KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

+61
BiKsi :)
ivalina123
julija
ragaco
kockicaaa
Lyanna
fight&faith
Orline
pempy
vikica800
mikaca
dragana76ns
DMANA
HappyGirl
menora72
tulumba
REAANITA
ninica2
Mika
makimaki
Veca77
Niny
OKacica
nacKa
InNaturaVeritas
JocY
maruska
*Maki*
ica85
tolerantna
Bjanka
JecaPereca
darling_buds
jelena78
Erata
Ema78
hany
bak
vasilija1980
maus
Zoja79
makica84
3023456
medolino
Sačekuša
sareni leptir
lilins
sanib
brankamic
cekalica
Vuchica
rada78
dra00
grudva
Jejaaa
Gramatika
maza1972
karakaca
anjanja
shenon
korpica
65 posters

Strana 39 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 39 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Dacaa 27/2/2013, 15:24

erato ::Da, ko je zvao juče da zakaže drugostepenu, dobili su termin 06.06.2013. I dalje se čeka preko 3 meseca. Strašno.
Oni nisu normalni!!! Shocked Sta se tu radi majko mila v c
Da vas pitam ja sam odstampala sa RFZZO-a o vantelesnoj sve sto treba i vidim sad da u analizama se ne pominje vs i cerv.bris kao ni za muskarce bris uretre?Da li to jos uvek treba?Nije mi logicno da to ne treba a ne pise....Znam da je prosli put i to trebalo....Ajde nek mi neko javi zbunjen
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 39 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od sareni leptir 27/2/2013, 15:28

ja sam imala i bris uretre i c i v bris ,,,mene su cure sa foruma pozurivale da to treba.izgleda da je zaista trebalo. Razz
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 39 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od ragaco 27/2/2013, 15:35

Daco,pise lepo mikrobiolosko ispitivanje-bakterije,hlamidija,mikoplazme(tu se misli i na ureaplasmu).
Dakle,cervikalni i vaginalni,hlam.,miko i ureaplasma,a partner ova tri i uretralni bris bakterioloski.
Sve je isto kao i pre.

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 39 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Dacaa 27/2/2013, 15:50

A da ragaco pise bakterioloski,pa sve ostalo Wink Ja sam za prvu dobila odstampano od Genezisa pa je pisalo bukvalno sve.Bosanka dok ja skontam Razz Very Happy Otisao mi muzic po upute ja vec svoje imam cekam da stigne veštica pa startujemo.Dace Bog da nam analize budu ok pa da sto pre to predamo vidim da se i dalje puno ceka!Sad me glava zabolela kad sam videla da je razmak izmedju jedne i druge komisije po tri meseca v
Dacaa
Dacaa

Broj poruka : 800
Godina : 40
Datum upisa : 29.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 39 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od hany 27/2/2013, 15:55

pre je isto pisalo kao i sad, imala sam u kompu pa bas proveri
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 39 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od ragaco 27/2/2013, 16:14

Daco,znaci na gotovs!
Mislim da se samo u Frontu ceka tako dugo na komisiju.
U Visegradskoj je krace,mada posle cekas da ti jave odgovor komisije.
Za sad najbrze u Nisu-manje od mesec dana.

ragaco

Broj poruka : 1821
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 28.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 39 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od sareni leptir 27/2/2013, 16:46

u nisu su me na drugu komisiji zvali nakon 7 dana da dodjem,ali ja se iznenadila ,nismo bili spremni -pa smo odlozili za 18 februar ,a posle nas oni zvali -pa nam oni odlozili za 25i febr...mnogo brzo tamo ide,,neznam zasto vas mute u frontu?!em ste cekale da se puste privatnici ,em sad cekate jos i na komsiisju ...mislim stvarno c fd
sareni leptir
sareni leptir

Broj poruka : 3884
Godina : 48
Location : SRBIJA
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 39 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Erata 1/3/2013, 07:55

Da napišem i ovde da sam dobila poziv da se opredelim za privatnu kliniku, 2 dana nakon što smo prošli drugostepenu komisiju u Frontu. Dakle, parovi koji su prošli prvostepenu pre tendera za uključenje privatnika, ipak imaju mogućnost da odaberu neku od privatnih klinika, bez obzira što su na prvostepenoj odabrali državnu.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 39 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Vuchica 1/3/2013, 08:07

Bravo, erato, bice to bas vrlo skoro! Za koga si se odlucila, curo?
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 39 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od hany 1/3/2013, 08:07

ne svi parovi
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 39 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Erata 1/3/2013, 08:52

Ne znam po kojem principu oni to rasporedjuju. Ja sam se iznenadila kada su me pozvali. Odlucila sam se za Ivanovice.
Prošla sam prvostepenu u novembru. Znam i za slučaj da je devojka prosla 1. komisiju u junu, 2. negde u decembru i nakon što su uveli privatnike, pozvali su je da se odluči.
Čini mi se da su najgore prošli parovi koji jako dugo čekaju na pozivno pismo. Mnoge su ostavili u državnim klinikama, a nove parove rasporedili po privatnim. Tako je ispalo da oni koji su se načekali, bivaju još dodatno kažnjeni time što nemaju mogućnost izbora i još moraju čekati i čekati, a parovi koji su predali papire krajem godine, dolaze na red pre njih.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 39 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Lyanna 2/3/2013, 20:10

Erato, baš si me obradovala sa ovim vestima, znači da ima šanse i za nas kojima je drugostepena u aprilu da upadnemo kod privatnika.

A da nije fer, u pravu si. Prioritet je trabalo da umaju žene koje su pre tendera prošle drugostepenu i koje su više od meseci čekale na poziv za VTO.

Hvala i na baš detaljnom objašnjenju samog postupka cvet
Lyanna
Lyanna

Broj poruka : 96
Datum upisa : 21.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 39 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Niny 2/3/2013, 20:20

Ja sam jedna od onih koji su jako dugo cekali... Drugostepenu smo prosli u decembru 2011. Ponadala sam se da cemo barem biti rasporedjeni u privatne klinike, ali nista od toga. Tako je kako je, imaju oni neku svoju logiku. Bitno je da je krenulo I da ubuduce bude bez mnogo cekanja I naravno da se u ovoj godini rodi puno beba yes
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 39 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od hany 2/3/2013, 20:22

moja niny samo kod nas sve funkcionise bez ikakve logike
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 39 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Lyanna 2/3/2013, 20:23

Niny, nema kod njih nikakve logike, ali svaka čast na pozitivnom stavu sunny
Lyanna
Lyanna

Broj poruka : 96
Datum upisa : 21.11.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 39 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Niny 2/3/2013, 20:25

Hany, tako je to kod nas, nazalost, mozemo samo tako da prihvatimo I da se ne nerviramo suvise
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 39 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Niny 2/3/2013, 20:30

Lyanna, nemam nista od nerviranja, pa sam odlucila da iskuliram, sacekam svoj red I izadjem iz cele ove price sa bebicom yes
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 39 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Gramatika 2/3/2013, 20:37

niny! as
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 39 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od OKacica 3/3/2013, 09:33

Niny zagrljaj !

poljubac

Mi smo inace prosli prvostepenu sad u petak, i bilo je sve onako kako si mi objasnila, hvala ti jos jednom na pomoci i zelim ti da sve ovo prodje sto pre i da se zavrsi sa bebicom (moze i sa dve Very Happy ).
OKacica
OKacica

Broj poruka : 1352
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 39 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od karakaca 4/3/2013, 23:58

Ja isla jutros do RZZO da overim uput i usput pitam do kad su privatnici, odgovor sve popunjeno kod privatnika se vise ne rasporedjuje, a ugovor su potpisali do kraja avgusta, a toliko parova ceka i opet ce da budu liste cekanja. Moguce da su usporili malo pa da ce opet da rasporedjuju jeste cule vi nesto?
Nini skidam kapu za cekanje sto je mnogo mnogo je, ali bice tu bar dve beba beba
karakaca
karakaca

Broj poruka : 777
Godina : 41
Datum upisa : 04.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 39 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Niny 5/3/2013, 09:34

Gramatika, Okacice, Karakaca zagrljaj

Znaci privatnici su popunjeni i sad će opet da se stvore gužve Rolling Eyes
Niny
Niny

Broj poruka : 3309
Godina : 46
Location : Bgd
Datum upisa : 16.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 39 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od ivi 5/3/2013, 10:40

Pa to je strasno, mene inace jos uvek nisu zvali iz Jevremove da izaberem kliniku a prosla sam komisiju 18.02
ivi
ivi

Broj poruka : 322
Datum upisa : 31.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 39 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od hany 5/3/2013, 10:42

kako da te zovu iz jevremove da izaberes kliniku
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 39 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od ivi 5/3/2013, 10:46

Na prvostepenoj komisiji se bira konzorcijum privatnih klinika, pa kada se prodje drugostepena onda iz Jevremove zovu da izaberes privatnu kliniku gde zelis da radis vto!
ivi
ivi

Broj poruka : 322
Datum upisa : 31.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 39 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Erata 5/3/2013, 11:01

Da, i mene su zvali iz Jevremove. Prošla sam komisiju 26.02.
Ja sam inače bila na konsultacijama u Jevremovoj, pa su možda mislili da ću odabrati njih i brže bolje me pozvali. :)
Možda lupam, ali i to mi je prošlo kroz glavu.
Erata
Erata

Broj poruka : 2458
Datum upisa : 21.06.2012

Nazad na vrh Ići dole

Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO - Page 39 Empty Re: Vantelesna oplodnja o trošku osiguranja - RZZO

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 39 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu