KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Suncana majska jutra

+35
maza1972
buby
Mrvica
lolipop
LaFolie
missile
anak
MAAKKI
bebko
heart84
jaca*caca
Tinche
bak
cicsa80
Xena
caci
nacKa
djole42
Tanja83
BiKsi :)
Kamilica
lilya
Mirjana
korpica
Milijana
medolino
lilly13
KoMetaK
MARA
dr mali pariz
Gramatika
Orline
dra00
Republica
maus
39 posters

Strana 3 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći

Ići dole

Suncana majska jutra - Page 3 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od Republica 2/5/2012, 12:44

Dan cure... sunny

Lilya, ako vam cesto riknjavaju grejaci uredjaja poshto pominjesh mashinu za sudje i boJler...cekiraj te napon stuje u stanu/kuci i uzemljenje.

Drugo grejaci ne mogu biti od bakra a bojler prohromski.Trece cestoo rikne sklopka samog grejaca a ne grejac.isto tako kupite neki sad "originalni "grejac a ne domacu proizvodnju jer su losheg kvaliteta.

U zavisnosti od kog materijala je bojler ugradjujuu se i razne anode i jonoizmenjivacki omekshivac.

Ali zaista prvo cekirajte napon u kuci.jel'vam cesto pregorevaju sijalice u stanu/kuci?

Ihhh Gramatika pukla slavina? Mada ono shto se nama desilo u Bgd-u mislila sam da je nemoguce.Rascetale se sherpe po ivicama.Koja je to legura bila...veze nemam ali od tada nema vishe fora 5 sherpi za 6000 dinara.To kupili na brzaka Zhika i ja na Buvljaku....mesto koje on voli a ja , ja naucih neshto od Engleza.Nemam kintu da kupujem neshto dva puta.Kupish jednom kvalitetno i miran si.

Nije teshko zameniti slavinu , jedino kupite neku sa kvalitetnijom baterijom...jer to je ono shto riknjava.posebno ako su plasticni delovi u njoj.
Republica
Republica

Broj poruka : 2478
Godina : 54
Location : Amsterdam
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 3 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od Republica 2/5/2012, 12:47

Ehhh kad se setim Mirjana, moja trudnoca sa sinom je bila od februara do novembra. Shto bih ja rekla od zime do zime. Sva godishnja doba smo pregurali i to leto '91 bilo pakleno. Negde u 8 mesecu smo bili u tadashnjem Titogradu( Podgorici) 50C.....Suncana majska jutra - Page 3 635297
Republica
Republica

Broj poruka : 2478
Godina : 54
Location : Amsterdam
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 3 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od Gramatika 2/5/2012, 12:48

Ma ne, Republica, bila italijanska, skupa, 5 godina garancije. I kad prođe 5. godinica, ona puče! Ako, na njenu glavu! Kupila ja sad novu, isto 5 god. garancije, samo da ujurim majstora.
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 3 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od Milijana 2/5/2012, 13:00

Ju zene, pa vrucina tek par dana a vama vec lose...nemojte tako, leto je pred nama Laughing
Spavala sam jutros, a i nocas sam bila budna sat i po pa sam probudila mm-a da me zameni...
Nista od Banje, Tanjuska danas otisla, ali dolazi u junu na proslavu mature i to bas u moj komsiluk tako da je necu propustiti.
Miro, vec osmi mesec? Prolete mi tvoja trudnoca.
Kod mene danas sredjivanje kuce i nekog silnog vesa pa popdne opet malo do sela...
Ajd sas odoh

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 3 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od lilya 2/5/2012, 13:01

Ma kakav napon. Nismo menjali sijalice sto godine. Sve to u redu. Nego je voda puna kamenca i za cas grejac rikne. Na ves masini pu, pu, pu ni jednom za 6.5 godina zato sto je keramicki. Stan nije nas, tako da bas nemam interesa da ugradjujem nesto mnogo kvalitetnije sem ako gazde nece, a masina za sudove je glanc nova, pod garancijom ko ce ga znati sta joj je falinka. Znam jedino da mi se ne svidja kako radi i da Whirlool vise kupiti necu.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 3 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od maus 2/5/2012, 13:26

Dobar dan sunny dan!

lilya ::
Pari, negde si pisala da ti se ne ide u prirodu zbog krpelja. Moj slucaj, cim krene da zeleni ja se pitam da li cu i kada nekog zapatiti. I bolje da se sad puno ne izlazes riziku.



Misice, pricala sam sestri, sve pod utiskom upoznavanja Kami i Draganice, kako si isla kod Pari i sta si joj sve odnela, kaze ona da sam joj suze na oci naterala toliko je bila dirnuta i kaze: "Samo vi znate kroz sta prolazite. Pozdravi te tvoje lude zene i od mene i kazi im hvala sto su mojoj sestri tolika podrska." Eto, tvojim poklonima bila bas posebno ganuta. Dakle jedan mah od moje sestre za sve ff

Ne pominjite mi krpelja. Jos ne mogu da zaboravim 30.oktobar prosle godine i moje ludovanje po sumi sa klincima i sok kada sam videla krpelja zakacenog iznad mojih grudi. I samo 2 nedelje posle prvi znaci lajmske bolesti. Guza mi je bila kao sito zbog inekcija a antibiotici su mi na nos izasli. A prvi put u zivotu me je ujeo krpelj. SMRT KRPELJIMA!
Pozdravi i ti tvoju seku i saljem joj isto jedan veliki mah Very Happy

Milijana :: ff uredno se javljam. Milena se prejela pa ne moze da svari i zaspi v a lepo sam terala muza da veceras idemo na more. Bar bi sad bili u putu, pa bi caskali i ne bi mi bilo dosadn...al on partybreaker nije hteo Mad

Blesav covek hahahahahahahahahaha Juce bas ludnica kod vas, k`o na mitingu. Bas steta sto je propalo druzenje i vidjanje sa Tanjom i decacima. Ali uskoro ce jun pa cete se videti.

lilya ::Evo kako nam je poceo dan: crko grejac na bojleru c
Prosle nedelje crko vodokotlic, stalno nesto crkava tako da masina za sudove (koja je btw nova) kojoj ne radi grejac nikako da stigne na red. I nije da sam se ikada u zivotu pozalila da nemam dovoljno novca, meni je dobro bilo i kad smo imali zajedno plate manje nego kolika je samo moja sad, ali ovo nam sad pored histero, nalaza za histero, trombofilija i konsultacija kod Elezovica od tricavih 5400 dinara stvarno nije trebalo. Ali ajde, sva seta u taj grejac pa da smo mi zivi i zdravi. Nemam nameru da se zbog toga sekiram. Problem ce majstor resiti sutra, a mi se danas popodne iseljavamo u Pancevo da bi ko ljudi mogli da se spremimo sutra za posao. Sta ces, mora nekad i grejac da crkne, kakva nam je voda dobro je izdrzao godinu i po dana.

Ovo me podseti na pehove oko kola pre same VTO. Katasrtrofa. Bas kada mi je autic najvise trebao, on me je izdao. I pomislila sam kako je sve traljavo pocelo, nece nista valjati(milsim na VTO). A ondaK me je Happy razuverila. U stvari to je bio znak da ce se sve lepo zavrsit...kao sto se i zavrsilo Very Happy Htedoh reci draga Lilya da je sve to dobar znak pred FET.


dra00 ::
Stvarno Maus nema smisla, gde si ti da zapocnes jutro. Nekako kad ugledamo Anci sve na bolje krene

Sory Laughing Sibnuli napolje pre petlova Very Happy Srecno sredjivanje soba i lepo druzenje sa gostima.

Medolino uzivaj sa bekanama. I ti nama nedostajes.
Korpice uzivanje u selu, a sutra posao. Jeste bilo kratko, ali je prijalo. Koliki god da je odmor Very Happy
Miro hvala na pozdravima! Pozdravi i ti njih mnogo. Jos malo 8. mesec radost radost radost radost radost radost radost radost
Gramatika hvala na dorucku. Pametno sto kuliras zbog slavine yes
Mala a sta je danaske u planu?
Biksi uziva na Zlatiboru, bas je briga.
Orliska si na terasi ili ne? Very Happy
MetaK danas natrag za BG. A bilo lepo sa muzicem Very Happy
Repi otera li kisu juce potpeticama? Nadam se da si se lepo ponasala dok si setala ulicama Amsterdama Very Happy

Ana spava. Super je nema vise temp. NAPOKON! Nemam pojam sta je bilo ta dva dana. Mi juce bili malo na Drini, malo kod tate na placu. I ja juce malo noge u Drinu - prija. Zagazim malo dublje - prija jos vise. Zar sumnjate da sam krenula bez kupaceg??? I peskira? Naravno da je pao kupanjac Very Happy Nisam mogla da odlolim. I naravno da se kupanjac odigravao daleko od Aninih ociju. I nisam bila jedina. Druge Drinske ajkule, moji prijatelji po Drini se vec kupaju par dana. O DRINO, PRELEPA REKO Very Happy

Sve vas volim i grlim.

maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 3 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od Republica 2/5/2012, 13:45

A-ha Lilya....po tome bih rekla da je Bojler prohromski a u njemu niklovani grejac tj ispod tog nikla je bakar pa se grejac rascveta usled reakcije dva metala + kamenaC.

Nabavite onda grejac koji je isto prohromski tj kalaJ. Bicete neko vreme mirniji Very Happy



Jesam Maus...rasterah kishu. ja sam ti ko Neo iz Matrix-a...Ja na bajku juce sa kishobranom velikim i jakim zbog vetra.I dok sam vozila biciklo padala je. Cim sam jedan deo gurala biciklo i lupkala shtiklicama...heheheh stade! Shto daleko od Aninih ociju? da te ne vidi nagu? Heheheheh ja sam nudista pa mi to ne smeta.

Pazi kad sam krenula sa Zhikom u Banju Zdrelo...i nemam kupacki.Mico kazhe on...nema shanse snadji se.I sad ja imala neke gacice kao steznik do pupka ali uske u preponama.I tako upoznavajuci ljude na bazenu i krene prica , svi mislili neki novi hiT sa zapada Suncana majska jutra - Page 3 404938 hahaha a ja eto se snashla zajedno sa pamucnim grudnjakom i to sve crvene boje.Hahha tog proleca mi kupio Zhika kupacki i cuva ga u Bgd-u za svaki slucaj.Ali mi uspelo da ga proshle godine ufuram na nudo plazhu.Ali nece u vodu bez kupacki....ali pazi sad ne onaj shorc vec hajde poshto je na nudo plazhi da izvuce onaj speedo star pa jedno 35 godina ta se oseca domacim na nudo plazhi...kao slicno je Suncana majska jutra - Page 3 404938 Suncana majska jutra - Page 3 404938 Suncana majska jutra - Page 3 404938
Republica
Republica

Broj poruka : 2478
Godina : 54
Location : Amsterdam
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 3 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od maus 2/5/2012, 14:10

Ma ne zeno zbog toga. Imadoh ja kupaci a i da nisam nije to problem. Vec kako njoj objasniti da ne moze da se kupa!!! Very Happy Mama moze a Ana ne moze Very Happy
Ej zene rada je trudna, `ocemo li zaliti i zapevati. Ja vec zapevala u njenom dnevniku Very Happy
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 3 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od Mirjana 2/5/2012, 15:01

Republica ::Ehhh kad se setim Mirjana, moja trudnoca sa sinom je bila od februara do novembra. Shto bih ja rekla od zime do zime. Sva godishnja doba smo pregurali i to leto '91 bilo pakleno. Negde u 8 mesecu smo bili u tadashnjem Titogradu( Podgorici) 50C.....Suncana majska jutra - Page 3 635297
Uh uh uh Shocked

Milijana ::
Miro, vec osmi mesec? Prolete mi tvoja trudnoca.
Evo ja počela ko Repi da dodajem lol!
Nije još Mili. Tek za 7 dana!

maus ::
Ej zene rada je trudna, `ocemo li zaliti i zapevati. Ja vec zapevala u njenom dnevniku Very Happy
NaraFski! Ja ne bih da glumim DJ-a, ne ide mi, a tebi i Repi baš dobro ide. Ali da poskakujem oću, nego šta ću
Idemo, veselo igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra igra
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 3 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od Republica 2/5/2012, 15:12

A pa nisi fer Maus Razz pa kako da onda Ana bude kao ti i u Maju se kupa kad poraste u Drini? Celicaj to od malih nogu .



Evo jedne prelepe:

Suncana majska jutra - Page 3 Jkhlrk
Republica
Republica

Broj poruka : 2478
Godina : 54
Location : Amsterdam
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 3 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od Republica 2/5/2012, 15:58

Leonardo da Vinci's anatomical drawings:

https://www.youtube.com/watch?v=J9xUL5Yi_8M&feature=player_embedded#! klikni
Republica
Republica

Broj poruka : 2478
Godina : 54
Location : Amsterdam
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 3 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od Kamilica 2/5/2012, 18:46

Repi, bila sam na tom vodopadu. To je ona rečica kako je zovu, reka od 365 dana, jer je dugačka samo 365 metara i tako se stropoštava u Drinu. jela sam pastrmku tamo. Divno je...
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 45
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 3 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od dr mali pariz 2/5/2012, 20:37

Veče Jutra!
Sad stižem, sad sam sela...tačnije prilegla.
Od jutros smo bili u nabavci, pa popili kafu u gradu, a kad smo ušli u kuću, stali nismo sa raspremanjem, jer je vreme, i jer imao goste Very Happy
Dolaze nam moji Kremići Suncana majska jutra - Page 3 595783 Suncana majska jutra - Page 3 853197 Suncana majska jutra - Page 3 853197 Suncana majska jutra - Page 3 853197jedva čekam da ih stisnem!
Tako da sam raspremala, ribala, prala veš, skuvala čorbu, imala čas, i crkla.
I stvarno neću više.
eto.
Nego, Lilyo, pozdravi tvoju seku. Jeste tako, veliko bogatstvo vlada našom zajednicom Suncana majska jutra - Page 3 561840 i mnogo sam srećna što vas imam.
Mima se stvarno potrudila, ali još mnoge će se potruditi, obećale su mi dosta nekih stvari...prosto se pitam čime to zaslužujem...nekad sam svesna toga,ali nekad i ne.Hvala vam, cure moje Suncana majska jutra - Page 3 692299 Suncana majska jutra - Page 3 578491
Lilyo, jeste li kupili stan, reče da preseljavate za PA?
Mili, more Shocked blagiš vama, je l stvarno u skorom planu?Ljubim te u tvoje dve mrve!
Cure, odoh malo da prošetam temama, dok ne padnem u belugu.
Ljubac i stisak! Suncana majska jutra - Page 3 692299
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 3 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od BiKsi :) 2/5/2012, 22:19

Dobro veče!

Majska jutra, dani, večeri i noći, budite ispunjeni sa što više osmeha i sreće!


Uživala sam na Zlatišu oba dana. Super vreme bilo. Juče naša domaća ekipa, vamilija, zaova i njen momak ceo dan, a kasnije i Coletovi matorci i druga sestra i zet i njihovo prasence.

Danas nam bili drugari s klincima i opet zaova sa njenom devojčicom, a svraćali nam vila i vilenjaci, pravi! Da, da, ne zezam se! I poklonili nam hvatač snova, sad nam je na jednoj brvnarici zakačen! Evo da vam pokažem, prvo vilu i vilenjake, a potom i hvatač snova, da ne mislite da izmišljam! Mi smo bili oduševljeni s njima, a oni opet kako smo ih ugostili, pretpostavljam da se ljudi krste kad ih vide tako obučene, našminkane, hodaju u čarapama, a nama opet bili neobični i zanimljivi!

Suncana majska jutra - Page 3 Dscf6070q

Suncana majska jutra - Page 3 Dscf6135g
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 3 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od Mirjana 2/5/2012, 22:21

Sjajno likeit
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 3 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od Milijana 2/5/2012, 22:32

Joj Biksi, meni ovaj hvatac snova nesto poznat zbunjen Negde sam ja to vec vidjala...
Pari, more je meni uvek u planu i ja bi vec bila tamo da mm ne mora na posao.... mi tamo imamo stan i dovoljno je samo da sednemo u kola lol! I juce sam ga terala da se spakujemo i odemo posto ne radi do ponedeljka, al on se nesto neckao i na kraju ostasmo kuci Crying or Very sad

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 3 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od BiKsi :) 2/5/2012, 22:49

Joj Mili kako bi mm bio super kao tm! lol! lol! lol! Ahahahahahahahah, taj ne bi časio ni časa da mu ja tako nešto predložim! A ni ti! lol! lol! lol!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 3 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od BiKsi :) 2/5/2012, 22:50

A hvatač snova si vidjala možda kao mindjuše ili tako nešto, ovo su vile napravile, i zakačile za onaj štap, pored svih onih sitnica koje su još okačene! Ma blesavi jedni stvorovi sa Venere, kako oni rekoše! Kao nekad hipici, e tako i oni kod nas danas upadoše u dvorište i pola dana se družismo!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 3 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od Tanja83 2/5/2012, 23:14

Jutra-veceri mile moje...

Ja stigoh iz skitnje i vec planiram novo putovanje lol! Jos nismo utvrdili gde ali neki kupanjac ce sigurno biti lol!

Bili par dana u Banji,uzivali,odmarali se,napunili baterije i od sutra u nove radne pobede Mad .

Ljubim vas sve i stiskam jako grljenje cmoka


Odoh da sredjujem stvari tj da se raspakujem pa Sleep
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 40
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 3 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od Mirjana 2/5/2012, 23:35

Milijana ::Joj Biksi, meni ovaj hvatac snova nesto poznat zbunjen Negde sam ja to vec vidjala...
Pari, more je meni uvek u planu i ja bi vec bila tamo da mm ne mora na posao.... mi tamo imamo stan i dovoljno je samo da sednemo u kola lol! I juce sam ga terala da se spakujemo i odemo posto ne radi do ponedeljka, al on se nesto neckao i na kraju ostasmo kuci Crying or Very sad
Baš htedoh da kažem da je lako tebi kad imaš stan dole yes Ali, kako bi Milenče podnela put? Sačekaj bar još neki dan lol!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 3 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od Milijana 2/5/2012, 23:51

Aaaaa Milence zakunta cim sedne u kola Sleep ipak ta deca imaju nesto i na mene, mnoooogo vole da skitaju lol!

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 3 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od dra00 3/5/2012, 07:34

https://2img.net/h/oi47.tinypic.com/2e51305.jpg[img][/img]

DOBRO JUTRO JUTRA NAJMILIJA!
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 3 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od dra00 3/5/2012, 07:35

Suncana majska jutra - Page 3 2e51305
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 3 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od maus 3/5/2012, 07:58

Dobro jutro!
Kamilica ::Repi, bila sam na tom vodopadu. To je ona rečica kako je zovu, reka od 365 dana, jer je dugačka samo 365 metara i tako se stropoštava u Drinu. jela sam pastrmku tamo. Divno je...

I zove se vrelo ili Godina kako je neki zovu , bas iz razloga jer je dugackja tacno 365 metara .

A ovo sam nasla i procitajte.

Blagoslov za mladence

Godina ne menja dužinu ni za milimetar, zbog čega se veruje da mladi pre nego što stupe u brak, treba da dođu na njenu obalu kako bi njihova ljubav zauvek ostala nepromenjena. Još ako u vodi ugledaju lik partnera, onda je sigurno da je to “ono pravo”.

”Sećam se jednog bračnog para iz nekog mesta preko Drine. Bili su školovani, obrazovani ljudi. Neko u selu kazao im je da Godina može da ispuni želje, a oni su imali samo jednu – da dobiju dete. Rekli su im da pređu ceo tok i da obavezno ostave metalni novčić koji im je prenoćio pod jastukom, da bi svoju želju ‘kupili’ od reke.

Sreli smo se ovde posle nekoliko godina, ispričali su mi da su dete dobili posle tačno 365 dana. Mnoge žene koje iz nekog razloga nisu mogle da imaju dece, dolazile su na mističnu reku i većina njih tvrdi da ne prođe ni godina dana, a kolevka se zaljulja”, priča Jovana iz Perućca.

Mala pa jel danas stizu Kremici? Ja razumela u nedelju. Uzivajte, uzivajte, uzivajte!!!! Znas sta treba da uradis malom Kremu...e bas to! A veliku Kremu Very Happy pa i njoj isto lol!

Biksi koji likovi! Odusevili su me. Ja bi se njima rado pridruzila yes Hvatac snova je odlican. Bravo za njih a i za vas koji ste ih ugostili i druzili sa njima.

Tanja duso gde sada planirate? da necete mozda u ove krajeve?

Nacka kako je bilo u BG?

Lilya zeno jeste li to kupili stan?

Loliska dosta je bilo zabusavanja, ajd javljaj se i raport o minulom radu hocu da procitam.

Orliska juhuuuuuuuuuu, ispijas li kafenzi na terasi?

Korpice kako je na poslu posle 4 dana odmora?

Repi specijalan pozdrav za tebe.

Milijana steta sto niste sibnuli na more kad vec imate kucu dole. Nas zvali da dodjemo na Mljet, ali nismo mogli ici jer je bilo dosta posla oko pcela. Bagrem og malo poranio Very Happy

Dra duso kakva kafa! A ova tresnja zeno toliko mami da mi podje voda na usta.

Miro spijunira li i dalje muzic? Mislim na to da li se dovoljno odmaras.

Bak(prvo sam napisala Bah Very Happy ), Djole, Bebko, Happy, Majo...cmacem vas sve! Ej da li se neko cuje sa Nablom? Bas je dugo nema.

Cmok za sve! Mora se raditi, ne vredi Laughing
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 3 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od djole42 3/5/2012, 08:10

Jutro cure !
Maj ,najlepši mesec ....ne zato što sam se rodila ja (tako lepa i pametna lol! ),već zbog boja .....gde god da pogled krene,sve je obojeno ...nema sive.....

Nemojte mi zameriti što me nije bilo ,trebalo je srediti dvorište ,posaditi cvećkice ,malKo sam kasnila .....uskoro sličice Very Happy

Maus ,reka Godina ....moje omiljeno mesto .....umalo se prevrnua preko ograde da bi slikala vodopad v

Odoh posle do bolničice po rezultate ....
Ljubim vas sve !
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 3 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu