KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Suncana majska jutra

+35
maza1972
buby
Mrvica
lolipop
LaFolie
missile
anak
MAAKKI
bebko
heart84
jaca*caca
Tinche
bak
cicsa80
Xena
caci
nacKa
djole42
Tanja83
BiKsi :)
Kamilica
lilya
Mirjana
korpica
Milijana
medolino
lilly13
KoMetaK
MARA
dr mali pariz
Gramatika
Orline
dra00
Republica
maus
39 posters

Strana 4 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Sledeći

Ići dole

Suncana majska jutra - Page 4 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od dra00 3/5/2012, 08:47

Biksi duso kakvi vilenjaci, bas lepo lol!
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 4 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od korpica 3/5/2012, 10:00

Jutro cure.Dra,hvala na kafici,bas je sad srkucem.Maus,druga sam smena,bas mi se nesto ne radi.Lepo mi bilo ovih par dana bez posla.Onaj dan kad sam bila u selu,dokacila malo sunny i alergija vec krenula.Vise mi je muka Rolling Eyes Moram otici do koznog da im kazem da mi daju neke vitamine,jer licno ja smatram da je to neki nedostatak.Strasno je kad ti moras da pricas dr sta ti je i sta treba da radi fd Biksi,vidim lepo si se provela na Zl,vilenjaci su super likeit DJole,mogu da zamislim kakvo je dvoriste,kaci slicice cim budes mogla.Pariz ima goste,uzivajte.Ostale cure ljubav
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 4 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od lilya 3/5/2012, 10:14

Dobar dan osmeh srce
Guzva... Rolling Eyes
Pisem veceras od kuce sad samo da kazem da nismo kupili stan jer da jesmo vi bi to odma znale, a i neke fotke bi pale, a i cast makar virtuelna Wink
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 4 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od Mirjana 3/5/2012, 10:25

Dobro jutro mile curice sunny
Mišu, priča je fantastična! likeit Baš me čudi da mi Bosančeros još uvek nije pokazao tu reku...još se i dobra riba jede u blizini. Hm zbunjen iznenađuje me.
maus ::
Miro spijunira li i dalje muzic? Mislim na to da li se dovoljno odmaras.
Špijunira i smara fd Juče sam tako odlepila od nerada da sam na kraju napunila kadu vodom, sela sa strane, ubacila noge i čitala knjigu tako brčkajući se u plićaku Laughing a onda sam dohvatila onaj žilet za pete. Dok još mogu da nekako doprem do stopala, rekoh da sredim pete. Qq kako sam zaklala veliki prst desne noge Crying or Very sad Mm pošandrcao. Spojio obrve i napućio usne, ali duva mi u prstić dok ja vrištim zbog susreta oderotine/posekotine i alkohola. Sve je lepo previo, i jasno stavio do znanja da je ljut i da mu nije jasno kako to niko drugi nema problem da pedikir radi u koz.salonu, osim mene Rolling Eyes Pa....pravo da vam kažem, u nedelju mi drugarica med.sestra dade fraxi, a ja se iznenadih koliko me je zabolelo. E o tome se radi. Nekako najviše poverenja imam u sebe, pa nek' sam se i odrala, bar znam da je sav pribor bio sterilan i da neću dobiti neku patogenu beštiju yes

djole39 ::Maj ,najlepši mesec ....ne zato što sam se rodila ja (tako lepa i pametna lol! )
Nego zato što sam se rodila ja, ovako lepa i pametna lol!
A skromnost je vrlina nas žena rođenih u Maju lol!
Čekamo rezultate i navijamo da budu dobri b b b b b b b b b
Korpice draga, par meseci pre sezone alergija treba da pojačaš unos kalcijuma. Takođe bi bilo dobro da leti jedeš puno šargarepice, paradajza....sve što ima beta karotena u sebi.
Lilya, onda ostajete u BGD-u do daljnjeg?
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 4 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od dra00 3/5/2012, 11:08

Mirjana, Mirjana opet nemas mira. Dobro je da te muzic nadgleda pa ti bi i padobranom skakala radost
Korpice, znam kako je i ja sam danas pocela da radim, a tako je bilo lepo kod kuce.
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 4 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od Mirjana 3/5/2012, 11:11

 b
Dra00 poljubac
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 4 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od nacKa 3/5/2012, 11:15

Jutra mila sunny sunny sunny uvek

MAJ - neka nam svima bude po meri, a da roda bude jato čitavo igracice igracice igracice

dr mali pariz ::.....veliko bogatstvo vlada našom zajednicom Suncana majska jutra - Page 4 561840 i[color=violet] mnogo sam srećna što vas imam.

srca ooooo, samo da znate kako ste mi falile mile moje, srca

i rasplakale svojim veselim susretima i velikim srcima love
Anči je možda imala temp od uzbuđenja i sreće zbunjen

samo da se brzinski prijavim (na poslu sam of kors) i uhvatim se u kolo igra igra igra videh da se ima proslavljati..........

tu sam, stigli, predali, moraću u narednih par nedelja ponovo da odem na UZ i krećemooooo
u Bg bilo lepo, baš, baš Very Happy
eto me opet večeras
ljubav ljubav ljubav ljubav ljubav


nacKa
nacKa

Broj poruka : 401
Godina : 50
Datum upisa : 13.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 4 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od korpica 3/5/2012, 11:16

Mirjana,hvala poljubac Ovako doktor to sa kalcijumom,bas je problem.Slabo jedem mlecne proizvode.Nateracu sebe!Sargarepa,i tu je problem,opet cu da nateram sebe.Kad malo bolje razmislim,nije ni cudo sto imam alergiju Rolling Eyes
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 4 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od Orline 3/5/2012, 11:59

Dobro jutro Suncana majska jutra - Page 4 275568
dra00 ::Mirjana, Mirjana opet nemas mira. Dobro je da te muzic nadgleda pa ti bi i padobranom skakala Suncana majska jutra - Page 4 98473
Jaoj, Dra, gde me nadje, juče sam sanjala kao treba da skačem padobranom Suncana majska jutra - Page 4 404938
Kao, nije meni prvi put, jedino razmišljam kako će me muž ubiti kad čuje. Kad sam dobila opremu, userem se jer skontam da ja nisam skakala, nego samo letela onim na moru, što ga vuče čamac Suncana majska jutra - Page 4 404938 Suncana majska jutra - Page 4 404938 Dok se ja premišljam da li da trudna ipak skočim, probudih se Suncana majska jutra - Page 4 635297

Mirče nemirče, počela si i noge da kolješ Suncana majska jutra - Page 4 635297
I ja sama radim pedikir često, ali ne verujem da bi mi palo na pamet u odmakloj trudnoći.


Vidim da je dosta vas bilo na Vrelu na Perućcu Suncana majska jutra - Page 4 995453
Meni bilo otkrovenje, oduševila sam se, bili smo par puta. Prvi put slučajno nabasali, uslovno rečeno.
Drugi put smo krenuli "malo da se provozamo" kako on to zna- ujutru da me digne iz kreveta i 'ajmo. Ja ga nateram da svratimo u Garden centar na Vidikovcu i kupim konačno onu orhideju na grani, phalenopsis, pošto idemo malo. Kad smo završili na Debelom brdu nadurila sam se, a ozbiljno naljutila kad smo stigli do Drine, i to sve zbog cveća. Odljutila me pastrmka na Vrelu Suncana majska jutra - Page 4 805311 Suncana majska jutra - Page 4 404938 a orhideja nije crkla, džaba se provozala i bila super još tri meseca, posle sam joj došla glave.

Elem, ja odužih...Lepo tamo, ufff...

Maus, nisam znala za tu priču, mi krenuli uzvodno onako, "istraživački", al nismo prošli. Nešto bilo zagradjeno.
Ljubi mi Anči, pls. Valjda više neće imati temperaturu do puberteta Suncana majska jutra - Page 4 86719
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 4 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od Milijana 3/5/2012, 12:14

ff juhuuuu tu sam samo vas posmatram iz prikrajka i razmisljam gde da idem.... ubi me ovo sedenje kuci vec dva dana zbunjen
No, smislicu vec nesto,a do tada vas sve pozdravljam, morma malko da dremnem, napravila sam takvu hladovinu u stanu da nista drugo ne mogu da radim Sleep

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 4 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od caci 3/5/2012, 12:36

Napisala sam ovolikiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii post
i sve odeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee c c
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 4 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od caci 3/5/2012, 12:52

da javnem i ovde da smo Markica upisali u prvi razred
malo malo pa mi se oci napune suzama nemogu da verujem kako vreme leti.
Ko da su juce bila neispavane noci ,prvi zubici,koraci ....
Imam jos puno toga da vam kazem
ali pisem kasnije
Ljubima vasss ljubav
caci
caci

Broj poruka : 4530
Godina : 42
Location : Tetovo,Macedonija
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 4 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od Republica 3/5/2012, 13:29

Jedna za Kamilicu ...pacence:

https://www.youtube.com/watch?v=9GF3Ma-EkRU&feature=related klikni

A sad za Djaka Prvaka Caci :

https://www.youtube.com/watch?v=YHAJ8qQyUsg&feature=related kliknii
Republica
Republica

Broj poruka : 2478
Godina : 54
Location : Amsterdam
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 4 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od Xena 3/5/2012, 16:09

Samo da vam kazem da sam se super provela na Zlatiboru, mm i ja sami kao na medenom mesecu, setali smo do iznemoglosti, nismo ulazili unutra, po jedna pauzica za rucak i kasnije neku popodnevnu kaficu i jambic. Sad imam upalu svih misica na nogama i pomalo pocrnelu kozu kao podsetnik na ova tri dana savrsenog odmora u miru, tisini i prirodi.
Mnogo ste mi nedostajale i nocas sam sanjala Lilyu, ne znam kako, ali trebalo je da se upoznamo i bas sam bila nestrpljiva.
Evo pozdravlja vas sve ovaj lepotan sa Zlatibora
Suncana majska jutra - Page 4 2njj28g
Xena
Xena

Broj poruka : 654
Location : Pancevo
Datum upisa : 17.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 4 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od cicsa80 3/5/2012, 18:53

Konacno mirisi bagrem, ja se gusterisem kad stignem, svrckam, ne stajem....
Veceras idem da slusam ovu divnu devojku https://www.youtube.com/watch?v=WzPoi4TvOvA i Bojanu Stamenov
Suncana majska jutra - Page 4 F18qg
Sutra je na programu Indjija i onaj outlet d
Pariz, bila si statista u mom snu srca Ne prodje dan da ne pomislim na tebe tj vas srca
Bilenceeeeee kakvi vilenjaci.....juuuuuuuu....... prvo sam pomislila da si ti jedna od njih pa sve zagledam da te prepoznam. usne
Ajd u zdravlje i na druzenje cveće
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 4 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od bak 3/5/2012, 23:10

VECE JUTRA!
Samo da vam se javnem, pozelim nam lepa suncana i vesela majska jutra i dane, mozda i noci Wink

Ja sam sva sad osuta, veliki crveni pecati lkoji se spajaju i svrbeeeee, menjaju mesta, ospe mi se stomak, pa dekolte, pa usi, pa vrat, pa prepone... No
Jutros sam konacno otisla kod dr za to, svi peru ruke, ginekolog kaze idi kod opste, ona me salje kod alergologa, pa necu se sad ispitivati, zakrpite me sad, pa cemo videti No Na kraju zavsim u Zemunskoj, daju mi urbazon i sinopen i progledam.
Sutra opet, jos me po malo svrbucka, a posle presing. Koji li mi je....
Naravno da jos nisam prokrvarila, iako od ponedeljka nisam na utrogestanu, od kiretaze nema nista dok sam osuta i tako.... Vrtim se u krug, ali, idemo dalje
Sve u svemu, lepo smo se proveli ovih dana, vozali se Dunavom, pecali ribice
slusali pricice...

Nemam sad kad da vas nabrajam, sve vas ljubim osmeh srce
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 4 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od dra00 3/5/2012, 23:36

E mile moje kakav dan. Ja umorna kao pas, radila do 4 pa nekog posla po gradu pa gosti (dokle vise). Nemojte da mislite da sam neki namcor, ali sto je mnogo mnogo je. Pa zar nas svi toliko vole?
Sada mi otisla kuma, bar me malo oraspolozila posto je i kod njih slicna situacija pa nam je zajedno lakse.
Bak pa ti to imas neku alergiju, jesu li ti rekli na sta? Ja sam godinama imala alergije od malena, velike pecate na kozi ali mi se pojavljivali samo kada odem na selo ili u prirodu i nikada nisu znali od cega je, da bi mi skoro jedna dr rekla da sam alergicna na mrave i ostale bubice. Ja sam znala da sam na paukove ali na ostale nisam imala pojma jer nisam povezivala, ako me bubica gricne na ruci ja se ospem i po rukama i po nogama i svuda. Pila presing... malo pomoglo a i navikla sam nije vise tako strasno.
Idem jos malo da citam pa Sleep
LAKU NOC osmeh srce
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 4 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od KoMetaK 4/5/2012, 07:46

Dobro jutro, ja poranila da preteknem MIsicu i pristavim kaficu, onako od srca
Suncana majska jutra - Page 4 Kafa1
Sve cu da vas stisnem samo, i vracam se da raduckam. Nista nisam iscitala, niti cu stici sad Embarassed jer moram da zavrsim neki posao ovako u miru.
Ja sinoc pobegla od munja u krevet, u devet Laughing i ustala ko ovi vilenjaci Bixini, u 5! Shocked Svasta nesto zavrsih, pa da ljubnem i vas i idem dalje osmeh srce
Samo cu da stisnem jako Bak! zagrljaj
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 4 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od maus 4/5/2012, 07:54

Dobro jutro svima!
Markic evo i ovde, lepotanko maleni, da ti cestitam upis u skolu i da budes dobar djak i da slusas uciteljicu. Mama Caci i tebi sve cestitke...eeeeeeeeeeeeeee kako vreme leti sestro slatka Lepu je pesmu Repi postavila AU STO JE SKOLA ZGODNA LECI LENJOST I SAMOCU yes

Nacka draga dobro nam se vratila. Drago mi je zbog lepog provoda u BG. Kada tacno krecete u postupak?

Korpice jogurt je zakon protiv alergije. A i Mira je lepo napisala. Moras ishranu malo promeniti.

Orliska koje blesave snove imas v hahahahaha ni manje ni vise nego skaces padobranom v

Mili mora da smo sestre ti i ja. Jako me podsecas na mene Laughing Ni ja nemam mira ni sekund, pogotovo kada je ovako lepo vreme, samo negde skitamo i lutamo i istrazujemo. Samo sto se ne slazemo u jednom. U peglanju Very Happy

Xena drago mi je sto ste se vas dvoje lepo proveli i sto ste uzivali. A slika konjica je divna.

Cicsa kakav glas ima zena!!!! Ja sam se najezila. Lep provod danas u Indjiji.

Bak duso uf ala te je strefilo...Dobro je da ti je sada malo bolje i da je urbazon pomogao. Kako je jutros? Ima li jos tih pecata ili se polako smanjuje. Da li svrbi manje?

Dra a gde je kafica jutros? Ja navikla da me ti malo odmenis Very Happy Mora da si mnogo umorna. Okupirali te gosti i nemas nikako odmora.

Mala i Tina uzivaju sa Batom. Juce sam se cula sa njima. Srecom da je Velja bio kuci pa je Batica malo odanuo od Male koja ga je gnjavila za cistu 10, pa onda i za mene gnjavaze i cmakanja. Mora da je sanjao Malu celu noc i trzao se u snu Laughing A secam se prosle godine, mesec maj, ako hocete, znam i datum, 28. Very Happy Tina i Bata, Buby i Vockica i Ana i ja kod Male u Parizu. Bilo je PRELEPO!!!

Meta hvala na kafici. Vidim da si poranila, zoru prevarila i bila jako vredna. Za svaku pohvalu yes

OdoK malo da radim, da privredjujem, da zaradim koji dinar Very Happy
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 4 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od dra00 4/5/2012, 08:32

Dobro jutro sunny
Meta hvala na kafici
Maus ja sam na poslu od 7 sati, u nekoj guzvi pa ne stizem. Izvinjavam se, necu vise cvet
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 4 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od maus 4/5/2012, 08:35

dra00 ::Dobro jutro sunny
Meta hvala na kafici
Maus ja sam na poslu od 7 sati, u nekoj guzvi pa ne stizem. Izvinjavam se, necu vise cvet

Ovaj put je oprosteno...nemoj da se ponovi Wink c
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 4 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od dra00 4/5/2012, 08:39

Nece, nece .
A ti ides da radis? Treba zaraditi za auto, skitnje.... nije lako tvom muzicu srcasti poljupci
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 4 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od maus 4/5/2012, 08:51

dra00 ::Nece, nece .
A ti ides da radis? Treba zaraditi za auto, skitnje.... nije lako tvom muzicu srcasti poljupci
yes vala, pravo zboris Very Happy
Ja vec uveliko na poslu. Cim dodjem palim komp i sve vreme sam na Kutku, pa kad imam vremena ja citam i pisem.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 4 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od Orline 4/5/2012, 08:55

Dobro jutro Very Happy
Ja nešto jedva ustala jutros, loše spavala, ali kad vidim opet sunce, odmah lakše.
Bak, sunca mu...Ja sam posle prvog neuspešnog postupka imala alergije, a nisam ninašta nikad bila alergična, samo mnogo blaže i u vidu curenja iz nosa i svraba očiju. Potrajalo mesec dana. Kod tebe je baš drastično. Kompletan atak na organizam. Dobro je da si dobila terapiju dok se malo ne smiri. Dušo moja Suncana majska jutra - Page 4 75087
Meta, da ne kažem Ko-Meta ili Meta-K, kako hoćeš..opet medju nama. Radiš punom parom vidim.
Cicsa, ja pročitala da ti maus želi lep provod u Indiji, pa se baš iznenadih Razz

Markić, sunce Cacino i bogam i naše, SREĆAN TI POLAZAK U ŠKOLU Suncana majska jutra - Page 4 275568

Maus, imam snove, ma šou, bolje da vam ne pričam one od noćas Laughing Mešavina krimića i neke familije Suncana majska jutra - Page 4 635297
Ana je dobro, nadam se Very Happy
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 4 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od maus 4/5/2012, 08:59

orline ::
Maus, imam snove, ma šou, bolje da vam ne pričam one od noćas Laughing Mešavina krimića i neke familije Suncana majska jutra - Page 4 635297
Ana je dobro, nadam se Very Happy

hahahahaha LEDILO ajde pisi kakvi su to snovi puni akcije
Anci je superiska, u vrticu je, hvala sto pitas. zagrljaj
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 4 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 22 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu