KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Penelope-dnevnik moje bubamare

+34
MAAKKI
cicsa80
bak
MARA
Sami
plavaptica
Tanja83
KoMetaK
Milijana
buby
Tinche
missile
mamajednogprinca
korpica
medolino
Nefertari
cici
dragana76ns
caci
lolipop
Simona
cufta
nesalela
BiKsi :)
key
nina :)
Sneza
dr mali pariz
lena
Orline
maus
era
Mirjana
penelope
38 posters

Strana 2 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Ići dole

dnevnik - Penelope-dnevnik moje bubamare - Page 2 Empty Re: Penelope-dnevnik moje bubamare

Počalji od lolipop 1/7/2012, 16:58

Srećno vam otvorenje ovog najljepšeg dnevnika, da ga ispisujete samo lijepim i šarenim stvarima.

Janja je jedan prelijepi anđelak, uživala sam gledajući slike love love love
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Penelope-dnevnik moje bubamare - Page 2 Empty Re: Penelope-dnevnik moje bubamare

Počalji od penelope 1/7/2012, 23:22

Hvala vam, devojke, jos jednom! Simona, Lolipop, Cufto poljubac
Cufto, u pravu si- normalno da se svako dete individualno razvija, jede, raste, dok god je ona zdrava, uobicajeno raspolozena i vesela i dok iole napreduje (iako pedijatar tupi drugacije)..
Iz dana u dan se sve menja, tako da i ovu "ljubav" prema hrani, pljuvanje, prskanje, mazanje rukama po odeci i okolini shvatam kao fazu i strpljivo cekam da prodje! lol! A sta cu drugo? Very Happy
Nego, kupili smo juce bazencic i veeeliki suncobran, pa je pao i kupanjac na terasi, bez obzira sto zivimo u zgradi na 6. spratu. Very Happy Bilo je super, kakva uzivancija, sad cu vam staviti slicicu.

[url=[Only admins are allowed to see this image]][/url]

i jos jednu iz setnje

[url=[Only admins are allowed to see this image]][/url]

Svima saljemo veliki poljubac!
p.s. uzivamo u citanju vasih dnevnika osmeh srce
penelope
penelope

Broj poruka : 329
Godina : 42
Location : Bačka
Datum upisa : 07.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Penelope-dnevnik moje bubamare - Page 2 Empty Re: Penelope-dnevnik moje bubamare

Počalji od cufta 1/7/2012, 23:54

Kakav si ti medenjak!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Penelope-dnevnik moje bubamare - Page 2 Empty Re: Penelope-dnevnik moje bubamare

Počalji od dr mali pariz 2/7/2012, 12:16

cufta ::Kakav si ti medenjak!
[Only admins are allowed to see this image]
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Penelope-dnevnik moje bubamare - Page 2 Empty Re: Penelope-dnevnik moje bubamare

Počalji od caci 2/7/2012, 22:37

srca SRECNO VAM OTVARANJE DNEVNIKA I DA GA ISPUNJAVATE SAMO LEPIM PRICAMA VASEG UZRASTANJA srca
JANA angel nemam reči ljubav ljubav
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Penelope-dnevnik moje bubamare - Page 2 Empty Re: Penelope-dnevnik moje bubamare

Počalji od dragana76ns 2/7/2012, 23:28

Penelopa, srecno otvaranje dnevnika, da bude ispunjen lepim dogadjajima i Janjinim osmesima i vragolijama...a za ceru [Only admins are allowed to see this image] med medeni, nasmejani....preslatka si Janjo, ali stvarno preslatka [Only admins are allowed to see this image]
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Penelope-dnevnik moje bubamare - Page 2 Empty Re: Penelope-dnevnik moje bubamare

Počalji od penelope 9/7/2012, 08:35

Hvala vam na divnim recima! cvet

Dobro jutro,drage tete i mali drugari! Kako ste,je l' vam vruce? Very Happy
Mi zivimo na 6. (poslednjem) spratu ispod ravne ploce, a sve 3 sobe nam gledaju na zapad, tako da je nama bas veselo. Very Happy Popodne spustamo roletne, klimu ukljucujemo u jednoj sobi, a mi budemo uglavnom u drugoj, kupamo se u bazencicu na terasi i prskamo odozgo komsijama Laughing , tek predvece idemo malo u setnju i tako, nekako se snalazimo. Ne podnosim ovu zatvorenost u kuci, al' sta mozemo..
Od novosti imamo da smo upisali Janju u jaslice-krenula bi sa punih godinu dana, kada ja treba da pocnem da radim. Videla sam da ste negde pisale da se i preko leta ide u vrtic- kod nas toga nema, nego vrtic radi kao i skola. Upis je u junu i od septembra se krece, jedino deca iz jaslene grupe mogu i kasnije da krenu. Ukoliko su primljeni, od septembra treba da placaju mesecno neku manju sumu za "zauzimanje mesta" i onda krecu kada napune godinu dana.
Ja bih trebala poceti da radim oko 1.novembra, a pre toga,bar mesec dana bismo krenuli na prilagodjavanje, prvo po sat vremena, pa produzavali. Pretpostavljam da je svuda tako.
Imali smo i roditeljski sastanak, ima nas bas dosta u jaslicama-nisam ni priblizno toliko ocekivala, dobili smo sva uputstva i spisak sta sve treba da kupimo, na kojem, izmedju ostalog, ima i blok br.5, flomasteri, drvene bojice, tempere, lepilo, plastelin. Shocked Za sada ovo sve samo znamo da pojedemo. lol!
Ja ne stizem da citam dnevnike, mada bih bas uzivala-koliko puta pomislim kako bi bilo lepo da dan traje bar 3 sata duze, pa zato ne znam ima li jos dece koja su tako rano krenula u vrtic i kako je sve to islo na pocetku.
Saljemo vam jedan veliki poljubac!

[url=[Only admins are allowed to see this image]][/url]

penelope
penelope

Broj poruka : 329
Godina : 42
Location : Bačka
Datum upisa : 07.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Penelope-dnevnik moje bubamare - Page 2 Empty Re: Penelope-dnevnik moje bubamare

Počalji od dr mali pariz 9/7/2012, 09:43

Samo da ljubim ovo plavooko cudo u kolicima [Only admins are allowed to see this image]
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Penelope-dnevnik moje bubamare - Page 2 Empty Re: Penelope-dnevnik moje bubamare

Počalji od cufta 9/7/2012, 09:49

ljubimo te i mi. Samo napred sa jaslicama - stizu drugari!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Penelope-dnevnik moje bubamare - Page 2 Empty Re: Penelope-dnevnik moje bubamare

Počalji od lena 9/7/2012, 13:04

Joj, kakva si medena, samo da te covek gnjavi i mazi!!!!!!!! [Only admins are allowed to see this image]
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Penelope-dnevnik moje bubamare - Page 2 Empty Re: Penelope-dnevnik moje bubamare

Počalji od cici 9/7/2012, 16:31

Srecno otvaranje dnevnika, da uzivate u njenom odrastanju i svakom trenutku koji provedete zajedno osmeh srce
Vidi ti taj sesiric sunny
cici
cici

Broj poruka : 2588
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 17.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Penelope-dnevnik moje bubamare - Page 2 Empty Re: Penelope-dnevnik moje bubamare

Počalji od Nefertari 11/7/2012, 22:06

Penelope i Janjo dobrodosle na ove divne strane!!!!
Predivno ime za predivnu curu, jedno od mojih omiljenih
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Penelope-dnevnik moje bubamare - Page 2 Empty Re: Penelope-dnevnik moje bubamare

Počalji od BiKsi :) 15/7/2012, 17:49

Kakav slatkiš plavooki! Ljubac
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Penelope-dnevnik moje bubamare - Page 2 Empty Re: Penelope-dnevnik moje bubamare

Počalji od Mirjana 15/7/2012, 17:52

Janjo, lepoto love love love Sretan polazak u jaslice srca srca srca srca srca
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Penelope-dnevnik moje bubamare - Page 2 Empty Re: Penelope-dnevnik moje bubamare

Počalji od penelope 21/7/2012, 22:48

Hvala vam, drage tete, i mi vas ljubimo! cvet

Malo sam cunjala po nekim dnevnicima onako s brda s dola, kako sam stigla, kakvih prelepih ceda ima, kakvih lepih reci, iskustava, saveta, ja sam odusevljena! yes
Videla sam da spominjete slicice na Fejsbuku, ima i nasih, pa evo link, dodajte i meeeeene, da se i tamo druzimo. [Only admins are allowed to see this link]
Nasa Janja ce za koji dan 9 meseci, vreme tako leti, da ja uopste ne mogu da verujem. Kao da je juce bilo kada se mrdala po stomaku, kada sam zamisljala kakva ce biti i molila je da sto duze ostane kod mene. Toliko brzo se sve dogadja i menja iz sata u sat, pa se trudim da sve zapisem, jako se bojim da cu nesto zaboraviti.
I dalje ima samo jedan reckavi zubic, ali cini mi se da ce ovih dana i drugi.
I dalje je neverovatno zivahna, jos uvek ne puzi, ali se postavi u taj polozaj i ljulja napred-nazad. Iz sedeceg polozaja se uhvati rukama za nesto i vuce i namesti na kolena, pa tako stoji.
I dalje je jako radoznala, uzima igracke, okrece, prevrce, trazi etikete, pa se sa njima igra, a gde god je stavim,mora nesto da cacka i da vitla po vazduhu sa tim, pa sta god to bilo. Very Happy
Uglavnom je ili na podu ili u ogradici, okruzim je igrackama, ali uglavnom pokusava da dohvati nesto sto joj nije pri ruci, pa se spusti na stomak, penje po jastucima, bori se, muci se, pa na kraju kuka da je vratim. Very Happy
Po ceo dan brblja nesto i jako je smesna. Govori pa-pa i mase rucicom, onda bababa, tatata, dadada, jaijaijai,a kada je besna kaze maaaam. Tapse rucicama i salje poljupce, a namesti ruke kao da pucketa prstima (danima nisam mogla da skontam sta joj to znaci, dok nisam videla da joj baka pucketa prstima, pa je valjda imitira Very Happy ).
Stalno negde skitamo, i pre podne i popodne, a dobili smo na poklon kisobran kolica, jako smo zadovoljni, imaju samo 6kg, pa se ja vise ne mucim toliko sa stepenicama.
4.avgusta smo, akobogda, zakazali krstenje, to ce biti veliki dan za nas.
Ljubimo vas puno i saljemo koju slicicu! osmeh srce

Stalno nesto zvacem
[url=[Only admins are allowed to see this image][/url]

a volim i da pevam
[url=[Only admins are allowed to see this image][/url]

ovo su moja nova kolica
[url=[Only admins are allowed to see this image][/url]

pogledajte moj zub
[url=[Only admins are allowed to see this image][/url]

evo na koga licim
[url=[Only admins are allowed to see this image][/url]

hm,sta je ovo
[url=[Only admins are allowed to see this image][/url]

mama me svaki dan maltretira sa nosom
[url=[Only admins are allowed to see this image][/url]

laku noc,drugari moji
[url=[Only admins are allowed to see this image][/url]
penelope
penelope

Broj poruka : 329
Godina : 42
Location : Bačka
Datum upisa : 07.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Penelope-dnevnik moje bubamare - Page 2 Empty Re: Penelope-dnevnik moje bubamare

Počalji od Mirjana 22/7/2012, 11:30

Ne mogu da ti opišem kakve si uzdahe izazvala ovim slikama Very Happy Gledamo ja mama i mm. Ja i mama naravno zvučno iskazujemo oduševljenje, mm se samo smeška, a Cvrle gleda u mene i pokušava da provali šta mi je Laughing
Janja je med medeni srca srca srca srca srca srca srca srca srcasrca srca
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Penelope-dnevnik moje bubamare - Page 2 Empty Re: Penelope-dnevnik moje bubamare

Počalji od Nefertari 22/7/2012, 11:33

Ma kakve je ona smejalica veseilica, nemam reci!!! a tatino dete 100%
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Penelope-dnevnik moje bubamare - Page 2 Empty Re: Penelope-dnevnik moje bubamare

Počalji od BiKsi :) 22/7/2012, 13:29

Baš je šećer! Al slifa gde se smeje, i gde joj se vidi zub, ma nemam reči! MED!

A tu gde spava, samo da je uštipnem za guzu, i odo! [Only admins are allowed to see this image]
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Penelope-dnevnik moje bubamare - Page 2 Empty Re: Penelope-dnevnik moje bubamare

Počalji od penelope 26/7/2012, 22:53

Hvala vam na lepim recima, cure! cvet
Ljubimo vas, a pogotovo onog batu Bambija. Embarassed
penelope
penelope

Broj poruka : 329
Godina : 42
Location : Bačka
Datum upisa : 07.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Penelope-dnevnik moje bubamare - Page 2 Empty Re: Penelope-dnevnik moje bubamare

Počalji od maus 31/7/2012, 11:01

Neverovatno koliko Janja lici na tatu lol! lol! lol! lol!
A koja faca kada je videla pile lol!
Zubic je meden skroz!
samo vi prskajte komsije i brckajte se u bazenu. ljubav
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Penelope-dnevnik moje bubamare - Page 2 Empty Re: Penelope-dnevnik moje bubamare

Počalji od penelope 6/8/2012, 11:14

Drage tete i mali drugari-caaaaao! cvet

Evo i nas posle kratkog vremena, ali sa puuuno novosti-nasa Janja raste neverovatnom brzinom Shocked , svaki dan neko novo iznenadjenje od nje.
Dobila je i drugi zubic pre 10-tak dana-dve noci pre toga se budila oko 4-5h placuci, pa se nekako razbudi, pa nikako da je ponovo uspavamo. Oduvek je lepo spavala, tako da mi je bilo jasno da joj nesto ne stima, kad ono hop-eto i drugog zuba. Sada ima 2 mala reckava i jako je smesna, kao neki zekan. Very Happy
Bili smo na merenju sa tacno 9 meseci i imala je 8920g i 75cm. Kao sto vidite, vrlo smo dugacki i vitki.Very Happy
Pocinje polako da puzi, napravi 2-3 koraka, pa sedne, pa se vrti. Kada smo kuci, vreme provodimo uglavnom na podu. Preko tepiha sam joj stavila cebe i jastucice i igracke, pa se tu igramo. Pre nedelju dana, kada se probudila popodne, cula sam da se vrti po kreveticu i kad sam usla u sobu, a ona STOJI! Shocked I umire od smeha. lol! Tada se prvi put podigla na noge i sada se stalno pentra, po kreveticu i u ogradici, a vidim da ce ubrzo i uz namestaj.
Stalno nesto brblja, mase svima na ulici, kada udjemo u zatvoren prostor, obavezno vrisne, pa kad cuje kako odzvanja, koje je to odusevljenje. Sve komsije znaju kada idemo negde i kada stizemo kuci. lol! Izuzetno je vesela, hvala Bogu.
U subotu je bio zbilja veliki dan za nas-krstili smo Janju.
Bilo je toliko lepo, da ja ne mogu naci reci, nisam vicna, da opisem taj dan. Ogromna je to sreca.
Ja sam danima ranije imala sve spremno (sto je cudno za mene, jer inace sve radim u poslednji momenat). Nedeljama sam trazila haljinicu i cipelice. Sa nama su bili najblizi, porodica i dragi prijatelji. Ljudi kazu "Bog na nebu-kum na zemlji"-tako smo i birali-kuma nam je bila dr Tanja Popovic. Ona je, zajedno sa svojim mentorom (a i svojom jacom polovinom Very Happy) , donela nasu Janju na svet. Pre mog boravka u bolnici (od 34. nedelje trudnoce), a sve zbog povisenog pritiska koji nam je zamalo dosao glave, znala sam je samo iz vidjenja. Od tog momenta nam je toliko pomogla, naravno kao lekar, a pre svega kao covek, da se mi nijednog momenta nismo dvoumili oko izbora kuma. Hvala im do neba!
Evo malo slicica

Svi me vole i cmacu
[url=[Only admins are allowed to see this image][/url]

Ovo je moja kuma, pogledajte kako je lepa
[url=[Only admins are allowed to see this image][/url]

[url=[Only admins are allowed to see this image][/url]

uopste se nisam bojala, tako da nisam plakala
[url=[Only admins are allowed to see this image][/url]

jedino sam malo htela i ja da citam, ali nisu mi dali knjigu:D
[Only admins are allowed to see this image]

[url=[Only admins are allowed to see this image][/url]

ovo su moji kumovi, dr Tanja Popovic i primarijus prof.dr Aleksandar Radulovic, on mi je kopao po stomaku Very Happy
[url=[Only admins are allowed to see this image][/url]

Htela sam staviti jos slika, ali sad ne stizem.Very Happy
Ljubimo vas sve! osmeh srce
penelope
penelope

Broj poruka : 329
Godina : 42
Location : Bačka
Datum upisa : 07.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Penelope-dnevnik moje bubamare - Page 2 Empty Re: Penelope-dnevnik moje bubamare

Počalji od medolino 6/8/2012, 11:22

Penelope,svratih u vas dnevnik Very Happy
Mnogo mi je Janja slatka i vesela osmeh srce
Cestitam krstenje i da bude uvek zdrava,srecna,umiljata,vesela i tako lepa osmeh srce osmeh srce
Bravo za slike i za kumove g g g
Ljubim vas poljubac poljubac
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Penelope-dnevnik moje bubamare - Page 2 Empty Re: Penelope-dnevnik moje bubamare

Počalji od Mirjana 6/8/2012, 14:36

Ma ja se topim osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Janja je med medeni srca srca srca srca srca
I ovde - Da je živa i zdrava na mnogaja ljeta! anđeo
[Only admins are allowed to see this image]
A kumovi likeit
I po mom stomaku su prčkali i pomogli Cvrletu da se rodi sreca
Znajući ih razumem i podržavam yes Da nemam kuma, pravila bi sličan izbor Wink
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Penelope-dnevnik moje bubamare - Page 2 Empty Re: Penelope-dnevnik moje bubamare

Počalji od lena 6/8/2012, 15:51

Zaista je prelepa, i sve je lepsa, neverovatno......... [Only admins are allowed to see this image]

Ja bih mogla jos slika da gledam... uvek mi malo!

[Only admins are allowed to see this image] cestitamo vam krstenje cerkice!!!!!!!!!!!
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Penelope-dnevnik moje bubamare - Page 2 Empty Re: Penelope-dnevnik moje bubamare

Počalji od korpica 6/8/2012, 16:09

Divno!
Janja je prava mala lutkica love love love love love
Cestitam krstenje.Da je Janja ziva i zdrava sto godina srca
ff
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

dnevnik - Penelope-dnevnik moje bubamare - Page 2 Empty Re: Penelope-dnevnik moje bubamare

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 8 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu