KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Darkfield metoda-žive kapi krvi

+5
KoMetaK
BiKsi :)
Orline
dr mali pariz
anak
9 posters

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Ići dole

Darkfield metoda-žive kapi krvi - Page 2 Empty Re: Darkfield metoda-žive kapi krvi

Počalji od KoMetaK 22/6/2012, 15:36

Ja sam nasla, trazeci limfnu drenazu, neku kliniku blizu mene, koja to ima, pa bacite link, a ja se spremam da dodjem do njih, pa da ih ispitam sve. Ali, ko prvi sazna cenu ili dobije neku novu info, javljajte se. Very Happy
http://www.asmedicus.co.rs/sken-mikroskop-zive-kapi-krvi.php
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Darkfield metoda-žive kapi krvi - Page 2 Empty Re: Darkfield metoda-žive kapi krvi

Počalji od cicsa80 22/6/2012, 15:55

Opet ja Very Happy Sad me je zvala ona zenica i nasla ovu informaciju: prim dr Mirjana Babic 064/169 79 94
Ne zvuci mi lose taj pregled.
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Darkfield metoda-žive kapi krvi - Page 2 Empty Re: Darkfield metoda-žive kapi krvi

Počalji od anak 22/6/2012, 16:21

Otiđite ženice, stvarno mislim da je za nas korisno. love
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Darkfield metoda-žive kapi krvi - Page 2 Empty Re: Darkfield metoda-žive kapi krvi

Počalji od Gramatika 22/6/2012, 17:31

Prvi put čujem za ovo!
Verovatno bi mi bilo korisno, ali ne znam mogu li više da se bakćem sa lekarima...
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Darkfield metoda-žive kapi krvi - Page 2 Empty Re: Darkfield metoda-žive kapi krvi

Počalji od anak 23/6/2012, 22:16

Gramatika, nema bakćanja. Nećete se pokajati ako odete. Veruj... yes
Doslovno uđeš, bocne te u prst, stavi 2-3 kapi krvi na stakalce, razmaže, stavi na mikroskop stakalce- i to je to. Sve je odmah na ekranu ispred tebe. I onda ti priča..... Super je. Izbegneš gužve, čekanje, jednog lekara, drugog lekara. Jedno mišljenje, pa ovo ne valja dajte još neke analize i sl.
Dakle, to je sigurno prednost ove metode.
Mm su odmah rekli na osvnu kapi krvi sve-problemi sa prostatom, slab spermogram, nekvalitetan, problemi sa želucem i sl. Ali dobro je da ti odmah savetuju generalno šta i kako dalje. Nama je bilo bitno da je dobio vitamine i minerale ciljano kao pripremu za veštačku.
Ja inače smatram ako ih uzimaš nasumično da ti više štete i da nije sve dobro za svakoga. To mi je bilo važno da je ona potvrdila.
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Darkfield metoda-žive kapi krvi - Page 2 Empty Re: Darkfield metoda-žive kapi krvi

Počalji od Gramatika 24/6/2012, 12:13

Anak, sasvim u pravu, moram da se naoštrim!
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Darkfield metoda-žive kapi krvi - Page 2 Empty Re: Darkfield metoda-žive kapi krvi

Počalji od KoMetaK 25/6/2012, 02:03

Ja samo da vam kazem da ovaj pregled u klinici As Medicus (postavila link gore) kosta 2000 dinara, a do kraja juna je popust, pa kosta 1600. Cisto informativno. Very Happy
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Darkfield metoda-žive kapi krvi - Page 2 Empty Re: Darkfield metoda-žive kapi krvi

Počalji od Gramatika 25/6/2012, 13:06

Hvala, Meta! Darkfield metoda-žive kapi krvi - Page 2 275568
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Darkfield metoda-žive kapi krvi - Page 2 Empty Re: Darkfield metoda-žive kapi krvi

Počalji od anak 25/6/2012, 16:44

E, pa to je extra povoljno, jeftinije nego ovde gde sam ja išla yes . Žene požurite dok je ta cena i ne gubite vreme bezveze nepotrebno. I onda još lepo propitajte i posle transfera šta i kako da pijete yes trudnica
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Darkfield metoda-žive kapi krvi - Page 2 Empty Re: Darkfield metoda-žive kapi krvi

Počalji od anak 17/7/2012, 16:29

Mi bili na kontroli Very Happy
Žena je čudo. Za mesec dana je uspela da "nabilda"mm muža, prezadovoljni smo rezultatima. I laboratorijsti nalazi i brisevi sve potvrđuju. yes as as . Nastavljamo terapiju do aspiracije, znači do sledeće nedelje i to je to. likeit .
Onda mi je ostavila par vitaminčića za trudnica , i mm ponešto za njegove probleme Rolling Eyes
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Darkfield metoda-žive kapi krvi - Page 2 Empty Re: Darkfield metoda-žive kapi krvi

Počalji od Gramatika 18/7/2012, 10:55

anak ::Mi bili na kontroli Very Happy
Žena je čudo. Za mesec dana je uspela da "nabilda"mm muža, prezadovoljni smo rezultatima. I laboratorijsti nalazi i brisevi sve potvrđuju. Darkfield metoda-žive kapi krvi - Page 2 561840 Darkfield metoda-žive kapi krvi - Page 2 47111 Darkfield metoda-žive kapi krvi - Page 2 47111 . Nastavljamo terapiju do aspiracije, znači do sledeće nedelje i to je to. Darkfield metoda-žive kapi krvi - Page 2 612963 .
Onda mi je ostavila par vitaminčića za Darkfield metoda-žive kapi krvi - Page 2 523476 , i mm ponešto za njegove probleme Rolling Eyes

Divno, divno! Mnogo mi je drago! sunny
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Darkfield metoda-žive kapi krvi - Page 2 Empty Re: Darkfield metoda-žive kapi krvi

Počalji od Ema78 20/7/2014, 09:31

Da malo ozivimo temu...

Zbog raznoranih problema koji su nas zadesili u poslednje vreme, krenuli smo sa ispitivanjima sta to nije u redu.Posto ja uglavnom kombinujem alternativne i konvencionalne nacine dijagnostike i lecenja, krenuli smo svi na analizu zive kapi krvi.
Mene je mucio umor, i svi moji nalazi su u redu, sem krvne slike, gde sam po svim parametrima vrlo anemicna. Nalaz  mm je identican i sto se tice konvencionalne analize i darfild metode, a ono sto nas je oboje sokiralo to je Petrova ks.

Njega smo testirali po savetu logopeda i Iz insituta za eksperimentalnu fonetiku i patologiju govora. Tamo sam ga odvela jer ima godinu dana i jos nije progovorio, a nadlezni pedijatar smatra da je sve u redu. I, tras... u krvi ima dosta kandide, koja je mogla da osteti centar za govor. To se u obicnim analizama nije pokazalo.

Inace , analizu smo radili u Kalivita centru, tj kod dr Tijane  Antin Pavlovic. Ona je sasvim ok, prijatna, pazljiva i profesionalna. Ok, preporuci ona preparate Kalivite, to je taj sistem, ali niko nas ne tera da ih kupimo i koristimo...ja sam prva protiv suplemanata kada je organizam bez tegoba , i pre sam za adekvatnu ishranu, ali u nekim situacijama  ipak treba malo pogurati stvari. KOnkretno, anemija kod mene tesko da ce da se izleci sama od sebe, pa preparati gvozdja i vitamina  imaju smisla. Sto se tice Petra, videcemo, jer je mali za vecinu preparata...

Sto se tice cene, mislim da je regularna cena 2500 din, a za nas je bila  1500 din posto smo dosli preko Instituta.

Generalno, ova metoda,po meni, moze da ukaze na mnogobrojne probleme, ali samo uz adektatvno tumacenje i  kao dopuna konvencionalnim analizama.
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Darkfield metoda-žive kapi krvi - Page 2 Empty Re: Darkfield metoda-žive kapi krvi

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 2 1, 2  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu