, 15:25

Svasta Hearth, al sad si mirna...
Ja sam na Zlatiboru, sutra nastavljam ka moru...
Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu