KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+71
Marija86
Xena
agata
misica
bokica
Likoli
tuli
nesalela
maja76
Sneza
daxi011
Nefertari
JocY
pegaz
Mirjana
Zoka83
MIRKA85
veki1
bak
Tanja83
missile
zoxa
twinsi
Dacaa
korpica
jagodica
lilya
Gramatika
bobica83
darija79
shenon
KoMetaK
krol
seka 35
Struzzo
lilly13
dra00
MAAKKI
natalija
maki79
Mali Princ
dragmilk
Akijeva
cici
cufta
racili
saška
stefi :*
rada78
Jelica
heart84
maus
Clara17
lena
nacKa
Orline
hany
SannI-AlL
Mrvica
anak
lolipop
BiKsi :)
mijaki
djole42
bebko
Shizika
medolino
Vuchica
Botox
dr mali pariz
noja
75 posters

Strana 37 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od heart84 9/8/2012, 22:45

Pitanjce, jel ste imale problema sa glavoboljom? Mene vec par dana ubi glava i vrat, sutra cu definitivno morati da zakazem neku masazu glave ili cu poludeti fd
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jelica 10/8/2012, 00:19

Devojke, sutra pada farbanje, sad ste me ohrabrile...mene skoro svaki dan pre podne malo boli glava...ali sam citala da je to u trudnoci cesta pojava obzirom da se poveca kolicana krvi u organizmu...pa se malo menja pritisak...itd.
Ja sam sinoc sanjala uzasan san, a i samo jos jednom pre 2-3 nedelje vezan za bebu...eto...inace mm hoce da odemo negde na 4d uz da bi smo dobili snimak bebe da imamo sada opet novi:-)
Ja nasla neku ord.Palmoticeva gde naplacuju 4 d uz 5 hilj din, sto i ime strasno obzirom da je svuda skuplji...
Eto...
Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maki79 10/8/2012, 08:37

Jelice imas i kod dr Mime Fazlagic 4d uz po ceni 4500 ili 5000 nisam najsigurnija znam da je moja drugarica bila sad skoro kod nje. Ona ti se nalazi u zemunu. Ja sam isla u Analife i kod njih je skuplji 6800 i to sa popustom jer sam vec bila kod njih pa dobijas 20 posto popusta kao njihov pacijent.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jelica 10/8/2012, 09:07

E pa hvala Maki...videcu...
Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 10/8/2012, 09:19

mogu vam reci da su ovde bas jeftiniji,za svoje pacijente je 2500,dok je ovako 3000
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od anak 10/8/2012, 09:21

Jelice gledaj da farba bude bez amonijaka.
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 10/8/2012, 10:00

Jelice ,opusteno sa farbanjem, zagazila si 17. nedelju! Bar je tako meni doca rekao,i ja odmah tad otrcala i na pramenje i na farbanje lol!
Trudnaje, ljubim vas!! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 543728
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MIRKA85 10/8/2012, 10:37

vidim da pricate o ceni UZ pa valjda i ja smem napisati.Ekspertni sam u genesisu platila 6500din a zakazala sam obicni Uz i pitala cenu i nesto malo je ispod 5000din kao UZ za trudnice tako se zove.To mi je malo skupo al ako je 4d onda i nije ali nisam pitala koji je zbunjen
MIRKA85
MIRKA85

Broj poruka : 374
Godina : 39
Datum upisa : 18.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 10/8/2012, 11:46

jutro trudnjacice...
cek da vidim da li sam popamtila ista...
stefi, super za 1600gr, pile malo... srca srca
ja trudnocu pratim po nedeljama a kada ulazim u kloji mesec racunam po terminu porodjaja, svakog 24 u mesecu ja racunam da sam naredni mesec, tako mi je najlakse...
jelice, farbanjac slobodno, ja sam se ofarbala u 13 nedelji cini mi se, i to normalnom farbom, sta da se radi, ne mogu ici zarozana a farbam se u plavo pa moram da izvucem boju iako sam i prirodno svetlija...
sto se tice bekane, ja sam je osetila prvi put onako da sam bila sigurna da je ona u 18+4...
srculence, mene glavobolje nisu mucile, pu, pu, pu da ih ne prizovem...ali sam takodje citala da su uobicajene...
ja sam 4d UZ radila na nekoliko mesta cene su od 6.000-7.000

nas dve smo dobro, jutros smo mrduckali pa je mama ''mirna''...
planiramo danas da se setamo, cmokic

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od veki1 10/8/2012, 11:54

Kruglice i ostale usne
A farbanje kanom, unapredili su i kanu Laughing sad imaju razne boje i nijanse.
Ja sam imala glavobolje svakodnevno do pre par dana, citala sam o tome, nivo hormona/krvi prouzrukuju glavobolje, tako da to je normalna pojava.

Jao 4D UZ je bas skup u Srbiji, mislim da bi razmislila dva puta da li mi je potreban pre nego sto bi iskesirala, treba se spremiti za bebu a nista nije jeftino... cisto za info, u UK je 80 funti i ja sam resila da necu da idem, ne zelim da placam nesto sto imam i za DZ a slicice su i dalje lepe..

veki1
veki1

Broj poruka : 256
Datum upisa : 24.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 10/8/2012, 12:18

jeste Vekli skup je, ali po meni vredi svake pare...ja sam tako srecna kada dobijem te slicice, i toliko sam dugo cekala i zelela ovu bekanu da radije ne bih jela ali na 4D UZ idem svakih 15-20 dana...
racunala sam da mesecno trudnoca ''dodje'' izmedju EUR 250-300...sta da se radi, kod svih lekara se ide privatno, lekovi se kupuju...i to je to...
nema druge, tata mora mnogo da radi da zaradi parice.... Wink
ljubac...



mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od medolino 10/8/2012, 12:45

Pozdrav okruglice osmeh srce
Sve sam procitala ali nista nisam zapamtila..

Stefi,bio pregled i sve je super,bebica napreduje odlicno love love

Maki,mala Katarinica bas udara,sta ce zivahno dete,ljubim je takvu nemirnu usne

Neko pitao za glavobolje,to je normalno u trudnoci, evo mene od juce bas hvata vrtoglavica i malo mi ide krv iz nosa ali to je sve normalno Wink

Ja juce bila kod endokrinologa,dr zadovoljna a ja jos vise, za sada sve je super,samo ne smem nista slatko makar jos dve nedelje tako mi je rekla Wink a posle moze po jedna kockica cokolade ali ne previse Wink Za 5 nedelja opet provera secera i kontrola tsh i to je to! Sada jedva cekam ekspertni,nikako ga docekati Rolling Eyes pozelela sam se svoje decice,makar samo malo da ih vidim Very Happy

Ljubim vas sve redom
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Gramatika 10/8/2012, 15:24

Samo da vas pozdravim!
Trdnice, budite dobre i budite dobro!
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 338438
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 10/8/2012, 15:52

gde ste drage trudnice, kako prija ovo zahladjenje...milina jedna
ja odmaram, klasika...
danas sam pod utiskom razgovora sa mojom direktorkom, ocigledno cu morati da se vratim na posao 6 meseci po porodjaju, msm naravno da ne moram ali se to od mene negde ocekuje...ako zelim unapredjenje...
jbg, unapredjenje znaci mnogo vecu platu i mogucnost da prevremeno otplatim stambeni kredit, a bekanu ce po svoj prilici cuvati moja mama koja je otisla u penziju...
i bolje sto sada znam sta me ceka nego da me iznenadi poziv za raniji povratak tamo negde u Maju sledece godine...
ljubuckam vas


mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jelica 10/8/2012, 16:20

Ofarbala sam se, normalnom farbom (mislim da jeste bez amonijaka)...uf devojke sad sam ko nova! :-)... a bila sam tako seda narocito kad podignem kosu u rep (sto je bilo najcesce po ovim vrucinama) pa me se vide delovi kose na mestima gde su zalisci - bukvalno sedo busenje...vala jedva sam cekala da se ofarbam...a videla sam pariskino pisanje na temi farbanje da je 17 nedelja rekao dr, pa reko da sacekam prvi dan...:-)
Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 10/8/2012, 19:51

hvala cure,napreduje bekana...
mijaki i ja tako racunam od 24.sam naredni mesec.
inace nisam spomenula da bi me na cr porodio pre termina,recimo oko 12.10.ako zelim da me on poradja,tako je kaze i svoju zenu,ume i pred kraj da se izkomplikuje ne dao bog..
nasla sam na fb H&M garderoba za decu narucila sam divne stvarcice,milina je kad ne mozes u kupovinu a ima svega...
jelice super za nov friz... Laughing
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od sanjicica 10/8/2012, 21:21

Devojke da vas pitam nesto,ja sam poslednju platu od firme dobila prvog aprila,a od maja sam na socijalnom i jos nijednu uplatu nisam imala to znaci da majsku jos nisam primila a od grada jos ni neocekujem za to znam da moze da bude kad udjem u deveti.Da li je jos neko od vas od tog vremena na trudnickom i da li je ovo kao normalno sto nema uplate ili ja moram da odem da proveravam u socijalnom sta se desava?Hvala vam unapred na odgovorima
sanjicica
sanjicica

Broj poruka : 507
Location : Beograd
Datum upisa : 27.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Jelica 10/8/2012, 23:48

Stefi, sva sam vazna sa novim frizom:-) hihihi... A ko ce da te poradja i gde? Koja si nedelja...
Jelica
Jelica

Broj poruka : 742
Godina : 49
Location : Beograd
Datum upisa : 18.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od anak 11/8/2012, 09:26

Bravo za frizuru !
Pozdrav trudnicama ! ljubav ljubav ljubav
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maki79 11/8/2012, 09:38

Sanjicice ja sam isto cula da plata kasni po tri cetiri meseca tako da ja ipak necu otvarati trudnicko jer radim u svojoj firmi nego cu tek kad se porodim da otvorim porodiljsko sto mislim da malo brze isplacuju.
Jelice bravo za ofarbanu glavicu.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 11/8/2012, 12:26

jao ja sam isto mislila da otvorim porodiljsko,prijavljena sam u porodicnoj firmi,ali sad kad ovo cujem vala necu jos...
jelice u nisu dr.dejan mitic on je za ovaj kraj bas dobar tj.trazen,sada sam 30.nedelja,imas na tikeru... usne
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 11/8/2012, 12:50

sanjicice, ja sam od maja na ''drzavnim plecima''...
elem, od drzave parice kasne 1 mesec, tj sada u julu su isplatili jun (dobila sam maj u junu) a od grada kasne malo vise tj pocetkom avgusta su platili maj...
eto nadam se da sam pomogla...bolje da proveris sta se desava kod tebe

ja jutros bila kod Miljica, bas sam zadovoljna, sve je ok za sada osim anemije ali dobra mi je terapija Heferolom pa je i to u redu...
kontrola za 2 meseca ili po potrebi ranije, u zavisnosti od nalaza...
trapija ista Fraxi 0,3, Folnak da smanjim na jednu, i Aspirin da iskljucim najkasnije do 34 nedelje...

sada cu malo da odmorim, pa posle da spremam lazanjice za ruckic...spava mi se, nocas sam lose spavala, sve sanjala neke gluposti, Boze me sacuvaj...
cmokic

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dra00 11/8/2012, 13:37

medolino87 ::
Ja juce bila kod endokrinologa,dr zadovoljna a ja jos vise, za sada sve je super,samo ne smem nista slatko makar jos dve nedelje tako mi je rekla Wink a posle moze po jedna kockica cokolade ali ne previse Wink Za 5 nedelja opet provera secera i kontrola tsh i to je to! Sada jedva cekam ekspertni,nikako ga docekati Rolling Eyes pozelela sam se svoje decice,makar samo malo da ih vidim Very Happy

Ljubim vas sve redom

Medolino ti si bas nestrpljiva sa svakim uz Very Happy strpi se jos malo pa cete se gledati. usne usne usne
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od shenon 11/8/2012, 14:12

Sanjicice,
ja sam na trudnickom od aprila i dobijala sam neke uplate, tj.onih 65% od drzave sa zakasnjenjem od dva meseca, a onih 35%nisam dobijala, to zna da kasni i po 4-5 meseci...
shenon
shenon

Broj poruka : 448
Datum upisa : 16.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od medolino 11/8/2012, 14:16

Gde si Draoo,tebe nikako da upecam na forumu Wink Pa ja nestrpljiva,sta cu kad ih dugo nisam videla Very Happy Cekam da mi se javis u utorak,vazi? Do tada ti saljem poljupce,mnogo,mnogo,mnogo ljubav ljubav ljubav
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 37 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 37 od 40 Prethodni  1 ... 20 ... 36, 37, 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu