KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+71
Marija86
Xena
agata
misica
bokica
Likoli
tuli
nesalela
maja76
Sneza
daxi011
Nefertari
JocY
pegaz
Mirjana
Zoka83
MIRKA85
veki1
bak
Tanja83
missile
zoxa
twinsi
Dacaa
korpica
jagodica
lilya
Gramatika
bobica83
darija79
shenon
KoMetaK
krol
seka 35
Struzzo
lilly13
dra00
MAAKKI
natalija
maki79
Mali Princ
dragmilk
Akijeva
cici
cufta
racili
saška
stefi :*
rada78
Jelica
heart84
maus
Clara17
lena
nacKa
Orline
hany
SannI-AlL
Mrvica
anak
lolipop
BiKsi :)
mijaki
djole42
bebko
Shizika
medolino
Vuchica
Botox
dr mali pariz
noja
75 posters

Strana 2 od 40 Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 5/7/2012, 20:30

Drage moje... značite...a znate dobro kad ta sigurnost posustaje...kad na vrata zakuca nešto mnogo veće i jače od nas samih !
Inače, današnje kontrakcije su dosta jače i duže traju,ali nisu u alarmantnom vremenskom spoju...
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lena 5/7/2012, 20:59

Jupi, Pariz, u samom si finisu i jedva cekam da vidim Dusana i Ivonu!!! Lep datum je Petrovdan ali koji god bude bice najlepsi i najradosniji!!!!!! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 612963 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 21831 Pazi, u subotu je Ivanjdan.... ko zna.....Wink

A sutra je UZ, u koje doba (da znam kad da cekam izvestaj)?

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 679696
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 5/7/2012, 20:59

Znači počinju probe Very Happy
Ništa alarmantno, ali se sprema polako.

A sve spremno kod vas. Možda ti i imaš tremu, pariz, ali neka smirenost iz postova izbija
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 5/7/2012, 21:01

Very Happy
UZ je popodne. Ivanjdan ne bismo voleli, jer je za nas, tuzan dan.
Naravno da bi svaki bio najradosniji, :lol!:ali ako moze da se bira/ne gadim se lol!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 5/7/2012, 21:05

Spremno je Orle, koliko može biti sve spremno. Wink
Ne, ja nemam sad tremu, ali znam kad nastupa Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 561840
Jesam li danas pisala da sam noćas sanjala da sam ih rodila??
ne sećam se da sam pisala...
inače sam negde spominjala da volim ćelavice bebe, ove moje, a uredno dečak i devojčica su bile crne čupavice,sa crnim očima...
velike već kao po 7 meseci, ne govore,ali se savršeno sporazumevamo, spremim klopu, dam , one uzmu flajke i vuku...
Došli moji roditelji na viđenje...ma šou!
U trudnoći prvi put da sanjam da sam ih rodila, inače sam sanjala ranije u prošlim postupcima rođenje bebe,porođaj i sl.
Eto, znam da sam spremna. Very Happy
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lena 5/7/2012, 21:07

Dobro, preskacemo Ivanjdan!!! Very Happy

Orle, sad iscitah za taj polip i drzim fige, nemoj da te on uplasi!!!

lol!
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 5/7/2012, 21:12

Nisi pisala Very Happy
Sve spremno za ćelavice ili čupavice, kako god...Mamine šunkice lol!

Lenče, nije me toliko uplašio. Čim se beać mrdao, lakše mi bilo. Danas nema ništa na vešu, što je OK.

Stigli lab rezultati. Malo proteini ispod grane, neznatn, ali ih nema u urinu, pa je onda bez brige zasad. Trigliceridi i holesterol malo iznad, mada ne znam ni što ih tražila, već smo mi to ovde raspravile da ne treba Laughing

Glikemija 4.1, gvoždje palo sa 21 na 12, ali to je za očekivati, i hemoglobin 110. Ne znam zašto se dr odlučila već za Ferrum tbl, ali sam ih uredno kupila. Nije mi ni palo na pamet u apoteci da pitam dal idu na recept, toliko sam se navikla da ništa ne ide.

TSH sa 0.7 na 1.7, tako da ja vraćam 125 svaki dan, bila vikendom smanjila na 100.

Eto tako, pa i nije loše. Hoće da se ne ugojim puno, a da mi bude dobra krvna slika. Bem li ga Laughing
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 5/7/2012, 21:16

Orle, zato otičeš pomalo, zbog niskih proteina,ali dobro je dok ih nema u urinu.
Dobar ti cuker, svaka čast!
Inače, i ja kupujem Ferum,a čini mi se da sam ih u DZ kod ginekologa videla na spisku lekova-pretpostavljam, koji idu na recept...No, moja dr mi nikad neće oprostiti što mi nevodi trudnoću i privatno, pa se sama ni za šta ne nudi...
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 5/7/2012, 21:31

Ufff, ta sujeta Rolling Eyes
Ništa, sad ću da opletem po junetini i povrću, jesam malo zapostavila meso i jaja zbog ovih vrućina. Biće onda i proteina i gvožđa Laughing
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 5/7/2012, 23:59

hany ::Mrvice bebac je presladak

Hvala Hany Very Happy
Ja opet dezuram. Wink
Maki nije stigla da se javi. Nadam se da je sve ok, i jedva cekam da cujem kakva je mala bebanica.
Pozdrav trudnjacice...
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Clara17 6/7/2012, 08:21

Orline samo ti koristi to gvozdje,naravno i sto vise mesa i svega ostalog uz to...ja radim u transfuziji,pa sam uvek za to da svaka trudnica bude "spremna" za porodjaj sa krvnom slikom tj. da imas dovoljno svega i za tebe a i bebicu.
Pari draga moja...super si mi ti bila-nisam sumnjala da ces ocarati docu.A vidim i da se definitvno spremas cim su kontrakcije tu,naravno sve lepo ide svojim tokom,pa navijam i ja za Petrovdan...
Nemoj mnogo da brines o tremi,strahu....samo razmisljaj kako ces ih uskoro ugledati-sve ce biti u redu.
Ako se secas,ja sam krenula sa prirodnim porodjajem,a zavrsila CR.
Sa urednim kontrakcijama,nasmejana otisla sam sa MM u porodiliste...kada su me na porodjajnom stolu pitali dal su bolovi jaki,ja sam sa osmehom govorila-onako,i koristila sa psihofizickih priprema drugi tip disanja...posle par sati su me uveli u salu,tu sam rekla po neku sa DR i za par minuta i utonula.....i divota jedna-bude me,mm je tu,a ja ga pitam-JEL TI LEPA....sta reci...pogubljena zena,majka...znaci nista o tome,dal je sve u redu?znala sam da jeste...tako zelim i tebi da se sve lepo zavrsi,i trenutak kad ih budes videla...taj osecaj ff

Clara17

Broj poruka : 34
Datum upisa : 09.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maus 6/7/2012, 08:32

Orliska i taj polip... c da ne psujem na glas. Svrca se svrcka u maminom stomaku beba
Mala divan post sreca Znaci 12. jul jel tako? sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca Javi se sms-om danas posle uz, molim te.
Svim trudnicama saljem veliki poljubac i zagrljaj
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 6/7/2012, 09:02

Orle, udri po mesu i žitaricama, malo lekića ako mora, i sve će biti super! Taj polip je baš seljak, majke mi! Baš oće da bude glavni, šta da ti poželim sem da bude ubiVen! Very Happy

Pari, kontrakcije, joj, primiče se, hu, hu, jedva čekam današnji izveštaj, sve nešto mislim da će biti pre 12! Ne znam što, al tako osećam!

Okruglice, ljubim!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 6/7/2012, 10:00

e konacno sam se zakazala kod lekara da vidim sta ce da mi kaze za ovaj moj slajm, i da me za svaki slucaj poslusa...
dozlogrdilo, sliva se non stop...ne pomazu ni cajevi, ni nista...
mama tvrdi da je ''ciscenje'' od desetogodisnjeg konzumiranja nikotina (hvala bogu alkohol brze ode) Embarassed

pariz, cekamo UZ....jupiiiiii, jeeeeeee

jel sam je nesto pobrkala ili je Marija juce trebalo da ide na UZ? Maki javi se

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 6/7/2012, 10:04

mijaki, mama ti je verovatno u pravu, plus sto je normalno u trudnoci da sve postanemo svrckavije i slinavije, nista strasno
u stvari to je jedan i od prvih simptoma trudnoce uopste, zapusen nos :)
i ja non stop imam nesto, evo sada mi se sliva sto kazes, normalno je, pa pusila sam ko turcin deset godina.... organizam sada tezi tome da izbaci sve to iz mene...
bitno je da nemas neku upalu, temperaturu, da nisi malaksala, onako ko pred razboljevanje, a cini mi se da nisi....
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 6/7/2012, 10:08

inace, upravo mi se dete mrda, i sve mi stomak odskoci dole :)))) hehehehe
majku svoju suta, a sve tu u nivou pojasa, sto ce znaciti da kada malo ojaca jos, ima da se upiskim kad me overi nogicama :)
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 6/7/2012, 10:12

ma bojance nisam malaksala, nista me ne boli, dobro se osecam, ali me ovo uzasno nervira...
sta cu kada sam perfekcionista, pa volim da je sve savrseno...
bolje da ja lepo odem kod lekara pa da ne razmisljam, a i mm i svekar su zapeli da odem, pa nije na odmet...


mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 6/7/2012, 10:14

bojanice, bebac je bas rano krenuo da trenira fudbal po stomaku, a rano si i osetila prve pokrete, jel tako?
ja jedva cekam da princeza krene da golica...

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 6/7/2012, 10:20

ok.... samo sam rekla :) videces da nije nista, sigurno je zbog puisackog staza, organizam nema drugog nacina sem slajma da to izbaci napolje :)
bice sve super cvet

aha, rano sam ja osetila, msm, rano, ipak kazu da prvorotke to kasnije osete, a ja sam bila dal 15+ nesto ili 16+ nesto.... mislim da sam bila 15+ nesto kada sam osetila....
a sada me ne golica vise, nego bas osetim onako tup-tup, mada nije to nista jako, jos su oni jako mali i slabasni da bi se to osetilo kao boksovanje :)
i lepo je zaista :)
jedino sto mi nije lepo, a to sam osetila par puta ovih dana, a to je kada se prevrce ceo.... affraid
to mi je onako nekako creepy osecaj, sta znam, cudna sam mozda i ja, ali kada se tako prevrne skroz i ja to osetim, ju... kao u onim SF filmovima, samo ocekujem nekog malog Aliena da mi mahne kroz pupak :)
a posto znam da ce sve to biti sve intenzivnije i intenzivnije moram se navici na taj osecaj, ne verujem da ce biti prijatniji :))))
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od medolino 6/7/2012, 10:26

Pozdrav okruglice ff
Bojance,prvo gurkanje u stimacicu,kako je to lep osecaj! Ljubim tebe i tvog malenog fudbalera poljubac poljubac
Mijaki,ja mislim da je to od cigareta koje si pre konzumirala pa ti se sada cisti..ali zbog svog mira idi kod doktora,mada mislim da ce biti isti odgovor Wink
Kad je kod tebe UZ?
Pitala si za nasu Mariju,pisala je u svom dnevniku Loliska ce dobiti brata bebe
Pari,danas gledas zvezdice svoje a jos malo pa ces ih drzati u rukama svojim.Cekamo izvestaj srca1 srca1
Ja sam danas bas nikakva,nesto me stomak zateze dole i kao da bridi..imam problem sa stolicom ali mi suve sljive mnogo pomazu, to je valjda sve normalno i sastavni deo trudnoce...Sanjala sam nocas da dojim dva decaka koji imaju izrazito crnu kosicu,osecaj je bio neverovatan ali me je jedna bebica ujela za dojku i trgla sam se iz sna Very Happy

Ljubim vas sve redom srcasti poljupci
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 6/7/2012, 10:34

medicu srca
probaj da ujutru cim ustanes steknes rutinu da popijes na prazan stomak kasiku maslinovog ulja (ono je super za rad jetre i postice peristaltiku creva, plus pogato vitaminom e i onim omega kiselinama) i popijes zatim casu donat vode (ja sada vec nedeljama uzimam Mivelu, jeftinija je duplo, ima je vise, a isto je sa Mg)
zatim, jako dobra stvar pored suvih sljiva (ja ih inace ne jedem cesto jer me stomak jako boli od njih, msm crevca previse pocnu raditi pa imam grceve i cuda.... bas tako zateze, boli, neprijatno je)... znaci pored toga, dobra stvar su psenicne mekinje za ljudsku ishranu
jako su jeftine a traju
ujutru u solju jogurta smuckas 2-3 kasike mekinja i popijes to, i da vidis :)
ja cak ni to ne konzumiram redovno, iako je super zdravo za mnogo toga ne samo za probavu, i za secer i za krvni pritisak i tako.....
uglavnom jedi vise vlaknaste hrane, sad ima graska, boranije, pa to tamani... sveze voce i povrce, izbegavaj banane, one vezuju stoplicu, i pirinac isto, dobre su integralne zitarice od celog zrna, znaci.... i voce kada jedes, nemoj da ga ljustis, nego lepo i ljusku pojedi, sad ima kasija i breskvica....
eto, nadam se da sam pomogla, idem svaki dan u wc, sem kad odem negde u goste, onda ne kakim po par dana, psiholosku barijeru imam lol!

e da, i dosta vode da pijes u toku dana, bar 2-3 litre sada po ovim vrucinama....
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od medolino 6/7/2012, 10:43

Bojance hvala na savetima,tako cu i da radim, ja pijem i onaj ABC jogurt pa cu u njega da potopim mekinje Very Happy Vode svakako pijem bas dosta 3 do 4 litre na dan pa se pitam gde mi sve to stane ali zato svakih 20 minuta idem da pi-pi lol!
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 6/7/2012, 11:17

medolino mene povremeno muci zatvor, ali nekako resim problem kompotom od suvih sljiva i sa mnooogo tecnosti....
a to zatezanje je normalno, mene i sada zateze po malo, al dobro, mene izuzmi, ja sam paranoik Wink

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od heart84 6/7/2012, 12:02

Drage moje ja na kratko da vam se javim, danas sam dosla k sebi nisam znala sta me je snaslo. U sredu popodne odem ja do wc obrisem se kad ono affraid tolet papir krvav da krvavije ne moze biti, gledam i neverujem. Brzo se obucem i pravac u Jevremovu. Kad su me videli odmah im je bilo jasno da nesto nije uredu, a samo sat pre toga sam bila kod njih da primim progesteron i sve je bilo ok. Naravno kad ti najvise treba dr. nigde svi bili na nekom kongresu, samo je bio tu neki dr. Rakovic koji me je odmah primio. Prvo mi je da prostite gurnuo onaj spekulum, gde sam se ja slogirala reko gde to da mi gura kad krvarim, video je oskudno krvarenje ex utero i manji trag krvi u vagini. Ja sam samo lezala i zatvorila oci. Posle je uradio UZ preko stomaka, ja onako u soku, a on meni kaze slobodno otvorite oci i pogledaj te u monitor, videla sam moje sunny kako mlatara rucicama i nogama i pokazao mi je kako srce kuca i da nista ne brinem da je sve uredu. Malo mi je bilo lakse, ali mi je posle pokazao neku izbocinu i rekao mi je da je to kontrakcija na zadnjem zidu materice,i da se izvor krvarenja ne vidi. Naredjeno mi je strogo mirovanje, pojacana doza progesterona na 2 dana. Taj dan sam potrosila celu kesicu uloska koliko mi je islo, juce se to pretvorilo u braon mrljanje, a danas skoro i da nema nista, ponekad kad odem u wc pa bude malo kad se obrisem ko neka blago prljava vodica. Da jos da kazem da hvala dragom bogu nisam imala bas nikakve bolove. Zvala sam bila i hematologa Miljica on me je bas smirio, objasnila sam mu sve sta mi se izdesavalo i rekao mi je da zene sa ovom mutacijom u vecini slucaja prokrvare izmedju 10 i 14 nedelje, da to traje do 3, 4 dana i prodje i posle ne bi trebalo da se pojavi vise. Smanjio mi je fraxiparin na 1 dozu dnevno dok ne prodje skroz, a posle da se cujemo i da se dogovorimo za dalje.
A da jos i ovo dr. mi je napisao u izvestaju vidjen vitalan embrion duzine CRL 47mm, srcana radnja vidljiva oko 150/min, ritmicna. Nuhalna translucenca 1.26mm to nemam pojma sta je Rolling Eyes nosna kost vidljiva. U sredu bi trebalo da idem na expertni UZ kod Ljubica, ali on najverovatnije nece biti tu, tako su mi sestre rekle, a nije bio ni sad u sredu fd Sad cekam da mi se javi dr. Milica Ilic da vidim sta da radim zbog tih kontrakcija, one nisu bolne sad su se smanjile vise me kao golicaju i malo je neprijatno, ne znam kako su se tako rano javile.
Toliko od mene,ljubim vas sve srcasti poljupci
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Vuchica 6/7/2012, 12:11

srca Heart, samo ti lezi, bice to sve super, pokrivena si terapijom sa svih strana
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 40 Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu