KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Strah u Trudnoci

+7
plavaptica
Ema78
Gala
lena
mijaki
Mirjana
veki1
11 posters

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Ići dole

Strah u Trudnoci - Page 2 Empty Re: Strah u Trudnoci

Počalji od jasnaana 7/1/2013, 12:19

joooooooooooj, hvala ti punooo...nadam se da ce biti tako...bicu najsrecnija na svetu i obecavam da cu prestati sa paranojom...

jasnaana

Broj poruka : 33
Godina : 43
Datum upisa : 01.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Strah u Trudnoci - Page 2 Empty Re: Strah u Trudnoci

Počalji od Tinche 8/1/2013, 17:35

Jasnaana, kako je bilo na uz danas? Javi nam lepe vesti i pridruzi nam se na trudnickim stranama ako vec nisi.


Ja u obe trudnoce, do sada, nisam imala nijedan simptom sem stomaka i grudi koji rastu! Toliko! :)
Tinche
Tinche

Broj poruka : 6399
Godina : 45
Location : bgd
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Strah u Trudnoci - Page 2 Empty Re: Strah u Trudnoci

Počalji od jasnaana 8/1/2013, 20:08

bila sam na pregledu kod dr. trninic. rekla mi je, vi ste jako trudni, hahaha, jer sam ja rekla da se ne osecam tako i da nemam ni jedan simptom.rekla je da sam sam u petoj nedelji, da je sve odlicno ali ja od onog, trudni, nisam posle nista ni cula. spomenula je zumancanu kesu, sta god to znacilo, ma vise ne mogu da se opterecujem, valjda ona zna najbolje. na kraju je samo rekla, cestitam trudni ste i da dodjem za dve nedelje. nadam se da ce biti sve ok i za dve nedelje...poljubac veliki

jasnaana

Broj poruka : 33
Godina : 43
Datum upisa : 01.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Strah u Trudnoci - Page 2 Empty Re: Strah u Trudnoci

Počalji od plavaptica 9/1/2013, 01:03

Jupiii Strah u Trudnoci - Page 2 725654, bravo trudnice za ovako dobar uz izvestaj Strah u Trudnoci - Page 2 729680Naravno da ce i za dve nedelje sve biti super, samo jos bolje nego sada, cuces najlepsu muziku Strah u Trudnoci - Page 2 237612
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 49
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Strah u Trudnoci - Page 2 Empty Re: Strah u Trudnoci

Počalji od jasnaana 9/1/2013, 15:04

nada se da ce tako biti...i podelicu to sa vama, naravno sunny radost sreca

jasnaana

Broj poruka : 33
Godina : 43
Datum upisa : 01.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Strah u Trudnoci - Page 2 Empty Re: Strah u Trudnoci

Počalji od Smoki 24/1/2013, 12:16

I ja moram da se upisem ovde... Kako nam se blizi 29. januar tj. dabl test ja sam u sve vecoj panici. Ako ne da li ce beba opet imati neki sindrom, onda bar da li ce joj kucati srce. Znam da je sve to normalno, posebno kod osoba sa prethodnim, iskljucivo, losim iskustvom, ali mi se nikako ne dopada. Mislim da bi mi bilo lakse kada bih mogla da zaspim i probudim se na taj utorak. Ovako... mnogo vremena za razmisljanje! v
Smoki
Smoki

Broj poruka : 53
Godina : 44
Location : Beograd
Datum upisa : 13.06.2011

Nazad na vrh Ići dole

Strah u Trudnoci - Page 2 Empty Re: Strah u Trudnoci

Počalji od kornjaca 7/7/2014, 12:38

Vidim niko se vise ne plasi  Very Happy Very Happy  to je dobro!!!! Ali sam zato ja katastrofa!!!! Bojim se svega i da li cu ostati u drugom stanju i kako cu ja to izgurati , da li cu uspeti, kako cu posle nikako bre da se opustim  affraid affraid affraid sva osjećanja su mi pomesana i strah koji prevladjuje i sreća i uzbudjenje. Bože nisam normalna!!!  Embarassed Embarassed Embarassed 
kornjaca
kornjaca

Broj poruka : 284
Godina : 46
Datum upisa : 21.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Strah u Trudnoci - Page 2 Empty Re: Strah u Trudnoci

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 2 Prethodni  1, 2

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu