KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+62
ciklama
red
medolino
LaFolie
Xena
Tanja83
Dacaa
daxi011
Nefertari
Milijana
Sneza
penelope
maki79
Struzzo
natalija
Jelica
SENCI
anak
rada78
Vuchica
sareni leptir
seka 35
makababy
MAAKKI
lilly13
bak
Shizika
bobica83
lolipop
noja
djole42
pegaz
key
dragmilk
KoMetaK
racili
lilya
cicsa80
lena
MIRKA85
Akijeva
bebko
shenon
*AIDA*
saška
Mrvica
grudva
darija79
heart84
tuli
BiKsi :)
Marija86
maus
cufta
Mirjana
stefi :*
Botox
Orline
dr mali pariz
jagodica
mijaki
Mali Princ
66 posters

Strana 2 od 40 Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 7/6/2012, 08:48

jutric devojke, vidite kako sam poranila, odok u Front da dam krv za Double, samo se nadam da nije guzvanjac...

a inace ja pitam moju doktorku sinoc sta da napisem tamo u upitniku za godiste, a da dobijemo relevantne podatke jer ja sam 79 a donatorka 90 godiste, a ona mi napise bitno je samo da je ispod 77 affraid
ostadoh sokirana
ne racunam mnogo na ove rezultate iz Fronta, ionako sledece nedelje idem privatno pa cu tamo da ih smorim za sve pare, a videla sam da upitnik u Dialabu za Double ima opciju da ukoliko je donacija da se upise datum rodjenja donatorke...e sada ja en zsnam datum ali znam godinu, pa ne znam da li to ensto menja...

ma mnogo se opterecujem, zar ne?

odok da se spremam, juhuuuuuu

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maus 7/6/2012, 08:57

Trudnice gde ste??? Iscitah sve, mozak mi radi 300 na sat i da OMA prionem na pisanje, inace ciu sve pobrkati i zaboraviti. E neka vas je jos vise radost radost radost radost radost radost radost radost

Prvo moram da krenem od moje duse, milice ljubicice, Mala stomak je divan, sjajan, ma htela sam uleteti u monitor. Dusanke moje, Ivona i Dusan, guzice malene, jos malo i uzivace sa svojom mamom i tatom...i tetka Mimom Laughing Ne garantujem za moje ponasanje kada budem dosla da ih vidim. Ja se vec najavila, pa ti sad vidi...ali to ce biti tamo negde u septembru. Cek, cek...veljha mora meni javiti kada budes krenula u salu...pliiiiiiiiiiiiz ili ti, pliiiiiiiiiiiiiiiiz. Ak` ne budem doletela ispred porodilista pa sa Veljom posle na pijanku Wink Srecno sutra na uz!

Boki prelepa je slika, prelepa. Kazes posteljica na zadnjem zidu -DECAK 100% kada ti ja RECEM.

Lilly13 srtecna ti 16. nedelja trudnoce.

Mijaki tebi srecna 12. nedelja trudnoce. odlican je nalaz NT a ja sam dabl test radila sa 12+2.

Aida Emsel i Elmas su preslatki. Uzivaj sa svojim decamima i ljubi ih za mene.

Hearth hvala na slikama osmeh srce

darija 79 srecna 14. nedelja trudnoce, prelep su fotke tvoje bebe.

Mali Prince 39. nedelja g g g g g g g g g g Opasno se priblizio susret sa bekanom.

Shenon srecna ti 16. nedelja trudnoce i jedi i uzivaj u hrani. Ja sam imala +22 i nije se uopste video taj visak. Samo 5 meseci posle porodjaja sam imala svojih 60 kg.

Akijeva srecna ti 21. nedelja.

Stefi i tebi isto srecna 21. nedelja.

Marija 86 najmladja trudnica g g g g g mislim po nedeljama.

Orliska srecna ti 20. nedelja. Uzivaj sa muzicem i ljubim te jako.

Mirka 85 nadam se da ce taj hematom brzo nestati i srecna ti 9. nedelja trudnoce.

Cici srecna 18. nedelja trudnoce.

Jagodice samo miruj, bice to sve ok.

Miro znaci najverovatnije je porodjaj 29. juna. Ohohohohooooooooooooooo Vidis da ce ipak tvoj dr da te poradja.

Nadam se da sam vas sve pomenula, ako nisam sori.

Sve vas ljubim i grlim i uzivajte u tim divnim danima.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Marija86 7/6/2012, 09:06

Mrvica ::
Marija86 ::

Lola spava a ja malo da iskoristim..umesto da lezim ja ovde svrljam ..

I ja isto. Uspavala Vukasina i sve zurim da prelistam pa da malo legnem s njim.
Kako ti izdrzavas? Meni se na pocetku trudnoce neverovatno spavalo.



Mrvice pa uspevam nekako..sad kako sam trudna spava mi se jos vise ali sam ja sebi odavno rekla da to sto mi se spava ne znaci da treba da legnem ili da kukam jednostavno sam se pomirila sa tim da je noc za spavanje a preko dana nema Very Happy

LJubim vas sve drugarice Very Happy
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od jagodica 7/6/2012, 09:08

Mali savet za devojke koje se spremaju za porođaj (matore tetke uvek dele savete, to tako ide):
kad sam pre 4 godine otišla na porođaj, imala sam zakazan CR, doktorka na prijemu mi je rekla da sam 6 prstiju otvorena i ubeđivala me da idem na vaginalni. Govori mi da ne ulazim u anesteziju bezveze. Nisam imala bolove i pristala sam. Obvestila sam dr koji je trebao da me porodi, da ću ići na prirodni. Taj dan sam primljena, a zakazan CR trebao je da ude sutra- mm je o tome obavestio babicu koja je trebala da mi se nađe. Ukratko, probijaju mi vodenjak, kontrakcije odmah kreću na 3 min, pored mene nije ni dr ni babica sa kojima sam se dogovorila. Imam piskav glas, a babica koja se tu našla, imitira me... Od cele pripreme, doživim blagi horor film. Posteljica se pocepa, pa sam ipak išla u anesteziju.
A savet je- ako se pripremite psihički za jednu varijantu, ne odustajte od nje. Za svaki slučaj nađite vezu u bolnici, ako lekar koji vas vodi neće biti na porođaju- svi su jako neljubazni. Moje iskustvo.
Pozdrav za sve!
jagodica
jagodica

Broj poruka : 247
Datum upisa : 04.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Marija86 7/6/2012, 09:09

auuuu maus koja si ti carica meni mozak usporeno radi od hormona a vid nju sve popamtila,meni bi trebao papir Very Happy
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 7/6/2012, 09:25

fenix-
mali princ- 20.06.2012.
mirjana- 16.07, zasad CR zakazan 29.6.
dr mali pariz - 12.7.2012.
bokicalepotica - 28.07.2012.
maki79-
stefi- 24.10.2012.
akijeva-
orline - 31.10.2012.
lilly13 - 25.11.2012.
shenon- 28.11.2012
bojana86 - 29.11.2012.
darija79 - 12.12.2012.
mijaki - 24.12.2012.
heart-
rada78-
mirka85-
marija86- 13.1.2013.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 7/6/2012, 09:26

Dobro jutro, jedva nadjoh listu Very Happy
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cufta 7/6/2012, 09:40

bravo Orle, i meni se u glavi ta lista ovako cinila. Ustvari posle Bokice Lepotice imamo pauzu.
Zenske, zaboravite hematome, sve je ok, i bice tako i dalje, dabl ce biti u redu, kad je i kod nas matorki bilo sve ok, bice i kod vas.
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 7/6/2012, 10:54

mijaki ::...i jos je nabavila krevetac za bebu koji ce da bude kod nje, kada beba bude tamo, ni manje ni vise nego krevetac koji je bio moj, pa se ovih 33 godine nasetao po kumovima i familiji, a sada ce ''veteran'' da se vrati da ugosti moje dete! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 404938
antikvitet, nema sta
Meni je super to za krevetac, ja sam batov i moj dala zaovi, jer treba još malo da se porodi. Samo su dušek novi kupili. A isto tako je šetao po familiji.

Trudnaje, sve vas ljubim!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 7/6/2012, 11:02

mi cemo koristiti kolevku koju je koristila i babina starija sestra 1930. godine
a zatim redom u njoj svi ostali spavali :))))
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 7/6/2012, 11:25

jagodice to si skroz u pravu,bas me je pogodila tvoja prica,jer se iz tih razloga dvoumim kako se poroditi kad vec mogu da biram..no sreca imamo vezu i sacekacu savet doktora,ja sam inace za cr ne muci se brate beba,kad ti zakazu tad...
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 7/6/2012, 12:55

vratih se, nisam dugo cekala, sve to ide kao na traci...
sutra rezultati, jupiiiiiiiiiii
a inace nemam frku od rezultata, nekako sam ubedjena da ce biti dobri
jedino sto me opet dole nesto ziga, nije dugo, pa sam se horizontalisala...

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 7/6/2012, 13:56

mijaki ne brini ja sam na taj bol oguglala,sinoc ledja i donji deo stomaka ubise me,ali beba mrdka pa me valjda to smiri... jel ti imas neku terapiju?
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 7/6/2012, 14:18

mijaki, mislim da je sada vreme da pocnes da se polako opustas i uzivas :)
mora nekada da zigne malo , tu i tamo...
sve je to normalno
rastete, sirite se....
i mislim da zaista nemas potrebe za tolikim UZ na svakih nedelju dana....
trebalo bi da imas poverenja u svoju dr, ako nemas, menjas je za neku drugu i to je to.... da nesto ne valja ona bi ti prva rekla i pratila tvoje stanje... nadji neku zanimaciju, gledaj bebece stvari po netu, kolica i ta cuda :) videces kako ce brzo vreme proci.... <3

Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 38
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 7/6/2012, 14:53

Bojana sta si bese kupila? ja sve mislim rano je,pa sto da ne,da imam nesto kraj sebe sto kazes ti..pa ne znam sta bih,nesto bas za novorodjence?
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 7/6/2012, 14:58

Jagodice lol!
kako si to lepo sročila,a ako bude brzinski...kao ...npr. Maka, najsvežija mi, ali veruj mi da uglavnom znam za iznenadne porođaje, šta onda,hahahaha, na čemu i kome insistirati sem na Bogu da usliši molitvu?
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 7/6/2012, 15:07

Bojana86 ::mijaki, mislim da je sada vreme da pocnes da se polako opustas i uzivas :)
mora nekada da zigne malo , tu i tamo...
sve je to normalno
rastete, sirite se....
i mislim da zaista nemas potrebe za tolikim UZ na svakih nedelju dana....
trebalo bi da imas poverenja u svoju dr, ako nemas, menjas je za neku drugu i to je to.... da nesto ne valja ona bi ti prva rekla i pratila tvoje stanje... nadji neku zanimaciju, gledaj bebece stvari po netu, kolica i ta cuda :) videces kako ce brzo vreme proci.... <3


bokice, opustam se polako, evo danas sam usla u taxi bez maske lol!
moram opet na UZ jer me je pogledala 3 minuta, a to nije dovoljno, svim mojim drugaricama pregled u 12 nedelji je trajao vise od pola sata...a nije na odmet second opinion, to je uvek dobro...posle cu tek u 16-oj...
ja verujem mojoj doktorki u granicama razumnog Wink (a ni u koga osim u muza i mamu nemam apsolutno poverenje!)
na zalost ja sam tokom svake vantelesne birala bebece stvari i kolica i sve to, tako da vec znam sta cu sve da uzmem, znam napamet sta treba od bebi opreme (mama mi je patronazna sestra) pa mi je to malo dosadilo...ali zanimam se ja kojecime, evo spremam se da pocnem da citam knjigu, vec dve nedelje Very Happy

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tuli 7/6/2012, 15:19

Okruglice, debelice....gegate li se? Mazite li stomačine?
Pari, kao što jednom napisah, biće mi sin i snajka rođeni na isti dan. Kad videh spisak, usne se same razvukoše u Very Happy
Samo polako i sa verom u Boga. Ljubiškamo u trudnica
Orle, stiže i moja škorpijica, i to muška radost Tek kad njega upoznaš, videćeš šta znači složen i zahtevan život. poljubci
Ostalim debelicama srcasti poljupci
tuli
tuli

Broj poruka : 3308
Datum upisa : 24.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od heart84 7/6/2012, 17:14

Mijaki ako si zakazala privatno UZ, samo da budes mirna, i ja bih svaki dan isla Very Happy Inace ja sam isto zakazala za nedelju, jedva cekam Very Happy verujem da je sve uredu. Mene je pre dva dana tako presekao levi jajnik da sam sve zvezde videla, cak su me i krsta bolela od tog bola, ali je na svu srecu trajalo samo par minuta i posle ko da nista nije bilo, hvala bogu. Nisam htela da zovem Jevremovu, ne mogu za svako ziganje da ih zovem. Ja sam se sredila bila kod frizera, ofarbala sam se, bila na depilaciji i sad konacno mogu da nosim haljinice i pokazem moje vitko telo Very Happy

Ljubim vas sve ljubav
A sto se tice slicica vidim da ima nekih primedbi lol! Ajde, ajde nista vam nece faliti malo vid da vezbate Very Happy
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 7/6/2012, 17:33

heartic, svaka cast za sredjivanje, tako i treba! koliko je sada trudnoca, nema tickera pa ne mozem da pratim?


mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od heart84 7/6/2012, 17:36

trebalo bi da je 7 nedelja+5 dana, imam ja jos da gulim ihaha Very Happy Videcu u nedelju sta ce dr. Milica da mi kaze Very Happy
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 39
Location : Beograd
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 7/6/2012, 19:11

Ja sam imala jako naporan dan i moram u krevet, jer sva drhtim.
Zato ne mogu ništa čitati, već sam svratila da vam kažem dve stvari:
1. Medolino čestita roditeljstvo Makababy i njenom mužu i ljubi beke
2. Moj nalaz duplo bolji! A da ne kuckam tri sata, jer ne mogu, vidite sami
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Dscf3675n



SVE d
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od darija79 7/6/2012, 19:16

Mirjana b
darija79
darija79

Broj poruka : 474
Godina : 44
Location : Vojvodina
Datum upisa : 28.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od grudva 7/6/2012, 19:39

caos da vas ljubnem i ovde usne

moram malo da virkam sta radite i moja seka je trudna evo 9 nedelja pa da se informisem sta ide i kad da je uputim ona je onaj tip da me pita seko sta sad treba da radim a?
moj mali biser odvela sam je prvi uz kod moje dr. i sve se zavrsi dr. joj objasni sta sve treba ispred mene i pita je da li ima neko pitanje
a ona sva zbunjena okrece se prema meni i pita- jel treba jos nesto da pitam ?
i dr i ja se nasmejasmo i naravno jaa pitam sta jos treba
dusa moja ona je jos u cudu posle me pita a jel hces da mi zakazes konsultacije,a i dabl test ha ha pa naravno sve za tetkinu zvezdu b
virkacu ja i dalje ljubav


Bojana86 ::mi cemo koristiti kolevku koju je koristila i babina starija sestra 1930. godine
a zatim redom u njoj svi ostali spavali :))))

joj kako je to divno moj pametni tata cuvao pilice u mom i bacio ga v

mijaki ::
znam napamet sta treba od bebi opreme ( mama mi je patronazna sestra ) pa mi je to malo dosadilo...ali zanimam se ja kojecime, evo spremam se da pocnem da citam knjigu, vec dve nedelje Very Happy

Mijaki ja mislim da je bas mene tvoja mama kupala, oblacila i sve sta ide prvih par dana kad se beba rodi ljubav
grudva
grudva

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 31.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 7/6/2012, 20:21

Nisam sve pohvatala, nisam redovna pa sve iscitavam unazad, da nekog ne preskocim, necu nikog imenovati.
Samo da vam napomenem, danas sam bila kod hematologa na, nadam se, poslednjoj kontroli, i poslala me na snimanje kostiju. Kaze preventivno, posle heparinske terapije ona salje sve porodilje na to snimanje jer od ovih inekcija hoce osteroporoza ili tako nesto. Uglavnom, meni je sve ok, ali da znate da trazite to da vam urade ako primate fraxiparin, fragmin ili clexan.
I ja sam juce bila u kupovini i ponovila mog malisana sa bodicima kratkih rukava. Sad smo spremni za vrelije dane. Very Happy
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 2 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 40 Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu