KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

U Šoku

+14
JAmajka
ciklama
anak
BiKsi :)
ZarPtica
dragmilk
JocY
Simona
lena
Mali Princ
lilymar
Jadraban
nina :)
MimaUR
18 posters

Ići dole

U Šoku Empty U Šoku

Počalji od MimaUR 18/5/2012, 13:48

prosto moram ovo sa vama da podelim...sinoc dok sam svoje dete i dete prijateljice ljuljala i pevala im pesmice,primetim da mi na kapiji neko stoji..u prvi mah sam po konstituciji pomislila da je dete u pitanju i pitala sam sta mu treba..u stvari je bila zena nizeg rasta,rekla mi je posmatram te,ucim kako treba da se ponasam-prilazeci kapiji,a iza mene je bilo moje dete pitala sam je sta hoce..odgovorila mi je HOCU DA TE UBIJEM..moje dete krece da place,uzima lopte i pocinje da je gadja i vice neces moju mamu ubiti,sva sreca da je suprug bio u dvoristu..sklonili smo dete i videli da pred sobom imamo osobu koja je ili pod lekovima ili pod narkoticima,upitala sam je u cemu je problem...rekla mi je MOJA DECA SU MENI ODUZETA I DATA NA HRANITELJSTVO,sto misli mi je proslo kroz glavu,ne znam da li sam u njoj probudila bes sto je videla mene sa decom,a njoj je to uskraceno,ne znam odakle se stvorila prvi put je vidim,ne znam sta joj je namera..rekla mi je gde zivi,gde su kod kojih hranitelja deca smestena,da ima totalnu zabranu prilaska deci..ne znam ni sta bi vam rekla,totalno sam u soku i strahu,ne zelim u svojoj glavi da razvijam teorije zavere,mislim da je puka slucajnost sto je stalabas kod nase kuce,ali imam isto tako puno pravo da sumnjam da je negde cula da mi imamo usvojeno dete..sa punim pravom vam to govorim i zato sam vas savetovala da ne govorite u vrticima da su deca usvojena,jer mi smo naisli na vaspitacice koje su to zloupotrebile i svim roditeljima preneli,gde je tu pravo naseg deteta i njegove privatnosti,gde je tu pravo nas kao porodice..

MimaUR

Broj poruka : 75
Datum upisa : 09.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

U Šoku Empty Re: U Šoku

Počalji od nina :) 18/5/2012, 13:59

stvarno mima i ja bi se slogirala cak bi i miliciju pozvala da intervenise jer ko zna kakav ima stav.pripazi malo na tvog malog da nebude u dvoristu sam jer ko zna i nedalj boze da se ponovo ne vrati kod vas.da nije pobegla iz neke ustanove pa naletela na prvo dvoriste gde ima dece.
iz istib stopa bi pozvala miliciju da sam ja to dozivela nedaj boze
nina :)
nina :)

Broj poruka : 5182
Godina : 48
Datum upisa : 06.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

U Šoku Empty Re: U Šoku

Počalji od Jadraban 18/5/2012, 14:06

Joj pa zaista strašno draga,drzi se..Ja sam se sva naježila od ove priče.
Jadraban
Jadraban

Broj poruka : 357
Godina : 49
Location : Negde tu iza duge
Datum upisa : 16.05.2012

Nazad na vrh Ići dole

U Šoku Empty Re: U Šoku

Počalji od lilymar 18/5/2012, 14:10

Au, ne mogu da verujem.Nekako mi nije slucajno sto je dosla bas kod vas od svih ljudi. Pokusaj da se u centru raspitas da li imaju neki takav slucaj, pa ako treba i prijavi policiji. Sa tim se nije igrati. Pogotovo ako ima dijagnozu, sta god uradila nece odgovarati, a vama da ostavi traume i strah.
A sto se tice vrtica, danas je zadnji dan za upis i mi odneli papire i posto je dete na adaptaciji svakako ce znati bez da im kazemo. Neminovno je, jer nisam mogla da cekam konacno usvajanje da bih aplicirala.
lilymar
lilymar

Broj poruka : 318
Location : Beograd
Datum upisa : 06.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

U Šoku Empty Re: U Šoku

Počalji od Mali Princ 18/5/2012, 14:18

Strasno... Mogu misliti kakav sok i strah...
Svakako mislim da treba da prijavis policiji, vidis kakvih sve ludaka ima, a mozda je i pobegla iz neke ustanove...

U Šoku 639820 U Šoku 490909
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

U Šoku Empty Re: U Šoku

Počalji od MimaUR 18/5/2012, 14:20

dete je od jutros non stop uz mene u strahu je i stalno mi ponavlja,mama necete ubiti ja cu te odbraniti..razmisljala sam da pozovem centar,da zaista ako imaju u nasem kvartu takvu osobu da obrate paznju,citali ste verovatno da je i pre neki dan bio napad na sefovicu sigurne kuce od strane jednog roditelja cija su deca oduzeta..ako se pojavi jos koji put,pozvacu policiju,a suprug mi sada kaze da je sreo na pijaci,sto znaci da zivi zaista ovde negde...lilimar kod nas u Novom Sadu papiri se podnose u upravu,tako da ne mora da znaci da ce to vaspitacice znati,mi smo nasim vaspitacicama rekli da je usvojen jer kod nas se javila regresija,strah da ce biti ostavljen,vrtic ga je podseti na zatvorenu instituciju.Ne mogu ni da vam napisem sta mi je sve rekla,definitivno je da ima problem...

MimaUR

Broj poruka : 75
Datum upisa : 09.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

U Šoku Empty Re: U Šoku

Počalji od lena 18/5/2012, 14:22

Ako zivi tu negde pre ce biti da je sasvim slucajno izabrala bas vas jer je ugledala dete... Svejedno, ja bih istog momenta zvala policiju i prijavila sta se desilo. I sada ako vec niste...
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

U Šoku Empty Re: U Šoku

Počalji od MimaUR 18/5/2012, 14:25

zato sam rekla da ne zelim da razvijam teorije zavere i da mislim da je puka slucajnost sto je bas stala kod nas...u svakom slucaju hvala na savetima i podrsci,posavetovacu se sa jednim prijateljem koji je inspektor,a razmisljam da pozovem centar od nedelje jer sad je vec kasno..

MimaUR

Broj poruka : 75
Datum upisa : 09.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

U Šoku Empty Re: U Šoku

Počalji od Simona 18/5/2012, 14:31

Mima,
bas sam se i ja potresla... No Zao mi je i zbog vas a jos vise zbog vaseg sina sto ste to doziveli. Ali me je on odusevio, kako je to hrabar momak, brani mamu i gadja uljeza, slatkis. Prijavi policiji svakako... Ja isto mislim da je malo verovatno da je bas slucajnost. To sto ti je rekla podatke govori o tome da misli da ti imas neke veze sa centrima za socijalni rad, mozda u svom poremecenom umu misli da ces joj pomoci da vidi decu...

Ja sam oprezna iako je veliki grad pa manja mogucnost da ljudi znaju. I stalno ponavljam mojima da budu oprezni, ne pricaju o usvajanju kome ne moraju, izmedju ostalog zbog neke situacije kao sto je tvoja ili neke slicne.

Drzite se zagrljaj
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

U Šoku Empty Re: U Šoku

Počalji od JocY 18/5/2012, 14:34

Ja ne verujem u slucajnost. Postoje razni nacini da se sazna sve, tako da je po meni njen bes usmeren na roditelje sa usvojenom decom (a vi ste joj izgleda najblizi). Obavezno u policiju da se prijavi slucaj. Zasto? Zato sto policija moze da ispita da li ona eventualno ima oruzje i da joj ga oduzme. Pod 2. obavezno kupi suzavac u spreju (znam da je zabranjen ali ima onaj biber sprej navodno za pse, koji je takodje zabranjen ali ima po negde da se kupi) Moras da budes oprezna takve nestabilne osobe, cas im flipne u glavi mogu i da napadnu, ovako ces preduzeti bar neke korake da zastitis svoju porodicu.
JocY
JocY

Broj poruka : 2090
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 20.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

U Šoku Empty Re: U Šoku

Počalji od dragmilk 18/5/2012, 14:41

Strasno iskustvo affraid A i te vaspitacice, kako samo smeju da dele takve informacije s kim hoce, neverovatno
dragmilk
dragmilk

Broj poruka : 1292
Godina : 49
Location : Bivsi praznik, bivse republike
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

U Šoku Empty Re: U Šoku

Počalji od ZarPtica 18/5/2012, 14:58

Zaista je pravi sok i krajnje neprijatna situacija, pogotovo sto si bila sa detetom! h
Veoma mi je zao! Potresla sam se, a mogu misliti kako je vama...
Ne zelim da te dodatno opterecujem ali ako mene pitas ja bih prijavila policiji.

Zelim da sto pre prevazidjete neprijatnosti i da ostanu za vama jos koliko danas d



ZarPtica
ZarPtica

Broj poruka : 484
Datum upisa : 30.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

U Šoku Empty Re: U Šoku

Počalji od BiKsi :) 18/5/2012, 16:13

Uh. Kakav horor za dete pre svega, a onda i za vas... Prijavi policiji obavezno. Ko zna sta je ta zena utripovala u svojoj glavi, mozda da ce i njenu decu dati na usvajanje, a zna da ste vi usvojili... Ma grozno u svakom slucaju.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

U Šoku Empty Re: U Šoku

Počalji od anak 18/5/2012, 16:33

Mima, Bože, baš mi je strašno i žao što ti se to dogodilo. No . Ja bih obavestila i prijavila policiji sve, sigurno.
Evo, baš sam potresena, ne znam šta da kažem.
Za ostalo se slažem sa Simonom yes
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

U Šoku Empty Re: U Šoku

Počalji od ciklama 18/5/2012, 20:47

U šoku smo i svi mi Shocked .

Samo da poželim da sve prođe bezbolno i uz što manje stresa.

ciklama

Broj poruka : 1143
Datum upisa : 24.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

U Šoku Empty Re: U Šoku

Počalji od MimaUR 18/5/2012, 23:14

hvala smiledraw
definitivno ako se pojavi,zvacu policiju...pogresila sam sto nisam odmah to ucinila...sada mi je fokus na Saši jer nece sada ni na dvoriste sam da izadje,ceo dan prica o tome ko god nam je dosao ili pozvao telefonom i sav ponosan zlato mamino kaze,ja sam moju mamu spasao gadjao sam tu tetu loptama..

MimaUR

Broj poruka : 75
Datum upisa : 09.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

U Šoku Empty Re: U Šoku

Počalji od JAmajka 19/5/2012, 00:56

Mima,strašno iskustvo za sve vas,najviše za malenog.I ja ti savetujem da pozoveš policiju.Ti,nemoj da brineš-tvoj hrabri dečak će da te brani.Pokušaj da mu skreneš misli sa nemilog događaja,odvedi ga u neku igraonicu ili mu kupi nešto što bi voleo da ima,ne bi li što pre zaboravio šta se desilo. osmeh srce osmeh srce
JAmajka
JAmajka

Broj poruka : 1906
Location : BG
Datum upisa : 25.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

U Šoku Empty Re: U Šoku

Počalji od MimaUR 19/5/2012, 10:42

juce je bio pod jakom impresijom tog dogadjaja,danas ne spominje,ali i dalje naravno ne zeli da bude sam..sa jedne strane posto je Sasa vrlo neposredan ovo mu je bila kao lekcija,da od nepoznatih treba da zazire..jer dete naravno ne shvata i ne razume kakvih ljudi sve ima...

MimaUR

Broj poruka : 75
Datum upisa : 09.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

U Šoku Empty Re: U Šoku

Počalji od Simona 19/5/2012, 11:00

Sasa je pokazao veliku hrabrost i ljubav prema mami. Prirodan je strah od neceg veceg i opasnijeg a on je to zanemario u zelji da zastiti Mimu. Tako da ja mislim da nije lose ni da jedno vreme prica o tome kako bi ispoljio i svoj strah a i ponos na samog sebe. A stvarno Mima imas razloga da budes ponosna na malog junaka :)

osmeh srce
Simona
Simona

Broj poruka : 8349
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 14.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

U Šoku Empty Re: U Šoku

Počalji od Wistar 26/5/2012, 17:04

Strasno! affraid
Nemoj da rizikujes. Popricaj sa ljudima iz policije.
Ali sto Simona rece - sin ti je pravi heroj! king
Wistar
Wistar

Broj poruka : 300
Godina : 47
Location : Bg
Datum upisa : 04.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

U Šoku Empty Re: U Šoku

Počalji od Maman 28/5/2012, 00:36

Ja tek sada vidim ovu temu Shocked Strasno!

Mom "momku" svaka cast za hrabrost srce
Maman
Maman

Broj poruka : 264
Datum upisa : 27.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

U Šoku Empty Re: U Šoku

Počalji od cufta 28/7/2012, 22:10

ovo je jezivo!
cufta
cufta

Broj poruka : 5392
Godina : 55
Location : Beograd
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

U Šoku Empty Re: U Šoku

Počalji od missile 28/7/2012, 23:56

mima, nemam reči. I ja mislim da treba prijaviti policiji što pre. Nikad ne znaš na čemu si s takvim neuračunljivim ljudima
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

U Šoku Empty Re: U Šoku

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu