KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

+68
Sami
shenon
plavaptica
maja76
anak
makababy
Masha UK
bebko
gagax81
viktorija
HappyGirl
Sofka
lolipop
senka
Gala
dragmilk
dra00
Clara17
catherine290505
mijaki
zoxa
Gramatika
Mali Princ
nacKa
caci
Pakki
SannI-AlL
mamajednogprinca
Botox
brinbili
Tinche
MAAKKI
missile
Xena
Struzzo
Marija86
Milijana
Shizika
*AIDA*
nesalela
lena
Mrvica
Simona
nina :)
MARA
djole42
Nefertari
maki79
dragana76ns
bobica83
Vuchica
bak
cufta
Orline
buby
korpica
KoMetaK
key
kasia
Sneza
maus
ninica2
cici
JocY
medolino
LaFolie
lilya
Tanja83
72 posters

Strana 39 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 39 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od bobica83 10/1/2013, 23:53

Citam vas,uzivam u tvom pisanju i opisivanju zvezdica! Divne su,Iv je prava princeza obozavam devojcice a kad ih vidim tako sredjene u haljinicama istopim se! Dusan,silni pravo musko!
Ljubimo vas!
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 39 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od maki79 11/1/2013, 11:00

Pari draga citajuci sta pisete ti i Milijana mene vec pocinje blaga panika da hvata od tog 6 meseca i tog nocnog budjenja jer moja princeza pajki celu noc i ja sam presrecna. U svakom slucaju mislim da su to sve slatke muke i da smo to cekale godinama pa samim tim nemamo pravo da se zalimo ( sala).
ja prosto ne mogu da se odlucim ko mi je od njih dvoje sladji. Ivonica je prava mala slstka damica i princeza i Duci je smeker svoje vrste.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 39 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od maus 11/1/2013, 11:17

To su mirisne duse moje i imaju diiiiiiiiivnu mamu osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
love usne
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 39 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od ninica2 11/1/2013, 14:57

Divan izvestaj a zvezdice jos divnije osmeh srce osmeh srce
srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
ninica2
ninica2

Broj poruka : 1841
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 39 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od Orline 11/1/2013, 16:38

dr mali pariz ::
ili-posle njenog kupanja,ja je sređujem,ona negoduje,misli da nije dovoljno plavila kupatilo,sestra pored nas,drži Dušana u rukama,on se nadvio nad Ivonu,gleda je i ispušta delfin krike,a ona se grohotom smeje na njega...
obožavam njene oči dok se smeje...mada joj levo zriki...
I tako...
Zvezdo moja padalice, stvarno su ti izveštaji divno napisani...Baš dirljivo. Itekako će račićima zvezdicama značiti kad pročitaju.
Ja nisam vodila dnevnik, i možda se i predomislim, ali sam pre neki dan sastavila jednu priču u Mišino ime, možda mu bude simpatično kad poraste Very Happy
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 39 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od Botox 11/1/2013, 16:46

prelepi izvestaji ko i uvek
i divne ideje da im cuvas te prve stvari, bice im to sigurno mnogo vazno kad odrastu, kome ne bi... i ja se raznezila kad sam videla prleta u mom cebencetu kod mojih :)
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 39 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od cufta 11/1/2013, 18:37

Prelepo!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 39 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od SannI-AlL 11/1/2013, 19:14

[Only admins are allowed to see this image]
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 39 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od Gramatika 12/1/2013, 17:48

[Only admins are allowed to see this image]
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 39 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od plavaptica 12/1/2013, 19:10

Zvezdice [Only admins are allowed to see this image]
Izvestaj je stvarno divan, bravo za pokusaje puzenja. Mnogo mi je slatka ta njihova medjusobna komunikacija [Only admins are allowed to see this image]
I ja isto Ani cuvam tako razne stvarcice, meni je to bas lepo. [Only admins are allowed to see this image]
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 39 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od maus 13/1/2013, 10:15

Ako moze koja slika tetka Mima mi bila jako srecna Very Happy love usne
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 39 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od bak 13/1/2013, 13:13

Lepotancici moji, zvezdice najsjajnije srca srca

Sto su mi veci sve vise se vidi da su se apsolutno podelili, likom, izmedju vas dvoje. Bas lepo yes
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 39 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od MAAKKI 13/1/2013, 19:51

Zvezdice su preslatke, kako su porasli, ja davno nisam bila kod vas u dnevniku, a izvestaj je kao i uvek mnogo lep, detaljan i protkan ljubavlju srca srca srca
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 39 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od missile 15/1/2013, 14:42

Tinche ::[Only admins are allowed to see this image]
Pa vidi ti ove anđele nasmejane, čujem ih kako guguću umilno dok ih gledam! srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci

dr mali pariz ::

No,šta nam je obeležilo peti mesec...
Prestanak sisanja uz dosta novih unetih namirnica
- sedenje - poduprto,Ivona dosta stabilnije sedi
- puzanje-prvo vojničko,Iv još uvek tako,a kad želi napred,zabije glavu u krevet,pa pimera telo. Dušan puže unazad,ali sada izdignut i na kolena.
- on više voli da istražuje...u stanju je pelenu da razvlači međ rukama i skupljenih usta krajnje ozbiljno osmatra svaki detalj na njoj.
- Oboje radije levu ruku koriste,ali se služe obema...mada Ivona često,pogotovu kad joj nije po volji,desnu drži uz sebe.
-Dušan obožava da se odbacuje na svojim nogama-kad ga neko drži,mada ja to ne dozvolhavam,jer smatram da je za to ipak rano.
- Iv drži desno stopalo malo ka unutra...na kontroli to moram pitati fuzijatra

Napreduju Zvezde! bravo

dr mali pariz ::...fizijatra...
Nastavljam...
Ono što mi je baš upečatljivo...
-Dušanovo jaaaako slabo spavanje,mada ni ona nije bolja.
Buđenje uz vrisku-on ni oči ne otvori,a usta razvuče prwko cele face....i ona se često budi plačući.
Oboje obožavaju kupanje i Iv obavezno plače što ne traje duže,koliko god da traje.
- Imaju svoj omiljeni crtać...već sam pisala...prosto ga obožavaju- micky mouse club house-na diznijevom j. kanalu.
- Interakcija prisutna,ne samo kad su jedno pired drugog...
npr.večeras, on sa mojom sestrom u jednoj sobi,ona sa mnom u drugoj...oboje plaču-al na smenu,kao da jedno drugom kaže-ajd sad ti.
ili-posle njenog kupanja,ja je sređujem,ona negoduje,misli da nije dovoljno plavila kupatilo,sestra pored nas,drži Dušana u rukama,on se nadvio nad Ivonu,gleda je i ispušta delfin krike,a ona se grohotom smeje na njega...
obožavam njene oči dok se smeje...mada joj levo zriki...
I tako...
ako se setim još nečega,dopisaću. Danas sam se konačno setila i nazvala Savetovalište da nas zakažem-za 22.januar.
ljubimo vas,moje Zvezde i ja...padalica...od umora Very Happy

Prelepi prizori, zadebljala sam ono što me u potpunosti preplavi milinom.... kao da ih gledam! love Pariz, sjajni ste, u svakom pogledu sjajni!!!!

Jedan ljubac za tebe, i po jedan za Zvezde!!!

ljubav ljubav ljubav
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 39 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od maus 16/1/2013, 08:10

Duse mile, srecan vam 6. mesec radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost
Ljubim vas u oke i u nosic i u bobaze...
love
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 39 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od missile 16/1/2013, 08:44

Ivona i Dušan imaju 6 meseci!!!!! srca srca srca srca srca
čestitamo
poljubci
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 39 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od Simona 16/1/2013, 09:07

Divno pišeš Parižanko... Mada mene najviše razneže same Zvezde na slici, što reče Missile samo što ih ne čujem kako guguču osmeh srce osmeh srce
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 39 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od Tinche 16/1/2013, 09:55

SRECAN SESTI MESECDAN ZVEZDICE MILE!!!!

Bravo za lepo napredovanje i nove momente!!! Od sad ce vreme jos brze prolaziti...

[Only admins are allowed to see this image]
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 39 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od Vuchica 16/1/2013, 10:03

srcasti poljupci Pilici, srecan vam sesti mesendancic!!!! srcasti poljupci
srcasti poljupci
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 39 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od penelope 16/1/2013, 10:07

I od nas, SRECAN 0,5. RODJENDAN malim andjelima! d
penelope
penelope

Broj poruka : 329
Godina : 42
Location : Bačka
Datum upisa : 07.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 39 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od Tinche 16/1/2013, 11:34

naravno da je slikala vozic kod bake i deke! :))))

[Only admins are allowed to see this image]

i jedna jutarnja...taze skroz!
[Only admins are allowed to see this image]
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 39 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od maus 16/1/2013, 11:49

Kako bi ja uletela u krevetac da se gnjavim i mazim sa njima, da ih njuskam i cmacem do besvesti...Mala bi morala paliti krpe kako bi me isterala i iz krevetica i iz stana Laughing
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 39 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od korpica 16/1/2013, 11:59

Divne,medene,slatke zvezdice osmeh srce osmeh srce
SRECAN VAM 6 MESECDANCIC,LEPO NAPREDOVALI I ZDRAVI I SRECNI BILI!!! srca srca srca srca srca srca srca
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 39 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od dr mali pariz 16/1/2013, 12:21

Oooo drugarice moje drage...hvala na čestitkama!
Tino,carice,hvala na postavci Very Happy
da,danas nam je pola godinice od krasimo živote naših roditelja.....
sinoć nam je tata došao,nije osam dana bio sa nama. Sinoć nisu bili sigurni da l je san ili java. Duci je od tolikog uzbuđenja vrištao celu noć. Danas,kad je došao sa posla,prosto su ga opseli,ali i on njih...igra na krevetu ane prestaje. Kod Iv red najtužnijeg mogućeg plača,pa red njenog predivnog smeha...emocija pršti na sve strane.Izvinite me,odoh da zaronim u njih sve i nagutam se tih prštećih emocija! Very Happy
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 39 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od SannI-AlL 16/1/2013, 12:23

AAAAAAAAA ja sam ,po običaju kad dođem na ove stranice, gotova love love
srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
SREĆAN VAM ŠESTI MESEC DANČIĆ ZVEZDICE NAJSJAJNIJE!
Ljubim vas u bobaze,u pametne glave i u mirišljave none i tabane i ....ma skroz bih vas izljubila.
b b srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci srcasti poljupci
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mali Pariz- Zvezde su medju nama :) - Page 39 Empty Re: Mali Pariz- Zvezde su medju nama :)

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 39 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu