KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Penelope-dnevnik moje bubamare

+34
MAAKKI
cicsa80
bak
MARA
Sami
plavaptica
Tanja83
KoMetaK
Milijana
buby
Tinche
missile
mamajednogprinca
korpica
medolino
Nefertari
cici
dragana76ns
caci
lolipop
Simona
cufta
nesalela
BiKsi :)
key
nina :)
Sneza
dr mali pariz
lena
Orline
maus
era
Mirjana
penelope
38 posters

Strana 4 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Ići dole

Penelope-dnevnik moje bubamare - Page 4 Empty Re: Penelope-dnevnik moje bubamare

Počalji od dr mali pariz 18/10/2012, 20:16

Koliko stte obe lepe...
uzivala sam u izvestajima, fotkama janje,i vase povorke...predivno! [Only admins are allowed to see this image]
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Penelope-dnevnik moje bubamare - Page 4 Empty Re: Penelope-dnevnik moje bubamare

Počalji od Mirjana 25/10/2012, 10:19

Dlugalice medenice, slećan ti lođendan!
[Only admins are allowed to see this image]
srca srca srca
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Penelope-dnevnik moje bubamare - Page 4 Empty Re: Penelope-dnevnik moje bubamare

Počalji od maus 25/10/2012, 10:31

osmeh srce Sa malim zakasnjenjem srecan prvi rodjendan i zelim sve najlepse i najveselije osmeh srce
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Penelope-dnevnik moje bubamare - Page 4 Empty Re: Penelope-dnevnik moje bubamare

Počalji od caci 25/10/2012, 12:13


srca SRECAN VAM PRVI ROGENDAN srca

P.S Izvinite sto kasnim Embarassed
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Penelope-dnevnik moje bubamare - Page 4 Empty Re: Penelope-dnevnik moje bubamare

Počalji od BiKsi :) 25/10/2012, 17:02

Srecan rodjendan i sve najlepse od srca zeli vam i teta Biksi! [Only admins are allowed to see this image]
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Penelope-dnevnik moje bubamare - Page 4 Empty Re: Penelope-dnevnik moje bubamare

Počalji od penelope 25/10/2012, 17:18

Ijaaaaao, vidi i ovde cestitke! radost

Hvala vam od srca, drage drugarice! I na cestitkama i na komplimentima! yes

Da, da, juce nam je bio rooodjendanac! Dobili smo malu tortu od prabake, pa smo duvali svecicu kada smo dosli iz vrtica. Malo smo pevali, djuskali, sladili se, umakali prste u slag. Very Happy Nas troje sami- obozavam te trenutke. osmeh srce
U nedelju cemo, ako Bog da, proslaviti sa najblizima. Rezervisali smo jedan restorancic, rucak, bice nas oko 25. Haljinica je spremna, jedino jos mama da nabaci perje. Wink
Od novosti imamo da ja radim, jos od proslog ponedeljka, u centralnoj apoteci sam (medj' hiljadu zena-kokosinjac Very Happy ), kao da se uhodam posle tolikog odsustvovanja, mada sam se uhodala u roku od 5 minuta, jer se ama bas nista nije promenilo, kao da nisam ni prestajala. Nisam radila punih godinu i po. Sve je isto, guzve, nestasice lekova, nervoza svuda.. U neku ruku mi prija promena, nov tempo, a sa druge strane ne-osecam kako nekako gubim vreme, kako propustam stvari, a plus-umorna sam strasno. Imam dobro radno vreme-od 6.30-14h, onako po starinski Very Happy , tako da u povratku idem po Janju u vrtic, cekamo tatu, rucamo (neko po 2. put lol! ) i onda je vreme nase. yes Ja za svo to vreme kuvam, perem, prostirem, peglam, onda setamo, jedemo, jurimo se, pevamo, slusamo muziku, crtamo-a kad sve postizemo-ne znam. Wink Znam samo da u 21h kada Janja zaspi, ja se strovalim polumrtva u krevet. Doduse, ponekad uspem da sednem na kratko za komp, ali sam pre neko vece zaspala na stolici i spavala pola sata. affraid Kontam da cu se vremenom navici, sta kazete? lol!
U vrticu je, da kucnem u drvo, sve super. Samo da tako i ostane. molitva Tata vodi Janju ujutru, ne place, samo pruzi ruke ka vaspitacici, salje poljubac i cao tata. Lepo spava, oko 2 sata svaki dan, lepo jede, igra se sama, jos su oni mali individualci, ne place, vaspitacica je stalno hvali kako je dobro dete. Hvala Bogu. Kuci je onako. lol! Nervoza se malo ublazila, ali i dalje bude kenjkava, posebno predvece kad je vec umorna, doduse sad je vec mnogo bolje. U kolicima opasno zeza No , to se nije poboljsalo, a traje tacno otkada je poceo vrtic. Vidi se kako raste, ispituje sta moze a sta ne, bori se za svoje, buni se kad nije po njenom. Uopste vise nije beba, a mami to jos ne dolazi u glavu. yes
Ljubimo vas sveeeee! d


[url=[Only admins are allowed to see this image][/url]

[url=[Only admins are allowed to see this image][/url]

[url=[Only admins are allowed to see this image][/url]

[url=[Only admins are allowed to see this image][/url]

[url=[Only admins are allowed to see this image][/url]
penelope
penelope

Broj poruka : 329
Godina : 42
Location : Bačka
Datum upisa : 07.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Penelope-dnevnik moje bubamare - Page 4 Empty Re: Penelope-dnevnik moje bubamare

Počalji od Tanja83 27/10/2012, 00:00

Sracan rodjendanko drugarice nase mile love love love

Bravo za mamu,bravo za vrtic i bravo za Janju koja je divna likeit osmeh srce osmeh srce

Ljubimo vas ljubav ljubav

Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Penelope-dnevnik moje bubamare - Page 4 Empty Re: Penelope-dnevnik moje bubamare

Počalji od dr mali pariz 29/10/2012, 11:00

[Only admins are allowed to see this image]
srecan rodjendankooo!!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Penelope-dnevnik moje bubamare - Page 4 Empty Re: Penelope-dnevnik moje bubamare

Počalji od penelope 29/10/2012, 18:34

Hvala vam, devojke! osmeh srce
Evo jedna slika na brzinu sa jucerasnje proslave, na kojoj je bilo diiiivno.

[url=[Only admins are allowed to see this image][/url]

Stavila bih vise, ali ona moja je u drugoj sobi i ne cuje se, O-OOOO. Shocked

Jedan zagrljaj za sve, beeeeezim, d
penelope
penelope

Broj poruka : 329
Godina : 42
Location : Bačka
Datum upisa : 07.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Penelope-dnevnik moje bubamare - Page 4 Empty Re: Penelope-dnevnik moje bubamare

Počalji od BiKsi :) 29/10/2012, 19:00

Ona je jedna prelepa devojčica sa preslatkim okama, i još lepšim osmehom! Slika na kojoj ste ona i ti, gde se ona smeje, predivna je! [Only admins are allowed to see this image]
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Penelope-dnevnik moje bubamare - Page 4 Empty Re: Penelope-dnevnik moje bubamare

Počalji od dr mali pariz 2/11/2012, 11:48

Biksi :) ::Ona je jedna prelepa devojčica sa preslatkim okama, i još lepšim osmehom! Slika na kojoj ste ona i ti, gde se ona smeje, predivna je! [Only admins are allowed to see this image]
Bas tako!! [Only admins are allowed to see this image]
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Penelope-dnevnik moje bubamare - Page 4 Empty Re: Penelope-dnevnik moje bubamare

Počalji od dragana76ns 4/11/2012, 23:16

O kako sam ja jedna lepa vojcica [Only admins are allowed to see this image] preslatka je. Ljubac [Only admins are allowed to see this image]
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Penelope-dnevnik moje bubamare - Page 4 Empty Re: Penelope-dnevnik moje bubamare

Počalji od penelope 29/11/2012, 21:49

Cao drugari, evo i nas! ff
Koliko nam svasta lepo pisete. ljubav
Za pocetak imamo jednu veliku novost-Janja je pre 10-tak dana napravila svoje prve samostalne korake! igra
Pre toga je danima po ceo dan stajala, setala pridrzavajuci se za namestaj i zid, a to vece se samo pustila, napravila 3-4 koraka i cucnula. Od tada je sve stabilnija i opustenija, to joj je sve ultra zanimljivo, pa po ceo dan ide okolo i pada kao kruska. Very Happy
Mnogo brzo raste I menja se. Vrlo je zivahna, ni jedan sekund nema mira, stalno je u pokretu, ali je i mnogo dobra. Evo Ciganin hvali svoga konja. lol! Izuzetno je radoznala, svuda mora da se zavuce i zaviri, ali ne unistava nista, samo pipka. Pa neka je- neka onda istrazuje. Jako je vesela, stalno se smeje, vrti guzom I djuska, kao peva-aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. Hvala Bogu. Ima i ona momenata kada je kenjkava, kada smo u setnji dosadno joj je da sedi i tako, ali ko ih nema-brzo to prodje.
Ide u vrtic svaki dan i mi smo jako zadovoljni istim. To je obican, stari, drzavni vrtic u koji smo i muz i ja isli, ogromna zgrada sa jako puno grupa i jako puno dece. Ko god me od poznanika, rodbine i ostalih dusebriznika lol! pita ko cuva Janju dok smo mi na poslu, kada saopstim da ide u vrtic, nastaje opste iscudjavanje, kritikovanje i prekoravanje. Mi imamo potpuno drugacije misljenje, nijednom se nismo dvoumili oko vrtica i nijednom se nismo pokajali. Ako vec namamo drugu mogucnost, mislimo da treba da raste medju decom. I ovde na forumu citam razlicita misljenja, sto je normalno, al’ u nasem okruzenju svi imaju negativna. Pisacu jos tamo na temi kada uhvatim malo vremena. U grupi ih ima 12 upisanih,ali nikad ih nema toliko,uglavnom 5-6. Vaspitacice (tj pedijatrijske sestre-jer one rade sa njima) su sjajne, imaju super program i aktivnosti. Imali smo pre neki dan roditeljski sastanak vezano za Deda Mraza, paketice, slikanje i razne druge pokloncice i aktivnosti u vezi sa praznicima koja nam slede (obzirom da zivimo u multinacionalnoj sredini, obelezavamo ih sve), pa su na istom pohvalile Janju, nema nikakvih problema sa njom, kod nje sve moze, sve hoce i vrlo je povucena. Shocked Na ovo poslednje sam ostala u cudu, mada, kad malo bolje razmislim, nema na koga da bude nepovucena. Very Happy
Dva puta je u poslednje vreme bila bolesna-eto negativne stvari. Prvi put odmah uvece nakon proslave rodjendana, drugi put je pokupila u vrticu neki virus. Oba puta bez antibiotika, pedijatar kaze tipicna slika virusa koji sad vlada. Drugi put je temperatura bas skocila, kada sam izmerila 39,6, a ja sama sa njom, uhvatila me panika, pa sve stare recepte za skidanje temperature izvrtela, malo spadne, pa se posle par sati vraca i tako- svesni smo da ce toga sad biti.
Bila nam je i slava, a svekrva u gipsu, pala i slomila ruku, tako da je vecina stvari bila na meni, a pre toga Janja bila bolesna, pa nismo ni spavali, pa ja radim, mislila sam da cu se srusiti od umora. Imala sam jake glavobolje, samo mi je krevet bio u mislima. Otkad radim, da budem iskrena, to je ludilo-strasno sam umorna i pod milim Bogom nista ne stizem. Rolling Eyes Onda, opet mi je skocio pritisak (ko je citao dnevnik ranije, mislim da sam pisala da jedva zivu glavu izvukosmo pri kraju trudnoce) i svi su se bas uplasili, iako svi nalazi i interniste kazu da je sve ok,tak’ da ne znam sta mu je. Fali mi malo energije, kanda. Very Happy
Ljubimo vas sve i bas volimo ovaj Kutak, to da znate. osmeh srce


Ovakva zgodna macka sam bila na rodjendanu
[url=[Only admins are allowed to see this image][/url]

[url=[Only admins are allowed to see this image][/url]

I poneka slika od kuce
[url=[Only admins are allowed to see this image][/url]

[url=[Only admins are allowed to see this image][/url]

[url=[Only admins are allowed to see this image][/url]

Jako sam bila dobra lol!
[url=[Only admins are allowed to see this image][/url]

[url=[Only admins are allowed to see this image][/url]

[url=[Only admins are allowed to see this image][/url]

Evo i poneka slika sa izlozbi u vrticu Very Happy
[url=[Only admins are allowed to see this image][/url]

[url=[Only admins are allowed to see this image][/url]
penelope
penelope

Broj poruka : 329
Godina : 42
Location : Bačka
Datum upisa : 07.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Penelope-dnevnik moje bubamare - Page 4 Empty Re: Penelope-dnevnik moje bubamare

Počalji od plavaptica 29/11/2012, 23:55

Penelope, evo mene tek sada u Janjinom dnevniku.
Janjo medu plavooki, srecan ti prvi rodjendan ( sa povecim zakasnjenjem) i srecni prvi samostalni koraci, da nam uskoro trcis osmeh srce
Penelope pa mi smo koleginice, ja se samo nadam da cu dobiti neku 7 na lotou do sledeceg juna kada treba da krenem da radim, tako da me ludnica koju ostavih proslog oktobra zaobidje. v
Citam vasa iskustva sa jaslicama i bas mi je drago sto su pozitivna. Ja se jos uvek ozbiljno premisljam, msm ja sam za, ali me svi odgovaraju, samo sto verovatno kada bude trebalo dete da se cuva bice svi junaci nikom ponikose c
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Penelope-dnevnik moje bubamare - Page 4 Empty Re: Penelope-dnevnik moje bubamare

Počalji od Mirjana 30/11/2012, 00:00

Cigo, cigo, imaš koga i da hvališ Laughing likeit
Bravo za prve korake bravo bravo bravo bravo bravo
Ne znam šta da ti kažem za pritisak Shocked Kod mene zna da se jako sroza kada sam umorna..pa možda nekome skače u istoj situaciji.
Što se tiče obdaništa, ja sam istog mišljenja kao vi. Mene je ladno pitala žena koja mi čisti, da li sam planirala da ga ona čuva affraid affraid affraid
Kao, da zna da se organizuje No Šta li ljudi sve ne umišljaju No
Mislila sam da ga već vodim po sat dva u obdanište, da se navikava. No, eto, družimo se sa drugom decom kod fizijatra, pa nećemo preterivati za sada.
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Penelope-dnevnik moje bubamare - Page 4 Empty Re: Penelope-dnevnik moje bubamare

Počalji od maus 30/11/2012, 13:21

Janjo lepotice plavooka srecni prvi koraci radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost
Stajling za rodjus cista 10 lol!
Penelope nadam se da se pritisak stabilizovao. Verovatno je skocio zbog premora i neispavanosti.

ljubav
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Penelope-dnevnik moje bubamare - Page 4 Empty Re: Penelope-dnevnik moje bubamare

Počalji od penelope 2/12/2012, 12:54

Hvala vam, drage moje! osmeh srce

Ptico, nisam znala da smo koleginice,pa suuuuper! I ja sam isto razmisljala kao ti, nisam mogla da verujem da se vracam u onaj haos, al' dok trepnes bolovanje prodje. Shocked I ama bas nista se nije promenilo. Shocked Kad na jednom mestu radi toliko zena, najkrace receno-kokosinjac. Very Happy Jel' ti radis u drzavnoj?

Miro, mi smo prilikom prilagodjavanja na vrtic isli po sat vremena, tad sam i ja bila sa njom tamo, pa sam sve osmotrila do detalja Wink , a i ona se brzo privikla, nikada nije bilo problema. Kakav je Cvrle slatkis, majko mila. smajli angel Bas lepo napreduje. yes

Maus, jeste, verovatno je pritisak od umora, a i pomalo i iz glave. Very Happy

Kupila ja caj od Josifa Pancica za poviseni krvni pritisak i ostavila u spajz. Kaze uvece mm kako misli da se nesto ubudjalo u spajzu, krompir ili luk ili tako nesto i prevrnusmo mi sve,a ono nema nista. Kaze mm kao da je nesto crklo Shocked , jedva uklavirih da je to moj caj. Boze, koji je to smrad.
Janja je vec jedna opasna setalica, tetura se kao pijanica, jako je smesna. Koliko puta samo padne u toku dana. Shocked Zna i kako se zove, kaze "aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaanja". Very Happy
Ljubimo vas sveeeee!
penelope
penelope

Broj poruka : 329
Godina : 42
Location : Bačka
Datum upisa : 07.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Penelope-dnevnik moje bubamare - Page 4 Empty Re: Penelope-dnevnik moje bubamare

Počalji od Mirjana 3/12/2012, 17:02

Aaaaaaaaaaaaaaanja srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Penelope-dnevnik moje bubamare - Page 4 Empty Re: Penelope-dnevnik moje bubamare

Počalji od penelope 16/12/2012, 11:07

Drage moje, da vam prikazem maminu gospoJicu hodalicu lol!

[url=View My Video]View My Video[/url]
penelope
penelope

Broj poruka : 329
Godina : 42
Location : Bačka
Datum upisa : 07.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Penelope-dnevnik moje bubamare - Page 4 Empty Re: Penelope-dnevnik moje bubamare

Počalji od plavaptica 16/12/2012, 11:37

Bravo Janja bravo bravo bravo as srca srca srca srca
Ovo su bas ozbiljni koraci, a Janja je preeeslatka. sreca
P.S Pitala si me gde radim, ja sam u Lilly-ju u Sd.
Ljubi medenu hodalicu ljubav
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Penelope-dnevnik moje bubamare - Page 4 Empty Re: Penelope-dnevnik moje bubamare

Počalji od Mirjana 16/12/2012, 12:02

Ha ha ha, kao pijanac lol! likeit
A lepa je, prelepa srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Penelope-dnevnik moje bubamare - Page 4 Empty Re: Penelope-dnevnik moje bubamare

Počalji od cici 16/12/2012, 14:43

Dobrodosle cveće
Srecno otavranje dnevnika bravo bravo bravo
Janja je medenko pravi naočare naočare naočare
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Penelope-dnevnik moje bubamare - Page 4 Empty Re: Penelope-dnevnik moje bubamare

Počalji od BiKsi :) 17/12/2012, 17:02

Op op op op, bravo za drugaricu hodalicu! Preslatka je! [Only admins are allowed to see this image]
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Penelope-dnevnik moje bubamare - Page 4 Empty Re: Penelope-dnevnik moje bubamare

Počalji od maus 19/12/2012, 09:58

hahahahaha koja šećerka lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Penelope-dnevnik moje bubamare - Page 4 Empty Re: Penelope-dnevnik moje bubamare

Počalji od KoMetaK 23/12/2012, 14:28

Bravo za prve korake!!! bravo bravo Secer! ljubav ljubav
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Penelope-dnevnik moje bubamare - Page 4 Empty Re: Penelope-dnevnik moje bubamare

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu