KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

FSH-folikulostimulirajući hormon, LH-luteinizirajući hormon

+136
alisa
kobac robac
Vesna V
Strumfeta78
alex11
Amna84
makisa12345
Tangerine
Vuchica
Ancica 87
Ica1171
Mika
lela1984
PalcicaBg
Jelica74
fight&faith
SladZana
jovanka.draskic
najdi10
SoJa
bezdan
luckystar74
hocukusurnecuzvaku
leptirko82
riki
lelas
malamara
bulevar79
SandraNS
annci
karakaca
Erata
hany
neca73
missile
svetlana-ceca
agata
Veca77
Freya77
lenic
OKacica
tetreb
sareni leptir
daxi011
Ema78
M.
Kalina V.
cekalica
anak
makica1984
rada78
Annie
Lutonjica
7-patuljaka
Dorotea
tanjica
saška
Sunflower
Niny
SSanja
Shizika
lolipop
cvetic-79
tereza
JocY
laKole
Cupava
suncicas
nebuloza
LaFolie
buby
bak
KoMetaK
MAAKKI
Kamilica
ananana
Republica
zorana-zokica
noja
cicsa80
jaca*caca
Mali Princ
Marija86
cerise
maza1972
heart84
ciklama
zova
dragana76ns
nolinica
duskans
sandrcak
dragmilk
cici
vašar
bubamara83
kristina33
Mimicica
dacca
viktorija
elijana70
djole42
julija
Afrodita
lena
Gaga24
Bitter Sweet
bebko
kikiriki
racili
Daca
dr mali pariz
jovana 77
strelac
gea
septembar
Struzzo
Zoka83
nena beba
naca
bebana
Orline
Mirjana
kasia
nabla
bisera
maki 123
Hitron-Luka
maus
jul
TetaSneki
nadalina
Jelence
tina73
terka
HappyGirl
140 posters

Strana 3 od 30 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 16 ... 30  Sledeći

Ići dole

FSH-folikulostimulirajući hormon, LH-luteinizirajući hormon - Page 3 Empty Re: FSH-folikulostimulirajući hormon, LH-luteinizirajući hormon

Počalji od nena beba 26/11/2009, 09:05

naco,
evo struzzo ti je odgovorila :)

u svakom slucaju otidji po jos jedno misljenje.
a da li su sigurni da je pobacaj nije izazvan bas tim miomom?
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

FSH-folikulostimulirajući hormon, LH-luteinizirajući hormon - Page 3 Empty Re: FSH-folikulostimulirajući hormon, LH-luteinizirajući hormon

Počalji od naca 26/11/2009, 09:15

Hvala Struzzo, svakako ću otići. Samo još na Frnotu nisam bila, sve ostale klinike u Srbiji sam obišla. Inače, miomi nemaju nikakve veze s tim što mi se desilo, u tome se slažu svi lekari, ja sam trudnoću normalo iznela i 5 dana pre te nesreće bila sam u Gaku Višegradskoj na kontroli, sve je bilo u redu, beba je normalno napredovala, radila sam i amniocintezu, sve je bilo u najboljem redu. Niko ne zna kada sam i kako zakačila virus, niti koji je virus u pitanju, ali pretpostavka je da je neki virus napao posteljicu i preko nje bebu. Ja sam osetila samo jake bolove u grudima i svrab po koži (neki misle da se javio help sindrom, kao upozorenje da se nešto dešava). Nakon svega toga uradila sam torč, hlamidiju, ureaplazme, mikoplazme, sve je bilo dobro, imala sam samo stari titar na CMV i rubelu, ali jako male vrednosti, tako da pretpostavljaju da sam sa tim virusima u dodir došla mnogo ranije. E da, nisam uradila jedino toxoplazmu, ali i to ću uraditi, da bar budem sigurna, mada sumnjam da ću ikada saznati razlog. Bila sam baksuz, jedan u milion, i još uvek se nisam potpuno od toga oporavila.
naca
naca

Broj poruka : 1209
Godina : 54
Datum upisa : 25.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

FSH-folikulostimulirajući hormon, LH-luteinizirajući hormon - Page 3 Empty Re: FSH-folikulostimulirajući hormon, LH-luteinizirajući hormon

Počalji od Struzzo 26/11/2009, 09:48

naca ::Inače, miomi nemaju nikakve veze s tim što mi se desilo, u tome se slažu svi lekari

...sumnjam da ću ikada saznati razlog. Bila sam baksuz, jedan u milion, i još uvek se nisam potpuno od toga oporavila.

Naco, bas mi je zao sta ti se desilo... FSH-folikulostimulirajući hormon, LH-luteinizirajući hormon - Page 3 639820
Sve zavisi gde se miom nalazi i koliki je, ali stvarno nekad trudnoca opstaje i pored njega, cak i pomogne...Npr. Duge76, nasa drugarica sa Kutka koja je sada zauzeta svojim klincezama FSH-folikulostimulirajući hormon, LH-luteinizirajući hormon - Page 3 Icon_biggrin , imala je intramuralni miom u materici i pored toga je radila vantelesnu, ostala trudna, blizanacka trudnoca tokom koje se miom bukvalno "ispeglao"...Eto, moguce je i to... FSH-folikulostimulirajući hormon, LH-luteinizirajući hormon - Page 3 Icon_biggrin
Vrlo cesto se ne dogadja da nema konacnog odgovora zasto se desio spontani...Sami lekari umeju da slegnu ramenima i kazu "desava se"...Znam da je za tebe to tesko prihvatljivo. I ispitaj sve sto nisi jos, ali nemoj da te to vracanje unazad koci na tvom putu do bebe...
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

FSH-folikulostimulirajući hormon, LH-luteinizirajući hormon - Page 3 Empty Re: FSH-folikulostimulirajući hormon, LH-luteinizirajući hormon

Počalji od naca 26/11/2009, 10:39

Da, naravno da ne odustajem, jer "naša najveća slabost je odustajanje", zar ne? I znam ja da se dešavaju razne stvari, ali kod mene nije bilo spontanog, ja sam rodila dete koje je umrlo nakon dva dana. Znam da nema vraćanja, ali često mi kroz glavu prolazi, ako je već moralo, što se nije desilo u ranoj trudnoći, kao spontani, a desilo se u 8 mesecu kada sam prestala da strahujem, kada više niko nije ni pomišljao da nešto može da se iskomplikuje. Problem je i što od sto lekara dobijem sto različitih mišljenja, tako da sam u priličnom haosu. Moja doktorka je htela da me stimuliše klomifenom, a endokrinolog kod koga sam radila hormone je rekao da to nikako ne radim, bar ne za sad. U svakom slučaju, hvala na razumevanju. Pregledaću i ostale teme na forumu, nisam baš stigla sve da ih prelistam, tek juče sam se priključila, pa možda nadjem još nešto korisno ili čujem još nečije iskustvo koje mi može pomoći.
naca
naca

Broj poruka : 1209
Godina : 54
Datum upisa : 25.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

FSH-folikulostimulirajući hormon, LH-luteinizirajući hormon - Page 3 Empty Re: FSH-folikulostimulirajući hormon, LH-luteinizirajući hormon

Počalji od septembar 26/11/2009, 11:01

naca ::kod mene nije bilo spontanog, ja sam rodila dete koje je umrlo nakon dva dana.

Uh, nisam dobro razumela... FSH-folikulostimulirajući hormon, LH-luteinizirajući hormon - Page 3 Kopfschuettel ...Bas mi je zao, Naco...Grlim te snazno...
FSH-folikulostimulirajući hormon, LH-luteinizirajući hormon - Page 3 670661

septembar

Broj poruka : 1
Datum upisa : 24.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

FSH-folikulostimulirajući hormon, LH-luteinizirajući hormon - Page 3 Empty Re: FSH-folikulostimulirajući hormon, LH-luteinizirajući hormon

Počalji od Struzzo 26/11/2009, 11:02

Izvini, ja na dva kompjutera istovremeno sa razlicitim nickom...
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

FSH-folikulostimulirajući hormon, LH-luteinizirajući hormon - Page 3 Empty Re: FSH-folikulostimulirajući hormon, LH-luteinizirajući hormon

Počalji od naca 26/11/2009, 11:21

FSH-folikulostimulirajući hormon, LH-luteinizirajući hormon - Page 3 275568
naca
naca

Broj poruka : 1209
Godina : 54
Datum upisa : 25.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

FSH-folikulostimulirajući hormon, LH-luteinizirajući hormon - Page 3 Empty Re: FSH-folikulostimulirajući hormon, LH-luteinizirajući hormon

Počalji od Zoka83 26/11/2009, 13:41

Naco, zao mi je sto ti se to desilo... Nadam se da ces se potpuno oporaviti cim stigne nova trudnoca, pa ces biti zaokupljena time.... FSH-folikulostimulirajući hormon, LH-luteinizirajući hormon - Page 3 275568
Ja opet sa mojim hormonima - citala sam na prethodnim stranama da je dobro kada su FSH i LH izjednaceni, pa onda da nije dobro.... Jel moze jos neko da mi kaze misljenje?
Nena3beba, hvala puno na brzom odgovoru FSH-folikulostimulirajući hormon, LH-luteinizirajući hormon - Page 3 639820
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

FSH-folikulostimulirajući hormon, LH-luteinizirajući hormon - Page 3 Empty Re: FSH-folikulostimulirajući hormon, LH-luteinizirajući hormon

Počalji od nena beba 26/11/2009, 13:47

FSH treba da bude veci od LH, ali najvise do 2.5 puta. znaci 1<FSH/LH<2.5.

"Veći odnos između FSH i LH (vise od 2,5), čak i sa normalnim nivoom
FSH, jeste znak smanjene ovarijalne rezerve. Tačnije, izgleda da ovaj
odnos generalno predstavlja klinički koristan indeks. Naime, LH
značajno povišen u odnosu na FSH ukazuje na PCO, dok u obrnutom slučaju
ukazuje na smanjenu ovarijalnu rezervu. Možda je interesantno
napomenuti da će neke osobe s PCO vremenom (čitaj: starenjem)
regulisati ciklus kako se smanjuju rezerve jajnih ćelija i kako se
povećava nivo njihovog FSH, odnosno smanjuje nivo inhibina B."
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

FSH-folikulostimulirajući hormon, LH-luteinizirajući hormon - Page 3 Empty Re: FSH-folikulostimulirajući hormon, LH-luteinizirajući hormon

Počalji od Struzzo 26/11/2009, 13:47

Da, Zoko, i da je bolje ako je fsh veci od lh...Mislim da veci lh od fsh nagovestava policisticne jajnike...Ali kod tebe nije velika razlika...
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

FSH-folikulostimulirajući hormon, LH-luteinizirajući hormon - Page 3 Empty Re: FSH-folikulostimulirajući hormon, LH-luteinizirajući hormon

Počalji od Struzzo 26/11/2009, 13:49

Pisale u isto vreme, Nena i ja...i napisale isto... FSH-folikulostimulirajući hormon, LH-luteinizirajući hormon - Page 3 Icon_biggrin
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

FSH-folikulostimulirajući hormon, LH-luteinizirajući hormon - Page 3 Empty Re: FSH-folikulostimulirajući hormon, LH-luteinizirajući hormon

Počalji od nena beba 26/11/2009, 13:50

zoko tvoj odnos fsh i lh je 1.11 FSH-folikulostimulirajući hormon, LH-luteinizirajući hormon - Page 3 Lol
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

FSH-folikulostimulirajući hormon, LH-luteinizirajući hormon - Page 3 Empty Re: FSH-folikulostimulirajući hormon, LH-luteinizirajući hormon

Počalji od nena beba 26/11/2009, 13:50

Struzzo ::Pisale u isto vreme, Nena i ja...i napisale isto... FSH-folikulostimulirajući hormon, LH-luteinizirajući hormon - Page 3 Icon_biggrin

FSH-folikulostimulirajući hormon, LH-luteinizirajući hormon - Page 3 766699
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

FSH-folikulostimulirajući hormon, LH-luteinizirajući hormon - Page 3 Empty Re: FSH-folikulostimulirajući hormon, LH-luteinizirajući hormon

Počalji od Zoka83 26/11/2009, 15:09

Devojke hvala puno!
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

FSH-folikulostimulirajući hormon, LH-luteinizirajući hormon - Page 3 Empty Re: FSH-folikulostimulirajući hormon, LH-luteinizirajući hormon

Počalji od Orline 26/11/2009, 15:41

Zoko, nije kod tebe velika razlika, za PCOS mora LH biti dva ili vise puta veci od FSH. Ali verovatno postoji neki blazi disbalans, ako uopste postoji, tu je negde oko jedan tvoj odnos. Imas li jos nekih problema, da li si radila jos neka ispitivanja

Naco, strasno je to sto ti se desilo. Nemam reci da iskazem jer bilo sta sto mi padne na pamet zvuci besmisleno.
Nije lako kad slusas sad razlicite savete, svaki lekar nesto drugo kaze. Ako u prvoj trudnoci nije bilo problema, mozda onda i ne treba cackati nista oko tih mioma. Hormoni nisu strasni. Malo visok FSH ali u skladu sa godinama, ne mislim da je rezerva nesto bitnije istrosena.
AMH, i Inhibin B da radis FSH-folikulostimulirajući hormon, LH-luteinizirajući hormon - Page 3 Icon_rolleyes ne znam sta bi ti bitnije rekli, jer se ti ne lecis od pravog steriliteta ( ne znam koliko si pokusavala da ostvaris tu trudnocu) vec ti treba ubrzati narednu trudnocu zbog godina. I to sto pokusavas osam meseci nije mnogo, jer posle porodjaja treba neko vreme da se urede ciklusi ( prolaktin bude visok, i sl)
Samo polako, tu smo da razmenimomisljenja i da budemo podrska kad zatreba FSH-folikulostimulirajući hormon, LH-luteinizirajući hormon - Page 3 Icon_biggrin
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

FSH-folikulostimulirajući hormon, LH-luteinizirajući hormon - Page 3 Empty Re: FSH-folikulostimulirajući hormon, LH-luteinizirajući hormon

Počalji od Orline 26/11/2009, 15:44

Naco, ako si radila, TORCH, to slovo T oznacava toxoplasmosu
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

FSH-folikulostimulirajući hormon, LH-luteinizirajući hormon - Page 3 Empty Re: FSH-folikulostimulirajući hormon, LH-luteinizirajući hormon

Počalji od naca 26/11/2009, 16:53

Pogrešno sam napisala, trebalo je da uradim torch i uradila sam sve sem toxoplazme jer nije bilo reagenasa za nju. Tako da mi je još to ostalo da uradim. Veruj mi da ne znam ni šta je AMH i Inhibin B niko mi nije pomenuo da bi trebalo to da uradim. Tačno je da mi ne pokušavamo duže od 8 meseci, pa čak ne mogu reći ni da tih 8 meseci baš radimo na tome, više se svodilo na praćenje folikula i pokušaja da utvrdim kad i da li imam ovulaciju. Ja sam se uspaničila kad su mi dva meseca lh trakice pokazivale da nema ovulacije, odnosno, kad god sam se testirala pokazivale su jednu crtu, što znači da ovulacije nije bilo, a folikuli su uvek dostizali potrebnu veličinu, s tim što očigledno ili nisu pucali ili nisu izbacivali jajnu ćeliju. Tako mi je nekako objasnila doktorka. A ja sam onda zbog mojih godina, mioma, svega što mi se desilo upala u paniku i verovatno da me taj psihički momenat još više blokira. Hvala na savetu, družićemo se, imam ja još milion dilema i pitanja.
naca
naca

Broj poruka : 1209
Godina : 54
Datum upisa : 25.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

FSH-folikulostimulirajući hormon, LH-luteinizirajući hormon - Page 3 Empty Re: FSH-folikulostimulirajući hormon, LH-luteinizirajući hormon

Počalji od Orline 27/11/2009, 02:32

naca :: Tačno je da mi ne pokušavamo duže od 8 meseci, pa čak ne mogu reći ni da tih 8 meseci baš radimo na tome, više se svodilo na praćenje folikula i pokušaja da utvrdim kad i da li imam ovulaciju. Ja sam se uspaničila kad su mi dva meseca lh trakice pokazivale da nema ovulacije, odnosno, kad god sam se testirala pokazivale su jednu crtu, što znači da ovulacije nije bilo, a folikuli su uvek dostizali potrebnu veličinu, s tim što očigledno ili nisu pucali ili nisu izbacivali jajnu ćeliju. Tako mi je nekako objasnila doktorka.
Je li dr videla na UZ da ne pucaju folikuli? Jesi li nekad odradila vrednost progesterona sedam dana posle ovulacije? Izvini, ja sa masom potpitanja FSH-folikulostimulirajući hormon, LH-luteinizirajući hormon - Page 3 Icon_rolleyes
Nego znas sta, iamo mi lepu temu u okviru Steriliteta, na Korak po korak, zove se novembarski koraci(trenutno, uskoro cemo u decembarske FSH-folikulostimulirajući hormon, LH-luteinizirajući hormon - Page 3 Icon_wink )
Pa da se ti nama lepo redovnije javljas dokle si stigla, da damo podrsku i navijamo,
a bogami poneku dilemu i razresimo FSH-folikulostimulirajući hormon, LH-luteinizirajući hormon - Page 3 Lol
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

FSH-folikulostimulirajući hormon, LH-luteinizirajući hormon - Page 3 Empty Re: FSH-folikulostimulirajući hormon, LH-luteinizirajući hormon

Počalji od naca 27/11/2009, 07:05

To sa folikulima je enigma. Moja dr. konstatuje da folikul na nekoj veličini od 19-26 zavisi koliko kad, promeni oblik, pa ona misli da je pukao, ali obzirom da mi lh trake pokazuju negativan rezultat, ja pretpostavljam da ne puca, već da se samo smežura. Sledećeg meseca, 10. idem da odredim progesteron (za to moram da putujem 120 km, jer kod nas to nemam gde da uradim). U nekom prethodnom postu napisala sam vrednosti hormona 3dc. Inače, merim i temperaturu, ali nekako je stalno visoka, kad dobijem bude oko 36,6, posle skoči na 37, ali evo juče je bila 36,5, a danas 36,8, što može da znači ovulaciju, a meni je 5 dan ciklusa i još uvek imam. Pogledaću temu na koju me upućuješ čim popijem jutarnju kaficu.
naca
naca

Broj poruka : 1209
Godina : 54
Datum upisa : 25.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

FSH-folikulostimulirajući hormon, LH-luteinizirajući hormon - Page 3 Empty Re: FSH-folikulostimulirajući hormon, LH-luteinizirajući hormon

Počalji od nena beba 27/11/2009, 08:34

naco,
a zar ti nije dr ispratila folikul i nakon tog dana kad je promenio oblik? ako je pukao bilo bi slobodne tecnosti i ne bi videla folikul vise. folikulometrija zahteva pracenje i posle ovulacije bar jednom.
to sto ti temp raste ide u prilog da je ovulacije bilo, tj barem da je folikul pukao.
drugo, mozda ti je ovulacija i ranije od uobicajenih dana, biloje slucajeva i u vreme ciklusa.
trece, verovatno nemas vbas svaki mesec ovulaciju, tako da bi bilo pozeljno raditi 3-4 meseca za redom folikulometriju da bi se utvrdilo da je ima ili nema!
a sigurno je ima, samo mozda ne svaki mesec.
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

FSH-folikulostimulirajući hormon, LH-luteinizirajući hormon - Page 3 Empty Re: FSH-folikulostimulirajući hormon, LH-luteinizirajući hormon

Počalji od naca 27/11/2009, 08:52

Znaš kako, meni je rekla da i kad pukne folikul ostane žuto telo, tako da ne mora uvek da nestane, tj da se ne vidi više na UZ. Kod mene nikada nije nestao, uvek se i dalje vidi, samo manji ili promenjenog oblika. Jedino što mi tečnost nikada nije pominjala. A ja ne mogu baš sve da stignem da je pitam, jer izadjem s posla, pa trčim do doma zdravlja, pa udjem preko veze, jer me dr. prima preko reda, inače bi morala da čekam bar 2 sata i tako sredom i petkom kad ona radi UZ. I sve to naravno trčeći da bih se vratila na posao. Imam još i sreće što su mi na poslu tolerantni, pa mogu da izadjem, ali ukoliko od Nove godine promenim posao, neću moći da mrdnem pre podne, a samo tada rade UZ. Evo, jutros mi je 6dc, T je skočila i otići ću u 11h na UZ da vidim šta se dešava. Inače, juče mi je stigao rezultat prolaktina -213, valjda je to dobro.
naca
naca

Broj poruka : 1209
Godina : 54
Datum upisa : 25.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

FSH-folikulostimulirajući hormon, LH-luteinizirajući hormon - Page 3 Empty Re: FSH-folikulostimulirajući hormon, LH-luteinizirajući hormon

Počalji od nena beba 27/11/2009, 08:58

jeste , dobro je!
hajde probaj ovaj ciklus, da ispratis sve do 15-16 dana ovulaciju, pa makar isla i kod privatnika na uz, kad tvoja dr ne radi!
pa da vidimo sta tu imamo.
zapisi sta sve hoces da pitas FSH-folikulostimulirajući hormon, LH-luteinizirajući hormon - Page 3 Icon_biggrin
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

FSH-folikulostimulirajući hormon, LH-luteinizirajući hormon - Page 3 Empty Re: FSH-folikulostimulirajući hormon, LH-luteinizirajući hormon

Počalji od naca 27/11/2009, 09:10

Joj, prosto mi je neprijatno da sad napišem da nemamo ni jednog privatnog ginekologa. Kako da to shvati neko ko živi u Beogradu?! Beograd je druga država. Tamo svi doktori pored državnih bolnica u kojima rade, rade i u privatnim klinikama i niko ih ne prijavljuje, ne jure ih inspekcije, prosto njima je to dozvoljeno, iako je zakonom zabranjeno. Ovde imamo samo jednog ginekologa koji pokušava privatno da radi UZ, ali su ga do sada sto puta prijavljivali i zatvarali, kažnjavali, tako da se više ne usudjuje da to radi. Udaljih se od teme, ali čisto da se bolje razume situacija u manjim gradovima FSH-folikulostimulirajući hormon, LH-luteinizirajući hormon - Page 3 Icon_cry
naca
naca

Broj poruka : 1209
Godina : 54
Datum upisa : 25.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

FSH-folikulostimulirajući hormon, LH-luteinizirajući hormon - Page 3 Empty Re: FSH-folikulostimulirajući hormon, LH-luteinizirajući hormon

Počalji od nena beba 27/11/2009, 09:20

uh FSH-folikulostimulirajući hormon, LH-luteinizirajući hormon - Page 3 635297 FSH-folikulostimulirajući hormon, LH-luteinizirajući hormon - Page 3 279933

ne znam sta reci. uz je ipak najpouzdaniji nacin da se utvrdi ovulacija. lh trake i ostalo moze da pogresi.

pokusaj da u okolini nadjes neki uz pa da bar jedan ciklus ispratis potpuno!
nena beba
nena beba

Broj poruka : 4697
Location : BGD
Datum upisa : 08.04.2009

Nazad na vrh Ići dole

FSH-folikulostimulirajući hormon, LH-luteinizirajući hormon - Page 3 Empty Re: FSH-folikulostimulirajući hormon, LH-luteinizirajući hormon

Počalji od naca 27/11/2009, 09:35

Draga, nema okoline, nema privatnih ginekologa, najbliži je na 100 km. E nekako mi je žao da te više razočaravam, a mogla bih još štošta da napišem.
naca
naca

Broj poruka : 1209
Godina : 54
Datum upisa : 25.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

FSH-folikulostimulirajući hormon, LH-luteinizirajući hormon - Page 3 Empty Re: FSH-folikulostimulirajući hormon, LH-luteinizirajući hormon

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 30 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 16 ... 30  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu