Sergejev dnevnik

Strana 10 od 10 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Sergejev dnevnik

Počalji od makababy taj 18/2/2013, 14:33

drugari pa gde ste kako ste,sta radite?

makababy

Broj poruka : 626
Godina : 34
Datum upisa : 18.10.2011

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mirjana taj 18/2/2013, 16:56

Srećno krštenje lepim našim dečacima srca srca srca srca srca
Svi ste lepi i torte su lepe, ali njih dvojica su naj naj najlepši i mnogo su slatko obučeni osmeh srce osmeh srce

Mirjana

Broj poruka : 10499
Godina : 40
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 19/2/2013, 11:37

Prelepe slike! Decaci su bas porasli i mnogo su slatki! Mama Nef VAU! osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce

maus

Broj poruka : 14076
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od key taj 20/2/2013, 00:00

SRECNO KRSTENJE!!!! srca

key

Broj poruka : 1449
Godina : 38
Datum upisa : 10.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Nefertari taj 19/3/2013, 23:39

konacno su svi pospali u normalno vreme racunajuci i muza pa sedoh da iskuckam koji redak.
Moji klinci su definitivno sa dve razlicite planete, Vasil je mamino dete za njega postoji samo mama a sve ostalo su nebitne sitnice, iz miloste ga zovem cicak traka ili selotejp. On je prava beba ona prava pravcata skolska, dete koje trpa sve u usta, sve bi da cacne pipne, dira, muva se stalno pentra, pravi lom i krs na sve strane. Jedva ceka da smugne u hodnik kako bi vadio emlju iz saksije to radi u basti mamin rovokopac. stalno je u pokretu, ponekad se prosto plasim a njega, jer je izuzetno radozno i sa skoro 15 meseci ne raspoznaje opasnosti. Nema nikakav strah, hoda po ivici kauca, prevrce se saplice, kad hoda ni ne gleda da li mu je neka prepreka na putu srlja, pada dize se, pre neki dan je razbio arkadu krv je liptala jedva zaustavismo krvarenje. Jesan je za trojicu! ima 12kg i tezak je kao tuc! ne bira sta jede, sve voli obavezno sva put ruca i to bas bas, jogurt mu je omiljen pio bi ga uz sve a i samo njega. Voli momak postepeno da ruca prvo supica corbica pa onda konkretno salata obavezna brsti zelenu salatu i kupus samo tako.Dosta puta se dogodilo da otme Sergeju hleba ili cajnu jedine stvari koje on jede i odmah bezi da ga Sergej ne stigne. Bas zbog toga sto je dosta vezan za mene razmisljam da li da ga dam u jaslice na jesen, nisam ni sama sasvim sigurna jos o tome razmisljam. Moj stariji sinak je dete na svoju ruku sto bi se reklo, njega ne znima okolina on tera po svome. U vrticu mu je bas lepo svi ga vole i tetose, toliko su g razmazile vaspitacice da ih sad glava boli kad krene da ih zeza. recimo ne zeli da spava u kreveticu pa im pobegne ispod stola pa ga jedna hvata za ruke i gura a druga za noge i vuce da bi ga izvukle, zatim moraju da ga presvuku u krilu da ga pomaze i da ga stave u krevetic.Imao je fazu divljanja u vrticu kad je bo sve oko sebe uopste mi nije jasno kako jer je najmanji ali bukvalno. Desilo se da ga je jedna drugarica cusnula i on joj je s ledja prisao uhvatio jednom rukom za vrat drugom za glavu i oborio na patos. Naravno te sve tehnike vezba na mladjem bratu pa je postao vican u tome. Ali je zato kao stiglica ima 14kg i stagnira sa kilazom od drugog rodjendana, krenula sam da mu dajem pikovit u nadi da ce mu se apetit poboljsati jer zaista nista ne jede. Najvise voli da se igra sa svojom bracom, klincima moje sestre i zaove: zmurke jurke, pa se kao kriju od Vasila koji ih kao juri, redjaju kocke do besvesti i prave sve i svasta od njih. Obozava da broji pogotovu stepenike do vrtica, Pep mu je omijeni crtani i vala i mi matori poludesmo od pepe.
Planiramo na letovanje da idemo, otplacujemo na rate nasla sam povoljno hotel sa svim zezalicama za decu tako da krajem juna Grcko hir vi kam! doduse prvo cekam da konacno otopli pa da mogu ko covek d aih pustim u dvoriste da se jure do mile volje i kopaju po zemlji.

Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 33
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Nefertari taj 20/3/2013, 00:25

evo i par slicica:
ovo je Vasilova rodjendanska jos iz decembra u kucnoj varijanti
[Only admins are allowed to see this link]

sa deda mrazom kod tate na poslu

na rodjendanu smo sve drugare zarazili s boginjama

evo ga decko sav boginjav nije bilo mesto gde mu nisu izbile jedino na dlanovima i na tabanima ih nije imao, a izgledalo je kao da si opuske od cigareta po njemu gasio, ove na celu sa zvala semafor jer su tri spojene bile

Nefertari

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Nefertari taj 20/3/2013, 00:27

a ovo je od pre neki dan kad je konacno otoplilo

Vasil svastojed pokusava da proba mahovinu

kopanje u najavi

pozeri

Nefertari

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od caci taj 20/3/2013, 15:42

jaoooo nemogu vas se nagledati.
plave okice su bas falile na ovim stranicama Sergej mi je ................ma neznam tako sladak osmeh srce osmeh srce i bas mu se u okicama vidi da je opasnica prava.
A Vasil dusa mala, pufnasta...ali dobro sad je to proslo.
kazes sve bi da proba...uh kako je to starsno uvek ga moras imati na oku yes
ljubav ljubav i ne cekajte tako dugo do sledeceg javljanja

caci

Broj poruka : 4557
Godina : 35
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od makababy taj 21/3/2013, 22:24

joooooooooooooooooj preslatko i divno,ali ona slicica sa boginjama me bas rastuzila...uzivajte... osmeh srce

makababy

Broj poruka : 626
Godina : 34
Datum upisa : 18.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Tanja83 taj 4/4/2013, 20:05

Nefertari ::

Srca mala lepa osmeh srce osmeh srce

Sta si odlucila za vrtic Nef? Ja sam uvek za isti

Preslatki su ali mi je Vasil malo,samo malo sladji Embarassed

Ljubimo vas ljubav ljubav

Tanja83

Broj poruka : 1277
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Nefertari taj 4/4/2013, 22:33

Caci, Maka, Tanja usne usne usne
Tanja jos uvek se razmisljam, odnosno dvoumim se. ja sam ostala bez posla tj sef me nije vratio posle porodiljskog jer mu verovatno ne odgovaraju zene koje vazda radjaju, ali od jeseni se nadam jednom poslu, jos malo da uzivam sa klincima i nadam se lepom vremenu, e jedino tu ako se nesto poremeti moze planove da nam zezne.
Elem, Vasil mi je imao bronhitis, sve je pocelo obicnim virusem koji je Sergej doneo iz vrtica i bilo je ok, da bi na kraju Vasil zastopao skroz vodila sam ga u hitnu. Dobio je antibiotik, par injekcija i inhalacije. kaze dr da je bio zakrcen slajmom, sve mu otislo na pluca, niti je znao da iskaslje niti mu je izlazio kroz stolicu. Ali sad je dobro sve je to iza nas, ali boa mi bas sm se bila uplasila kad je krenuo da se davi.

Nefertari

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Orline taj 4/4/2013, 23:36

Joj, nef, baš mi žao zbog Vasila. Gde ga sastavi. micu. Svi kažu da je ovaj virus bio grozan, baš teške respiratorne infekcije davao.

Meni su slike savršene, ali ona gde Vasil proba mahovinu je vrh, smejala sam se pola sata, i pride oduševila kako ste dobru fotku napravili. Kao profi snimak da je.
Poljubac i za Sergeja, lepotu

Orline

Broj poruka : 11961
Godina : 44
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od KoMetaK taj 14/4/2013, 15:45

Kako su ti momci Nef? BAs su porasli!
Srecno im krstenje! osmeh srce osmeh srce

KoMetaK