MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Strana 16 od 20 Prethodni  1 ... 9 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od lolipop taj 17/7/2012, 12:23

Joj Miro razumijem, zagrljaj , a što reče Orline, takvi su ti naši zemljaci poprilično nametljivi, i vrlo često bezobzirni, i treba im skoro sve nacrtati.

Da što prije riješite problem c
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 39
Datum upisa : 15.11.2010

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od anak taj 17/7/2012, 13:13

Ja mislim da ona sigurno nije imala i verovatno nema lošu nameru i da je zaista došla pomoći. A to što tebi sada treba mir, to ona ne razume, veruj.
Možda bi najbolje bilo da pitaš svoga duhovnika za savet, on se do sada pokazao kako baš as
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 45
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od medolino taj 17/7/2012, 14:34

Mirce,sada ste bambi i ti najbitniji. Prvenstveno ti ne smes da se nervirs i izlazes stresu ipak ti dojis svoje dete a majka i beba su jako vezani ako si ti nervozna bice i bebica... Ja bih prepustila tvom muzu da sve resi i treba da postoji neki dogovor. Najbolje je kad ste sami i napravite sebi raspored obaveza.
Najbitnije je razumevanje i ako je dosla da pomogne neka se uskladi sa tvojim obavezama i onako kako tebi odgovara.

I zapamti tebi je bitan mir!
Ljubim te puno,puno i izljubi mi malenog Cvrleta,Bambija,Nebojsu Very Happy ljubav
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 30
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od missile taj 17/7/2012, 14:46

Mrvica ::Ja bih to prepustila muzu da resi. Bebi treba red i mir, tebi treba odmor, a ne stres i suze sad kad treba da si najsrecnija. Nek tm resi stvar na finjaka, a ne da ti od nervoze jos i stane mleko. Svoju nervozu prenosis na Bambija dojenjem.
Ako tm nece, lepo joj reci da hoces sve sama da radis, da ti je to potrebno, i ne daj im da ga maltretiraju. Ja inace sam mirna, i uvek se povucem, necu da kazem da se neko ne naljuti, ali kad je Vukasin u pitanju, tu "ujedam".

Ovako i ja sebe jednog dana zamišljam Very Happy
missile

Broj poruka : 8013
Godina : 47
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od missile taj 17/7/2012, 14:53

Mirjana ::
missile ::Miro, sviđa li se malenom Bambiju njegova sobica? Very Happy
osmeh srce
Sve izvija vratić da gleda u životinjice na zidu dok ga mama presvlači. osmeh srce

Moram pisati ovde dok ne nađem vremena za RD.

Imamo grčeve i to nam se uopšte ne sviđa No Crvle je inače jako dobra beba, koja samo sisa i spava. Kad ima grčeve, onda sav pocveni, steže se i uzdiše. Nekada se oglasi kao mačkica da zaplače, pa nabora čelo, zaigra donjom vilicom i gleda me kao da kaže:"Mama pomozi", a ja hoću da umrem, jer ne znam šta da radim Sad
Kad nema grčeve, onda uglavnom spava, ali sve češće je i budan. Nešto kao gleda oko sebe, pravi grimase, smeje se šeretski, krajem jedne usne srce Very Happy
Rado podiže nožice da ih izloži mojim poljupcima. To mu baš prija. srca srca srca
Voli da se kupa, iako mu je mama smotana, pa iz kadice izađe kao iz arene, posle teške borbe Laughing
Pre dva nana smo bili i u prvoj šetnji sa tetkom. Iako smo spustili tendu do kraja, ljudi su zavirivali i onda ostajali kraj nas da mu se dive. Mnogi odavno nisu videli bebu od 13 dana, pa im je bilo jako slatko sve na njegovom sićušnom telu. Mada na slikama izgleda kao prava momčina, on je ustvari jedna najobičnija mrvica Very Happy
Evo slika iz prve šetnje sa mamom i tetkom

i još jedna mamina omiljena-poza posle podoja

Sve vas ljubimo i stiskamo i zahvaljujemo se na komplimentima love ljubav d

JOJ KAKAV SAM JA MALENI LEPOTANČIĆ! srce love A već ličnost! igra Rekla sam već negde da mi se Bambi mnogo dopada!

Tata je kupio lepa kolica, džaba si se nervirala pre porođaja! Very Happy

I ti mi dobro izgledaš, još malo pa struk na staru meru, i lepa ti je belo-roza kombinacija. Super ste, nije ni čudo što svi zagledaju love
missile

Broj poruka : 8013
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mirjana taj 17/7/2012, 21:36

O kako ja vas volim! osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Pametnice moje mile zagrljaj
Danas, posle plakanja, sam rešila da više neću trpeti taj bezobrazluk.
Dakle, moja sestra joj je lepo objasnila da meni treba pomoć u kući, a ja sam se trudila i da im dam Bambija da ga pridrže kad treba da podrigne ili da ga namažu posle kupanja, itd. jer znam da svi vole da bebe i kontakt sa njima. Ali, da trpim nepotrebno nosanje i to što mi ne daju detetu da spava jer ne kontaju da on samo to i radi-NEEEEĆU! NE DAM! NE MOŽE! Dok sisa, one ga štipaju sa svih strana i tepaju mu. Jadan Cvrle, ne može na miru ni da jede. Non stop mi smanjuju TV i šapuću, iako im je mm 100 puta objasnio da to ne rade, a onda lupaju vratima, suđem, posvađaju se pa viču. Jutros ga je jetrva držala i truskala pola sata, pa se na kraju jadan ispovraćao!
I to kuvanje je ispalo smešno. Nikako da zapamti od čega beba može imati grčeve, jer svaki dan na meniju imamo nešto što može da zasmeta. No, nebitno. Javim ja mm-u da mi kupi nešto što mogu.
I još sam pozvala teta Nadu (onu što mi čisti) koja je doletela kao munja i sredila ono za što su mi gošće došle.
A ja sam strpljivo čekala da otvore vrata, pa uzeh Cvrleta i ladno se sad ja zatvorih u sobu sa njim! Šest sati nismo izašli! Dva puta je sisao, a ostatak spavao. Na kraju sam ga opet ostavila da spava, a njima rekla da ne ulaze da mu smetaju. Kad se probudio, zvala sam mu sestre da se malo druže, ali sam naglasila da se ne sme vaditi iz krevetca, jer nema apsolutno nikakve potrebe za tim. Sve tri su ušle i nešto mu kao pričale, zveckale nekim igračkama, itd. a ja sam samo s vremena na vreme provirila da vidim da li se poštuje ono što sam rekla.
Kad sam ga opet uzela, one su se spakovale i otišle u grad.
Daće Bog da se i sutra sećaju šta sam rekla!

Ako ih pamćenje ne bude služilo...pretvoriću se u Mrvicu i početi da ujedam lol!
Ja i Cvrle vas ljubimo i grlimo d
Inače, dobio sam bobaze x i imam 3600gr! Evo vidite što sam lep Very Happy

Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 41
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od KoMetaK taj 17/7/2012, 21:41

E jesi vala lep!!! pu, pu, pu.... love love love love
Mirka, on se bas zaokruglio za par dana, mimcia ipo! Very Happy Neka si uvela pravila i odrzala lekciju, ja bi ih vala i napisala, da ih podsetim, na nekom istaknutom mestu, da im bode oci! lol!
Ljubi Nebojsu u te bobaze od ove tetke! Very Happy
KoMetaK

Broj poruka : 7137
Godina : 44
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od MAAKKI taj 17/7/2012, 21:51

Pile maleno bas se vidi da je napredovao smajli angel

Ako si ti zavela red, svi oni dodju i odu, a posle ostane tebi da se boris sa onim sto su one iz najbolje namere napravile, jos je on malecki i kako je neko negde rekao bebe veoma vole red i rutinu, pa se toga treba i drzati.

Ljubim ga u te obrascice ljubav
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 49
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od medolino taj 17/7/2012, 22:01

Mirjana,on je prelep, oborila me slika sa nogu,dusa moja mala,slatkis medeni naočare
Prija mu mamino mleko, samo nek napreduje i lepo rucka love

E,nek si zavela svoj rezim f

Ljubim vas mnogo srcasti poljupci srcasti poljupci
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 30
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Orline taj 17/7/2012, 23:26

Bože mili, lepog momka
Ljubim ga ja u te bobaze
Orline

Broj poruka : 11716
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od saška taj 17/7/2012, 23:30

Presladak je medić mali usne

saška

Broj poruka : 309
Datum upisa : 06.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Orline taj 17/7/2012, 23:33

I da...bravo za postavljanje stvari na svoje mjesto Wink
Orline

Broj poruka : 11716
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Dacaa taj 17/7/2012, 23:45

U kakav sam secerko!!!!!Ma kakve nogice obrascici............U kako bezbrizno pajkiiiii....Ne kazu dzabe "spava kao beba" smajli angel yes ff Puno poljubaca od mene za vas dvoje samo vi uzivajte u toj ogromnoj sreci c radost jumping
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 34
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Milijana taj 17/7/2012, 23:52

Joooj bambi, kakav si, kao neka velika beba nemam reči
Mirce, tebi, bre pomoc i ne treba kad imas teta Nadu. Bila S, zavrsila najtezi deo, sada ce svaki dan biti sve laksi i laksi. Secam se kad me kuma pitala za savet da li da joj dodje sveki kao pomoc, rekla sam da je u prvim danima najbolje da budes sama, jer ni sama ne znas kako ces reagovati, mogu te nervirati stvari koje inace dobro podnosis, i obrnuto.... nema toliko posla oko tako male bebe.. a i uvek moze neko da dodje, ako u nekom trenutku vidis da ne mozes. Mada, tvoj mir je najbitniji, ostalo sve moze da saceka. Nezgodne su te rodbinske veze, treba paziti i na koji nacin im sta govoris, jer ce beba da poraste, a vi trebate biti rodjaci i kasnije...Svaka cast za pravila i nacin na koji si im to stavila do znanja g

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od hany taj 17/7/2012, 23:58

Mirjana ::O kako ja vas volim! osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Pametnice moje mile zagrljaj
Danas, posle plakanja, sam rešila da više neću trpeti taj bezobrazluk.
Dakle, moja sestra joj je lepo objasnila da meni treba pomoć u kući, a ja sam se trudila i da im dam Bambija da ga pridrže kad treba da podrigne ili da ga namažu posle kupanja, itd. jer znam da svi vole da bebe i kontakt sa njima. Ali, da trpim nepotrebno nosanje i to što mi ne daju detetu da spava jer ne kontaju da on samo to i radi-NEEEEĆU! NE DAM! NE MOŽE! Dok sisa, one ga štipaju sa svih strana i tepaju mu. Jadan Cvrle, ne može na miru ni da jede. Non stop mi smanjuju TV i šapuću, iako im je mm 100 puta objasnio da to ne rade, a onda lupaju vratima, suđem, posvađaju se pa viču. Jutros ga je jetrva držala i truskala pola sata, pa se na kraju jadan ispovraćao!
I to kuvanje je ispalo smešno. Nikako da zapamti od čega beba može imati grčeve, jer svaki dan na meniju imamo nešto što može da zasmeta. No, nebitno. Javim ja mm-u da mi kupi nešto što mogu.
I još sam pozvala teta Nadu (onu što mi čisti) koja je doletela kao munja i sredila ono za što su mi gošće došle.
A ja sam strpljivo čekala da otvore vrata, pa uzeh Cvrleta i ladno se sad ja zatvorih u sobu sa njim! Šest sati nismo izašli! Dva puta je sisao, a ostatak spavao. Na kraju sam ga opet ostavila da spava, a njima rekla da ne ulaze da mu smetaju. Kad se probudio, zvala sam mu sestre da se malo druže, ali sam naglasila da se ne sme vaditi iz krevetca, jer nema apsolutno nikakve potrebe za tim. Sve tri su ušle i nešto mu kao pričale, zveckale nekim igračkama, itd. a ja sam samo s vremena na vreme provirila da vidim da li se poštuje ono što sam rekla.
Kad sam ga opet uzela, one su se spakovale i otišle u grad.
Daće Bog da se i sutra sećaju šta sam rekla!

Ako ih pamćenje ne bude služilo...pretvoriću se u Mrvicu i početi da ujedam lol!
Ja i Cvrle vas ljubimo i grlimo d
Inače, dobio sam bobaze x i imam 3600gr! Evo vidite što sam lep Very Happy

dusa mala slatka,Mirce ti njima lepo osvezi sutra pamcenje i ostani pri danasnjoj odluci ljubiii bebce

hany

Broj poruka : 2020
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 18/7/2012, 08:20

Jao guzice!!! Koji med, koji secer osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Miro imas jedan veliki zadatak: da svaki jutro cokis u oba bobaza za tetka Mimu Very Happy
maus

Broj poruka : 14046
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Vuchica taj 18/7/2012, 08:24

bas je miš medeni, pupupu cveće

a tebi, zeno sestro slatka , svaka cast, ja ne bih mogla da budem tako mirna, nego bih ih rasterala Rolling Eyes . A i kako drugacije da bude kad si ti Mirjana Very Happy
Vuchica

Broj poruka : 3196
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lilya taj 18/7/2012, 10:07

Miro, on je bre luce jedno prelepo osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce

Ne znam sta bih ti rekla za jetrvu. Ja razumem da se svi oduseve na malo dete i da bi ga gnjavili, ali bas ti je trebalo da dodje sa sve svoje dvoje dece sad Rolling Eyes

A da ti njoj predlozis da ode sa decom na Palic, da se malo provedu, da im ne propadne raspust i tako to? Em ti mirna, em se one zabavljaju Wink
lilya

Broj poruka : 4742
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Gramatika taj 18/7/2012, 10:41

Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 44
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Simona taj 18/7/2012, 10:42

Dete je medic osmeh srce

Sto se pomoci tice, ja sam odbila sve oko cuvanja deteta, do obdanista mi ga cuvamo. A i ovoliko koliko mi dodju babe vise me ometaju savetima i mesanjima. Naravno, imam zenu koja dodje sredi po kuci, ali oko deteta ne, upravo da ne bih posle imala jos gore muke. E sad tvoje dete je beba ali ja ipak mislim da bih i u toj situaciji slicno postupila, jedino ako bas mora da se ima pomoc zbog carskog reza i sl. Shvatila sam da ti dolazi isto zena koja sredjuje po kuci a jetrvu i decicu sto kaze Lilya posalji na Palic Very Happy Mozda eventualno da dodje neko ko te nece iritirati i zaista ce ti pomoci, tvoja mama, sestra, ipak mislim mozda bolje neko sa tvoje strane, ko ce i tebe razumeti i nece te dodatno nervirati. Pozdravcici za vas i ne dajte da vam ove dane srece ista kvari osmeh srce osmeh srce osmeh srce

Broj poruka : 8183
Godina : 48
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mrvica taj 18/7/2012, 10:51

Mirka moja, lepo si ti to sredila. Nisam ni sumnjala. Zao mi je samo sto si se prethodno toliko nervirala. A sta da se radi. Drzi sad to pod kontrolom.
Mm-ovi roditelji su u istom dvoristu, a moji u sitom gradu. Pomoc imam na sve strane. Najmirnija sam kad sam sama s Vukom, ali nije lose sto su mi tu kad hocu da odem negde nesto da obavim gde ne mogu Vukasina da vodim, oni se utrkuju ko ce ga cuvati. Ja "kontrolisem" moje a mm njegove kako se ponasaju, u smislu da postuju ono kako mi zelimo da ga vaspitavamo. I to mi je super. A vrzmanja po kuci poceo dan i nametanje svoje volje, to vec ne tolerisem. I njima sam rekla, mozete nas posavetovati, ali cemo mi sami odluciti sta cemo i kako cemo.
Ih, ja sam se raspisala kao prava.
A htedoh jos reci kako se vidi da Bambi sisa, da mu prija tvoje mleko, tako mi lepo izgleda, sve sija. Fino mu se oblikuju nogice i rukice, joj, sva sam se najezila kad sam videla sliku.
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 37
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bobica83 taj 18/7/2012, 14:04

Divan je.. ljubav
bobica83

Broj poruka : 2128
Godina : 34
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lena taj 18/7/2012, 14:20

Mirjana :: Inače, dobio sam bobaze i imam 3600gr! Evo vidite što sam lep Very Happy

Zaista je lep i napredan!!! Mirce, kakve mu je kosica boje "u prirodi" (fotke mogu da varaju zbog svetlosti)?

Ridjkasto plava? sunny Very Happy Mnogo mi se svidja.........
lena

Broj poruka : 4087
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od djole42 taj 18/7/2012, 16:11

Medenjak maleni !
Mirče pokazi zube na vreme jer svi će se razbezati taman kad ga naviknu na ruke Very Happy
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 46
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mirjana taj 19/7/2012, 09:37

Toliko toga sam krenula da citiram, da sam na kraju odustala!
Ali sve sam zapamtila, i savete, i komplimente, i poljupce osmeh srce
Ljubimo i mi vas u oba bobaza, svakog jutra za dobro jutro poljubac poljubac

Jetrva shvatila poruku bravo Bila je dobra čitav dan juče i čak upozoravala ćerke da ne diraju Bambija kad spava, pa ni kada se kratko promeškolji i izgleda kao da se probudio. Za nagradu, mm ih je odvezao na salaš, na celodnevno uživanje na bazenu. Živela sloboda konfete konfete konfete
Sutra ujutru idu, a u subotu dolazi moja mama. S njom će mi biti lako! Valjda Shocked

Mi smo juče išli na ispitivanje sluha i čujemo odlično!
Danas idemo kod neonatologa na neku kontrolicu. Mama ima pregršt pitanja Wink
Bebac je bio divan i juče i noćas! Ponaša se onako kako ga je tetka vaspitala Laughing Što je najsmešnije ON STAVLJA RUKU NA USTA KAD ZEVA! I to skoro uvek kad zeva! Baš smešno, ljubi ga majka vaspitanog  b Lepo sam ja rekla još u bolnici da će mi dete kulturiška, a dr mi se smejao yes
Pre dva dana mi se porodila drugarica i rodila jednu slatkicu Jovanu, od 3100gr , 49cm dugačku. Pošto nam je današnja kontrola na odeljenju do porođajnog, svratićemo da je vidimo Very Happy
Odoh da se spremam, da ne zakasnimo.
Stiskam vas sve d
Mirjana

Broj poruka : 10482
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole