KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Suncana majska jutra

+35
maza1972
buby
Mrvica
lolipop
LaFolie
missile
anak
MAAKKI
bebko
heart84
jaca*caca
Tinche
bak
cicsa80
Xena
caci
nacKa
djole42
Tanja83
BiKsi :)
Kamilica
lilya
Mirjana
korpica
Milijana
medolino
lilly13
KoMetaK
MARA
dr mali pariz
Gramatika
Orline
dra00
Republica
maus
39 posters

Strana 2 od 40 Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći

Ići dole

Suncana majska jutra - Page 2 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od MARA 1/5/2012, 12:09

Nek nam je srecan maj na svim poljima
Nije me bilo citavog aprila a mozda i marta na jutrima,ne stizem,pocela po malo da radim,zasad delim smenu od 6h sa muzem,nadalje cemo videeti.
Deca su najvaznije dobro,kad su oni bicu i ja bolje.
Popodne idemo na izlet
Odoh sad toliko od mene ljubim decu,mame,trudnice,cekalice,bockalice...ma sve vas ljubim i stiskam.
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 2 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od KoMetaK 1/5/2012, 12:41

Zelim vam puno sunca, velikih beta i stomaka, i puno decijih osmeha u maju! osmeh srce smajli angel
Vrednice ispisale vec 2 strane i okitile ih muzikom i suncem queen
Misice, ne stigoh da ti cestitam makinu, u zdravlju da se vozis sa njom i da dovezes Anu do Beograda! Very Happy
Bixi, cestitke za rodjenje Petre, jos jedna cvrca za gnjavazu smajli angel
Ja kod muzica, mislila sam da cu imati vise vremena da provedem sa vama, ali sam vas i ovog puta zapostavila, sad zbog muzica Embarassed Lepo vreme, lepo drustvo, lepe poklone dobila od dragog i njegovih (za rodjendan od proslog meseca) i bas mi lepo, ne vraca mi se sutra za Beograd Rolling Eyes
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 50
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 2 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od dr mali pariz 1/5/2012, 13:12

Meta, povedi ga sa sobom!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 2 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od lilly13 1/5/2012, 14:40

ff evo da se i ja upišem u maj sunny
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 2 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od dra00 1/5/2012, 15:42

O pa ima vas jos koji ste kuci. Mi sad dosli sa jednog rostilja pa malo u nasoj kucici da se rashladimo, mm legao da odmori malo Sleep i onda nastavak na drugoj lokaciji. Sreca pa je sve organizovano tu u okolini, na moju srecu vise ne idemo na izlete na Frusku GOru da me bube izujedju.
Jako ovo sunce danas, bas mi se prispavalo posle jela. Pozdrav za sve vas koji ste kuci danas i odmarate ljubav
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 2 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od medolino 1/5/2012, 20:37

Pozdravljam vas sve ff
Evo i mene da se upisem u ovaj prelep maj. igra igra
Ne znam odakle da pocnem, ma bicu kratka i jasna, nedostaje mi kutak jako i sve vas ljubim do jedne ljubav ljubav ljubav

Ja jos uvek uzivam u drustvu bebica i brzo mi lete dani,danas malo rostiljali i tako...pala sam s nogu, ja obecala da cu da cuvam decu i da ih hranim,kad ono nosim tanjiric sa sve hranom i vijam bebice,jedno otislo na jednu stranu a drugo na drugu,posto sam sustala potrpala sam ih u kolica i nastavila sa hranjenjem i na kraju je palo presvlacenje jer su se izmazali od glave do pete Very Happy
Moram samo da dodam,videla sam slike kada su Misica i Anci bile u gostima kod Pari, prelepe ste. Anci je preslatka,medic mali love a Pari,trudnice,sta reci,uzivaj u svojoj trudnoci naočare
Misice koliko sam pohvatala,da si kupila auto,nek je sa srecom,nazdravljam u to ime Very Happy
Nemojte mi zameriti sto me nema Very Happy Znajte da uzivam Very Happy

Devojke Draoo,Maus,Mirjana,Lilya,Kamilice,Lily13,Meto,Maro,Gramatika,Korpice,Orli,
Pari,Repi,Biksi..ma sve vas grlim i stiskam od srca d i neka nam majski dani donose samo lepe vesti c
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 2 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od dr mali pariz 1/5/2012, 20:52

Eeeee, Medo, tuj si nam ...samo ti , srce, uživaj u društvu najslađih, 15-mesečnih medova! Suncana majska jutra - Page 2 275568
Dra, pazi ,pa vi to na više mesta lol!
Mi sad došli. Bilo nam je baš prijatno. Very Happy
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 2 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od Milijana 1/5/2012, 22:10

Dobro vece majska jutra,
Evo i nas...bili u selu celog dana, rostilj, sladoled, sveki i svekar, dever, jetrva, moja mama, tetka, sestra, zet, klinci, drugi dever, druga jetrva... ma ne znam vise ko je sve proso kroz ono dvoriste... Lenci nije stala celog dana, zaspala u kolima dok smo iz dvorista izlazili, jedva smo je drzali budnu da je okupamo i nahranimo...
Samo da jos pozelim svima divan maj i neka svima donese radost... znam da meni hoce, ja sam rodjena u maju Laughing
Maro, bas sam te se pozelela usne
Cure ostale, da vas ne anbrajam zagrljaj

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 2 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od korpica 1/5/2012, 22:40

Vece majska jutra cveće Svim curama zelim ispunjenje svih zelja.Da bude puno trudnica trudnica trudnica trudnica trudnica i puno beba beba beba beba beba bebe beba bebe beba beba Vidim da je jutros bila zurka ovde.Sta propusti!Ali,dobro,nije ni meni bilo lose.Bili u selu,rostiljali,malo pili,naudisali se svezeg vazduha,ma milina.Necu da vas nabrajam,sve vas ljubav d
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 2 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od Republica 1/5/2012, 23:14

Kad dodje malo Pace:



Suncana majska jutra - Page 2 Wlu71y
Republica
Republica

Broj poruka : 2478
Godina : 54
Location : Amsterdam
Datum upisa : 01.07.2009

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 2 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od Mirjana 1/5/2012, 23:43

Dobro veče cure.
Ja Maj prosto obožavam! Valjda zato što tada počinju ovi lepi sunčani dani sunny A malo i zbog toga što sam i ja kao Mili rođena u Maju Laughing
Svima želim sve najlepše u Maju, sreću i uspeh u svemu što rade
Suncana majska jutra - Page 2 May_day
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 2 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od Mirjana 1/5/2012, 23:45

Umalo da zaboravim v
Mrvica vas sve pozdravlja. Mali Vuk, naš mrvičak, smajli angel je dobio žuticu pa ne zna kada će izaći, ali se nada da su u petak kod kuće
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 2 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od lilya 1/5/2012, 23:57

Aaaaa… Bre… Pa kako ste uspele da ispisete tri strane za jedan dan affraid

OK, idem redom.
Pari, negde si pisala da ti se ne ide u prirodu zbog krpelja. Moj slucaj, cim krene da zeleni ja se pitam da li cu i kada nekog zapatiti. I bolje da se sad puno ne izlazes riziku.

Tanja, tvoji decaci su pravi pravcati medenjeci. Po jedno za svakog osmeh srce osmeh srce

Korpice, sto se briseve tice i ja sam uvek u nekoj paranoji da nesto nece biti u redu i tu te potpuno razumem. Nikad nista nisam imala da nije valjalo kod tih briseva, ali mi je to bas velika paranoj. Ja bih ih verovatno proverila ranije. Evo sad se pitam da li da ih ponovo radim bez obzira sto su mi bili sterilini pred histero v Luda zena, to sam ja. Bravo za nove baletankice.

Misice, pricala sam sestri, sve pod utiskom upoznavanja Kami i Draganice, kako si isla kod Pari i sta si joj sve odnela, kaze ona da sam joj suze na oci naterala toliko je bila dirnuta i kaze: "Samo vi znate kroz sta prolazite. Pozdravi te tvoje lude zene i od mene i kazi im hvala sto su mojoj sestri tolika podrska." Eto, tvojim poklonima bila bas posebno ganuta. Dakle jedan mah od moje sestre za sve ff

Caci, zdravlje na prvom mestu. Dobro je da si dobro prihvatila terapiju i bravo za djaka prvaka konfete

Kami, ja sam isla do te sobe u kojoj si ti lezala kad sam se spakovala, ali ti si vec ustala, a nadala sam se da cemo se lepo pozdraviti. Mnogo si mi slatka bre, stavrno kao neki cevtak zalivanje

Mirka, stigo muz. E sad ti mrdanja nema Very Happy

Dra, da Maj bude i tvoj mesec navijači1

Biksi, draga, cestitam na malenoj Petri. Da vam je zdrava i vesela i vi zajedno sa njom.

Repi, oce li vise ta kisa tamo stati. Eee, da Hvaar!!!!! Obozavam ga.

Orli, izlet na terasi  b

Meta, nek si ti nas zapostavila, bitno da si ti uzivala kod kuce, a mm povedi sa sobom u Beograd, lepo ti rece Pari.

Medolino, vidim vezbas Very Happy Ako, uskoro ce ti trebati yes

Lilly, Gramatika, Cicsa, Mili, Maro, Xena, Mrvice i ako sam slucajno nekog zaboravila, sve vas ljubav

Mi smo danas malo svrckali po gradu, nista narocito. Sinoc me stigao sav umor sto sam juce posle histero vilenila i komirala se jos oko 22h. Jutros ustajem odmorna u 6:30, spremim se oko 7 i pravac setnja uz Dunav, vrnem se oko 9, doruckujem i dremnem jos jednu turu do podneva. E onda sam se bas od svega odmorila. Sada lagano raspremam ves, a sutra malo po kuci pa kafica sa prijateljicom pa spremanje za posao, kosa, nokti… I tako, sve u iscekivanju mail-a iz Praga kojima sam odma poslala rezultate histeroskopije i da odradim jos te trombofilije i to je to.

Da nam maj bude divan i veseo mesec i da nam donese dobro zdravlje pre svega, a onda i velike bete. Jednu lepu i veliku posebno za Kami ovog puta beta
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 2 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od Milijana 2/5/2012, 02:51

ff uredno se javljam. Milena se prejela pa ne moze da svari i zaspi v a lepo sam terala muza da veceras idemo na more. Bar bi sad bili u putu, pa bi caskali i ne bi mi bilo dosadn...al on partybreaker nije hteo Mad

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 2 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od Milijana 2/5/2012, 09:18

Dobro jutro, vidim ovde mirno, pa ajde i od mene jednom kafa
Suncana majska jutra - Page 2 Agcgoodmorning1

Tata ustao sa Lenkom i vec su u setnji, a Milena i ja pijemo kaficu sada na miru Wink Nocas je bila budna od 02 - 04:30 i niko ne zna zasto.... znaci stvarno ne znam kad ce to dete da se uljudi c
Napolju bas lep dan, najavili 31 stepen i ja planiram da nateram mm-a da idemo u banju da upoznam Tanju (mmm kakava rima) jer smo se prosli put mimoisle.
Uzivajte ljubav

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 2 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od Kamilica 2/5/2012, 10:02

Društvo, kako ste se provele juče?
Vidim juče na forumu samo trudnice, a ostale se razbežale.
Jaooo Republika, što su slatki i žuti, mila moja, hvala ti, baš si me obradovala i raznežila.
Lilya, ja se obukla i krenuka do tebe, međutim, sestra mi nije dala da prođem tuda, pored operacione sale, tako da sam otišla a date nisam pozdravila, baš bezveze...
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 45
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 2 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od Gramatika 2/5/2012, 10:30

Dobro jutro i od mene! Eto, da se i danas umešam sa trudnicama(poziv za 19. jul)!
Kafa je poslužena, ja serviram doručak

Suncana majska jutra - Page 2 28ahutz
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 2 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od dra00 2/5/2012, 10:36

Dobro jutro sunny Kako podnosite vrucinu? Ja nikako, bas nevolim temperature oko 30 i preko u gradu. To je za more a ne za grad.
Milijana hvala na kafici.
Lilya, Kamilice ljubav
I ja se sinoc prejela i na sve popila solju mleka.Jedva sam zaspala, necu vise tako.
Sve vas d

Gramatika hvala na dorucku, cini mi se maslac? Moze. Ja kad negde idem i ako je svedski sto dorucak, preskacem, marmelade, musli, med, voce... samo trcim na slano i sireve jer jedino tad mogu da funkcionisem I tebi usne
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 2 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od Gramatika 2/5/2012, 10:54

M aja bih rekla da je kajmak Very Happy
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 2 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od lilya 2/5/2012, 11:23

Kamilica ::Društvo, kako ste se provele juče?
Vidim juče na forumu samo trudnice, a ostale se razbežale.
Jaooo Republika, što su slatki i žuti, mila moja, hvala ti, baš si me obradovala i raznežila.
Lilya, ja se obukla i krenuka do tebe, međutim, sestra mi nije dala da prođem tuda, pored operacione sale, tako da sam otišla a date nisam pozdravila, baš bezveze...
Bezveze, a mm pustili. I meni krivo sto se nismo pozdravile, ali bice prilike da se sastanemo i razmenjujemo trudnicka iskustva yes
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 2 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od korpica 2/5/2012, 11:36

Dobro jutro.Vidim kafica je vec posluzena,Milijana hvala.Zeno,spava li ti uopste nocas Shocked Ako skoknete do banje,lepo se provedite i da se ovaj put ne mimoidjete sa Tanjom,nego da padne upoznavanje i lepo druzenje. usne za Milenicu nevaljalicu i Lenku.Lilya,danas spremanje za posao,bas bezveze,nekako brzo prodje.I ja planiram popodne da odem da se isfeniram,pa sutra u nove radne pobede fd Dra,vidim ne prija ni tebi ovolika vrucina,ja se jedva dogegala iz prodavnice,nisam nesto ni mogla da se nadisem,bas mi danas nesto ne prija sunny Gramatika,hvala na dorucku.Maus,sta je sa tobom,nema te? ljubav za tebe i Anci.Medolino,samo nam ti uzivaj sa bebicama,sto rekla Lilya,vezbaj,uskoro ce ti trebati d Kami,Pariz,Repi,Xeno,Nacka,Mirjana,Orli,Meto,Biksi...sve vas d
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 2 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od lilya 2/5/2012, 11:47

Evo kako nam je poceo dan: crko grejac na bojleru c
Prosle nedelje crko vodokotlic, stalno nesto crkava tako da masina za sudove (koja je btw nova) kojoj ne radi grejac nikako da stigne na red. I nije da sam se ikada u zivotu pozalila da nemam dovoljno novca, meni je dobro bilo i kad smo imali zajedno plate manje nego kolika je samo moja sad, ali ovo nam sad pored histero, nalaza za histero, trombofilija i konsultacija kod Elezovica od tricavih 5400 dinara stvarno nije trebalo. Ali ajde, sva seta u taj grejac pa da smo mi zivi i zdravi. Nemam nameru da se zbog toga sekiram. Problem ce majstor resiti sutra, a mi se danas popodne iseljavamo u Pancevo da bi ko ljudi mogli da se spremimo sutra za posao. Sta ces, mora nekad i grejac da crkne, kakva nam je voda dobro je izdrzao godinu i po dana.
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 2 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od dra00 2/5/2012, 12:14

E jbm Lilya, tako to hoce jedno za drugim.
Ja se bacam na spremanje soba, od sutra pa do ponedeljka imam goste, prijatelje iz bivsih nam republika. Jos neznam koliko ih dolazi ali mm je tako dobar voli sve da ugosti pa se ja eto bacam na posao, a cetvrtak i petak radim pa ce biti veselo. Idem sad, vraticu se oko 2 da vidim kako je Rada prosla. beta
Stvarno Maus nema smisla, gde si ti da zapocnes jutro. Nekako kad ugledamo Anci sve na bolje krene
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 2 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od Gramatika 2/5/2012, 12:19

Lilya, neka ti to budu najveći problemi! Meni pukla slavina na sudoperi, majstor na pikniku, verovatno do petka ništa od poravke. Ja se prvo iznervirala, pa spuštam loptu i kuliram Wink
Gramatika
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 50
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 2 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od Mirjana 2/5/2012, 12:39

Dobro jutro curke sunny
Za razliku od 80% ljudi, ja obožavam vrućine. Međutim, danas priznajem da mi je već dva dana loše koliko mi je vruće. Eto da sada čekam betu, ja bih znala da sam u drugom stanju. Pitam se kako li će tek biti...za nedelju dana ulazim u osmi Laughing
Mili ženo, pa ti nam uopšte nisi spavala v
Hvala za kaficu cmoka
Gramatika, hvala za doručak, baš prija cmoka
Ostale curice poljubac
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Suncana majska jutra - Page 2 Empty Re: Suncana majska jutra

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 40 Prethodni  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu