KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vukašin-Mrvicin mali borac

+37
Tinche
maki79
plavaptica
dragana76ns
MARA
Sneza
Vuchica
cufta
KoMetaK
caci
Mali Princ
Gramatika
buby
Orline
mamajednogprinca
cicsa80
brinbili
missile
MAAKKI
korpica
bak
medolino
Tanja83
lolipop
djole42
Milijana
maus
BiKsi :)
dr mali pariz
Nefertari
makababy
Shizika
lena
cici
key
Mirjana
Mrvica
41 posters

Strana 6 od 9 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Ići dole

dnevnik - Vukašin-Mrvicin mali borac - Page 6 Empty Re: Vukašin-Mrvicin mali borac

Počalji od caci 28/10/2012, 11:08

srca srca
srecan vam seti mali rogendancic
srca srca
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Vukašin-Mrvicin mali borac - Page 6 Empty Re: Vukašin-Mrvicin mali borac

Počalji od Gramatika 28/10/2012, 11:59

Vule, sad si već veliki! [Only admins are allowed to see this image]
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Vukašin-Mrvicin mali borac - Page 6 Empty Re: Vukašin-Mrvicin mali borac

Počalji od MARA 28/10/2012, 14:26

Mrvo porastao tvoj decak
Srecan 6'i mesecdancic.
Ljubim vas
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Vukašin-Mrvicin mali borac - Page 6 Empty Re: Vukašin-Mrvicin mali borac

Počalji od dr mali pariz 28/10/2012, 21:03

Veliki decace, srecan ti 6. mesecdancic!! Uzivaj u najboljem-aminom mleku!
Ostala hrana nigde pobeci nece,a mleko iz sike hoce! [Only admins are allowed to see this image]
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Vukašin-Mrvicin mali borac - Page 6 Empty Re: Vukašin-Mrvicin mali borac

Počalji od Mrvica 28/10/2012, 21:12

Hvala drage moje. Tanja, sad si mi bas pomogla. I ja tako nekako sam napravila plan, s tim sto mi imamo 5 obroka dnevno, jer Vukasin spava od 22-08. Pa od sutra pocinjem sa slanim obrokom oko 12 i slatkim oko 18 a ostalo sisanje. Inace, ja njemu moram odrediti kolicinu, jer jede koliko god ima u flasici, ili koliko god da mu dam kasikicom. h
Mirka, meni bas odgovara ovde sto ste mi pomogli oko hrane igra
Inace, danas moj sin ceo dan vice deda igra
Bice da ce mama zadnje reci Wink
Pa sta da se radi. Pozdravljam vas sve...
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Vukašin-Mrvicin mali borac - Page 6 Empty Re: Vukašin-Mrvicin mali borac

Počalji od maus 29/10/2012, 08:33

Vukasine srecan 6. mesec sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Vukašin-Mrvicin mali borac - Page 6 Empty Re: Vukašin-Mrvicin mali borac

Počalji od makababy 29/10/2012, 16:06

mrvka u pravu si,nisam skapirala da dojis(ko ce sve da pohvata)

pa vi ste vec veliki...SAMO NAPRED...
makababy
makababy

Broj poruka : 626
Godina : 41
Datum upisa : 18.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Vukašin-Mrvicin mali borac - Page 6 Empty Re: Vukašin-Mrvicin mali borac

Počalji od Mrvica 29/10/2012, 22:11

ljubav ljubav ljubav
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Vukašin-Mrvicin mali borac - Page 6 Empty Re: Vukašin-Mrvicin mali borac

Počalji od Vuchica 29/10/2012, 22:26

Vukasine, lutko lepa, srecan ti 6-ti mesendancic!
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Vukašin-Mrvicin mali borac - Page 6 Empty Re: Vukašin-Mrvicin mali borac

Počalji od Mrvica 31/10/2012, 10:13

I rece deda, i rece tata a mama nista Crying or Very sad
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Vukašin-Mrvicin mali borac - Page 6 Empty Re: Vukašin-Mrvicin mali borac

Počalji od maus 31/10/2012, 10:37

Mrvica ::I rece deda, i rece tata a mama nista Crying or Very sad

Bravo za prve reci radost radost radost radost radost radost radost Jos malo ce i mama reci. Topices se Mrvo od miline smajli angel
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Vukašin-Mrvicin mali borac - Page 6 Empty Re: Vukašin-Mrvicin mali borac

Počalji od dragana76ns 4/11/2012, 23:35

[Only admins are allowed to see this image]bravo za prve reci [Only admins are allowed to see this image]
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Vukašin-Mrvicin mali borac - Page 6 Empty Re: Vukašin-Mrvicin mali borac

Počalji od Gramatika 5/11/2012, 12:45

Vukašine, bravo! [Only admins are allowed to see this image]
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Vukašin-Mrvicin mali borac - Page 6 Empty Re: Vukašin-Mrvicin mali borac

Počalji od KoMetaK 5/11/2012, 18:33

Mrvice, kad pude poceo da zove mama, onda ce te zvati po milion puta, nista ne brini! yes osmeh srce
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Vukašin-Mrvicin mali borac - Page 6 Empty Re: Vukašin-Mrvicin mali borac

Počalji od plavaptica 5/11/2012, 20:27

Mrvice, iscitah ceo dnevnik i prepoznah tu i sve Anine momente u razvoju. Vukasin je pravi dasa, neka vam je zdrav i srecan. Super za prve reci, bas je pozurio mala bistrica. osmeh srce
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Vukašin-Mrvicin mali borac - Page 6 Empty Re: Vukašin-Mrvicin mali borac

Počalji od cici 5/11/2012, 21:59

Za prve reci as as as
Ako je prvo rekao deda, dobice batu b
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Vukašin-Mrvicin mali borac - Page 6 Empty Re: Vukašin-Mrvicin mali borac

Počalji od Mirjana 5/11/2012, 22:15

Mrvica ::I rece deda, i rece tata a mama nista Crying or Very sad
Pa je l tata ponosan? lol!
Što kaže Meta, kad krene, biće non-stop Very Happy Uvek se setim moje mame sa nas četvoro. Kad prebaci od jednom i kaže:"Mama,mama,mama,mama! Glava mi puca od dozivanja! Imate li koga drugog da davite sem mene?" lol!
Bravo Vule igra igra igra f
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Vukašin-Mrvicin mali borac - Page 6 Empty Re: Vukašin-Mrvicin mali borac

Počalji od medolino 6/11/2012, 12:46

Kako ste vas dvoje?
Saljem poljupcice poljubci poljubci poljubci poljubci
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Vukašin-Mrvicin mali borac - Page 6 Empty Re: Vukašin-Mrvicin mali borac

Počalji od Mrvica 6/11/2012, 21:19

Danas smo bili kod pedijatra. Vukasin ima 8.350 gr, napredovao je oko 800 gr za manje od mesec dana, dr kaze da je to puno. Nije strasno nego da smanjimo kolicinu kasice koje pravimo da mu se ne bi razvalio stomacic pa ce biti muke. I dalje da sisa, pa za sada jede Milupinu rizu i kukuruz, kuvanu jabuku, a popodne mu skuvam krompir, sargarepu, tikvicu, karfiol i meso. Izmedju sisa. Za sada ostajemo na tome, s tim da mu za mesec dana uvedem jogurt i kiselo mleko.
A da, hemoglobin mu je na kontrolnom vadjenju krvi bio 103 pa nam je dr prepisala sirup gvozdja koji mu dajem posle ne mlecnog obroka. Kako je gadan, ja mu ga sipam u malo sokica posle slane kasice i on sve popije. Tako cemo dva meseca pa ponovo vadjenje krvi. Ja se nadam da cemo i s hranom poboljsati jer sad jede povrce i meso.
Inace nas tamo znaju sestre jer im se smeskamo svaki put, doduse kad god mu se neko obrati on nabaci osmeh od uva do uva. Sve bez tona. A jedino kad se mm i ja glupiramo onda ono smejanje sa cikom. I pedijatru i njenoj pripravnici se smejao, i dok su mu slusale pluca i pregledale grlo. Tako mi je bio divan danas, kao veliki decak, sedeo kod mene u krilu, one ga slusaju, ja mu podigla bodic, stomacic ispao preko pelene, a on samo vija njihov pogled ne bi li im se nasmejao. Dok je dr pricala sa mnom oko hrane, on je isto poceo svoju pricu, pa je ona zena morala sve glasnije i glasnije, na kraju su se nadvikivali.
Bocu je stoicki podneo, ni suze nije pustio, to je moj decak.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Vukašin-Mrvicin mali borac - Page 6 Empty Re: Vukašin-Mrvicin mali borac

Počalji od Mirjana 6/11/2012, 21:27

Čestitah na jutrima, a sad mi je već i jasnije zašto je dr rekla da smanjite hranu.
Laughing Vule na dijeti Laughing
Dakle zavodi, priča, nadvikuje se likeit
Mrvo, kad si mu beše uvela dohranu, tj. nemlečnu hranu?
Ja sam odlepiška od dvoumljenja. Dva dana sam mu davala jabuku i odustala. Samo sisamo, a i ja brinem zbog gvožđa.
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Vukašin-Mrvicin mali borac - Page 6 Empty Re: Vukašin-Mrvicin mali borac

Počalji od dr mali pariz 6/11/2012, 21:33

Ljubac za velikog i lepog decaka! [Only admins are allowed to see this image]
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Vukašin-Mrvicin mali borac - Page 6 Empty Re: Vukašin-Mrvicin mali borac

Počalji od plavaptica 6/11/2012, 22:49

Bravo za velikog momka igra
A koja je to kolicina kasice, ako treba da smanjite? Ja posto ne dojim, pa znam tacnu zapreminu mleka koju Ana popije to bude priblizno isto kao i zapremina kasice koju pojede, nisam razmisljala o tome da ce kasicom da joj se "razgazi" stomak Shocked
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Vukašin-Mrvicin mali borac - Page 6 Empty Re: Vukašin-Mrvicin mali borac

Počalji od Mrvica 6/11/2012, 23:58

Miro, ja sam mu uvela sa 4.5 meseci. Pocela sa jabukom, ali kupovnom kasicom jer je ona ipak skroz izblendirana. Oni su navikli samo na mleko pa im je i sam ukus drugaciji a kamoli odmah pasirano viljuskom . To je moje misljenje, i on lepo prihvatio. pa onda sve ostalo. Sada mu kuvam jabuku i pritisnem viljuskom, i pojede sve.
Ptico, nama je rekla 120-150 ml slane kasice a ja sam njemu davala pa sigurno oko 180-200, kako kad, zavisi koliki mi bude krompiric ili sarga, ili karfiol, ja sve to po malo stavim, skuvam, pa u blender, ali vidim po cinijici u kojoj mu dajem, kad sam danas spremila 130 da je bilo vise znatno ono sto sam mu pre davala. Isto sam spremili, pa ostatak sklonila. I opet je pojeo isto kao sto je jeo i pre toga i bio sit sve do dojenja pre spavanja, znaci 3.5 sata.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Vukašin-Mrvicin mali borac - Page 6 Empty Re: Vukašin-Mrvicin mali borac

Počalji od Mrvica 7/11/2012, 00:01

Slatke kasice nam je rekla da ne preterujemo, mada mu ja ni ne dajem nego samo kuvanu jabuku. Kupovne, tj breskvu, kajsiju, sargarepu mu ubacim mozda jednom nedeljno da malo razbijemo. A soka samo 50 ml dnevno, mada mu ja dam manje, tek toliko da popije sirup.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Vukašin-Mrvicin mali borac - Page 6 Empty Re: Vukašin-Mrvicin mali borac

Počalji od Mirjana 7/11/2012, 00:27

Mrvo, nisam mu ja davala kašicu, već sok. Prvi dan par kapi u čaj, a drugi dan čist, isceđen sok iz jabuke. Svidelo mu se, ali je imao tri puta za redom stolicu, pa sam htela da malo pauziram pa da ponovim. U međuvremenu mm naleti na tekst o alergijama i intoleranciji na hranu u kom piše da se to dešava kad se prerano krene sa nemlečnom hranom. Zato sam odustala.
Mislila sam da krenem sa punih pet i dve nedelje, pošto je rođen ranije. Onda skontam da je najbolje da čekam 6. Posle nekog vremena se opet setim gvožđa i tako u krug. Razbijam glavu, ne znam šta da radim.
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Vukašin-Mrvicin mali borac - Page 6 Empty Re: Vukašin-Mrvicin mali borac

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 9 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu