KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vukašin-Mrvicin mali borac

+37
Tinche
maki79
plavaptica
dragana76ns
MARA
Sneza
Vuchica
cufta
KoMetaK
caci
Mali Princ
Gramatika
buby
Orline
mamajednogprinca
cicsa80
brinbili
missile
MAAKKI
korpica
bak
medolino
Tanja83
lolipop
djole42
Milijana
maus
BiKsi :)
dr mali pariz
Nefertari
makababy
Shizika
lena
cici
key
Mirjana
Mrvica
41 posters

Strana 7 od 9 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Ići dole

dnevnik - Vukašin-Mrvicin mali borac - Page 7 Empty Re: Vukašin-Mrvicin mali borac

Počalji od Milijana 7/11/2012, 09:45

Miro, nasa dr u dispanzeru, savetuje da se krene oko 5 meseci. Mislim d ati je stvarno kasno sa 6 punih.
Sto se tice intolerancije na hranu, to jeste tako, ali samo ako pozuris sa nekim namirnicama koje su alergeni. Jabuka je to bas retko. Zato se i daje prva. Mislim da u Ketinom dnevniku imas dosta na temu ishrane beba i uvodjenja nemlecne hrane jer je Nera bila intolerantna na laktozu, pa je ona sa njom bas postupno isla i pod nadzorom nutricioniste. Naravno da ne trebas ti tako strogo, ali moze da ti bude neki orijentir... meni je bila sa Lenkom.

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Vukašin-Mrvicin mali borac - Page 7 Empty Re: Vukašin-Mrvicin mali borac

Počalji od Milijana 7/11/2012, 09:46

Mrvo, izvini na off.
na jutrima rekoh, al ajd i ovde. Vukasin je mnooogo lep, a vidim i dobar. Pa samo dobri ljudi mogu da se ugoje lol!

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Vukašin-Mrvicin mali borac - Page 7 Empty Re: Vukašin-Mrvicin mali borac

Počalji od maus 7/11/2012, 10:36

Ljubim vas drugari. Sada cu proveriti kada sam Ani uvela u ishranu heljdino zrno, koje je odlicno za dobru krvnu sliku.
Znam da je to tamanila sa kiselim mlekom ili jogurtom za veceru i dan danas voli tako isto da jede.
Ljubim vas! osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Vukašin-Mrvicin mali borac - Page 7 Empty Re: Vukašin-Mrvicin mali borac

Počalji od Mrvica 7/11/2012, 10:50

Milijana ::Mrvo, izvini na off.
na jutrima rekoh, al ajd i ovde. Vukasin je mnooogo lep, a vidim i dobar. Pa samo dobri ljudi mogu da se ugoje lol!

osmeh srce Nikakav off, sve informacije su dobre informacije...

Misice, bas mi napisi jer sam i sama kontala sta cu mu stavljati u jogurt ili kiselo mleko.
Hvala
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Vukašin-Mrvicin mali borac - Page 7 Empty Re: Vukašin-Mrvicin mali borac

Počalji od maus 7/11/2012, 11:35

Evo Mrvo nadjoh.
[Only admins are allowed to see this link]

Ana je imala 6 i po meseci kada sam joj dala prvi put heljdino zrno.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Vukašin-Mrvicin mali borac - Page 7 Empty Re: Vukašin-Mrvicin mali borac

Počalji od Mirjana 7/11/2012, 13:30

Bravo žene g Onda krećemo sa pet i po, a od šestog uvodimo i heljdu, koju mam obožava igra
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Vukašin-Mrvicin mali borac - Page 7 Empty Re: Vukašin-Mrvicin mali borac

Počalji od missile 7/11/2012, 14:38

Mrvica ::Danas smo bili kod pedijatra. Vukasin ima 8.350 gr, napredovao je oko 800 gr za manje od mesec dana, dr kaze da je to puno. Nije strasno nego da smanjimo kolicinu kasice koje pravimo da mu se ne bi razvalio stomacic pa ce biti muke. I dalje da sisa, pa za sada jede Milupinu rizu i kukuruz, kuvanu jabuku, a popodne mu skuvam krompir, sargarepu, tikvicu, karfiol i meso. Izmedju sisa. Za sada ostajemo na tome, s tim da mu za mesec dana uvedem jogurt i kiselo mleko.
A da, hemoglobin mu je na kontrolnom vadjenju krvi bio 103 pa nam je dr prepisala sirup gvozdja koji mu dajem posle ne mlecnog obroka. Kako je gadan, ja mu ga sipam u malo sokica posle slane kasice i on sve popije. Tako cemo dva meseca pa ponovo vadjenje krvi. Ja se nadam da cemo i s hranom poboljsati jer sad jede povrce i meso.
Inace nas tamo znaju sestre jer im se smeskamo svaki put, doduse kad god mu se neko obrati on nabaci osmeh od uva do uva. Sve bez tona. A jedino kad se mm i ja glupiramo onda ono smejanje sa cikom. I pedijatru i njenoj pripravnici se smejao, i dok su mu slusale pluca i pregledale grlo. Tako mi je bio divan danas, kao veliki decak, sedeo kod mene u krilu, one ga slusaju, ja mu podigla bodic, stomacic ispao preko pelene, a on samo vija njihov pogled ne bi li im se nasmejao. Dok je dr pricala sa mnom oko hrane, on je isto poceo svoju pricu, pa je ona zena morala sve glasnije i glasnije, na kraju su se nadvikivali.
Bocu je stoicki podneo, ni suze nije pustio, to je moj decak.

Bravo za junaka našeg!!!! g

poljubci
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Vukašin-Mrvicin mali borac - Page 7 Empty Re: Vukašin-Mrvicin mali borac

Počalji od medolino 8/11/2012, 11:21

Mrvice,bravo za velikog i hrabrog decacica sreca
Vidim novi avatar likeit
Sad bih ga izgnjavila tako medenog srca1 srca1 srca1
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Vukašin-Mrvicin mali borac - Page 7 Empty Re: Vukašin-Mrvicin mali borac

Počalji od Mrvica 8/11/2012, 19:58

maus ::Evo Mrvo nadjoh.
[Only admins are allowed to see this link]

Ana je imala 6 i po meseci kada sam joj dala prvi put heljdino zrno.
Taman tako sad ima Vukasin. Inace nisam nikad jela heljdu Embarassed , mogla bih bar sinu da uvedem. Probacu. Hvala
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Vukašin-Mrvicin mali borac - Page 7 Empty Re: Vukašin-Mrvicin mali borac

Počalji od Mali Princ 9/11/2012, 10:29

[Only admins are allowed to see this image]
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Vukašin-Mrvicin mali borac - Page 7 Empty Re: Vukašin-Mrvicin mali borac

Počalji od Tanja83 9/11/2012, 10:32

Mrvica ::Inace nisam nikad jela heljdu Embarassed , mogla bih bar sinu da uvedem. Probacu. Hvala


Isto Embarassed ,cak ne znam ni kako heljda izgleda Embarassed Aj kad probas javi da probamo i mi Wink


Ljubim te u avatar ljubav ljubav
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Vukašin-Mrvicin mali borac - Page 7 Empty Re: Vukašin-Mrvicin mali borac

Počalji od Orline 9/11/2012, 12:08

Avatar je savršen [Only admins are allowed to see this image]
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Vukašin-Mrvicin mali borac - Page 7 Empty Re: Vukašin-Mrvicin mali borac

Počalji od Shizika 11/11/2012, 00:26

Kakva momchina! naočare
Mrvice, ne zaboravi uz obrok bogat gvozdjem dati i neshto sa vitamnom C. Usput, krushke su josh lakshe za probavu od jabuka, mislim da je kod nas sad i sezona?
osmeh srce
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Vukašin-Mrvicin mali borac - Page 7 Empty Re: Vukašin-Mrvicin mali borac

Počalji od Mrvica 12/11/2012, 21:53

Jeste, kupila sam mu kruske pa cu sutra kuvati s jabukom. Breskve sam letos stavila u zamrzivac, pa cu ih otkraviti i dati i njih.
Ja mu sipam sirup u sokic , u svakom ima koliko toliko vit C. Ako mu sipam prasak vit C u vodu nece ga popiti mozda samo mrvicu, a ni sirup onda nece. Ovako mu ga sipam u sok, slatko popije sve, a tu vec ima vitamina (mislim, dajem mu jabuku, sargarepu, breskvu, kajsiju, kako kad).
Inace, moj mali decak je poceo tako glasno da se smeje, vice, peva...
Opet se sam zanima, sad je dovoljno da ga pogledas, on se nasmeje, i nastavi da se igra, peva, gleda oko sebe.
Danas smo bili na sajmu namestaja u Bg, mm i ja, i kad smo se vratili, on nam se toliko smejao, kao da nas nije video sto godina. Prava je maza, svakome bi se uvukao pod kozu. Sva se raznezim samo dok ga gledam. Mm kaze nekad nam je bilo lepo, a sad je mnogo lepse... yes
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Vukašin-Mrvicin mali borac - Page 7 Empty Re: Vukašin-Mrvicin mali borac

Počalji od maus 13/11/2012, 13:18

Mrvica :: Mm kaze nekad nam je bilo lepo, a sad je mnogo lepse... yes

yes yes yes
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Vukašin-Mrvicin mali borac - Page 7 Empty Re: Vukašin-Mrvicin mali borac

Počalji od medolino 16/11/2012, 10:36

Mrvica :: Prava je maza, svakome bi se uvukao pod kozu. Sva se raznezim samo dok ga gledam. Mm kaze nekad nam je bilo lepo, a sad je mnogo lepse... yes

Ljubim ja tvoju mazulju umiljatu usne usne usne
Tvoj muz je skroz u pravu,sada vam je mnogo lepse,mnogo,mnogo.... Very Happy
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Vukašin-Mrvicin mali borac - Page 7 Empty Re: Vukašin-Mrvicin mali borac

Počalji od Mirjana 16/11/2012, 10:49

O Vule smejalice medena osmeh srce Zavodi osmehom, nego šta lol!
Ljubimo malog drugara, ovoliko poljubac poljubac poljubac poljubac poljubac poljubac poljubac poljubac poljubac poljubac poljubac poljubac
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Vukašin-Mrvicin mali borac - Page 7 Empty Re: Vukašin-Mrvicin mali borac

Počalji od dr mali pariz 16/11/2012, 18:22

Ljubim slatkisa malenog,a velikog!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Vukašin-Mrvicin mali borac - Page 7 Empty Re: Vukašin-Mrvicin mali borac

Počalji od MARA 16/11/2012, 19:08

Divnog li avatara.
Ljubim velikog decaka
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Vukašin-Mrvicin mali borac - Page 7 Empty Re: Vukašin-Mrvicin mali borac

Počalji od Shizika 19/11/2012, 00:57

Mrvica :: kad smo se vratili, on nam se toliko smejao, kao da nas nije video sto godina. Prava je maza, svakome bi se uvukao pod kozu. Sva se raznezim samo dok ga gledam. Mm kaze nekad nam je bilo lepo, a sad je mnogo lepse... yes
likeit
srca osmeh srce srca
Shizika
Shizika

Broj poruka : 5408
Godina : 54
Datum upisa : 14.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Vukašin-Mrvicin mali borac - Page 7 Empty Re: Vukašin-Mrvicin mali borac

Počalji od makababy 21/11/2012, 21:46

smajli angel smajli angel smajli angel mnogo je sladak...
makababy
makababy

Broj poruka : 626
Godina : 41
Datum upisa : 18.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Vukašin-Mrvicin mali borac - Page 7 Empty Re: Vukašin-Mrvicin mali borac

Počalji od maus 30/11/2012, 14:01

ff
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Vukašin-Mrvicin mali borac - Page 7 Empty Re: Vukašin-Mrvicin mali borac

Počalji od makababy 2/12/2012, 22:26

mrvka pa gde ste vi,sta radite,kako ste? usne
makababy
makababy

Broj poruka : 626
Godina : 41
Datum upisa : 18.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Vukašin-Mrvicin mali borac - Page 7 Empty Re: Vukašin-Mrvicin mali borac

Počalji od medolino 5/12/2012, 11:13

Mrvice,gde ste,sta se radi kod vas,kako ste?
Saljemo vam poljupce ljubav ljubav ljubav
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Vukašin-Mrvicin mali borac - Page 7 Empty Re: Vukašin-Mrvicin mali borac

Počalji od maki79 5/12/2012, 17:54

Mrvice dete ti je prosto neodoljivo, pravi smeker mali.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Vukašin-Mrvicin mali borac - Page 7 Empty Re: Vukašin-Mrvicin mali borac

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 7 od 9 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu