KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+62
ciklama
red
medolino
LaFolie
Xena
Tanja83
Dacaa
daxi011
Nefertari
Milijana
Sneza
penelope
maki79
Struzzo
natalija
Jelica
SENCI
anak
rada78
Vuchica
sareni leptir
seka 35
makababy
MAAKKI
lilly13
bak
Shizika
bobica83
lolipop
noja
djole42
pegaz
key
dragmilk
KoMetaK
racili
lilya
cicsa80
lena
MIRKA85
Akijeva
bebko
shenon
*AIDA*
saška
Mrvica
grudva
darija79
heart84
tuli
BiKsi :)
Marija86
maus
cufta
Mirjana
stefi :*
Botox
Orline
dr mali pariz
jagodica
mijaki
Mali Princ
66 posters

Strana 1 od 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 6/6/2012, 19:03

Orli, koliko ja znam nece jos skoro na GO i neku konferencju, e sad ko ga njemu zna. Ima puno zakazanog posla.

Inace, ja cu bas kao Georgina Very Happy - opet se gledamo u sredu - kaze njemu to sve deluje super, pa ne bi da menja.
Bio i rucni pregled - nista nije bilo nelagodno, pregledao mi i zglobove na nogama i svasta...
Cak je pomenuo vaginalni porodjaj ako sve bude ovako kao sad. Beba odlicno stoji ali skroz visoko. Cak su drugi dr na pregledu razrogacili oci na tu njegovu izjavu, oni kao dr - pa- 39 nedelja je, na sta ih je on poklopio da je nomamalan termin sve do 42! Mali cim izadje, odmah cu ga u prvi razred lol!

Ljubim vas sve, odoh da se odmaram Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  275568 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  694552
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 6/6/2012, 19:08

prince, vidim da se doktoru svidja druzenje sa vama, pa bi da ti trudnujes sto duze lol!

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 6/6/2012, 19:15

e moram nesto da vam ispricam...

moja mama revnosno ide na sve moje preglede od kada sam trudna, nema potrebe niko ni da je zove, one se po prirodi svoje majcinske uloge smatra pozvanom, sve organizuje, otkaze posao, i eto je....spremna kao zapeta puska!!!
ja joj danas pricam za kada cu da zakazem 4D u 16 tj 17 nedelji a tek ce ti ona posle male pauze (razunala kada je to), NEEEE, NE MOZES TADA!!! JA idem na MOOREEE! vidi ti zakazi pre nego ja odem!?!?
koro se nisam tako slatko ismejala!

...i jos je nabavila krevetac za bebu koji ce da bude kod nje, kada beba bude tamo, ni manje ni vise nego krevetac koji je bio moj, pa se ovih 33 godine nasetao po kumovima i familiji, a sada ce ''veteran'' da se vrati da ugosti moje dete!  b
antikvitet, nema sta

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od jagodica 6/6/2012, 19:27

Danas sam otkucala poruku, ali verovatno nešto ne odradim kako treba, jer se par puta desilo da poruke nema. Elem, da vam ispričam za mojm slučaj juče, možda će nekom, ne daj bože, značiti ovo iskustvo. Od poćetka trudnoće, 8.sam nedelja u dva navrata sam pomalo prokrvarila. Juče popodne desio se odliv- krv je lila i natapala uložak. Jedva sam se sabrala i zakazala kod doktorke. Hvala Bogu, sve je ok, beba je tu... Umrla sam za ta dva sata neizvesnosti -čekanja i nerviranja.
Eto i kad sami ne verujemo da se može pozitivno okončati, život vas prijatno iznenadi. Mali borac se izborio!
Pozdrav svima i nastavite samo sa lepim temama!
jagodica
jagodica

Broj poruka : 247
Datum upisa : 04.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 6/6/2012, 19:29

orle, moja skorpijica ljubi ,pa samo cokce lol!
al im se lsabo obraca, to mu nekako strano...kad uspe da uhvati momenat pomeranja, odusevljen je kao da je otkrio Ameriku lol!
Danas sam mu dala instrukcije da dok se budem poradjala, nikom od nasih ne javlja, i da ne mrda ispred porodjajne sale, pogotovu ako budem u opstoj. Tek kad vidis da su dobro, i imaju svoje narukvice, idi...
Inace, malopre mi se javlja iz sela, otisao nesto da zavrsi i kaze mi da je gospodja Roda sletela na nas krov Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  275568a bila je tu i kad je dever cekao bebu... :Dah, te nase rode...
Prince, sto kaze Mijaki, osladilo se Ljupcetu, a? Wink
naravno da ces ga odmah u skolu,pa svasta lol!
ma samo kad je sve dobro!
Ja vec cvikam od naseg UZ u petak, da ne prodjem ko nasa Maka...nenadano i neosetno otvorena... Shocked
Mijaki,mama ti je carica!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 6/6/2012, 19:30

Uh Jagodice, samo kad je proslo...je l to neki hematom otisao?
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od jagodica 6/6/2012, 19:34

Ne zna se. Doktorka je videla polje krvarenja 15x15mm. Odradiću toxoplasmu i CMV. Kažu, dešava se. Baš da odliva, ne znam... Početak je i bojala sam se da će krv izbaciti mešak, puj, puj... Treba da mirujem. Danas se već smanjilo, ide u tragovima.
jagodica
jagodica

Broj poruka : 247
Datum upisa : 04.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 6/6/2012, 19:35

dobro je!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 6/6/2012, 19:41

Mali Princ ::
Inace, ja cu bas kao Georgina Very Happy - opet se gledamo u sredu - kaze njemu to sve deluje super, pa ne bi da menja.
Bio i rucni pregled - nista nije bilo nelagodno, pregledao mi i zglobove na nogama i svasta...
Cak je pomenuo vaginalni porodjaj ako sve bude ovako kao sad. Beba odlicno stoji ali skroz visoko. Cak su drugi dr na pregledu razrogacili oci na tu njegovu izjavu, oni kao dr - pa- 39 nedelja je, na sta ih je on poklopio da je nomamalan termin sve do 42! Mali cim izadje, odmah cu ga u prvi razred lol!
lol!
Svaka čast za dr, zašto žuriti ako vam je oboma dobro tako Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  561840
Kako se ti osećaš, jel otiču noge? Možeš li da spavaš?
mijaki ::e moram nesto da vam ispricam...

moja mama revnosno ide na sve moje preglede od kada sam trudna, nema potrebe niko ni da je zove, one se po prirodi svoje majcinske uloge smatra pozvanom, sve organizuje, otkaze posao, i eto je....spremna kao zapeta puska!!!
ja joj danas pricam za kada cu da zakazem 4D u 16 tj 17 nedelji a tek ce ti ona posle male pauze (razunala kada je to), NEEEE, NE MOZES TADA!!! JA idem na MOOREEE! vidi ti zakazi pre nego ja odem!?!?
koro se nisam tako slatko ismejala!

...i jos je nabavila krevetac za bebu koji ce da bude kod nje, kada beba bude tamo, ni manje ni vise nego krevetac koji je bio moj, pa se ovih 33 godine nasetao po kumovima i familiji, a sada ce ''veteran'' da se vrati da ugosti moje dete! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  404938
antikvitet, nema sta
To za krevetac mi se svidja lol!
A mama ti je luda skroz. Ako tebi ne smeta, mene bi smorila tolika briga Laughing

jagodica ::Danas sam otkucala poruku, ali verovatno nešto ne odradim kako treba, jer se par puta desilo da poruke nema. Elem, da vam ispričam za mojm slučaj juče, možda će nekom, ne daj bože, značiti ovo iskustvo. Od poćetka trudnoće, 8.sam nedelja u dva navrata sam pomalo prokrvarila. Juče popodne desio se odliv- krv je lila i natapala uložak. Jedva sam se sabrala i zakazala kod doktorke. Hvala Bogu, sve je ok, beba je tu... Umrla sam za ta dva sata neizvesnosti -čekanja i nerviranja.
Eto i kad sami ne verujemo da se može pozitivno okončati, život vas prijatno iznenadi. Mali borac se izborio!
Pozdrav svima i nastavite samo sa lepim temama!
Dobrodošla u klub Rolling Eyes Žao mi je što ti se izdešavalo, ali drago mi je da je sve u redu. U poslednje vreme baš mnogo hematoma i krvarenja na forumu

dr mali pariz ::orle, moja skorpijica ljub i ,pa samo cokce lol!
al im se lsabo obraca, to mu nekako strano...kad uspe da uhvati momenat pomeranja, odusevljen je kao da je otkrio Ameriku lol!
Danas sam mu dala instrukcije da dok se budem poradjala, nikom od nasih ne javlja, i da ne mrda ispred porodjajne sale, pogotovu ako budem u opstoj. Tek kad vidis da su dobro, i imaju svoje narukvice, idi...
Inace, malopre mi se javlja iz sela, otisao nesto da zavrsi i kaze mi da je gospodja Roda sletela na nas krov Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  275568
Sjajno Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  196545
Svidja mi se pristup to ću i ja za carski Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  561840
Šta li će ovaj moj kad oseti pokret Laughing
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 6/6/2012, 19:42

Jagodice, i kod mene je bio potop, posle sve u redu
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 6/6/2012, 19:57

evo cure samo da se javim pa da bezim
ceo dan sam provela s mamom ovde u setnji
bas sam se naskitala
kupila sebi par stvarcica, nista posebno, ponovila se kod kineza
a bebici uzela par stvarcica iz arilja, ono jedne stramplice, bodic, benkica i jedne male zepice
cisto da imam bar nesto da mogu da pipnem i uzivam i gledam i opet u krug :)
bili i do vrbasa po sociva, skitali po radnjicama, gledala svasta i tako....

sad malo sela....
nedostaje mi moj draganovic ...
e stvarno, ne moze mi se ugoditi :)
odo malo nogice da dignem....
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 6/6/2012, 19:58

Sta ce? Pa upiskiti se od srece i straA
lol!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 6/6/2012, 20:12

Pari umirem od smeha za ovo da stoji ispred sale,ja sam mm isto to nagovestila,posto me hvata panika sta ce biti dok ja spavam..inace mozda cu i prirodno,ali bolje ono sto je sigurnije za bebu...
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 6/6/2012, 20:24

Joj Stefi, kod mene nema solucije, i iskreno ja sam za epidural, pa nek se dozira, ali ako me gurnu u anesteziju, neko od nas dvoje MORA odmah da vidi decu...
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 6/6/2012, 20:32

Pari, to sa rosdama je extra Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  639820 - ja verujem u takve stvari:)

Orli, nista mi ne otice - pupupupu, ni noge, ni ruke, lice...nista. Inace danas sam na pregledu isto morala da pokazujem noge - da se izujem i da izujem carape - da vidi kakve su. Rolling Eyes

I anesteziolg me je gledala, sve, kaze zena sve ok, super - bez ikakvih otoka Very Happy - pupuupup samo da tako potraje sunny
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 6/6/2012, 20:32

Jagodice, samo lezi i odmaraj! bice to ok, stvarno u poslednje vreme ima dosta tih krvarenja, daleko im lepa kuca!

Pariz, prava roda sletela??? Kako je to slatko, ja ih videla samo na TV-u!

Bojanice, uzivaj kod svojih, pusti draganovica, neka malo momkuje Wink

sve vas cmacem

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 6/6/2012, 20:33

dr mali pariz ::neko od nas dvoje MORA odmah da vidi decu...

e, ovo sam i ja sinoc rekla dragom, moras da vidis dete, tj. da ono tebe vidi, ako ja budem u opstoj, pa onda idi gde hoces lol!
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 6/6/2012, 20:34

Prava Mijaki, Laughing prava pravcata!
Kazem ti, bila je tu i pre 3 g., kad je dever cekao bekanu...a niko od njih dvojice ne zivi u toj kuci Very Happy
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 6/6/2012, 20:35

Mali Princ ::
dr mali pariz ::neko od nas dvoje MORA odmah da vidi decu...

e, ovo sam i ja sinoc rekla dragom, moras da vidis dete, tj. da ono tebe vidi, ako ja budem u opstoj, pa onda idi gde hoces lol!
Pa to, jos sam mu rekla, ne cekaj mene da oci otvorim, onda idi, ali njih da docekas ispred sale, i posto je on fin, za razliku od mene, rekla sam mu, i ako pokusaju da ga udalje, da pusti moje rogove i svoj skorpijski otrov, pa da ustuknu i samo da mu pokazu zvezde lol!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od mijaki 6/6/2012, 20:39

dr mali pariz ::Prava Mijaki, Laughing prava pravcata!
Kazem ti, bila je tu i pre 3 g., kad je dever cekao bekanu...a niko od njih dvojice ne zivi u toj kuci Very Happy

raspilavila sam se roda roda


mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 6/6/2012, 20:51

okacicu sliku kad dodje...rekla sam mu da je fotka
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 6/6/2012, 21:07

moj tatica video kod nas rode isto, i to kaze nije mogao da ih prebroji koliko ih je bilo
inace, godinama nisu dolazile
cudnovato, hehe
odma me zvao da mi javi <3
izgleda da su rode masovno doslo, ipak je ovo godina beba, treba te silne zamotuljke doneti srecnim roditeljima <3
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 6/6/2012, 23:41

Prinče, Mrvice bravo za VM-a g Pravi su king king
Darija, bebac je naočare
Aida, isto se odnosi na tvoje momke naočare naočare
Mijaki, mama je queen
Orlić, srećan ulazak u 20-tu d d d
Stefi, takođe b b b
Mirka, Jagodice, lezite, ne mrdajte! Proći će i to zagrljaj
Boki, uživaj kod mame i tate cvet

Ja sam danas dala krv i sutra očekujem da me zovu sa genetike. KKS sam dobila na licu mesta i rezultati su odlični. Za malo pa da su u okviru ref vrednosti i eritrociti i hemoglobin itd.

Danas išla na CTG, koji je OK. Međutim moj dr me vidi (od sutra je na odmoru) i uradi mi i UZ, iako imam zakazano za petak kod njega u privatnoj. Kaže da sada već ima kalcifikacije i da je posteljica između I i II stepena zrelosti. Nada se da će pojačana terapija usporiti taj proces. U SS, u petak mu nosim izveštaj sa genetike, pa ćemo videti.
Dobila sam i upute za CTG (dok je on odsutan), d dimer i ako stanje sa HPL-om bude bolje, porođaj će biti
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Dscf3669w



Pošto on dolazi 28. uveče, dao mi je ovaj listić, a sestra je pozvala odeljenje, ostavila moje podatke i rekla da me upišu! Uh
Inače, imamo oko 2600gr

One koje ne pomenuh d
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 6/6/2012, 23:53

P.S. Kad se skockam i budem odmorna napraviću par fotki. Skoro sve smo završili i kupili. Soba okrećena. Čika "roletnar" popravio i podmazao sve roletne. Komarnici se postavljaju u ponedeljak. Komoda sklopljena i postavljena. Sve stvari za bebu oprane i ispeglane. Ostala nam samo još kolica i autosedište.
Juče mm saleteo neku ženu na ulici i sve je ispitao o kolicima koja je gurala, jer su mu se svidela. Da li je zadovoljna, da li se okreće korpa, kako se sklapaju, koliko su teška... Dakle, on mene ipak sluša! yes
E sad, tvrdi da se kolica zovu nešto kao PePeg. Ja kažem da je to verovatno PegPerego, ali on kaže da ne bi rekao. Pa, zna li neko za marku PePeg?
Uglavnom, gospođa mu je rekla da je kolica kupila u Dunavskoj u NS i da su bila povoljnija no na bilo kom drugom mestu.
Dakle, svratiće u tu radnju. Laughing Skoknuće i do Segedina. Laughing Na kraju je zvao neke saradnike iz Turske i objasnio njima kakva MU kolica trebaju, pa će oni pogledati i javiti mu ima li i koje su cene.
Kako je počeo, na kraju će kupiti više komada  b
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cufta 7/6/2012, 07:02

Mirjana pa to je za tri nedelje?! Jeeeeeeeee....stize bebaaaaaaaaa....... opet uzivam kad ovo pises kako se spremate za dolazak....
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu