Vesela julska jutra

Strana 2 od 34 Prethodni  1, 2, 3 ... 18 ... 34  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Vesela julska jutra

Počalji od Gramatika taj 1/7/2012, 22:45

Lafe, možda je samo jaka prehlada!
Imala sam takve probleme, a ok uk. Nemoj da se uplašiš i ako se pojavi krv.
Udri po napicima, a ako ne prođe za dan- dva idi lekaru.
P.S. I skupi nožice nekoliko dana lol!
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 44
Datum upisa : 16.03.2011

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od LaFolie taj 1/7/2012, 23:04

joj delim kancelariju sa muskarcima, njima je vruce (dlakavci lol! ) i nose iste patike i carape koje i zimi nose, pa me ubise sa klimom Sad Hvala ti Gramatika, ima skroz smisla, a i par veceri sam se smrzavala u sandalama Rolling Eyes
LaFolie

Broj poruka : 3411
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mirjana taj 2/7/2012, 02:54

Da probam da se zaplju-em. Ustala sam da se izmazam. Sinoc krenuo kolostrum pa sam dobila takve instrukcije. O bambiju necu pisati, jer mi za to treba normalna tastatura i tona maramica! Umirem za njim kad ga odnesu, a topim se kad je tu! Mnogo sam srecna!
Zelim vam svima bar po jednog ovakvog :*****
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 41
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Tanja83 taj 2/7/2012, 06:34

Jutra julska jutra Kutanjke moje...

Da se odmah zapisem na pocetku ovog pretoplog jula jer ko zna da li cu stici od skitnje da to isto uradim do kraja meseca Embarassed

Prvo da cestitam nasem milom Lolicu na njenoj bebani radost radost radost .Lolicu,mila moja cimerko,zelim ti sto lagodniju i bezbrizniju trudnocu,da sve protekne onako kako ti zelis bez ijedne jedine trzavice i da rodis malog,zdravog Bosancerosa ili malu slatku plincezu Bosankicu d d d d Ljubim te draga i mazi stomacic love

Pari,duso moja draga,srecna ti 37 nedelja d d d ,da ti porodjaj prodje sto laganije i bezbriznije x x i da konacno upoznate dugo ocekivane i zeljene andjele,vase b b srca srca srca Bravo draga,junacki si sve izgurala,divim ti se yes love osmeh srce Mislim na tebe usne

Medolino moj,cestitam ti na dve bekane,bravisimo za jos dva srca koja kucaju ispod maminog srca1 bravo

Miro,tebi i tvom dragom srecno rodjenje sina a malom Nebojsi dug i srecan zivot i bezbrizno detinjstvo. Da uzivate u svakom narednom danu koji je pred vama bb bb bb

Maus bravo za Drinu,za opustenciju i uzivanje x x x Svratite malo do Ade da se druzimo Wink Ljubim tebe i preslattku milu Anciku osmeh srce love a taj sljunak vidi baci na Drinu a moze i kod nas na Adu,da imamo nesto od tebe lol!

Lilya,drzim fige za stan i da to bude konacno yes Da septembra iz Praga dovedete dva mala srculenceta,da zapocnete novi zivot u novom stanu sa dva mala sunny koja ce rasti u maminom stomaku osmeh srce

Sve ostale nepomenute cure ljubav ,ne ljutite se,"ne postizavam da ve pratim" a Maus napisala nesto skraceno,ne znam sta joj bi,pa sam to povatala,nesto od nje nesto od Lilye Embarassed a ne mogu da je cekam danas jer odoh na kupanjac Very Happy

P.S. Izasao na PRVI ZUB radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost

Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 34
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 2/7/2012, 08:14

Dobro jutro svima!

Lilya ludujes po koncertima igra jos malo i Exit igra Navijam za stan i da ga sredite povasoj zelji navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica Izmorilo vas ujnino dete,ako ako, samo se vi vezbajte jer vas to uskoro ocekuje navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica navijacica I s;lazem se sa daljim ispijanjem cajeva i vode.

Korpice to gusenje je strasno. Trebala si samo sesti na ivicu kade, noge pod hladan mlaz i prskati se po licu i vratu hladnom vodom. I gde nadje juce po vrucini da ukljucujes rernu. Sto dalje od sporeta Very Happy Prilazi mu samo u vecerenjim satima, oprezno Wink

Mala ne diraj mi Jecu lol! Bas je super lik, ona je moj idol Wink EXTRA JE Laughing Bacicu polse oko na tvoj kolac i ne sumnjam da je odlican.

Maaki ff

La Folie i ja sam imala povisene eritrocite u urinu. To moze da znaci i postojanje peska u bubregu sto ja i imam. Bilo bi dobro da zakazes uz abdomena i da to odradis.

Dra danas je 12. dan i ja navijam za veliku betu.

Biksi kako je bilo na kupanjcu?

Bak je otputovla, lep provod druze! ff

Meta uziva na Siciliji ff

Loliska uziva na terasi ff

Orle uziva sa muzicem ff

Mi juce standardno Drina, kupanjac i uzivancija. Ana je juce prvi put skocila sa mola na noge. Visina je jedno metar. Otkrila je jos jedno ludovanje lol! Jutros cim je otvorila oci hoce da ide na Drinu...e sacekaces da mama dodje sa posla Very Happy A do tada sa tatom, Janom, Boskom i Nadjom pakuj ugalj u podrum koji je stigao jutros u 7h.

Sve vas ljubim i grlim i idem da kuvam kafu.
maus

Broj poruka : 14046
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 2/7/2012, 08:31

coffee-mug-photography-06 Pictures, Images and Photos
maus

Broj poruka : 14046
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od LaFolie taj 2/7/2012, 09:18

MIRO CESTITAM OD SRCA!!!!!!! Ne mogu da docekam slicice lepotanceta malenog!

hvala puno na savetima cure :***
Bolje mi je, ali imam osecaj da mi je izvredjano dole Rolling Eyes

LaFolie

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Vuchica taj 2/7/2012, 10:05

WoW, tek je 2.-gi ujutru a vidi koliko ste vec ispisale sunny Svaka cast!
Dobro jutro svima, uzivajte, hladite se, ko moze neka se brcka, ipak smo dugo cekali lepe dane posle onakve zime i proleca
Vuchica

Broj poruka : 3164
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mrvica taj 2/7/2012, 10:33

Stvarno strasno, iskucam celu poruku i stisnem backspace. v c
Svasta nesto sam napisala, ali Vukasin se cuje da pocinje da se budi, a ja nisam ni doruckovala.
Samo da pozdravim Miru i njenog bosancerosa, dusa mala. Uzivajte draga.
Tanja, prvi zubic!!! Jesu plakali?
Ljubim vas sve igra
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 37
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od missile taj 2/7/2012, 11:51

sunny Dobro vam vrelo jutro, Kutanjke drage! sunny sunny sunny

Opekla zvezda od rane zore! Ja se već prilagodila, al mm-u nešto ne prija. No Pošto mi je u subotu nosio stvari s pijace (jer nije radio), u nedelju mi nadošao višak energije, pa sam 2 sata peglala (nemamo klimu), a posle izribala sve pločice i podove. Mm je mislio da ću umreti, a ja mu sve vreme pričam koliko mi je dobro.

Tanja, prvi zubić kod Noleta! radost beba beba Oni su TOLIKO medeni, nemam reči! srce srce A i razlikuju se! Very Happy

Mrvo, hvala na divnim željama, uživaj u svom prelepom sinčiću Vukašinu! ff

Medo, jel maziš stomačić? trudnica

Pari, bliži se srećan događaj? Srećan ti bio 9 mesec, da prođe sve kako treba, kao što je i do sada! igra

Lafe, I meni je tako bilo kad sam sedela s muškarcima, sve isto kao u tvom slučaju. Tu nema nekog obostrano dobrog rešenja. Mad

Anči – plivačica naša mala! naočare

Lili, hoćeš li u Beč na Springstina? zbunjen

Dra, hvala na putovanju u julsko jutro, želim ti veliku betu! Navijam! navijacica

Mirka, blago tebi s tvojim medenim Bambijem angel

Sve ostale cure, vi što se brčkate po rekama i morima, i ostale, sve vas jaaaaako
d
missile

Broj poruka : 8013
Godina : 47
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od medolino taj 2/7/2012, 12:56

Gde ste Vrela jutra? sunny
Upeklo od rane zore,jedino sto bi mi sada prijalo je jedan hladan sokic i malko sladoleda lol!

Vidim,javila nam se mamica Mirjana osmeh srce Uzivaj sa svojim sincicem i jedva cekam da dodjete kuci i tvoj izvestaj osmeh srce osmeh srce osmeh srce

Tanjice,prvi zubic radost radost radost Ljubi mi blizance usne usne

Maus,bucni te se danas Anuska i ti za mene Very Happy

Missile,svaka cast na tolikoj toploti da peglas yes

Draoo,navijam za veliku debelu beturinu beta beta beta

Lili jos malo pa ludovanje na Exitu igra igra

Gde nam je Pari, jel negde setka sa svojim zvezdicama? b b

Cure sve vas grlim i nadjite nacin da se rashladite jer je danas bas vreeelloooo d
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 29
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lilya taj 2/7/2012, 13:06

Stigli nalazi, vaginalnog i cervikalnog brisa i sad imam nesto sto se zove Enterococcus u cervikalnom brisu u velikim kolicinama c

Idem da guglam po netu kako se to leci, posto me antibiotici ovog puta videti nece. Ako neko ima neki predlog... Javljajte se.
Inace smo razmisljali da pomerimo Prag za septembar posto se bojim da ce avgust biti pakleno vruc, a na granicama se ceka i po 6 sati. Ne bih sebi da priredim takvo zadovoljstvo, a sad evo imam jos jedan razlog za odlaganje v
Spalicu se od nerviranja fd
lilya

Broj poruka : 4742
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Vuchica taj 2/7/2012, 13:26

Mirjana ::Da probam da se zaplju-em. Ustala sam da se izmazam. Sinoc krenuo kolostrum pa sam dobila takve instrukcije. O bambiju necu pisati, jer mi za to treba normalna tastatura i tona maramica! Umirem za njim kad ga odnesu, a topim se kad je tu! Mnogo sam srecna!
Zelim vam svima bar po jednog ovakvog :*****

srcasti poljupci poljupci za novopecenu mamicu i njenog bambija srcasti poljupci
Vuchica

Broj poruka : 3164
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od missile taj 2/7/2012, 13:27

Lili, čemu žurba u Prag? Otići ćete kad TI budeš spremna. Nema nervoze, mesec ili dva duže slatkog iščekivanja, to je u redu. I ti zaboravila Medino odlaganje postupka za mesec dana, pa sad eto i bete i dve bebe! cvet BTW, šta ti ginekolog kaže za te dosadne bakterije, ima li nekih vaginaleta? Iz iskustva, uzmite muž i ti prezervative, sad si baš osetljiva, a i on mora da uzme neku preventivnu terapijicu - tako je bilo kod nas, pa smo sad posle duže muke mirni. Wink
missile

Broj poruka : 8013
Godina : 47
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od LaFolie taj 2/7/2012, 13:55

lilya ::Stigli nalazi, vaginalnog i cervikalnog brisa i sad imam nesto sto se zove Enterococcus u cervikalnom brisu u velikim kolicinama c

Idem da guglam po netu kako se to leci, posto me antibiotici ovog puta videti nece. Ako neko ima neki predlog... Javljajte se.
Inace smo razmisljali da pomerimo Prag za septembar posto se bojim da ce avgust biti pakleno vruc, a na granicama se ceka i po 6 sati. Ne bih sebi da priredim takvo zadovoljstvo, a sad evo imam jos jedan razlog za odlaganje v

presterilisala si se antibioticima, mozda se zato sve na tebe lepi, umesto da se organizam sam brani. Ja preporucujem normogyn
LaFolie

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lilya taj 2/7/2012, 14:03

LaFolie ::
lilya ::Stigli nalazi, vaginalnog i cervikalnog brisa i sad imam nesto sto se zove Enterococcus u cervikalnom brisu u velikim kolicinama c

presterilisala si se antibioticima, mozda se zato sve na tebe lepi, umesto da se organizam sam brani. Ja preporucujem normogyn

Ne mozda nego sigurno. Nastavljam sa cajevima, bez slatkisa, sto manje belog brasna, sirupom od brusnice, ubacujem i neka kapsule za jacanje imuniteta i u subotu idem na jedan reiki tretman. E ako to ne pomogne, videcu sta cu, ali antibiotike sigurno piti necu. Ubili su Eserihiji, ali ocigledno i sve ostalo. Dobro, makar nje vise nema ili se (ja bih rekla) primirila, ali cu biti upirna dok sve ne izbacim prirodnim putem, mislim da je sve drugo gubljenje vremena. I da, pitala me Pari, jedem one brusnice kad procedim caj yes

Izvinite cure, nikog nisam ni pozdravila, koliko sam se sad smorila Rolling Eyes
Jedan veliki d
lilya

Broj poruka : 4742
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bebko taj 2/7/2012, 14:56

Evo i mene Very Happy
Da nam ovaj juli bude srećan na svim poljima radost

Biksi,čestitam ujna smajli angel i da sl godine čestitamo sa mama yes
Pariz srećan ulazak u 9. i ovde Wink ovaj juli je vaš Very Happy LJubim b b
Maus kako je Anče?A čitam i da si ti bila na uz?Odakle sad građevinski materijal?
Mrva uživa u Vukašinu i treba likeit posle toliko vremena...
Dra00 lepa putovanja sa tobom i da poskočim za tvoju betu igracice igracice igracice
Medolino čestitam na dve beke beba beba uživaj mila srca srca
Gramatika uživaj na raspustu i čekamo sa tobom 19. igracice
Ciklama,mila,dokle si ti stigla?Šta se dešava?Odavno te nisam videla na Kutku?
Tinče kako bilo na moreTU?LJubi mi Batu smajli angel
Lilya opet te žgamije Mad Samo što više tečnosti i Normogin...
Korpice kako alergija?
Maaki osmeh srce
Bak lep provod na Tasosu i kuckamo se Wink
Đole,mila gde si?Mahni nam ponekad osmeh srce
Strule ljubav kako Maza?
Mazo72 i tebe nema?
Kamilica uživa na Dunavu,za nju zagrljaj
Draganče ljubav
LaFolie kako je bilo na letovanju?A taj problem da nije prehlada?Zato ja ne volim klimu Rolling Eyes
Tanja83 skitalice naša,bravo za prvi zub radost ljubi nam Nemirka i Mazuljka smajli angel smajli angel
Orle nema te na ovim stranama Very Happy uživaj sa mužićem i baletanom osmeh srce
Vučice usne
Missile cmoka
Milijana idem sad da vidim šta je to sa milom Milenicom i nadam se da ste već bolje ljubav

I još da čestitam Miri rođenje malog bosančerosa bb d bb d bb Uživaj draga,zaslužila si osmeh srce
I posebno Lolišu mom i ovde sreca sreca sreca sreca sreca
Tako sam srećna zbog tebe vv jumping jumping jumping jumping
Uživaj mila sa svojim sunny
bravo čestitamo srcasti poljupci bravo čestitamo srcasti poljupci bravo

A za sve one koje sam zaboravila (mada mi nije bila namera Rolling Eyes )
d
bebko

Broj poruka : 3835
Godina : 42
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od anak taj 2/7/2012, 16:33

Lilya, mm isti nalaz stigao, samo naravno bris uretre c c A moji čisti zbunjen zbunjen . A mi odgodili kao hajde za juli jer smo sumnjali da nešto nije ok. Dr.isto rekla da se antibiotik ne isplati piti jer je to recidivna bakterija i može da pokaže lažno negativan rezultat posle antibiotika, a u stvari je imaš. Pije čajiće, puno tečnosti i puno vitamina.
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 45
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dr mali pariz taj 2/7/2012, 17:32

maus ::e sacekaces da mama dodje sa posla Very Happy A do tada sa tatom, Janom, Boskom i Nadjom pakuj ugalj u podrum koji je stigao jutros u 7h.
Ma znala sam ja da ti nisi savršena žena, i da u tebi čuči jedna surovica! Laughing
jecu ti ne diram, da se ne zarazim lol! a ti je kući vodi da te zabavlja, ako ti je mila lol!
missile :: Mm je mislio da ću umreti, a ja mu sve vreme pričam koliko mi je dobro.

Shocked i ja htedoh da te pitam na kojim si to drogama bila?? Laughing

missile ::Lili, čemu žurba u Prag?
Isto pitanje, Lilyo...čemu žurba po vrelini. Čuj -ona ne može na grani da se kuva...a znaš li koji je to atak na embrione?
Pa ne kaže džabe statistika da su jesenji i prolećni postupci uspešniji...
Šaljem ovo, jer pišem iz 7.x,pa nastavljam, jer imam još nešto da rečem Laughing

1x ICSI  beta 1,87
4. postupak ICSI+PICSI+hatching PFC dr Sonja
16. dan beta 1931

ispod maminog , kucaju još  
Bog će nam dati sve u svoje vreme ; onako i onoliko, kako i koliko nam je nužno , za naše spasenje.
16.jul, Zvezde su rodjene!
Lilypie Fifth Birthday tickers
dr mali pariz

Broj poruka : 22882
Godina : 39
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dr mali pariz taj 2/7/2012, 17:38

Dalje, Lilyo..čemu taj slatki sirup od brusnice?
Kupiše bre plod u Zdravoj hrani, skuvaš ga u šerpi vode, tu vodu piješ,a posle pozobaš i sam plod. To je majka Mara za urinarne infekcije, a ne sirup.
I ja bih ti kao i Mima , preporučila UZ abdomena...možda ima i peska, pa od njega sve nepogode...Inače, ako bakterije ima u velikim količinama, teško da može bez antibiotika da se rešiš iste, stim što bi trebalo da se pozabaviš florom (bez faune, naravno), kao i jačanjem svog imuniteta.
Bak, krenula na moreTO? Very Happy uživaj, draga!
Bebko, tu li si? Gde ćeš ti na odmor?
Mili, kako ste danas?
Mi smo jutros samo bezveze do bolnice išli, anesteziolog još na odmoru, te ćemo tu vožnju ponoviti u četvrtak.
Ostatak vremena pod klimom.
Hladite se kako god znate i umete!
Korpice, obustavi kuvanje! Very Happy

1x ICSI  beta 1,87
16. dan beta 1931

Bog će nam dati sve u svoje vreme ; onako i onoliko, kako i koliko nam je nužno , za naše spasenje.
dr mali pariz

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 2/7/2012, 17:40

dr mali pariz :: sebi želim jedan zdrav i dobar porođaj. Želim sebi dve zdrave bebe koje ću svojim dugim krilima sviti i čuvati od svega, i voleti, ah, nadasve voleti!!
Mamine zvezde, tatine praške šunkice, naši Ivona i Dušane, željno vas iščekujemo!
E kad ga ti napišeš, to je stvarno napisano! Laughing

Da vas pozdravim, dok iščitah pola od napisanog, jer mi se sve teme crvene, baš se umorih!

Meni je ovaj vikend vio SAVRŠEN! Retko koristim ovu reč, al verujte, nikad na lepšem mestu u našoj Srbijici nisam bila!!! Mislila sam da je manje jezero, onako obično, kad ono, na preko 1000 m nadmorske visine, dosta ima uvalica i zaliva, oko jezera zimzeleno drveće, voda zelena, čista, topla, ajmeeeee, za odmor ideala! Kao da sam bila 7 dana, a ne samo 2! Do kućice se stiže čamcem, mada smo mi došli kraćim putem, pa smo manje čamcem putovali, al sinoć u povratku, od kućice do brane, 14 km, lagano, čamcem, vožnja od sat vremena, kao šlag na fenomenalni vikend! Ja sam se vratila preporodjena! Mada se danas smorih na ovoj vrućini, koju za vikend slabo osetih, jer je tamo šuma, visina, pritom se kupali, pirka vetar, i tako, a ovde, kuvanjeeeee! No, ostalo mi ono zelenilo u očima, pa sam još uvek sva pod utiskom! Slikice kačim kad stignem, sad ću bar jednu da okačim, a na temi s putovanja i više!

STISAK

P.S. Korpice, pošto pišeš sa kompa, a mislila sam da je s telefona, imam malu sugestiju, možeš da me poslušaš, no i ne moraš, naravski. Ako možeš da odvajaš nove redove kad pišeš novu rečenicu, ili se obraćaš nekoj curi, nekako kad čitam, prosto se umorim, tj. pobrkam kroz redove kome šta pišeš. Možda se ovo samo meni dešava, al nekako mi preglednije kad se odmakne nešto u novom redu, lakše je za čitanje, mnogo! Znam da mi nećeš zameriti, zato i dajem predlog!

I da, umal da zaboravim, dobrodošao jule! Laughing Za odmore, osmehe, debele stomačiće, prirodne radove, ovo, ono, i tako to, ma znate, udrite po seksu ako ste van postupka i free, a ostale mazite stomačiće!

Ja`80-hipotireoza,hašimoto,PCO,hiperinuslinemija,pai-1 4g/5g,mm`79-azospermija;u braku 12 otkačenih godina,a zajedno 16; iz prirodnih radova nikad ništa (njegovi plivači ustvari ne znaju da plivaju, a sad im kasno da nauče, blam ih, jer su matori! Very Happy); iz "manje prirodnih" radova:
1) Spebo, XI 2009.ICSI-beta 2.5,
2) Spebo V 2010.FET-beta 463-biohemijska,
3) Spebo V 2013.ICSI-beta 168,8, 7.6.2013. videli srce 14.12.2013. Kinder suprise!
4) Spebo, IV 2016.ICSI-beta 4,
5) Spebo, IV 2017. FET-beta 2.65
Lilypie Fourth Birthday tickers
BiKsi :)

Broj poruka : 21218
Godina : 36
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 2/7/2012, 17:46

Evo ga delić Zlatarskog jezera, lepota od koje zastaje dah, verujte!

Da se zahvalim na čestitkama što postah ujna i na lepim željama! I danas sam uspela malo pobeći do guzana plavookog, koji ima takav pogled i tako je kočoperan kao da ima dva meseca! Neverovatan, pu, pu, pu, usrale ga koke!

Ja`80-hipotireoza,hašimoto,PCO,hiperinuslinemija,pai-1 4g/5g,mm`79-azospermija;u braku 12 otkačenih godina,a zajedno 16; iz prirodnih radova nikad ništa (njegovi plivači ustvari ne znaju da plivaju, a sad im kasno da nauče, blam ih, jer su matori! Very Happy); iz "manje prirodnih" radova:
1) Spebo, XI 2009.ICSI-beta 2.5,
2) Spebo V 2010.FET-beta 463-biohemijska,
3) Spebo V 2013.ICSI-beta 168,8, 7.6.2013. videli srce 14.12.2013. Kinder suprise!
4) Spebo, IV 2016.ICSI-beta 4,
5) Spebo, IV 2017. FET-beta 2.65
Lilypie Fourth Birthday tickers
BiKsi :)

Broj poruka : 21218
Godina : 36
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bebko taj 2/7/2012, 18:35

Biksi preeeleeepooo likeit
Hoooćuuu i jaaaaaaa.
Drago mi je da si se super provela i meni treba malo bega iz surove realnosti Rolling Eyes
Pariz,odmor?Teško pitanje...Nešto pokušavamo sa njihovim pasošima (jer ja sad imam dvojno državljanstvo lol!) i vizama u grčkom konzulatu u Prištini, ako nam upali eto mene na Egejskom moru.Može i Jonsko ne bunim se lol!
Ako ne uspemo ništa,verovatno Ohrid i ove godine Very Happy (opet AKO dobijemo tablice Rolling Eyes da možemo da izađemo sa KiM)...Važno da imamo dobru volju lol!
Eto udavih ja sa mojim AKO,ali znam da vi ne zamerate kada ja počnem da kukam Rolling Eyes
bebko

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dr mali pariz taj 2/7/2012, 18:38

Rodiću, ostadoh bez daha, a verujem i ti celog vikenda da je Cole morao da ti daje veštačko, da ne kažem vantelesno lol! disanje lol!
Prelepo, zaista!
Bebko, ne razumem. kad već imate i spsko, što sa tim novim vijaš vizu za grčku, kad ovako ne treba??Ne kapiram.

1x ICSI  beta 1,87
16. dan beta 1931

dr mali pariz

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bebko taj 2/7/2012, 19:00

Eee što prosto kada može komplikovano lol!
Nas sa KiM-a ne pustaju bez vize Razz za nas ne važi bezvizni režim Razz
Moramo da vadimo vizu i to u Pr,ne daju nam u Nišu-kažu mora Pr.
A ovi u Pr ne daju vizu na srpski pasoš jer oni ne priznaju Ministarstvo za KiM iz Bg i tako u krug...Pravo vrzino kolo... Rolling Eyes
Ja sam, čak, dobila njihova dokumenta sve na devojačko prezime,jer ne priznaju srpski venčani list posle 1999.Ma to je samo da poludiš...
bebko

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 34 Prethodni  1, 2, 3 ... 18 ... 34  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh