KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+62
ciklama
red
medolino
LaFolie
Xena
Tanja83
Dacaa
daxi011
Nefertari
Milijana
Sneza
penelope
maki79
Struzzo
natalija
Jelica
SENCI
anak
rada78
Vuchica
sareni leptir
seka 35
makababy
MAAKKI
lilly13
bak
Shizika
bobica83
lolipop
noja
djole42
pegaz
key
dragmilk
KoMetaK
racili
lilya
cicsa80
lena
MIRKA85
Akijeva
bebko
shenon
*AIDA*
saška
Mrvica
grudva
darija79
heart84
tuli
BiKsi :)
Marija86
maus
cufta
Mirjana
stefi :*
Botox
Orline
dr mali pariz
jagodica
mijaki
Mali Princ
66 posters

Strana 20 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od *AIDA* 20/6/2012, 18:48

Pari ja imam taj sterilizator i koristim ga sa obicnom vodom i pokajala sam se jer se poprilicno uhvatio kamenac tako da bi savetovala vodu iz flase kupovnu.
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 20/6/2012, 18:49

pariz draga, uvek je lepo da se javis!
svaka vam cast kada ste po ovoj vrucinstini ceo dan spartali a jos i cistili kucu!!! ja se jedva pomerim sa kreveta na krevet a plasim se klime da se ne prehladim, daleko bilo.... Wink

ne znam nista o sterilisanju u mikrotalasnoj ali mi deluje veoma interesantno, to cu da proucavam od septembra...sada sam na raspustu lol!
napisi kako si prosla na maturskom, jesu li deca zablistala!??

pomazi decu za teta Mijaki

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 20/6/2012, 18:50

aida deca su kao andjelcici! smajli angel

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tuli 20/6/2012, 18:55

Okruglice,kako ste na ovoj vrućini?
Držite se ladovine i mirovanja, kad vam se može Very Happy
Pari, uvek flaširanu vodu, a nove flašice pod obavezno sterilisati. Šta piše da piše....ja sam ih nanovo sterilisala.
Aida, dečkići su ti ko medenjaci....tako negovani, sa jasnim crtama angel angel
Miro, počelo odbrojavanje likeit
poljubci poljubci poljubci
tuli
tuli

Broj poruka : 3308
Datum upisa : 24.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 20/6/2012, 19:09

Tuli, Aida, hvala na info!! Znači mi!
Mijaki, draga, kakav maturski? Very Happy
Nismo ceo dan špartali. Destinacija je bila crkva koja nam je ispred nosa Wink
ali jesmo rintali, u klimatizovanom stanu.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 20/6/2012, 19:14

dr mali pariz ::Tuli, Aida, hvala na info!! Znači mi!
Mijaki, draga, kakav maturski? Very Happy
Nismo ceo dan špartali. Destinacija je bila crkva koja nam je ispred nosa Wink
ali jesmo rintali, u klimatizovanom stanu.

pa spremala se deca za malu maturu, drzala si silne casove? lol!

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cufta 20/6/2012, 19:34

Ja sam u sterilizator stavljala obicnu vodu, a sterilisala ih samo jednom dnevno uvece, i to samo mesec dana. Eto, to su moja iskustva.
Ja bs volim sve sto pisete da citam. Sto duze, to mi je zanimljivije. Aida, ova tvoja dva frajera su super!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lena 20/6/2012, 20:02

E, nakon tih mesec dana Cufta je sterlizator poklonila meni, ja sam ga nesto duze koristila od nje, ali opet ne preterano dugo. Nikad sa flasiranom vodom, samo cesmovacom. Posto sam ga prala u masini za sudove, nije imao kamenca.

I sve sam ti ovo, Pariz, pisala i na pp. Dete mi je kockom uspesno pogodilo ekran pa je post otisao.........
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 21/6/2012, 10:10

jutro, trudnice!
iako se ne vidi, osecam takvu napetost u sakama i stopalima od jutros
uzas
msm, ja sam i u prvom stanju ovako podnosila vrucine, zadrzavam tecnost i eto belaja....
bas grozan osecaj....
ne smem ni da pomislim sta ce biti kada beka poraste pa i ona pristiske krvne sudove i cuda.....

i da, upravo ubih osu jednu
i juce isto jednu
kaze mi komsija da se cuvam jer su se pojavile odnekud, msm, ne samo kod nas, nego mi rece da je cuo i video negde, kad ono eto stvarno
bas ih ne volim
vijala sam je pet minuta da je dokusurim....
samo mi fali da me ujede neka....
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od racili 21/6/2012, 10:30

Pozzzzzz za sve trudnice, pisala sam na temi ogtt u trudnoći moje rezultate koji nisu sjajni, pa ako je neka od vas imala isti problem, da mi napiše kakav joj je jelovnik bio, ja nešto ne mogu da se organizujem..... Mad
osmeh srce
racili
racili

Broj poruka : 567
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 28.12.2009

http://lbdm.lilypie.com/5gdIp2.png?r5l95KnO

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 21/6/2012, 11:30

dobri den trudnice i ostale drugaricice!
meni dosla zena sto cisti stan, jedva cekam da ode! Boze, samo da se porodim pa kada opletem sama sredjivanje, niko bolje moju kucu ne cisti od mene!
sto kaze Pariz, posle nje ja uzmem krpu u ruke pa ponovo!
a da je prva, nego svaka tako!
a da ne budem skroz van teme, da kazem da su mucnine prosle odnosno da mi je muka samo na svakih 3 sata kad ogladnim....cim se najedem ok sam, do sledeceg napada gladi...

kladila sam se sa muzem da na porodjaj idem sa min 85kg!!! a on mi je obecao da mi se nece smejati kolika sam i da ce mi kada se porodim dati pare za licnog trenera (u zenskom rodu) u teretani, anticelulit masaze i LPG, liposukciju podvaljka i mooozda nove sike!!! ja sam zauzvrat isto svasta nesto obecala ali sramota je sada o tome Wink

cmokic


mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 21/6/2012, 11:40

hahaha, meni je jednom u novom sadu drugar poslao zenu da ozisti stan
posto sam ja radila dva posla a uselila se tek i trebao mi je neko da dok sam ja na jednom poslu sredi stan
uglavnom, dolazim ja kuci da se istuziram i [presvucem pa palim dalje
ona je tu bila znaci celo pre podne i deo posle podneva
i od onog prcvarnika od stana, pola je kao sredila a do druge polovine nije jos dosla
i jos mi kaze, eto, docicu ja sutra za ovo drugo
a ja joj lepo objasnila da nema potrebe da nastavljamo druzenje
to sto je ona 'lickala' pola dana, normalan covek odradi za 3 sata max, sa sve pauzama....
cuj, ja sve mislim da se vuku namerno, jer rade na sat
a od mene otpada kada vidim ljude koji se vuku ko rezanci affraid
ljub mijaki osmeh srce
jel vruce, ja se topim i znojim ko prasica neka.....
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od natalija 21/6/2012, 12:00

Hvala vam drage moje.
Loli, čestitam na trudno'ć, tek sada videh, uživaj u svakom danu.

Ja sterilišem jo[šuvek jednom dnevno, sa običnom vodom, a kad vidim da se uhvati negde kamenac ja u vodu ubacim neku kap sirćeta i teramo dalje
natalija
natalija

Broj poruka : 702
Datum upisa : 18.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od natalija 21/6/2012, 12:01

Miro, još malkice roda
natalija
natalija

Broj poruka : 702
Datum upisa : 18.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od jagodica 21/6/2012, 13:01

racili ::Pozzzzzz za sve trudnice, pisala sam na temi ogtt u trudnoći moje rezultate koji nisu sjajni, pa ako je neka od vas imala isti problem, da mi napiše kakav joj je jelovnik bio, ja nešto ne mogu da se organizujem..... Mad
osmeh srce
Meni nije bio dobar OGTT test u prvoj trudnoći- ponavljala sam ga nekoliko puta, ali vrednost posle 180 min nikad nije spadala ispod 10 (ne znam da li se razlikuju ref.vr. tako je u Medlabu u NS). Dijagnoza je bila gestacijski šečer. Nisam smela sokove, slatkiše, slatko voće... Ja na tome živim- ceo život se nezdravo hranim. Sad mi je bio dobar test i nadam se da će u ovoj trudnoći sve biti ok. Inače, pratili su me do porođaja, a pred kraj trudnoće sam ležala i par dana u Betaniji da bi tamo ponovili test.
Nije bilo posledica, nadam se da će i kod tebe tako biti. Nisam pročitala kolike su ti vr. i šta ti je dr rekao, čisto ti prenosim moje iskustvo.
pozz
jagodica
jagodica

Broj poruka : 247
Datum upisa : 04.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lena 21/6/2012, 13:12

Trudnjace, pozdrav za sve uz zelju da sto bolje podnesete ove vrucine!

Racili, cestitam ti trudnocu! Nisam znala za lepu vest... Ovo je za mene veliko i prijatno iznenandjenje jutros! lol! Stavi tiker, drugarice, da te lepo pratimo! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 612963

Pisite ako mozete na posebnoj temi o OGTT i ishrani, da nam sve bude na jednom mestu.... Ja cu sad ovaj Jagodicin odgovor da prekopiram a vi sledece....
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 21/6/2012, 13:37

Bojana86 ::
ne smem ni da pomislim sta ce biti kada beka poraste pa i ona pristiske krvne sudove i cuda.....
Biće sve OK! Tada će i spasti temperature yes

mijaki ::dobri den trudnice i ostale drugaricice!
meni dosla zena sto cisti stan, jedva cekam da ode! Boze, samo da se porodim pa kada opletem sama sredjivanje, niko bolje moju kucu ne cisti od mene!
Aha, a mene kritikujete kad opletem za ovom Laughing
Mm je zove kurir, jer je više koristim za kupovinu, komisije, dispanzer, odnošenje doznaka na radno mesto....
Kako bilo, mislim da nije u pitanju to da zabušavaju, već ni kod svoje kuće ne rade sve onako detaljno kako bismo mi voleli. U svakom slučaju, kad ona izađe iz stana, bar 10 puta ti je olakšala, zar ne?
Onda ti možeš na miru da se posvetiš detaljisanju.

A za tm-a jedan as king
Nego što pomenu da si i ti svašta obećavala Rolling Eyes Sad me kopka šta li je  b  b  b

natalija ::Miro, još malkice roda
Još malo, da...ali nikako da shvatim da ću uskoro moći da okačim sliku svog zlata, ovako kao ti sreca
Bože, kakav li će biti?
Ne mogu da dočekam da ga dodirnem, pomirišem, poljubim! Da mu mrtva ozbiljna objasnim koliko sam ga čekala, iako me neće razumeti...Da ga zagrlim i ne puštam nikad više zagrljaj Gotova sam ako me mm vidi ovakvu tuga Odoh da se umijem
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 21/6/2012, 13:45

mirjana dusho moja, tesko onoj kojoj ti budes svekrva lol!
majka ga cekala dugo i mazila i pazila a ona rospija ga sekira, vec vidim scenarijo Wink hihihihihiiiii



mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Marija86 21/6/2012, 14:05

pariz i ja sam sterilisala sa obicnom vodom nisam imala problema sa kamencem..sto se tice pumpice u porodilistu su nam rekli za prvo koriscenje da su sterilne a posle oprati vrucom vodom i sterilisati jednom dnevno...
mirjana dobro reci mjaki nadera ga ta tvoja snaja Very Happy Very Happy
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cufta 21/6/2012, 14:08

Bravo Miro na poslednjem pasusu!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od natalija 21/6/2012, 15:02

Miro, kad su mi doneli Lenku, držala sam je u naručju i non stop ponavljala (gde si se ti krila svih 10 godina, sunčice mamina), a ona gleda i verovatno se misli : Jeb.š poeziju, vadi s..su, daj da jedem!  b
natalija
natalija

Broj poruka : 702
Datum upisa : 18.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od anak 21/6/2012, 15:56

Miro, kolica će sigurno biti 1.liga. Razumeju se Bosanci u te stvarčice na 4 točka, veruj. yes beba u kolicima
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 21/6/2012, 16:01

natalija ::Miro, kad su mi doneli Lenku, držala sam je u naručju i non stop ponavljala (gde si se ti krila svih 10 godina, sunčice mamina), a ona gleda i verovatno se misli : Jeb.š poeziju, vadi s..su, daj da jedem!  b

lol!

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MIRKA85 21/6/2012, 16:19

cao drage trudnice,nije me bilo par dana.imam glavobolje od niskog pritiska,mislim da je od lezanja jer kad sam u polu lezecem polozaju nista a kad spustim glavu na jastuk samo pocne da pulsira.tek uvece kad prodju vrucine izadjem malo na dvoriste da udahnem vazduha.
preko dana slabo jedem a predvece dobijem napade gladi i stalno virim iz frizidera Very Happy
sve vas zagrljaj i cuvajte se ovih vrucina ja ih uopste ne volim fd
MIRKA85
MIRKA85

Broj poruka : 374
Godina : 39
Datum upisa : 18.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 21/6/2012, 19:20

mijaki ::mirjana dusho moja, tesko onoj kojoj ti budes svekrva lol!
majka ga cekala dugo i mazila i pazila a ona rospija ga sekira, vec vidim scenarijo Wink hihihihihiiiii



Marija86 ::
mirjana dobro reci mjaki nadera ga ta tvoja snaja Very Happy Very Happy

Qq, tačno ću biti baš onakva kakva nikad ne bi želela da budem v
Samu sebe rasplakah danas i tačno ću morati da im tražim nešto za smirenje posle CR-a. Zet mi je već predvideo post poro...nu depresiju lol!

cufta ::Bravo Miro na poslednjem pasusu!
cvet

natalija ::Miro, kad su mi doneli Lenku, držala sam je u naručju i non stop ponavljala (gde si se ti krila svih 10 godina, sunčice mamina), a ona gleda i verovatno se misli : Jeb.š poeziju, vadi s..su, daj da jedem!  b
 b  b likeit

anak ::Miro, kolica će sigurno biti 1.liga. Razumeju se Bosanci u te stvarčice na 4 točka, veruj. yes beba u kolicima
Jutros je oduševljen opisivao kolica rođaku. Kako mi se čini, stvarno je zapamtio sve što sam mu rekla. No, neću više ništa reći dok ne stignu Wink cvet
Možeš i meni da pošalješ sliku, slobodno Laughing
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 20 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 20 od 40 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu