KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

+39
gagax81
dragana76ns
korpica
Simona
Sami
plavaptica
MARA
buby
cufta
key
Tinche
Mrvica
Sneza
cicsa80
missile
MAAKKI
caci
JocY
KoMetaK
Mali Princ
Orline
bak
mamajednogprinca
brinbili
LaFolie
medolino
Tanja83
maus
lolipop
Milijana
BiKsi :)
catherine290505
Shizika
dr mali pariz
Mirjana
Struzzo
Nefertari
lena
cici
43 posters

Strana 8 od 11 Prethodni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Sledeći

Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 8 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od cici 10/2/2013, 20:24

Stefan je dobio temperaturu dva dana posle mene. Imao je tri noci 38.6 pa ujuru padne na 37.5 pa uvece ope 38.6. Eto pregurasmo i prvu visuku temp. Pole je poceo da kaslje. Neverovatno, isto ko i ja. Bili kod dr. Hvala bogu, pluca su mu cista, grlo malo crveno. Opet smo dobili inhalacije i ako se kaslaj pogorsa da dodjemo.
Meni je bolje, manje malo kasljem ali sam jos iscrplejna i umorna od svega. Bas bi mi prijao odmor i pomoc ali..... Obrni okreni, rodis dete za sebe....tako da mi onda bude nekako neprijatno da se zalim, jel sam ga toliko zelela.
Hvala Pari osmeh srce Ljubi klince osmeh srce osmeh srce
Zvanicno sam prestala da radim, presla sam na biro. prebacila knjizicu moju i stefanovu. Sada ce biti jos teze bez te kinte.
Pre dva dana , mi je uzasno pao secer,izmerili su 2.8 kod lekara. Sutra idem da zakazem kod mog endokrinologa.
Sporo nam prolaze, ovi zimski dani. Stefan voli da skita, kad hoce napolje, on povuce jaknu ili skafander ( moj i njegov) i ponese cipele, stene kod vrata i vice EEEEE yes
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 8 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od Nefertari 10/2/2013, 22:34

Lepotance loknavo! Jer ste prezdraveli? razumem te za posao, ni ja se nisam vratila posle porodiljskog, ali ce uskoro uleteti nesto novo i bolje.
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 8 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od cici 12/2/2013, 18:36

Neg=f, bolje smo. nema vise temp ali kasljeno i dalje. jako oboje. uvela sam mu i inhalacije. samo da nocu mirnije spava. ljubac.
Nisam zabelezila, naucili smo da pijemo na slamku igra
Uveli smo mleko kravlje, ali jos uvek uz coklolino ili sutlijas. Pije samo cokloladno uz dorucak. Sada samo na 3.2% vise mu prija. Pokusacu ovih dana da mu dam da pije kravlje pa da vidim kako ce proci. Ustavri on nije odbijao ali je imao proliv odmah cim pojede nesto sa kravljim mlekom.
Jos nesto, poceo je da zeza rucak....
Ljubac
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 8 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od cici 21/2/2013, 14:48

Raste nam gornja leva cetvorka igra za sda je podnosimo bolje nego prvu cetvorku. Naucili smo da se penjemo/ i silazimo sami sa kreveta, fotelje. Voli da se popne na fotelju, onda trazi da baba otvori salone( jer uvek zaboravi) onda povuce "nezno zavesu jer mu smeta da vidi napolju.
Poceo je da nas imitira i jos uvek zeki sa ruckom. ali samo kad je povrce tj nesto sto vec dugo jede. dasa bi nesto novo da proba,neki novi ukus. Sad smisljam sta cu .
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 8 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od Mirjana 23/2/2013, 14:57

Dasa raste, rastu zubići, sve više stvari radi samostalno, Bravo Stefane g A ti mama, uvodi nešto novo, nemoj da dete ne ručka Wink
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 8 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od cici 23/2/2013, 20:43

Mirjana, smisljam Wink
Danas smo kupili i tanjir sa vakumom da ne klizi sa stola igra viljuskicu imamo i sad krece bockanje, mazanje i igra hranom. Uzme sam kasiku i proba da uzme iz cinije ali mu ispadne i satavi u usta i kaze njam najm a viljuska prazna-ljubav mala nek uci love
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 8 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od cici 23/2/2013, 20:54

Evo par novih fotki sreca

[img][Only admins are allowed to see this image][/img]

[img][Only admins are allowed to see this image][/img]

[img][Only admins are allowed to see this image][/img]
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 8 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od cici 23/2/2013, 21:01

Nesto su male, novi pokusaj yes

[Only admins are allowed to see this image]
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 8 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od maus 24/2/2013, 08:45

Jaooooooooooo medenjaka. Gle kovrdzica lol! lol! lol! lol! lol! lol! Cici, on je pravi slatkis slatkasti osmeh srce
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 8 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od bak 25/2/2013, 10:17

Cici, on sve vise lici na tebe, medenjak mali smajli angel
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 8 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od Tanja83 5/3/2013, 18:50

Caci,kako ste porasli [Only admins are allowed to see this image]

On je isti ti [Only admins are allowed to see this image]


Jeste ovo u igraonici Lollipop? Nikada tamo nisam bila ali bi po slikama rekla da je ta igraonica.Kazu da je prelepa
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 8 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od BiKsi :) 5/3/2013, 20:26

Šećer kovrdžavi! [Only admins are allowed to see this image]
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 8 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od dr mali pariz 5/3/2013, 20:42

osmeh srce Mamin sin,nema šta. mnooogo je meden. Cici,kako ste? je l počinješ da radiš? moram da primetim prelepe avatare-Bakoov okruglasti i Tanjin vitki osmeh srce osmeh srce
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 8 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od cici 12/3/2013, 22:29


Hvala drugari, jeste mamin sin i mamina kovrdzica likeit

Tanja, Lollipop yes ja sam odusevljena njime. Moze jedno zajedno, taman da kafu popijemo na miru Wink ?
Pari, dobro hvala na pitanju. ja malo lose ali tome nije mesto ovde. Nisam pocela da ardim, nisu me primili kao se pricalo. Popila sma otkaz i sad sam na birou. Trazim nesto ali slabo. Ni on ne ide u obdaniste ma muka ziva. kad bih nasla nesto "part time" bilo bi extra.

Da da, Da Bakov postane ovakav trbusast likeit a Tanjin Fit likeit
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 8 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od Orline 13/3/2013, 13:20

O kakav sam meden [Only admins are allowed to see this image] Ljubim ga u lokne
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 8 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od cici 21/3/2013, 23:15

mi smo veceras imali malu nezgodu, razbio je glavu o izvicu stola tj arkadu. Krvi na sve strane, baba hoce da mu maze kantarrion a rana zjapi kolika je.
I to sve par minuta pre kupanja affraid . Onda smo jurili komsiju da nas vozi, naravno bio je Imd dezuran. Hvala bogu da se sve dobro zavrsilo. Dr se ipak odluci za neku "americku metodu" sa lepkom. Tako ga je spasio dve kopce tj sivenja. Sutra moramo do dz da vidimo jel mora tetanus da primi?
eto i to smo preziveli. Evo ga spava a ja se sad tresemo od straha, mene stiglo kad se sve zavrsilo.
ljubac drugari osmeh srce
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 8 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od maus 2/4/2013, 11:54

Kako rane junacke u mog kovrdzavog lepotanka?
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 8 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od Tanja83 4/4/2013, 19:28

Gde ste drugari? Sta nam radi Stefi?

Ljubimo vas ljubav
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 8 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od KoMetaK 14/4/2013, 15:46

Kako ste CIculjci? Skitate po ovom lepom vremenu? ljubav
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 8 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od cici 22/4/2013, 22:03

Maus, rana junacka se jos vidi kao tanka crvena crtica, mazemo da ne ostane oziljak.
Meta, skitamo za sve pare, ako imas vremena pridruzi nam se osmeh srce uzelela sam te se Wink
Tanja, bas sam se obardovala kad smo vas videli u Loliju yes Bila je to mini kutak zurka Wink poslacu ti slike mms. nisu neke ali ko uspomena.

Mi smo se osisali yes sad smo skroz ozbiljni i delujemo jos starije. Nama se da ce mu lokne ostati. jedva smo nasli frizera koji je hteo da ga sisa makazama. Da prebacim slike na komp pa cu da postavim.
Sutra idemo na revakcinaciju pentaksima, konacno smo zdravi duze.pu pu
Ljubac osmeh srce
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 8 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od dr mali pariz 22/4/2013, 22:23

Dugo nisam svraćala, a vi ste bili ozbiljno povređeni-Bogu hvala,pa je to iza vas-a sad ste i ošišani...pa gde se denuše kovrdžiwce?
Caci,žao mi za posao-kad bi ga imala,verujem da bi se osećala mnooogo bolje.
Uživajte na suncu.
ljubimo vas osmeh srce
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 8 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od lolipop 22/4/2013, 23:08

Samo da ljubnem te rane junačke usne Uživajte u lijepom vremenu.
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 8 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od Orline 22/4/2013, 23:13

O ,iš mali, pa kako ni ja ne videh da ste imali bliski susret sa hirurgom. Duša mala. Dobro je da je završen taj ružan period. Sad idu lpši dani, mačak ozdravio, pa napolje. Pozdrav za tebe.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 8 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od cici 3/5/2013, 13:15

Evo par slika sa nase male proslave 9 godina zabavljanja likeit
Naravno, prvo Dasa da uziva na tu-tu Wink
[img][Only admins are allowed to see this image][/img]

[img][Only admins are allowed to see this image][/img]

a sad klopa yes sve cu sam da pojedem
[img][img][Only admins are allowed to see this image][/img][/img]
a mozda i ne....da dam malo i mami Wink
[img][img][Only admins are allowed to see this image][/img][/img]
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 8 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od cici 3/5/2013, 13:35

Evo par fotki sa naseg prvog sisanja lol!

[img][Only admins are allowed to see this image][/img]
[Only admins are allowed to see this image]
[img][Only admins are allowed to see this image][/img]

preziveli smo i to. Malo je bio dobar, malo plakao pa opet bio dobar. Zadovoljna sam kako je proslo i sto smo nasli nekog ko je hteo makazama da ga sisa yes
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga - Page 8 Empty Re: Deo pazle koja je nedostajala nasem srcu Stefan dar od Boga

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 8 od 11 Prethodni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu