KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

+76
makababy
Tanja83
Deni
natalija
OKacica
sanjicica
Botox
caci
bebko
jaca*caca
BiKsi :)
ciklama
hany
Mali Princ
Kamilica
grudva
JocY
racili
rada78
SannI-AlL
KoMetaK
Smoki
shenon
bobica83
MIRKA85
tuli
nacKa
Jelica
Struzzo
brinbili
veki1
LaFolie
MARA
Dacaa
lilly13
heart84
bak
red
kasia
missile
djole42
MAAKKI
ninica2
dragana76ns
lena
daxi011
Milijana
lolipop
Shizika
Akijeva
Annie
saška
darija79
Gramatika
Sneza
mijaki
pegaz
korpica
key
penelope
dragmilk
Mrvica
dra00
Vuchica
Simona
Xena
anak
cufta
maki79
Orline
noja
maus
lilya
Marija86
Mirjana
medolino
80 posters

Strana 15 od 20 Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 20  Sledeći

Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 15 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od noja 15/7/2012, 22:11



to se zove LJUBAV sunny
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 15 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od MAAKKI 15/7/2012, 22:31

Miro slike su fenomenalne, a N je presladak osmeh srce osmeh srce osmeh srce
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 15 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od dragmilk 16/7/2012, 11:45

Joj, kakve slike smajli angel Sreca, sreca, radost srca cveće
dragmilk
dragmilk

Broj poruka : 1292
Godina : 49
Location : Bivsi praznik, bivse republike
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 15 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od veki1 16/7/2012, 12:14

Ja nemam pristup novom dnevniku, eto samo da mahnem...nadam se da ste dobro i da lepo pajkite i ruckate itd.
veki1
veki1

Broj poruka : 256
Datum upisa : 24.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 15 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od KoMetaK 16/7/2012, 12:33

Mirka, sinak je pravi frajercic! osmeh srce osmeh srce NAdam se da su grcici manje prisutni i da ste se vec lepo navikli i da se samo cmacete i uzivate srca
A slicica gde te Bambi drzi za ruku je FENOMENALNA! Prica sama za sebe! yes srca
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 15 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od medolino 16/7/2012, 13:42

Mirjana samo da vam ff
I da posaljem mnogo poljupcica mom malenom Bosancicu Bambiju i njegovoj porodici poljubac poljubac poljubac poljubac poljubac poljubac poljubac poljubac poljubac poljubac poljubac poljubac
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 15 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od anak 16/7/2012, 15:07

Mirjana, prelepo smajli angel smajli angel smajli angel smajli angel
Hvala Bogu na tvome duhovniku yes
Još jednom čestitam svima na prelepom Nebojši koji je obogatio vaše živote i uz kojeg znaš za što si se borila queen king sunny
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 15 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od cicsa80 16/7/2012, 22:09

Miro sa zakasnjenjem cestitam vam na roditeljstvu, da vam je sinak zdrav i srecan ceo zivot. sunny
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 15 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Nefertari 16/7/2012, 23:10

Nebojsa svetski putnik vec bio u setnji. Nema te Miro na rd, cekamo te
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 15 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Milijana 16/7/2012, 23:21

Mirka, sada sam sve procitala na tenane i prvo moram da pohvalim moju S koja je bila na visini zadatka u lila haljini da doceka Bambija, a ja sam svedok koliko ga je cekala i koliko mu se radovala yes
Nisam ni sumjala da cete se snaci, da cete uzivati i da ces nam to preneti, kao da smo tamo sa vama.
A Bambi mi je love love love Sav nekako nezan i mirisljav srca
Ljubim vas i ovih dana idem uzivo da slusam utiske radost

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 15 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od twinsi 16/7/2012, 23:26

Mirjana sa zakašnjenjem da vam čestitam rođenje sina, predivan je srca

Nadam se da će vam grčići brzo proći. Mojima su pomagale tople obloge na stomačiću poslije masaže, a i u apoteci ima da se kupi pojas sa pčelinjim voskom (koji se zagrije peglom) za ublažavanje grčića. Tu su naravni i Espumisan kapi i Hippov čaj. Sve to pomaže.

Uživajte, preslatki ste!
twinsi
twinsi

Broj poruka : 384
Godina : 47
Location : Podgorica
Datum upisa : 12.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 15 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od maki79 17/7/2012, 08:20

Mirce svakog dana me sve vise odusevljavate. Bambi je medic pravi i veliki deckonja. Uzivajte u setnjicama, mazenju i pazenju a grcici ce vas ja se nadam brzo napustiti.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 15 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od maus 17/7/2012, 08:47

Gledam slike tate i sina, pa prva voznja u kolicima, njegova rucica preko tvoje...i tako mi je toplo oko srca i srecna sam zbog vas, zbog Bambija osmeh srce Nadam se da ce grcevi brzo proci. Ljubi ga Miro za mene jednom jako jako jako. sreca sreca sreca
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 15 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Orline 17/7/2012, 09:03

Bambi, Miro MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 15 196545
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 15 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Mirjana 17/7/2012, 09:16

Drage moje, pa vi ste dve stranice ispisale dok ja to vidim sestro slatka
Izbegavala sam ovih dana da pišem, ali pošto sada plačem i treba mi vaš savet, moram vam se ispovediti.
Posle moje sestre, došla je jetrva sa sve ćerkama, da mi pomogne! Nema veze što se ona više ne seća ni kako se kupaju bebe, jer ja sve znam i radim sama. Međutim, ima veze što je došla sa ćerkama i što preskačemo kofere i ne mogu da otvorim sopstveni regal od njihovih stvari.
Pa i to ne bi bio problem da ja sto puta dnevno ne moram da im objašnjavam da ne rade ovo ili ono No
Evo, opisaću vam scenu od malopre zbog koje i plačem.
Podojila sam Cvrleta i on se uspavao. Ja ga fino spustim u krevetac i jetrva se onako jaaaako glasno nakašlje, pa se on prepadne i probudi. Ona kaže:"Joj izvini", a ja:"Ma nema veze, taman da ga presvučem, da lepše spava". Ljudi, tog momenta sam bila zalepljena za zid, a ona već na vratima sobe sa mojim detetom u rukama. Kaže:"Sad će tebe strina da presvuče i da se mazimo" i odnese ga u sobu gde joj spavaju ćerke.
Ja sam samo sela i počela da plačem.
Kojim tonom, i na koji način više da objašnjavam? Pa ja sam htela tu, na licu mesta da mu zamenim pampers i da dete nastavi da spava.
Od kad su tu, ne mogu ga prepoznati. Samo jadan plače, a evo i ja mu se pridružujem. Mm ne zna šta da radi, pa samo govori:"Izdrži još malo", a ja ću da skrenem.
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 15 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od maus 17/7/2012, 09:41

Miro tacno znam kako se osecas. Moras jasno dati do znanja da u vasoj kuci postoje neka pravila a pogotovo od kada je Bambi stigao, a on je sada najbitniji i njegov mir i njegov san. Naravno i tvoj! Imam predlog da sednete svi za sto, i da se lepo dogovorite. Kome se ne svidja do vidjenja tamo su vrata.
Placi kada ti se place. Sve smo mnogo osetljive kada dodjemo iz porodilista, hormoni rade, divljaju, same sa bebom, jos uvek neiskusne i u nekom grcu ili strahu. Ali to ce sve brzo proci. zagrljaj
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 15 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Gramatika 17/7/2012, 10:07

Miro, sve kaži otvoreno i iskreno, i naravno, s ljubavlju! A u to i ne sumnjam!
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 15 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od missile 17/7/2012, 10:38

Miro, ne možeš uvek da budeš fina, ljudi nekad pređu meru! No

Miki, Cvrle je br.1, moraš da joj lepo taktički objasniš da će se s njim igrati kad TI odrediš da je to dobro za njega. TI si mu majka. yes

Tm je u pravu, još malo. Nekad ne znaš šta ćeš s familijom! c
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 15 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Mrvica 17/7/2012, 11:17

Ja bih to prepustila muzu da resi. Bebi treba red i mir, tebi treba odmor, a ne stres i suze sad kad treba da si najsrecnija. Nek tm resi stvar na finjaka, a ne da ti od nervoze jos i stane mleko. Svoju nervozu prenosis na Bambija dojenjem.
Ako tm nece, lepo joj reci da hoces sve sama da radis, da ti je to potrebno, i ne daj im da ga maltretiraju. Ja inace sam mirna, i uvek se povucem, necu da kazem da se neko ne naljuti, ali kad je Vukasin u pitanju, tu "ujedam".
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 15 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Dacaa 17/7/2012, 11:20

Miro prvo da ti kazem da sam odusevljena slikama lol! yes angel Izgleda kao velika bebana! igra Ma istopila sam se sva.Nisam bila tu par dana i novosti samo tako!I slazem se sa Maus.Sve lepo kazi.Covece jedva si ga docekala sad da ti neko presvlaci i radi oko bebe .... c Ma ja bi poludela joj sto ne volim kad se tako petljaju....Pa valjda ti znas sta je najbolje za tvoje dete!Da vidis moju sveki dosla nam u goste njenog brata cerka i kao treba da ide da detetu mleko a moja ti sveki:"idem da vidim da nebi dala detetu pokvereno mleko!"Ja je samo onako pogledala i rekla joj pa ona zena hrani to dete vec dve godine!!Pa valjda zna sta je najbolje za svoje dete.Ova se moja skamenila.Jos joj kazem da ne treba da se petlja i da je to jako ruzno.Veruj mi Miro ponekad moras da budes ostra....Ljubim puno tebe i ovu tvoju preslatkuuuuuu bebanu!!!!! ljubav
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 15 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od lilly13 17/7/2012, 11:32

Miro, ako ti jetrva i nije od neke pomoći lijepo joj objasni (ili nek joj tm objasni) da vam je gužva i da nema potrebe da se svi gurate po stanu. Da nema potrebe da su stalno tu i da bi bilo lakše da ste sami u kući sa bebom mogu doći na par sati ili na kafu ako hoće.
Na kraju krajeva to je tvoje dijete i ne daj da te maltretiraju.
Ovo ja sad ovako pišem, jer nemam to poslijeporođajno iskustvo i ne znam kako to sve izgleda psihički i fizički, ali mislim da se tu ne bi puno promijenila u odnosu na sad.
Moja sestra kad je rodila ja sam išla kod nje preko dana da joj pravim društvo i eventualno opeglam šta ima, a njena svekrva je naveče kupala bebu, kuhala ručak, i stavljala veš da se pere; a ona je oko bebe sve sama radila jer je tako htjela - mi se nismo petljali.
Molim te pokušaj da se ne nerviraš.
zagrljaj
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 15 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Orline 17/7/2012, 12:01

Ufff, Mirče, te najbolje namjere... Rolling Eyes Mad
Pa bambi je mali, stan ti je mali...ako je htjela da pomogne, trebala je doći sama, a bez djece. Tako ti je to sa mojim zemljacima-mnogim-, nekima moraš nacrtati da ti ne treba takva pomoć.

Moraš pričati sa mužem, ako ne, onda sa njom. Da pomoć treba da bude takva da ti se nadje u kući, da raspremi, skuva, ode na pijac. A oko bebe samo kad joj zatražiš. Pod hitno razgovarajte, jer si osetljiva i ne trbea ti to nerviranje sad. A ni Bambiju.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 15 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od lena 17/7/2012, 12:03

Mirce, najbitnije je da se ti nekako psihicki distanciras, ako je to moguce, od remetilackih faktora, a ako nije, da eliminises te faktore sto je pre moguce. Ljudi stvarno nemaju obzira.... No

Imala sam slicno iskustvo u mnogo blazem obliku pa me je izludjivalo....... Meni nije bilo dobro nakon porodjaja, bas sam par nedelja bila nikakva psihicki i sve me stiglo.... tako mi je od stresa i mleko stalo. Dakle, rasteraj goste ako ne shvate sami kako treba da se ponasaju! Nema tu cinculiranja ni sa kim...... Mama i dete su sad najvazniji.
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 15 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Botox 17/7/2012, 12:07

zato ja obozavam moju freaky rodbinu
90% njih i ne zna da sam ziva a ne da sam trudna, tako da o tim dolascima i ispomocima nema govora....
sveki je inace bolesna zena. msm, muci je osteoporoza i secer i ja sam joj sama rekla da mi pomoc nece trebati
moja mama je pitala, njoj sam dala zeleno svetlo, ali sam joj i rekla da ce bebu dobiti samo iz moje ruke Very Happy
hehehe, ona se smeje

msm, ako su vec tu gde su, i ako hoce da budu od pomoci, nek se uhvate usisivaca, sporeta, ribanja kupatila, peglanja, a tebe i bebu nek ostave na miru, vas dvoje treba da se uhodate i naviknete jedno na drugo, ti si mu mama..... rasteraj to fino, objasni im da je super sto zele pomoci, ali da bi tebi vise znacilo da ti i bambika budete solo kad je hranjenje, presvlacenje i takve stvari u pitanju.... ako bas imaju zelju da pomognu, nek se trude da ih vas dvoje ne primetite.....
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 15 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od penelope 17/7/2012, 12:10

Mirjana draga, ono sto ti u ovom periodu najmanje treba je nervoza. Najbitnija si ti, tvoj sincic i vas mir! Verovatno si se vec toliko oporavila od carskog reza da mozes sve sama oko njega, mislim da ti je eventualno pomoc u vidu kuvanja ili peglanja dobrodosla, a ne osoba koja te sekira i pun stan.
Ja bih licno (posto sam i ja takva da bih cutala i trpela samo da se neko ne naljuti) rekla muzu da im objasni.
Sada ne treba nista da te nervira sa strane!
Cini mi se da ste se bas lepo snasli, bambi je jedan andjelak, a i slicice su super. Bas ste slatki, drugari! cvet
penelope
penelope

Broj poruka : 329
Godina : 42
Location : Bačka
Datum upisa : 07.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

MIRJANA - waiting for my precious   :aa27:  - Page 15 Empty Re: MIRJANA - waiting for my precious :aa27:

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 15 od 20 Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 20  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu