KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+62
ciklama
red
medolino
LaFolie
Xena
Tanja83
Dacaa
daxi011
Nefertari
Milijana
Sneza
penelope
maki79
Struzzo
natalija
Jelica
SENCI
anak
rada78
Vuchica
sareni leptir
seka 35
makababy
MAAKKI
lilly13
bak
Shizika
bobica83
lolipop
noja
djole42
pegaz
key
dragmilk
KoMetaK
racili
lilya
cicsa80
lena
MIRKA85
Akijeva
bebko
shenon
*AIDA*
saška
Mrvica
grudva
darija79
heart84
tuli
BiKsi :)
Marija86
maus
cufta
Mirjana
stefi :*
Botox
Orline
dr mali pariz
jagodica
mijaki
Mali Princ
66 posters

Strana 4 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 9/6/2012, 10:29

Pari, trazis u apoteci silikonski kateter velicine? Meni je dr rekla da uzmem velicinu 16. Verovatno to ide spram gradje zene i kukova, ne znam. Najbolje da pitas dr koju velicinu da uzmes. Mislim da je oko 600 din. I to je super stvar, neces ga ni osetiti.
Neko je pitao za expertni u 13.nedelji. Ja sam radila u 12. i mislim da ako treba ali ako je dr rekao da moze i u 13. onda verovatno i moze. Najranije se vidi sve u 12. a isto to i u 13.pa verovatno nije kasno.
Bila sam kod Novakovke na kontroli, sve je super. Posle dojenja pap test i briseve uraditi, za tri meseca mogu polako vezbice, steznjak moze odmah, a dr kaze za tri godine da dodjem opet trudna. Laughing
JUCE SAM PRIMILA POSLEDNJU INEKCIJU.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maus 9/6/2012, 10:56

Trudniceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee stize vam jos jedna trudnica. Ne ja, sta ste zinule Wink
LOLIPOP JE TRUDNA sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca sreca
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 9/6/2012, 11:18

Došla da otvorim vrata i prostrem crveni tepih za našu lolipop
tuli ::Orle, stiže i moja škorpijica, i to muška Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 512172 Tek kad njega upoznaš, videćeš šta znači složen i zahtevan život. Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 522523
Dušo moja, ne bih se ja bunila, nego sve nešto mislim da će da uvati zadnje dane vage Laughing

mijaki ::heartic, svaka cast za sredjivanje, tako i treba! koliko je sada trudnoca, nema tickera pa ne mozem da pratim?

Stvarno heart, stavi ticker Very Happy
bebko ::
Ja sam propustila da je kod Ori baletan a ne balerinica Embarassed
Uživaj,mila za sve što si pretrpela na početku...
Bogami, bebko, kako se slabo šutira, neće biti ni fudbaler ni baletan, nego bibliotekar Laughing
Vidim ja da će umjesto lopte prva igračka biti olovka Razz
Stvarno, od kad sam ja osetila vibracije prve, ihaj...a ništa se ne pojačava to, i dalje slabašno neke ribice, leptiri, golicanja...Ma vibracije bre, dosta romantičnih opisa. I to pomalo, ne celi dan, gde-gde
Sve čekam kad će da me šutne pa da znam da je tu.
Akijeva ::
Orline, vidim da si stavljala svačiji termin, da podelim i ja svoj, a staviću ga i dole u potpis 23.10.2012 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 729680


Ta daaaaaaaaaaaaaaaa! Mi smo devojčicaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej!

Jeeeeeeeeee, diiiivnoooooo Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 32796
MIRKA85 ::
ja danas bila na UZ,bebe mi po prvi put lice na bebe Very Happy jedna je uvek dominantna sto se tice slikanja,slika ih zajedno i ona uvek u prvom planu a ova druga il se vidi ili ne na slici.bitno je da obe lepo napreduju-nije ih izmerila a to bas ne volim. Crying or Very sad
hematom i dalje isti ali kaze ona da je to sve super i da ce se on apsorbovati
Bravo za malene borce Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 21831 Bitno je da hematom ne raste, izbacićevaš ga polako i resorbovaće se ostatak, tako je bar kod mene bilo.

dr mali pariz ::
Uzela sam spisak za porodilište, i mogu vam reći da ovi naši Maloparižani stvarno manje gnjave sa tim spiskovima nego ostali.Ali, ne sumnjajte, Dr Paariz će i par stvari van spiska lol!
Dobila sam i šta mi treba od nalaza-to je klasika...
ej!! Shocked ma je l ja to spremam sebe za porođaj?? Shocked
Inače, došla sam slomljena sa UZ, baš mi je pritiskao stomak, a Dušan je baš visoko, rekoh i na Jutrima, da l je umislio da će možda pre izaći,ako izađe na usta? Rolling Eyes onda me tu doca onom sondom istiskao, pa kad krenu ginekološki...sa onim obaveznim- opusti se....jedva dočekah da se odvučemo kući.
Diiivnooo, kako nestvarno zvuči, jel da. Meni još uvijek izgleda nestvarno da je beba uopšte unutra Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 75087
Zar nije normalno da blizanci malo kasne pred kraj? Oni uvijek imaju malo manju porodjanu težinu, rijetko kad budu oba sa po 3kg ili više. Ali zreli sasvim, samo malo sitniji, što će odmah po rodjenju da nadoknade. Ne mislim da imaš razlog za razmišljanje.
Sad smiri tu malecku Ivonu Bombonu i nek ide gore da šutira brata a ne grlić mamin.
A ti odmaraj...Ljubim te
Bojana86 ::
nego da se pohvalim Very Happy
u stvari htedoh da vas pitam....
jutros primetim skorelu mrlju, koja tu sinoc nije bila, pa onako promer joj je neka 2 cm
tu kod bradavice
i onda ja zadignem majicu, krenem da pregledam bradaju, kad to je to, izgleda da je curkalo sinoc malo iz nje
dok sam spavala
iz ove druge nista
na druga mi je nekako cvrsca bradavica
i sad znam ja da to hoce da curka, ali meni je to nesto rano, danas smo tek 15+2...?!
Ne znam boki, stvarno. Meni nema ništa, a nešto se ne sećam tudjih iskustava odavde. Možda će sad se još neko oglasiti od mama Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 561840

Mali Princ ::

Ne mogu da se setim, jesam li vam rekla da mi je dr najavio vaginalni porodjaj Very Happy?
Jeeeeeeeeeeee, super, blago tebi Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 612963 Sve će to da bude super, dušo. Kako bih ja volela prirodno, sjajno Very Happy

fenix-
mali princ- 20.06.2012.
mirjana- 16.07, zasad CR zakazan 29.6.
dr mali pariz - 12.7.2012.
bokicalepotica - 28.07.2012.
maki79-
akijeva- 23.10.2011.
stefi- 24.10.2012.
orline - 31.10.2012.
lilly13 - 25.11.2012.
shenon- 28.11.2012
bojana86 - 29.11.2012.
darija79 - 12.12.2012.
mijaki - 24.12.2012.
heart84-
rada78-
mirka85-
marija86- 13.1.2013.
saška-
lolipop-
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lilya 9/6/2012, 11:23

orline ::
fenix-
mali princ- 20.06.2012.
mirjana- 16.07, zasad CR zakazan 29.6.
dr mali pariz - 12.7.2012.
bokicalepotica - 28.07.2012.
maki79-
akijeva- 23.10.2011.
stefi- 24.10.2012.
orline - 31.10.2012.
lilly13 - 25.11.2012.
shenon- 28.11.2012
bojana86 - 29.11.2012.
darija79 - 12.12.2012.
mijaki - 24.12.2012.
heart84-
rada78-
mirka85-
marija86- 13.1.2013.
saška-
lolipop-
Trudnice drage, ne zamerite, ali ovu Lolicku sad covek mora malo jace da cmokne. Znaci za nju poljubci
A za vas, za svaku po jedan srcasti poljupci
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od racili 9/6/2012, 11:27

Prince, hoćeš li se sa epiduralom poroditi? Super, iskreno, mislila sam da obično idu na cr, jer je skuplji i više zarade, a manje posla za dr,. ali sam pogrešila, baš si me prijatno iznenadila likeit
racili
racili

Broj poruka : 567
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 28.12.2009

http://lbdm.lilypie.com/5gdIp2.png?r5l95KnO

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 9/6/2012, 11:31

Ooo, racili, tebe sam zaboravila tutnuti na listu, sad ću ja to časkom, samo mi daj termin.
I da za makmiror nemam pojma, stvarno, sad pročitah, ali ne bi ti ih valčjda dao da nisu i druge koristile
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 9/6/2012, 12:17

Mali Princ ::slicice Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 569534


Ne mogu da se setim, jesam li vam rekla da mi je dr najavio vaginalni porodjaj Very Happy?
Ma samo si tu sitnicu zaboravila lol! odlično Prinče! Znači da je sve teklo kako treba i što ne bi bilo prirodnjaka... Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 561840 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 512172 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 512172 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 512172

orline ::


Bogami, bebko, kako se slabo šutira, neće biti ni fudbaler ni baletan, nego bibliotekar Laughing
Vidim ja da će umjesto lopte prva igračka biti olovka Razz
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 404938 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 404938 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 404938 e jesi...
ma šta fali intelektualcima lol!
orline ::

Meni još uvijek izgleda nestvarno da je beba uopšte unutra Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 75087
Zar nije normalno da blizanci malo kasne pred kraj? Oni uvijek imaju malo manju porodjanu težinu, rijetko kad budu oba sa po 3kg ili više. Ali zreli sasvim, samo malo sitniji, što će odmah po rodjenju da nadoknade. Ne mislim da imaš razlog za razmišljanje.
Sad smiri tu malecku Ivonu Bombonu i nek ide gore da šutira brata a ne grlić mamin.
A ti odmaraj...Ljubim te

ma čini mi se i mom dragom... lol! njemu je krajnje neobično da priča sa stomakom, za razliku od Velikog Princa, iako često prisustvuje njihovoj međusobnoj komunikaciji i razvlačenju mene.
Da, doca kaže da kasne u ovim nedeljema, a negde 3 nedelje pred termin...koji da l ću dočekati-jer je pun termin2. avg., rapidno napreduju.
samo nek budu zreli , naravno i pametni- na mamu lol!
I verujem da je Ivoni brata nad glavom već...pa se prpremila kao raketica lol!
No, za ovu nedelju je i normalno, bar sam tako čitala, da se prva beba namesti glavicom, a druga -ne. Samo da ne gura glavom...
Nego, dosta o meni, šta sam se razgoropadila...
Bojana, odličan klipić...životić je to, e-hej! Very Happy
Prinče, tebe ti kosači probudiše, a mene oko 3h neka deca, naravno-muškog pola, malo prirpita, pa se razgalamili ubeđujući druga da mu nisu mogli priteći u pomoć, dok su ovog negde u nekom klubu gazili... Rolling Eyes
jbti drugare...i naravno,posle toga , nema do 6h spavanja Rolling Eyes
Mrvo, hvala na info, pitaću svoju dr u DZ za veličinu.
I da...od danas imamo prinovu!!
Loli, dobro nam došla Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 519920 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 566213
uh, udara Dušan u gornje rebro....ajd dosta.
Ljub trudnaje! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 8326
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 9/6/2012, 12:18

Bojana, zaboravih ti reći, meni se kolostrum kasnije javio 2x do sad...
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 9/6/2012, 12:33

Pari, divan izvestaj smajli angel smajli angel Odusevaljva me kako se bata i seka prate sa tezinom, samo sto su omasili smerove, on navise, a ona nanize smajli angel smajli angel
Mazi zvezdicice! osmeh srce
Prince, kako je divan opis. smajli angel Kako oseca taticu u blizini smajli angel smajli angel Drzim fige da vaginalni porodjaj bude u najboljem redu Very Happy

Lolic, trudnajo, da se sto pre sredis i dodjes na ove strane Very Happy Very Happy
Orle, kako je tata? Jel slusa sina? Jel se maze? Very Happy
Bojana, uzivas kod mame? Very Happy
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 9/6/2012, 12:36

vratila sam se sinoc , u deset uvece :)
bilo mi je lepo kod mame i tate
i nasetala sam se posteno :)
i boju dobila malo, po ramenima :)

znaci, kolostrum da ocekujem jos koji put do porodjaja :)
bas me iznenadio jutros :)
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od racili 9/6/2012, 12:58

Orle, nije ni čudo što si me zaboravila, sad me ima- sad me nema....ali vas gledam iz prikrajka Laughing
Moj termin je 23.09. zvanično, ali biću presrečna da uđem u septembar...
racili
racili

Broj poruka : 567
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 28.12.2009

http://lbdm.lilypie.com/5gdIp2.png?r5l95KnO

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MIRKA85 9/6/2012, 13:05

bojana snimak je fantastican smajli angel
MIRKA85
MIRKA85

Broj poruka : 374
Godina : 39
Datum upisa : 18.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 9/6/2012, 13:27

racili ::Prince, hoćeš li se sa epiduralom poroditi? Super, iskreno, mislila sam da obično idu na cr, jer je skuplji i više zarade, a manje posla za dr,. ali sam pogrešila, baš si me prijatno iznenadila Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 612963

Da, sa epiduralom Very Happy
A sto se tice uzimanja para, nista ti ne rade suvisno - npr. nisu mi radili AC iako bih radila kod njih, jer je double bio ok.

Drage moje hvala vam na podrsci, nadam se da cu biti u stanju da izguram vaginalni, mislim, ocekujem da Ljupce moze da proceni Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 522523

Cmokam vas sve iz sve snage! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 8326 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 8326 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 8326 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 8326 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 8326 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 8326 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 8326 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 8326
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 9/6/2012, 13:33

Bojana, ja tek sad videh filmic, diiiiivno, prediiivno! smajli angel srca srca
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 9/6/2012, 13:34

:))) pa da
seka moja stavila kod nje tamo na youtubu, ali napravila da ne bude javan, tj. da mogu da ga vide samo oni kojima dam link, pa reko da podelim sa vama :)
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 9/6/2012, 13:36

racili ::Orle, nije ni čudo što si me zaboravila, sad me ima- sad me nema....ali vas gledam iz prikrajka Laughing
Moj termin je 23.09. zvanično, ali biću presrečna da uđem u septembar...
fenix-
mali princ- 20.06.2012.
mirjana- 16.07, zasad CR zakazan 29.6.
dr mali pariz - 12.7.2012.
bokicalepotica - 28.07.2012.
racili- 23.9.2012.
maki79-
akijeva- 23.10.2011.
stefi- 24.10.2012.
orline - 31.10.2012.
lilly13 - 25.11.2012.
shenon- 28.11.2012
bojana86 - 29.11.2012.
darija79 - 12.12.2012.
mijaki - 24.12.2012.
sanjičica-
heart84-
rada78-
mirka85-
marija86- 13.1.2013.
saška-
lolipop-

evo racili, tu si sad Very Happy

Prinče, do sad je sve dobro procenio, pa će valjda i to.

Pariz, ne smeta meni da bude sklon knjizi, naprotiv, ali baš da ne bude smotani knjiški moljac Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 404938 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 404938 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 404938
Evo mi ga
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Bibliotekar
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 9/6/2012, 13:37

lol!
Orle, ubode ga iz prve!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od racili 9/6/2012, 13:49

Znam Prinče da je korektan što se toga tiče, i ja sam njegov pacijent, baš mi je drago da imaš do sada tako lepo iskustvo.
racili
racili

Broj poruka : 567
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 28.12.2009

http://lbdm.lilypie.com/5gdIp2.png?r5l95KnO

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 9/6/2012, 14:14

zdravo cure..joj bila danas da dam krv i u apoteci nesto,kad vidoh jedne patikice zaljubih se,odmah sam ih uzela,za novorodjence pa do 3 mes.moj muzic se nasao u cudu pa ih nosa tako sa sobom,divne su,jao koje emocije bude u nama...
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od *AIDA* 9/6/2012, 14:25

Drage moje konačno se dokopah komjutera inače dosad sam se javljala samo preko mob. al mi je jako komplikovano da pišem ali bar mogu da čitam i pratim vas.... Pokušaću da vam okačim fotke mojih momakaDešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 2vvja6cDešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 2vvja6chttp://tinypic.com/r/2vvja6c/6https://2img.net/h/oi50.tinypic.com/2vvja6c.jpg
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 9/6/2012, 14:37

Aida, decaci su ti predivni!!!! Dve bombonice!!! srca srca srca srca
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od *AIDA* 9/6/2012, 14:42

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Vsc9df EMSEL
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Szub20 ELMAS
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 211s3s4Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Jaw8joDešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 64nki0 ELMASDešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 34ezyuwEMSEL
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od *AIDA* 9/6/2012, 14:44

Ne znam malo su mi tamnije ali se nadam da ćete moć da ihn vidite....
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lilya 9/6/2012, 14:46

Ma gde se ne vide, preslatki su, pu, pu, pu...
Ijaoj, idem da se istopim i pretvorim u ova srculenca srca srca srca srca srca srca srca srca srca
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cufta 9/6/2012, 16:09

Aida, pravi frajeri! Lolipop trudnjaco, gde si , ne oglasavas se? Prince bre, idi vec jednom da se poradjas da se svi radujemo, i da pokrenes ovaj dugacki niz koji nas ceka.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 4 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu