KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+70
JecaPereca
Likoli
beta
breskva
darling_buds
anela
ciklama
nacKa
Simona
zoxa
Tanja83
Ema78
jaca*caca
noja
maus
Deni
menora72
Xena
ananana
maki79
Struzzo
Djordjee
bak
veki1
ninica2
cufta
mare41
dragana76ns
dr mali pariz
Erata
Annie
Dacaa
red
grudva
vasilija1980
lolipop
Mirjana
missile
korpica
Anavi
ahosame
cicsa80
Gramatika
SannI-AlL
KoMetaK
mijaki
saška
JocY
LaFolie
heart84
hany
bulevarka
BiKsi :)
ivi
pegaz
MAAKKI
maruska
anak
Jelica
dra00
sareni leptir
lilya
lilly13
Orline
medolino
bebica mala
Vuchica
djole42
daxi011
laKole
74 posters

Strana 6 od 40 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od medolino 6/8/2012, 13:25

Red,duso moja,bice,mora biti! Ja verujem u tvoju pobedu ove godine!
Ljubim te jako najjace ljubav ljubav ljubav
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lolipop 6/8/2012, 13:56

red ::
bice...mora biti...
i roda me je juce pogledala, i nasmesila mi se... Wink

A i Lolipop te pošteno povukla za nos, i posula prašinicom, pa ti vidi Wink

Koraci ljubac za sve ljubav
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Dacaa 6/8/2012, 14:58

red ::zvali me sad iz Genesisa...da me pitaju sta ima novo...valjda su racunali da sam trebala da se porodim pre mesec dana...
ja reko...uh...ja cekam da Genesis vrate ponovo o trosku fonda, pa da drugi put budemo uspesni....
kaze, bice od septembra sigurno, samo da skupim sve rezultate...
bice...mora biti...
i roda me je juce pogledala, i nasmesila mi se... Wink

I mene zvali....Sestra Mirjana.Izvinjavaju se nisu znali....Dr im nije rekla....Mi ce mo tamo negde u oktobru po nase pingvine.samo jos malo da napunimo baterije....
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Dacaa 6/8/2012, 15:00

Medo usne ff
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lolipop 6/8/2012, 15:12

Dacaa ::
Mi ce mo tamo negde u oktobru po nase pingvine.samo jos malo da napunimo baterije....

A ja i tebe do taba vučem za nos, i prašim li prašim vv
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Dacaa 6/8/2012, 15:30

Loli neces verovati bas sam citala malo tvoj dnevnik Shocked Vidim da je fet pa me zanima sreca trudnica Samo ti nas vv vv vv vv
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lolipop 6/8/2012, 15:45

Jeste Daco, FET je, i evo sunašce me grije, i obasjava svaki dan. Želim da i tebi tako bude, samo polako i biće, vidjećeš yes
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od medolino 6/8/2012, 15:46

Daco,ljubim ja tebe mnogo,mnogo ljubav ljubav ljubav
I vucem tebe i nasu Red za nosice,jako, najjace vv vv vv vv vv vv vv vv
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od red 6/8/2012, 19:23

medolino moj lepi... osmeh srce
kako si ti po ovoj vrucini...prelep ti je tiker...veseo i radostan...takva si i ti...hvala Bogu... osmeh srce
red
red

Broj poruka : 255
Godina : 48
Datum upisa : 13.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od medolino 6/8/2012, 19:27

Hvala draga Red osmeh srce
Dobro sam,nekako izdrzavam ove vrucine Wink
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 6/8/2012, 20:19

A mene, a mene? I mene da vucete za nos yes
Red, samo strpljivo, mora biti.
Daco, i mi cemo pokisati sa pingvinima. Ne znam kad dok ne proverim rezultate briseva i urinokulture. To me ceka ove nedelje Rolling Eyes
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od medolino 6/8/2012, 20:43

Lili i tebe vucem za nosic i prasim kao i sve ostale devojke Wink vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lolipop 6/8/2012, 21:39

lilya ::A mene, a mene? I mene da vucete za nos yes
Red, samo strpljivo, mora biti.
Daco, i mi cemo pokisati sa pingvinima. Ne znam kad dok ne proverim rezultate briseva i urinokulture. To me ceka ove nedelje Rolling Eyes

Ko ne vuče, ma vučem svaki dan za dobro jutro, zar ne osjetiš? Odavno sam htjela da ti pišem, bilo negdje na temi, bilo na pp, ali trudnica, šta ćeš slađe spavati, pa ne stižem sve da ispišem. Ja prvo želim da se ti smiriš, relaksiraš, ne misliš na raznorazne sitnice (jer će brisevi biti uredni sigurno, ako ne danas, onda garant za 7 dana, i nema panici mjesta). Da ne žuriš u postupak, nego lagano i opušteno da kreneš po dječicu. Moguće je da se i na silu trudiš odbaciti određene osjećaje, i teret na prsima, i da u jednom tenutku pomisliš da si spremna, ali podmukao je ovo neprijatelj, podlo nas izjeda. Iskreno čitam tvoje postove, i nekako osjetim da još nisi spremna, a možda i griješim. Pisaću ti više na pp, jer će se ovdje vrlo brzo zatrpati. usne
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jelica 7/8/2012, 10:03

Drage,
Anak - navijam iz sve snage za bebironca! kad ce biti punkcija?
Red - ja sam istu situaciju imala prosle godine...i sada mi je evo uspesno proslo, nadam se da ce do kraja biti! Samo napred i da znas tender je raspisan za priv.klinike pre neki dan...znaci skupljaj dokumenta u septembru i sto pre u akciju!
Dacao- puno te pozdravljam, ti si heroj, svaka ti cast za hrabrost! Sigurno ce te sledeci put ogrejati sunce i veliko i lepo!
Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jelica 7/8/2012, 10:05

Lili, drzim fige da uskoro pingvincici se udome kod svoje mame!
Kiss
Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 7/8/2012, 10:27

lolipop ::
lilya ::A mene, a mene? I mene da vucete za nos yes
Red, samo strpljivo, mora biti.
Daco, i mi cemo pokisati sa pingvinima. Ne znam kad dok ne proverim rezultate briseva i urinokulture. To me ceka ove nedelje Rolling Eyes

Ko ne vuče, ma vučem svaki dan za dobro jutro, zar ne osjetiš? Odavno sam htjela da ti pišem, bilo negdje na temi, bilo na pp, ali trudnica, šta ćeš slađe spavati, pa ne stižem sve da ispišem. Ja prvo želim da se ti smiriš, relaksiraš, ne misliš na raznorazne sitnice (jer će brisevi biti uredni sigurno, ako ne danas, onda garant za 7 dana, i nema panici mjesta). Da ne žuriš u postupak, nego lagano i opušteno da kreneš po dječicu. Moguće je da se i na silu trudiš odbaciti određene osjećaje, i teret na prsima, i da u jednom tenutku pomisliš da si spremna, ali podmukao je ovo neprijatelj, podlo nas izjeda. Iskreno čitam tvoje postove, i nekako osjetim da još nisi spremna, a možda i griješim. Pisaću ti više na pp, jer će se ovdje vrlo brzo zatrpati. usne

Ne gresis, samo sto ja nikada necu biti spremna bas zato sto znam koliko je ovo podmukao neprijatelj Rolling Eyes
Da mogu odlagala bi u nedogled. Evo sad smo pomerili sa avgusta na septembar kao vrucine i guzve na putu. Ja verujem da ni u septembru necemo otici iz vec nekog razloga i ja bih tako mogla jos dugo. Plus sto smo mm i ja dve landare i ne drzi nas mesto pa stalno neka akcija, najlakse naci izgovor da nesto krupno ne zavrsis. Ma ja ne bih ni stan nikad kupovala nego mm kaze da bi valjalo. Sta ce mi stan kad onda moram da se zakucam u njega do ko zna kad? Ovako imam slobodu da se selim i preseljavam gde hocu i kad hocu. Ja sam ti bre Lolicka jedan cergar pravi yes
Sto se briseva tice, veci mi je problem sto ne mozemo da normalno imamo vođenje ljubavi nego sa kondomom nego sto zbog toga ne mogu na FET da budem skroz iskrena Rolling Eyes
Vama hvala sto me vucete za nos, akumulira se sve to, trebace mi kad tad ljubav
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od pegaz 7/8/2012, 10:49

Znači Lilya nećeš u sad u Prag... ja ove sedmice trebam na UZV pa da zakažem nadam se sledeće sedmice da idem po pingvine. Imamo 5 zaleđenih ali ne znam jesu li svi zajedno ili 3 pa 2 uglavnom ja jedva čekam da idem po njih pa šta Bog da. Pa kad si već za septembar ja se molim do tad da ću te i ja moći povući za nosić... cvet
pegaz
pegaz

Broj poruka : 694
Datum upisa : 27.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Dacaa 7/8/2012, 10:52

Joj koliko je ovde pozitivne energije!!!!! d b d Dobro jutro zelim vam lep dan drage moje saborke!
Lilya a onda ce mo nas dve zajedno u borbu! c Inace nisam nesto verovala u taj fet ali vidim ima trudnica !To me veoma raduje i opet mi vraca neku nadu.Mi ce mo malo na godisnji pa kad se vratimo icemo na dogovor tamo negde u septembru.Mm ti je kao idemo nema odustajanja bice beba king Ja sam tako emotivna ali kad vidm njega koliko mu je stalo prosto me dize tom svojom pozitivnom energijom.Eto idemo zajedno bice nam lakse igra Moramo se boriti!
Jelice,Lolipop i medo trudnica nase ljubav
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 7/8/2012, 10:55

pegaz ::Znači Lilya nećeš u sad u Prag... ja ove sedmice trebam na UZV pa da zakažem nadam se sledeće sedmice da idem po pingvine. Imamo 5 zaleđenih ali ne znam jesu li svi zajedno ili 3 pa 2 uglavnom ja jedva čekam da idem po njih pa šta Bog da. Pa kad si već za septembar ja se molim do tad da ću te i ja moći povući za nosić... cvet

Ajd pa neka je sa srecom radost
A mi kad budemo odlucili da idemo ja cu te cimnuti za dodatna objasnjenja i pomoc. Moze?

Daco, zajedno smo jaci c
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 7/8/2012, 11:20

Imam jedno pitanje vezano za veštica
Da li vam se nekad desilo da vam traje duze npr 7 ili 8 dana.
Ja sam dobila proslog ponedeljka i cak mi je delovalo malo oskudnije, a sad nikako da mi skroz prodje. Mislim nije za ulozak, cak ni za dnevni, ali na papiru ostaje i dalje malko braonkasto. Nikad mi se to nije dogodilo. Do subote je sve izgledalo regularno, a onda nikako da se skroz zavrsi. Sad ne znam da li se inace ponekad desava i zbog cega. Ima li neko neku ideju ili iskustva?
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Gramatika 7/8/2012, 11:50

Lili, meni Korak po korak na putu do bete + - Page 6 150370 obično traje po 7 dana. Jeste mi se dešavalo to braonkasto mrljanje nekoliko dana pre, ili nekoliko dana posle ciklusa. Baš sam posle toga išla kod gyn. i ona je tada rekla da ako je sve to oko ciklusa, nema brige. I nalazi su mi bili ok.
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 7/8/2012, 11:58

kad smo vec kod veštica ..... zna li neko da li ima neka tema vezana za menstruaciju i probleme sa zacecem? Da iscitam malo sta su zene pisale...
Meni recimo ceo zivot jako kratko traju (2dana), a vidim da se niko od lekara nije obazirao na to. I isto to kao Gramatika braonkasto mrljanje par dana po dve mrve, nikako da krene... i kad krene, dok se okrenem, gotovo.... zbunjen
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 7/8/2012, 12:11

Da, da i meni se desavali to mrljanje dan - dva pre, ali jedino su mi bile krece i oskudnije u dva ciklusa kada sam koristila Mikrogynon i sve ostalo vise manje uvek isto. Cak ni posle prvog postupka nisam imala nikakvih odstupanja, sve u inut tacno bilo. Jedino posle drugog nikad nisu u tom periodu od 26. do 28. dana nego uvek nedelju dana ranije. Evo sad sam konacno dobila "samo" 3 dana ranije. To je valjda normalno posle onolike stimulacije i biohemijske.

Nista, dr mi se vraca sa odmora sledece nedelje, ali ja svakako necu ici kod nje dok se mi ne vratimo sa odmora (sem ako ovo ne potraje do sledeceg ponedeljka, a valjda nece) i ja imam dusu da se malo odmorim od one sonde lol! Mada mi mm preti da ce mi je kupiti za rodjendan koliko smo se zdruzile affraid

Vucice, i ja sam trazila da tamo postavim isto pitanje, ali ne nadjoh. Na poslu sam pa bas i nemam vremena da trazim detaljno.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 7/8/2012, 13:17

[quote="lilya"]
lolipop ::
lilya :: Ja prvo želim da se ti smiriš, relaksiraš, ne misliš na raznorazne sitnice (jer će brisevi biti uredni sigurno, ako ne danas, onda garant za 7 dana, i nema panici mjesta). Da ne žuriš u postupak, nego lagano i opušteno da kreneš po dječicu. Moguće je da se i na silu trudiš odbaciti određene osjećaje, i teret na prsima, i da u jednom tenutku pomisliš da si spremna, ali podmukao je ovo neprijatelj, podlo nas izjeda. Iskreno čitam tvoje postove, i nekako osjetim da još nisi spremna, a možda i griješim.

Ne gresis, samo sto ja nikada necu biti spremna bas zato sto znam koliko je ovo podmukao neprijatelj Rolling Eyes
Da mogu odlagala bi u nedogled. Evo sad smo pomerili sa avgusta na septembar kao vrucine i guzve na putu. Ja verujem da ni u septembru necemo otici iz vec nekog razloga i ja bih tako mogla jos dugo. Plus sto smo mm i ja dve landare i ne drzi nas mesto pa stalno neka akcija, najlakse naci izgovor da nesto krupno ne zavrsis. Ma ja ne bih ni stan nikad kupovala nego mm kaze da bi valjalo. Sta ce mi stan kad onda moram da se zakucam u njega do ko zna kad? Ovako imam slobodu da se selim i preseljavam gde hocu i kad hocu. Ja sam ti bre Lolicka jedan cergar pravi Korak po korak na putu do bete + - Page 6 561840

Ovo kao da sam ja pisala, isti takav osećaj imam i isto smo ti i mi čergari! Jes da imamo stan, al eto sad pod nekim izmenjenim životnim okolnostima nismo u njemu! Al isto tako samo lunjamo i samo bismo odlagali postupak! Ustvari ja, Coke samo čeka da ja budem spremna i da krenemo, a on ne požuruje i nikad ne pita kad ćemo! lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 7/8/2012, 13:24

[quote="Biksi :)"]
lilya ::
lolipop ::
lilya :: Ja prvo želim da se ti smiriš, relaksiraš, ne misliš na raznorazne sitnice (jer će brisevi biti uredni sigurno, ako ne danas, onda garant za 7 dana, i nema panici mjesta). Da ne žuriš u postupak, nego lagano i opušteno da kreneš po dječicu. Moguće je da se i na silu trudiš odbaciti određene osjećaje, i teret na prsima, i da u jednom tenutku pomisliš da si spremna, ali podmukao je ovo neprijatelj, podlo nas izjeda. Iskreno čitam tvoje postove, i nekako osjetim da još nisi spremna, a možda i griješim.

Ne gresis, samo sto ja nikada necu biti spremna bas zato sto znam koliko je ovo podmukao neprijatelj Rolling Eyes
Da mogu odlagala bi u nedogled. Evo sad smo pomerili sa avgusta na septembar kao vrucine i guzve na putu. Ja verujem da ni u septembru necemo otici iz vec nekog razloga i ja bih tako mogla jos dugo. Plus sto smo mm i ja dve landare i ne drzi nas mesto pa stalno neka akcija, najlakse naci izgovor da nesto krupno ne zavrsis. Ma ja ne bih ni stan nikad kupovala nego mm kaze da bi valjalo. Sta ce mi stan kad onda moram da se zakucam u njega do ko zna kad? Ovako imam slobodu da se selim i preseljavam gde hocu i kad hocu. Ja sam ti bre Lolicka jedan cergar pravi Korak po korak na putu do bete + - Page 6 561840

Ovo kao da sam ja pisala, isti takav osećaj imam i isto smo ti i mi čergari! Jes da imamo stan, al eto sad pod nekim izmenjenim životnim okolnostima nismo u njemu! Al isto tako samo lunjamo i samo bismo odlagali postupak! Ustvari ja, Coke samo čeka da ja budem spremna i da krenemo, a on ne požuruje i nikad ne pita kad ćemo! lol!
E pa samo da znas da sam bas na tebe pomislila dok sam ovo pisala, ali stvarno yes
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 6 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 40 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu