KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+54
cici
Milijana
SannI-AlL
saška
senka
penelope
beta
lolipop
mamajednogprinca
red
malaplava
Ema78
seka 35
ninica2
LaFolie
lilya
dra00
KoMetaK
Mali Princ
nacKa
Shizika
Mirjana
M.
Nefertari
dr mali pariz
Vuchica
MIRKA85
noja
MAAKKI
shenon
maus
fenix
BiKsi :)
jagodica
lena
cufta
maki79
Xena
racili
bak
Mrvica
veki1
Botox
sanjicica
Akijeva
Jelica
anak
medolino
heart84
mijaki
Orline
Gramatika
lilly13
stefi :*
58 posters

Strana 1 od 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 15/8/2012, 11:58

cure ja danas bila prvi put kod hematologa,rekao mi je fraxi do kraja,a sada u 13h idem po rezultate d dimera i mozda malo u shoping ali mi je vrucina i tesko za setnju..
jelice srecan rodjendan love
mijaki uzas jedan,ja sinoc ne znam koji me djavo terao da citam o prevremenim porodjajima i to,cele noci kosmari i nervoza,strasno..
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lilly13 15/8/2012, 12:35

ff pozdrav cure
malo odosmo u off sa ovom odjećom (obzirom da ima posebna tema) ali i ja ću dodati koju, ali samo jednu Embarassed
Kod nas u BL baš i nema radnji u kojima bi se mogla kupiti odjeća za trudnice, imamo neki, nazovimo ga outlet H&M, u kojem se može naći po nešto (tipa jedna ili dvije stavri - samo jedna veličina) gdje sam ja kupila bermude/šorc za trudnice sa umetkom koji nosim čitavo ljeto (isplati se svake pare).
Za ostalo sam se uglavnom morala snalaziti, kombinovati nešto od svoje gardarobe. Kod nas ima da se kupi ovih pamučnih elastičnih materijala na kg pa sam sama šila neke haljine koje otprilike izledaju ovako (ovo je prva koju sam pravila, imala sam neki sličnu od ranije pa sam ustanovila da je model dobar za stomak Wink )
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  33217ar Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  28chers
a onda sam u nekoj prodavnici (tipa kinezi) kupila lanene hlače za 6 eura i isjekla ih prema već spomenutim bermudama (H&M) i ubacila umetak (ovaj pamuk što se prodaje na kg) u boji hlača i za 8 eura dobila odlične trudničke hlače (kad ih uslikam zakačiću ih već negdje), i isto planiram i sa helankama - kupim obične, izvadim gumu i došijem umetak za stomak od tog elastičnog pamuka. Jer nema šanse da ću ja ovde išta naći da kupim
Eto to je par ideja, za male pare Very Happy
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Gramatika 15/8/2012, 13:04

Bravo, Lili13! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  690119 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  729680
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 15/8/2012, 15:06

cure help! d dimer mi je 746,dr je rekao da nije strasno jer sam trudnica a i imam trombofiliju,ne treba da predje 1500 kaze tad bi bilo alarmantno..opet nisam mirna, kakva su vasa iskustva? Rolling Eyes
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 15/8/2012, 15:16

Stefi, mislim da je to OK.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 15/8/2012, 15:20

I da..Jelice, srećan i ovde rodjendan, mada smo ti mi temu otvorile za čestitke Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  561840 https://kutak.forumotion.com/t2223-jelice-sreaan-rodjendan#331306
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 15/8/2012, 15:21

stefi, vidi koja je granicna vrednost u lab-u, meni je Elezovic rekao da je ok sve dok je u granicama dvostruko veceg od ref vrednosti laba.
sa druge strane, Miljic ga ne smatra toliko relevantnim vec insistira da ginekolog posle 24 nedelje detaljno gleda ''protoke''...
opet ddimer ima razlicite ref vrednosti za razlicite periode trudnoce, zato ja radim u zavodu za transfuziju jer oni vode tu statistiku...
da ne duzim, mislim da ti je ok vrednost, nemoj da se plasis..
cmokic

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 15/8/2012, 15:23

lilly divna kucica i svaka cast za angazovanje vezano za garderobu, ja ne znam ni dugme da usijem Embarassed
danas opet nema Ane da se sutne, bas voli da me sekira Sad

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 15/8/2012, 15:37

Lilly, bravo, majstore Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  561840 Divan ti je stomak.

Mijaki, ne brini ti, Anči ne može baš svaki dan da te bije Very Happy
Meni dugo prošlo dok nisam počela svaki dan da osećam
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od heart84 15/8/2012, 16:32

stefi :* ::cure help! d dimer mi je 746,dr je rekao da nije strasno jer sam trudnica a i imam trombofiliju,ne treba da predje 1500 kaze tad bi bilo alarmantno..opet nisam mirna, kakva su vasa iskustva? Rolling Eyes

Draga meni je hematolog Miljic rekao da ne radim D-dimer, jer moze samo da zbuni coveka i da se mi bez potrebe traumiramo, posto on hoce u trudnoci da skace. Tako da ga ja do sada nisam radila, a htela sam na svoju ruku, pa se posle mislim bolje da necackam kad mi je covek lepo rekao da ga ne radim.
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 15/8/2012, 16:51

samo da javnem....fudbalerka se probudila, jupiiiiiiiiii radost
Anci sam osetila pre skoro 3 nedelje i od tada se svaki dan javlja...i to uglavnom prilicno cesto, zato se ja uprpim kad je nema...
ako bude nemirna kad se rodi kao sto je u stomaku, mami i tati nikada nece biti dosadno...jedva cekam da je gnjavim i razmazim...


mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 15/8/2012, 17:14

Hvala cure..ne mogu da se setim koja bese pisala zadnja da je radila taj dimer i da je bio visok... Heart da napomenuo je da je kod trudnica visok inace,evo i ja ga sad prvi put radim
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 15/8/2012, 19:23

Pokusacu s tel.da ubacim kucicu mog bebisona..
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 15/8/2012, 19:29

Nece nesto ili ne umem No
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od medolino 15/8/2012, 19:38

Pozdrav cure Very Happy
Stefi,novi avatar,bas je fantastican likeit Ajd ubaci koju slikicu tamo na temi stomacici osmeh srce osmeh srce

Lilly13,svaka cast na idejama za garderobicu yes A stomacic je kao bombonica usne

Mijaki,znaci javila se Ana,pa vidi da ti brines pa onda da se javi svojoj mamici i poruci da uziva u trudnoci i mazi stomacic ljubav ljubav

Jelice,ja bila dole na temi i cestitala rodjus love

Ljubim vas sve redom poljubac poljubac poljubac
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 15/8/2012, 22:02

Tnx medo i meni je cool osmeh srce ti si sada 13.nedeljica super...
Ma pokusavam sa slikom i ne uspevam..
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od anak 15/8/2012, 22:46

Lilly super as
Mijaki poljubac za imenjakinju fudbalerku. poljubac
Stefi super avatar. Baš je fora.
Heart mm da ne veruje da nećeš pročačkat d dimer Wink
Ostale trudne lepotice grljenje
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jelica 16/8/2012, 08:20

Devojke, hvala!
Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 16/8/2012, 08:34

jutro devojcice!!!
iako bi trebalo da lezim moram da odem nesto da zavrsim...grozna noc je iza mene...
sinoc oko pola 8 mislim da sam osetila te kontrakcije, ceo stomak se nekako zategne, kao da ce da pukne, kao da neko unutra duva vazduh, pa malo popusti pa opet, cinilo mi se da pupak nece izdrzati...opustilo se cini mi se tek jutros....kao da je ceo stomak pod pritiskom....
mnogo sam bila tuzna i uplasena i dzabe sto sam lezala ceo dan...nisam zvala doktorku, sta mislite, da li treba???
pojacala sam utrogestan na 3x200, ukljucila Magenzijum (sama)...
odoh, ljubim vaaaaaass

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od anak 16/8/2012, 09:17

Mijaki osmeh srce
Jelice, izvini što kasnim, srećan roćkas sunny queen
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lilly13 16/8/2012, 09:25

Mijaki zagrljaj
obzirom da te stezalo čitavu noć možda da se ipak čuješ sa dr, da se meni desilo ja bi lično bila mirnija kad bi se čula sa dr.
Nadam se da si sad bolje i da ti se neće više tako ponavljati i nemoj ni danas mnogo da si na nogama, odmaraj, sve može kasnije da se završi ili da to odradi neko drugi za tebe.
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Akijeva 16/8/2012, 09:59

mijaki ::jutro devojcice!!!
iako bi trebalo da lezim moram da odem nesto da zavrsim...grozna noc je iza mene...
sinoc oko pola 8 mislim da sam osetila te kontrakcije, ceo stomak se nekako zategne, kao da ce da pukne, kao da neko unutra duva vazduh, pa malo popusti pa opet, cinilo mi se da pupak nece izdrzati...opustilo se cini mi se tek jutros....kao da je ceo stomak pod pritiskom....
mnogo sam bila tuzna i uplasena i dzabe sto sam lezala ceo dan...nisam zvala doktorku, sta mislite, da li treba???
pojacala sam utrogestan na 3x200, ukljucila Magenzijum (sama)...
odoh, ljubim vaaaaaass
To se i meni dešava i to nije uopšte kontrakcija nego se beba namestila tako da ti je zategla stomak. Meni se to na ctg desilo a ctg mi je bio ravan ko vojvodina, bez i jedneog skoka...
Akijeva
Akijeva

Broj poruka : 241
Godina : 44
Datum upisa : 19.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 16/8/2012, 10:38

akijeva, nadam se da sam ''slucaj'' kao ti...
svejedno jako je neprijatan osecaj...i bas sam uplasena
evo me vratila se, bris cerviksa sterilan, i sada cu da odmaram, sto i inace radim po ceo dan...

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Akijeva 16/8/2012, 11:00

Jeste, osećaj je neprijatan, kao da ti je ogroman kamen u stomaku a ti si u pozi sa stomakom na dole i jesi slučaj kao ja, ako su ti rekli da si dole zatvorena. Samo mraš početi da se navikavaš da je u tebi biće koje je svakim danom sve veće i veće. Dogurala si do 21 nedelje i sad moraš biti svesna toga da ona strašno brzo raste, moraš sebe pripremiti na sve te bolove, jer ćeš se samo nervirati bez razloga, dakle zatezanje, oštri bolovi u predelu stomaka i krsta, pucanje kože koje može da se isto desi i koje prati svrab i peckanje takođe. Mislim sve ovo može a ne mora, ali je normalno. A prave kontrakcje bi veruj mi prepoznala, da se nešto loše desi, na kraju krajeva, eto još 19 nedelja pa ćeš i sama shvatiti o čemu ti pričam. Ja lično smatram da to što ti se dešava nije ništa, a ja sam paničar i sve sam isto to prošla, samo sad iako boli ne možeš da vidiš njeno kretanje u stomaku, a zato kad budeš 30 nedelja ko ja onda će ti biti mnogo jasnije šta ti se dešava, kad počneš da u tim istim trenutcima primećuješ delove tela koji kao obrisi promiču po površini stomaka i reći ćeš aha to je to bilo. Dakle, prihvati dobronameran savet od nekog koje u tim situacijama pravio haos i jurio kod svog dr u NF da bi samo saznao da eto i takve stvari moraju da se dese kad si trudan :)
Akijeva
Akijeva

Broj poruka : 241
Godina : 44
Datum upisa : 19.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sanjicica 16/8/2012, 11:26

Akijeva apsolutno si upravu.Mijaki mislim da nema razloga za frku ali ako ces ti biti mirnija pozovi dr.U mom slucaju sa dva bebca u stomaku oci ispadaju o momentu kada ovaj sto je vise pozadi malo se nalegne u pravcu bubrega uuuuuuuhhhhh onda polagano masiram krsta i malo se pomeri pa popusti.A mozda bi ti prijalo kao i meni sto svako vece maslinovim uljem polagano masiram tj mazim stomak kruznim pokretima jer to i bebama prija iopusta ih a onda smo i mi opustenije smajli angel
sanjicica
sanjicica

Broj poruka : 507
Location : Beograd
Datum upisa : 27.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu