KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+62
ciklama
red
medolino
LaFolie
Xena
Tanja83
Dacaa
daxi011
Nefertari
Milijana
Sneza
penelope
maki79
Struzzo
natalija
Jelica
SENCI
anak
rada78
Vuchica
sareni leptir
seka 35
makababy
MAAKKI
lilly13
bak
Shizika
bobica83
lolipop
noja
djole42
pegaz
key
dragmilk
KoMetaK
racili
lilya
cicsa80
lena
MIRKA85
Akijeva
bebko
shenon
*AIDA*
saška
Mrvica
grudva
darija79
heart84
tuli
BiKsi :)
Marija86
maus
cufta
Mirjana
stefi :*
Botox
Orline
dr mali pariz
jagodica
mijaki
Mali Princ
66 posters

Strana 4 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 9/6/2012, 13:36

racili ::Orle, nije ni čudo što si me zaboravila, sad me ima- sad me nema....ali vas gledam iz prikrajka Laughing
Moj termin je 23.09. zvanično, ali biću presrečna da uđem u septembar...
fenix-
mali princ- 20.06.2012.
mirjana- 16.07, zasad CR zakazan 29.6.
dr mali pariz - 12.7.2012.
bokicalepotica - 28.07.2012.
racili- 23.9.2012.
maki79-
akijeva- 23.10.2011.
stefi- 24.10.2012.
orline - 31.10.2012.
lilly13 - 25.11.2012.
shenon- 28.11.2012
bojana86 - 29.11.2012.
darija79 - 12.12.2012.
mijaki - 24.12.2012.
sanjičica-
heart84-
rada78-
mirka85-
marija86- 13.1.2013.
saška-
lolipop-

evo racili, tu si sad Very Happy

Prinče, do sad je sve dobro procenio, pa će valjda i to.

Pariz, ne smeta meni da bude sklon knjizi, naprotiv, ali baš da ne bude smotani knjiški moljac Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 404938 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 404938 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 404938
Evo mi ga
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Bibliotekar
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 9/6/2012, 13:37

lol!
Orle, ubode ga iz prve!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od racili 9/6/2012, 13:49

Znam Prinče da je korektan što se toga tiče, i ja sam njegov pacijent, baš mi je drago da imaš do sada tako lepo iskustvo.
racili
racili

Broj poruka : 567
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 28.12.2009

http://lbdm.lilypie.com/5gdIp2.png?r5l95KnO

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 9/6/2012, 14:14

zdravo cure..joj bila danas da dam krv i u apoteci nesto,kad vidoh jedne patikice zaljubih se,odmah sam ih uzela,za novorodjence pa do 3 mes.moj muzic se nasao u cudu pa ih nosa tako sa sobom,divne su,jao koje emocije bude u nama...
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od *AIDA* 9/6/2012, 14:25

Drage moje konačno se dokopah komjutera inače dosad sam se javljala samo preko mob. al mi je jako komplikovano da pišem ali bar mogu da čitam i pratim vas.... Pokušaću da vam okačim fotke mojih momakaDešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 2vvja6cDešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 2vvja6chttp://tinypic.com/r/2vvja6c/6https://2img.net/h/oi50.tinypic.com/2vvja6c.jpg
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 9/6/2012, 14:37

Aida, decaci su ti predivni!!!! Dve bombonice!!! srca srca srca srca
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od *AIDA* 9/6/2012, 14:42

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Vsc9df EMSEL
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Szub20 ELMAS
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 211s3s4Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Jaw8joDešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 64nki0 ELMASDešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 34ezyuwEMSEL
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od *AIDA* 9/6/2012, 14:44

Ne znam malo su mi tamnije ali se nadam da ćete moć da ihn vidite....
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lilya 9/6/2012, 14:46

Ma gde se ne vide, preslatki su, pu, pu, pu...
Ijaoj, idem da se istopim i pretvorim u ova srculenca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cufta 9/6/2012, 16:09

Aida, pravi frajeri! Lolipop trudnjaco, gde si , ne oglasavas se? Prince bre, idi vec jednom da se poradjas da se svi radujemo, i da pokrenes ovaj dugacki niz koji nas ceka.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od darija79 9/6/2012, 16:11

Momci su preslatki,nemam reci srca vec se vidi da ce biti pravi smekeri Wink
darija79
darija79

Broj poruka : 474
Godina : 44
Location : Vojvodina
Datum upisa : 28.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 9/6/2012, 17:13

Stefi,ako si ih kupila! Mogu misliti sreće! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 21831
Aida, nemam reči stvarno koliko su ti dečaci lepi...tako lepe crte lica i lepo odgojeni! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 543728
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dragmilk 9/6/2012, 18:26

Aida, decaci su kao lutke, lepotani mamini i tatini smajli angel Nas dve se pratimo od pocetka, sad videh da su nam i kolica za bebe identicna osmeh srce
dragmilk
dragmilk

Broj poruka : 1292
Godina : 49
Location : Bivsi praznik, bivse republike
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 9/6/2012, 19:21

ajoooj, iscitah sve lepe vesti!

pariz, meni se izvestaj cini ok, pa zamisli da malko ne uspore, pa gde bi stali! bitno je da je posteljica dobro i sve ostalo... osmeh srce

bojanice, za kolostrum ne znam, ali mi se snimak mnoooogo svidja!

mirka je cini mi se pisala o bekama i ekspertnom u 13, koliko znam Double i ekspertni se rade od 11-13, idealno kao u 12, mozda da pojuris doktorku za malko ranije???

mali prince, sjajno za prirodni porodjaj! ja sve vise mislim o prirodnom porodjaju iskljucivo zbog toga sto ne planiram veliku razliku medj' decom! Wink

sve vas ljubim

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 9/6/2012, 22:26

Gde ste okruglaste drugarke!

Aida, dečaci su ti kao šećeri, pu, pu, pu, usrale ih koke! Preslatki!

Bojana, odličan snimak, čim sam i ja skontala bebu! Very Happy

Prinče, prirodni, bravo si ga sestro!

Racili, gde si sto godina, kako si?

Mrvice, bravo za poslednju bocku, mogu misliti koje je to olakšanje!

Ostale trudnaje ljubimmmmmmmm!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od key 9/6/2012, 22:59

Aida,bebe su medene!!!prelepi su,obojica! smajli angel smajli angel
Bojana,prelep je video,ja se sva istopila. angel ..a za kolostrum,meni je krenuo u 11.ned.i stalno curkao do porodjaja..
Pari,meni prolete tvoja trudnoca.doslo vreme da se pakuje torba i da se upoznas sa decicom...milina... srca
Orli,poljubac za malog dasu i tebe! ljubav
trudnice srca
key
key

Broj poruka : 1448
Godina : 45
Location : beograd
Datum upisa : 10.07.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od *AIDA* 9/6/2012, 23:00

Hvala vam puno tete....
DRAGMILK mila poljubi decicu, volela bi da ti vidim neku slicicu.A kolica su peg perego to je muz odabrao, odlicna su!
E ovako htela bih da kazem svim buducim mamama naravno i sadasnjim da kupe za svoju bebicu i garantujem da cete mi biti zahvalne.
Podsetila me je diskusija sa nasom forumasicom Tanjom.
Znaci toplo preporucujem bebi pozicioner, to sluzi da bebu drzi da bude na stranu non stop. Moje bebe to vole i znaju kad ih tu spustim da je vreme za spavanje. To je idealno za novorodjce
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od *AIDA* 9/6/2012, 23:04

Pogledajte na sajt www.sandrbabyshop.com bebi pozicioner
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od *AIDA* 9/6/2012, 23:05

www.sandrababyshop.com
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 9/6/2012, 23:10

nece da ga otvori...
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 10/6/2012, 09:50

dobro jutro :)

skuvala kaficu pa vas cituckam,
odnma da kazem za taj pozicioner, meni su skoro sve trudnice rekle da je to cisto bacanje novaca
taj posao 'pozicionera' vam sasvim fino odradi urolani peskir, taman fino da bebu pozicionirate, kada je na boku, da se ne prevrne na stomak ili ledja.... eto....
i nije nesto sto se dugo koristi....
sve mi to rekose...
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od *AIDA* 10/6/2012, 10:06

Ne znam kako hocete, tacno obicna stvar ali extra bar sto se tice mojih beba mi ga volimo.
A sto se para tice s obzirom koliko kostaju stvari za bebe to bar vredi svaku paru negde je oko 1800 din ali ako neko smatra da je glupost ok, neka rolna peskir. Mi smo mislili da vam samo predlozimo.
Probajte preko goougla da otvorite trebalo bi da tako hoce.
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 10/6/2012, 10:17

aida, taj fixni pozicioner se nalazi na svakom spisku koje trudnice dobiju u aksi, recimo.... :) ali ga uglavnom retko koja kupuje jer zaista posao odradi i obican peskir urolan, a to svi imamo u kuci....
i jeste, kostaju sve bebece stvari, ali nekome i tih 1800 dinara znaci, recimo ja, ja uvek pazim i gledam na svaku paru... i bicu srecna ako mi tih 1800 dinara ostane, nece se one baciti, ali svojoj bebi mogu kupiti nesto potrebnije za te novce.... volim biti sto racionalnija u kupovini....
:))) to mi je boljka :)))
moj savet je buducim mamikama da se informisu i pitaju sto vise mama, naravno ne mislim sada da svaku mamu propituju, ali sve mi imamo prijateljice cija nam iskustva znace, pa eto... popricati sa njima, pa odluciti :)
ja imam par prijateljica koje su sve ovo proslo pre 3-4-5 godina
i zaista mi znace njihova iskustva
procenim sama sta je dobro, a sta ne, i samim tim lakse se sama odlucim sta cu i kako cu :)
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od heart84 10/6/2012, 10:48

DRAGE NASE TETE DANAS NAM SE PORODILA MALI PRINC Very Happy DA SU NAM ZIVI I ZDRAVI 100 GODINA

sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca

ZABORAVI DA NAPISEM, DECAK 3100 kg I 50 cm
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 10/6/2012, 10:53

aaaaa, cetitke Princu! osmeh srce
jel to sada javljeno ili sam propustila nesto ?
juce je bila tu?
opala :), jel se zna kako, sta?
jedva cekam izvestaj :)))))))
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 5 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu