Suncana majska jutra

Strana 6 od 40 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Suncana majska jutra

Počalji od Tinche taj 5/5/2012, 11:18

Au Misu...bas gadna stvar! Znam tacno kako se osecas, meni se to desilo kad sam bila trudna u sedmom mesecu.
Isto tako izletela klinka iza kombija nekog. Ukocila sam, ali posto nisam bila vezana zbog stomaka, udarila sam u volan vratom i bradom...ne znam i sama kako...bas me je bolelo danima posle. Isto sam isla polako...Bogu hvala!

Lilypie Fourth Birthday tickers

ja '79. neprohodni jajovodi, hipotireoza, ir
mm. '77 sve ok
nov 2009. IVF beta 156
jul 2010. rodio se Aleksandar srce 
sep 2012. prirodna trudnoca
apr 2013. rodjena Teodora srce 
Tinche

Broj poruka : 6395
Godina : 38
Datum upisa : 08.08.2009

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od korpica taj 5/5/2012, 11:30

Dobro jutro cure.Gramatika hvala na sokicu,ali ja ipak pijem kaficu,navika je navika.Narandzasta torbica,bas vala si u trednu,blizi se leto,tako da ces je sigurno imati uz sta iskombinovati.Maus,mogu da zamislim kakvu si traumu dozivela,strasno.Ja u tom slucaju najvise krivim roditelje koji ne nauce decu kako treba prelaziti ulicu.Tinchi,slicica je super,Batica je kao medic,plavusan mali love Pariz takodje love Sad cu ja da ispadnem tupava,a gde su te ostale slike sa druzenja? Embarassed Lilya,procitah da planiras za Sarajevo,miline,lepo se provedi.Bak,prodje li alergija?Ja se mazem nekim gelom,malo se povuklo.Dra,sta se radi kod tebe?Ostale cure ljubav d
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 35
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 5/5/2012, 12:59

dra00 ::E Biksi da ti odgovorim ovde da ne bude van teme.
Dobra podrska je uvek dobro dosla, a ti si jedno divno bice i nadam se da uspevas bar na trenutke da budes iskreno srecna onoliko koliko to zelis drugima

Dra, iznenadi me sestro ovakvim postom, hvala ti puno na lepim rečima!
Ja zaista smatram da sam srećna, jer kad razložim život na komade: imam ljubav svog života , zdravlje, pa moglo bi bolje, al nek ne bude gore, imam posao, završila sam faks, i napredovala na poslu uz bolju platu (jedino još što mogu je da budem direktor lol!, al nemam takve ambicije, za sad! Laughing), kupili smo stan, kupili smo auto, putujemo i lunjamo ko gluve kučke Very Happy, ne smirujemo se, imam divnu porodicu, i Bogu hvala svi se lepo slažemo i družimo! Kuc, kuc, kuc. Roditelji od mm me doživljavaju kao svoje dete, a ja njih kao druge roditelje, pa je i to velika stvar u životu, meni bar mnogo znači. Imam divne prijatelje koje volim i koji mene vole, podrška su mi u svemu. Imam brata, a on mi je delom oslonac i velika pomoć, ima i mm dve sestre i uživamo i s njima maksimalno, imam mamu, koja je nesebična i dala bi život za nas! Imala sam i tatu, i divne godine provedene s njim. Nemam samo decu. Al imaću ih, jer sam to sebi ucrtala u glavu još davno davno davno, kad sam bila devojčica, jer sam i tada klince obožavala! Moram se malo pomučiti, al ne može sve lako u životu! I sad, kad sve ovo ovako razložim, zar ne bi bila bahata kad ne bi životom bila zadovoljna?! Neko čeka posao 10 godina, neko ne može stan da priušti, neko auto, neko ne ode na putovanje godinama, neko nema harnomiju u užoj porodici, pa ga to boli... i tako u nedogled. Dakle, sad sam stvarno srećna, a za potpunu sreću mi samo još trebaju klinci! Moj tata je stalno govorio: Staviću kamenčić u cipelu, da me nešto žulja, jer sve ostalo je toliko dobro, da ne valja! I samo mu je trebalo unuče od nas, pa da zaokruži celinu kako treba, no... Borićemo se i zbog njega!
Stvarno nije život 150 godina, začas prodje, evo, to i moja mama i svi stariji kažu, zato živimo i koristimo svaki dan maksimalno!

Eto, smorih, al dra00 je kriva! lol!

Mili, bravo za -16kg!

Mima
, uh kakav stres, samo je važno da se sve završilo dobro. Nadjite neku babu ili dedu u kraju, da vam saliju stravu, biće vam lakše sigurno, znam po sebi, ja sam počela da praktikujem to kad sam istraumirana. Jer treba izbaciti tu sliku sad iz glave. Ljubim i Anu i tebe, i Milana! Very Happy

Cure, da vas stisnem, odo da vidim slike sa druženja!

Korpice, verovatno su u Aleksandrovom dnevniku, a ti dnevnici su zaključani. Imaju pravila kako se dobija dozvola za njih, da si odredjeno vreme na Kutku i da imaš određeni broj iskucanih poruka ovde. I da se ti nama predstaviš, ima tema Kad se zvezde sastanu, na kojoj se upoznajemo. Dozvola se traži od naše velike zajedničke duše HAPPY. Ona je administrator.

Nadam se da ti malo pomogoh.

Odoh malo da legnem, jer me ledja ukočila, pre nego dodju paščad, jer posle mi nema ni L od ležanja.

STISAK
BiKsi :)

Broj poruka : 21162
Godina : 36
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 5/5/2012, 13:04

Dole su slife, na temi Kad se zvezde sastanu!

Ja`80-hipotireoza,hašimoto,PCO,hiperinuslinemija,pai-1 4g/5g,mm`79-azospermija;u braku 12 otkačenih godina,a zajedno 16; iz prirodnih radova nikad ništa (njegovi plivači ustvari ne znaju da plivaju, a sad im kasno da nauče, blam ih, jer su matori! Very Happy); iz "manje prirodnih" radova:
1) Spebo, XI 2009.ICSI-beta 2.5,
2) Spebo V 2010.FET-beta 463-biohemijska,
3) Spebo V 2013.ICSI-beta 168,8, 7.6.2013. videli srce 14.12.2013. Kinder suprise!
4) Spebo, IV 2016.ICSI-beta 4,
5) Spebo, IV 2017. FET-beta 2.65
BiKsi :)

Broj poruka : 21162
Godina : 36
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od cicsa80 taj 5/5/2012, 14:51

Oooo, Misice samo kad se dobro zavrsilo. Kao sto su drugarice rekle, trebace vremena da se slika smesti u glavu a da se pri secanju ne potresas toliko. Meni je trebalo mnogo.... I sad kad se setim, najezim se, znatno je slabiji osecajali je i dalje tu. usne
Bilenceeeeeeeeee, srecko ljubav
Dra, kod vas kao i kod nas kad uhvati talas gostiju pa samo dolaze. Volim da se druzim, ali se nekad toliko umorim da nemam zivaca ni za sebe. Nas stan sam zvala nekad svratiste i prenociste, svima bilo lepo, svi ugosceni i znalo se da su vrata uvek otvorena. E sad su samo pravim i odabranim ljudima. Sta da vam kazem kad sam dozivela da mi devojka naseg druga ukrade puder. Da ga je slucajno stavila u svoj neseser pa valjda je red da se kaze a vidjali smo se i posle i cuti zenska kao zalivena. Mislim se kod mene vise spavati neces a ni prag neces preci. i tako i bi!
Lilyo, ti pun gas do Praga likeit
Sad malo mene lol! Znate da smo bili na koncertu.... Pluca su mi bila tesna da udahnem svo zadovoljstvo koje je ispunjavalo Sinagogu. Naravno da sam i suzu pustila jer je bilo nemoguce slusati takve glasove i sedeti kao "drvena Marija". Kristen sam imala priliku da slusam 2010. i tad sam je zagrlila i ljubila. Ljudi, to je takva neznica i mekanica a kad peva glas joj ko u heruvima. Drugar kaze da toliko suza nije pustio jos od kada mu je otac umro. Koji naboj energije i emocija.... uh......
Posaljem mami sms da idemo u Indjiju, ona procita kao Orli Indiju pa me pita kad smo odlucili da idemo, zapanjila se lol! Ma moze i tamo, ne bunim se, taman da pozdravim "Malu nevestu" lol! Sto se tice ponude dobro reklamiranom autletu, ima svega samo snizenja nema. Cene iste kao u NS, zalepim se za haljinu od 75000, samo mi oci ostale tamo a parice potrosih na neke letnje pantalone, majcicu i sorc (ili sorts Wink ). U nekim prodavnicama su modeli obuce od pre dve sezone, po neki broj, to im ostalo pa da prodaju. Sad bar znam da tamo vise ne idem. To nije autlet fabrike pa da osetis da je stvarno snizenje vec kao sto i kazu fesn park. Danas ne idem nigde, muz otisao na put rano jutros, boli me glava jer cu sutra sigurno biti zajahana veštica a htela da pravim sarmice u zelju. Ne mogu ni stan da spremam, lose sam spavala i sanjala neke budalastine pa sam pod utiskom.
Uzivajte u danasnjem divnom danu. cveće
cicsa80

Broj poruka : 2714
Godina : 37
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dra00 taj 5/5/2012, 19:49

samo da vas pozdravim, kod mene i dalje akcija radost
Svima koji sutra slave SRECNA SLAVA
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 39
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dr mali pariz taj 5/5/2012, 21:41

cicsa80 ::
Pariz, bila si statista u mom snu Ne prodje dan da ne pomislim na tebe tj vas

Gde ste cure? Pišete romane, a?
Bixo, vilenjaci su extra. Hvatače snova imam iznad kreveta, svakom iznad glave...i rade
Mima, čitam tvoj današnji izveštaj, i nesvesno kočim kad i ti. Mogu misliti koliko si se , dušo moja, uplašila.... samo kad se dobro završilo. Mama je danas gledala slike sa našeg druženja...kaže vidi se po liku da je Mima dobar čovek...pa naravno mama kad je rođena u dan kad i ti Very Happy,podsetila sam je na to i samo se raspilavila. Very Happy
Bakiša, majku mu staru, baš si nagrabusila, ta alergija sad...
Cure koje sutra slave, nek vam je srećna slava! Đolesku
Gramatika...daaaa, to sam ja...dadadada to sam ja! Daaaaaaaaa, malo sam se promenilaaaaaaa Very Happy
Caci, nek je upis sa srećom!
Mili, kad već imaš stan dole, šta radiš gore lol!
šta je ostalo od tebe kad si skinula 16 kg?
Dra, Korpice, Lilyo i ostale cure

1x ICSI  beta 1,87
4. postupak ICSI+PICSI+hatching PFC dr Sonja
16. dan beta 1931

ispod maminog , kucaju još  
Bog će nam dati sve u svoje vreme ; onako i onoliko, kako i koliko nam je nužno , za naše spasenje.
16.jul, Zvezde su rodjene!
Lilypie Fifth Birthday tickers
dr mali pariz

Broj poruka : 22882
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 6/5/2012, 06:45

Dobro jutro svima!

Ajmo prvo kafenzi

GM Coffee Pictures, Images and Photos

Sve koje slave danas neka je srecna slava i lep provod.

Sve koje ce ici na glasanje srecno glasanje i lep provod Laughing

Sve koje idu u prirodu srecno u prirodi i bez krpelja. Citam Lena je vec uspela sa 3 da se druzi Mad a i moja komsinica juce 2 nasla na detetu, jedna drugarica svojoj cerkici jedan...

Cmaceeeeeeeeeeeeem
maus

Broj poruka : 14046
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lilya taj 6/5/2012, 08:56

Samo da vam mahnem ff
Ove varijante na relaciji Pancevo - Beograd svakog vikenda me bas zamaraju. Nikako da ostanem kod kuce i dovedem sve u red kako ja volim i da ponesto i skuvam. Bas sam rastrzana.
Sad da glasamo pa na pijac pa u Beograd da skuvam nesto za sledecu nedelju. Ako obrnem kucu naglavacke onda cu sutra otici na posao ko krpa, ako sebe malo uljudim, nerviracu se sto mi je lom po kuci i tako...
Ali smo zato ovog vikenda videli jedan stan o kome malo intezivnije razmisljamo f
Ako vam kazem da smo slanik birali 4 godine dok nismo naisli na onaj: "E to je to" slanik mozete misliti kako ide sa stanom v
Maus, hvala na pozivu osmeh srce Mozda se zaista i vidimo ti i ja Very Happy
Sto se tvog iskustva sa kolima tice, strasno draga. Sreca pa si polako vozila. Ja bih verovatno zadavila tog oca da sedi i gleda dete sa terase kako prelazi van pesackog. Pa stvarno da ga zadavis. Inace kad vidim roditelje da pretrcavaju sa decom ulicu ili ljude koji pred decom pretrcavaju put dodje mi da im usi vucem.
Sve vas ljubim (s telefona), odo da glasam pa na pijac ljubav
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 41
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Gramatika taj 6/5/2012, 09:15

Dobro jutro!
Maus, hvala na kafi!
Svima
Idemo sad kod svekra i svekrve da slavimo, pa sutra stižu sitni kolači Razz

http://www.youtube.com/watch?v=NSA_JZwKQ4g&feature=colike
Gramatika

Broj poruka : 4085
Godina : 44
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od KoMetaK taj 6/5/2012, 11:10

Jutro jutra! sunny
Nikog nigde, sve otisle na glasanje Laughing
Misu, uh, to je bas jezivo iskustvo. Hvala Bogu, nisam imala takvo za mojih 21 god. voznje, ali da jesam, ne znam da li bih se usudila da vozim posle toga, ili bi mi trebalo bas puno da se oporavim. Ali, vidim da si ti profesionalac, pa ce te to brzo proci. Sreca, da se sve dobro zavrsilo na kraju! Ljubi Anciku i dovedi je u Bg, da je gnjavimo. Very Happy Mada, moglo bi da padne i neko forumsko druzenje, dok se trudnaje ne porode, a lepo je vreme Very Happy
Lilya, ako trazite i stan ko slanik.... lol! lol!
Ja danas kuliram po stanu i sredjujem ga pomalo, jer ne stigoh od kad sam dosla, a i moram one stvarcice sto sam pokupovala u It. da malo propeglam, da se modiram od sutra Laughing A bas me mrzi peglu da ukljucujem Rolling Eyes
KoMetaK

Broj poruka : 7137
Godina : 44
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od korpica taj 6/5/2012, 11:15

Dobro jutro.Prvo,svim curama koje danas slave SRECNA SLAVA!Onda,Maus da ti se zehvalim na kafici,uvek prija.Lilya,mozda je bolje sto si tako probirljiva,bar zato na kraju uzmes pravu stvar.Srecno sa tim stancicem,mozda nam ovih dana javis da si bas njega uzela.Gramatika,lepo se provedi kod svekra i svekrve na slavi.Pojedi i za mene koji kolac vise Very Happy Eto,bas velika slava a ja bas nemam nigde da idem.Zato,danas odmaram,sutra sam prva smena,mozda samo prosetam malo i ujedno da glasam.Sve cure ljubav
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 35
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jaca*caca taj 6/5/2012, 12:30

SRECNA SLAVA SVIM DEVOJKAMA KOJE SU DANAS SVECARICE!

A ovako je izgledao Novi Sad sinoc,fantasticna,divna majska noc...
Cacina i moja himna je .."mater vetru ,dok je nama nas"! Svaka simbolika je namerna Wink
jaca*caca

Broj poruka : 599
Godina : 40
Datum upisa : 02.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od heart84 taj 6/5/2012, 12:49

Jaco predivno izgleda, mora da je bilo nezaboravno vece
heart84

Broj poruka : 3090
Godina : 33
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Xena taj 6/5/2012, 13:35

Dan jutra!
Svim drugaricama koje danas slave, SRECNA SLAVA!
Mi vec obavili gradjansku duznost, pa se polako spremamo za dve slave na koje treba da idemo.
Maus, traumaticno iskustvo stvarno, meni je uvek u podsvest tako nesto kada vozim i stalno se ljutim na sebe sto uvek mislim na najgore, ali eto desava se. Sreca je sto si ti oprezan i iskusan vozac. Hvala za kaficu, odlicna je kao i uvek.
Gramatika, uzivajte kod S&S. Jel nosis novu torbu?
Jaco, mnogo mi je zao sto nisam mogla da budem u NS sinoc, kasno sam saznala. Slika je odlicna, odakle ste to slikali?
U Pa sinoc bila Jelena Tomasevic, pa smo i mi malo uzivali Very Happy
Lilya, neka je sa srecom pri izboru, pa da uskoro pocnete da birate THE IT slanik za novi stan! Valja pozuriti, naporan i dugotrajan je to posao lol!
Ljubim vas sve i uzivajte u divnom danu sunny
Xena

Broj poruka : 654
Datum upisa : 17.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mirjana taj 6/5/2012, 14:08

Jaco, diiiivno!
Kod nas je bio prošlog leta i uživala sam svakog trena!
Mišu, kakav horor affraid Hvala Bogu pa si brzo reagovala! Kako je Anči? Nije se valjda istraumirala?
Metice, nema odmora? Onda srećno pegla
Lilya, pa vi ste gori od mene  b
Korpice, Srce, Gramatika, Xena i sve ostale curke d
SREĆNA SLAVA SVIMA KOJI SLAVE!

Mirjana

Broj poruka : 10482
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dr mali pariz taj 6/5/2012, 14:17

Dan Jutra!
Kako ste cure?
Onima koje slave, srećnu slavu , još jednom želim!Myspace .Com

Gramatika, nek vam je prijatan boravak kod muževljevih.
Lilyo, baš me nasmeja sa izborom slanika Wink
Mima, šta vi danas radite? Jesi li obavila građansku dužnost? Laughing
Mi jesmo. Bila je baš gužva, ali nas pustiše zahvaljujući zvezdama.
Posle smo skoknuli u kafe na kafu, muža otpratila na basket,a ja sa vama.
A šta je to Jaco, ili ko je to sinoć u NS bio? Nisam obaveštena lol!
Cure, uživajte danas!

1x ICSI  beta 1,87
16. dan beta 1931

Bog će nam dati sve u svoje vreme ; onako i onoliko, kako i koliko nam je nužno , za naše spasenje.
dr mali pariz

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 6/5/2012, 14:39

A sad dobar dan!

Lilya zeno sta rece...koliko godina ste tragali za odgovarajucim slanikom???? Hahahahahahaha lol! Nadam se da ce potraznja stana krace trajati yes Ja dala predlog, prolazis pored Lo...pa ako imas vremena bilo bi super da se vidimo.

Meta ko jos voli sem nase Milijane peglanje Very Happy Srecno sredjivanje stana i peglisa. Vec se pominjalo druzenje. Ja cu sutra znati da li kumovi prave klincu rodjus u subotu ili nedelju (12. ili 13. maj), pa sam vec predlozila da jedan od ta dva dana bude vidjanje. Meni odgovara dan kada nije rodjus, jer bi spavala u BG i sutradan druzenje. Dole je tema. Volela bi da mozes doci Very Happy

Xena lepo se provedi na slavi.

Jaco jesi li bila sinoc na koncertu?

Mala, ja cu te obavestiti Very Happy Djordje Balasevic je sinoc odrzao koncert U NS. Jesam,jesam , obavila sam svoju gradjansku duznost, jos jutros. Ana i ja isle zajedno, da uvatimo ladovinku. Sad tata Milan ode, spavao covek do malo pre Laughing Cekasmo u redu jedno 10 minuta. Niko nas nije hteo pustiti preko reda Very Happy Citam da je do 12 saHati izlasnost 20,4%.

Biksaco moja mila,uskoro ces ti osetiti potpunu srecu, kad ti kaze tvoja drugarica Mima.

Juce je u nasem dvoristu bilo kao u vrticu. Pozvala sam popodne nekoliko drugarica sa decicom + 2 komsinice sa po dvoje dece i sizenje ludenje. Pesak, klackalica, tobogan, kucica...Iznela stolice bastenske, sto, kafica, sokici za decu i za mame, bilo je i pivce, Mala mislila sam na tebe dok sam ga srkutala...Uzivanje! Pa vecera:margarin i deda Dukin dzem od kajsija i neskvik. O`slo kilo `leba za cas i cela tegla Very Happy Stize i trambolina za par dana pa cemo i nju ubaciti. kasnije , naravno i bazen.
Evo da vidite malo nase carstvo

maus

Broj poruka : 14046
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od jaca*caca taj 6/5/2012, 14:39

Pari,Balasevic poklonio besplatan koncert novosadjanima,ali s obzirom da je bilo oko 40.000 ljudi,moze se pretpostaviti da je bilo dosta i gostiju.
Videli su se tranparenti iz Zagreba,Orasja,i mnogih drugih gradova.
Energija je bila divna,zarazno pozitivna,sto je meni izuzetno prijalo zbog citave moje situacije.
Xena,nasla sam ovu sliku jutros na fb,neko je postavio,naravno da nismo mi slikali,mi smo tu negde u masi love
Deluje mi profi,a pretpostavljam da je slikana sa vrha Gradske kuce.
jaca*caca

Broj poruka : 599
Godina : 40
Datum upisa : 02.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Tinche taj 6/5/2012, 14:47

Dan zene!

Srecna slava svima koji danas slave!
Mi bili malo kod mojih, i na putu do njihove kuce moramo proci pored jednog od romskih naselja. Jao veselja i prasica na raznju!!! Odusevili su me! Deca koja inace trce u susret trazeci "neki dinar" su me danas zvala da se posluzim...lupkajuci svojim lepljivim dlanovima po staklima od kola.

Ja napravila rucak, pospremila malo po kuci i sada planiram da odmorim malo pred noc dok se bata uspavljuje citajuci knjigicu. Inace zadnja dva dana smo u akciji odvikavanja od pelena. Brisko mi je najbolji drug...a gacica nikad dovoljno. Kazu treba biti uporan pa ce vremenom ukapirati.. Mada moram da priznam da je presladak onako u gacaronima, pravi decak moj! Cak je od teta Pari dobio jedan kompletic koji mu tako lepo stoji...gacice i majica na prugice...u njima je izdrzao citavih pet minuta suv. lol!

Odoh malo da dremnem ako budem mogla, duga je noc! Ljubac za sve!

ja '79. neprohodni jajovodi, hipotireoza, ir
mm. '77 sve ok
nov 2009. IVF beta 156
jul 2010. rodio se Aleksandar srce 
sep 2012. prirodna trudnoca
apr 2013. rodjena Teodora srce 
Tinche

Broj poruka : 6395
Godina : 38
Datum upisa : 08.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dr mali pariz taj 6/5/2012, 14:48

Mima, vaše carstvo je fenomenalno!
Jaco, bravo za Đola! verujem da je bilo odlično!
Nisam čula igde najavu.

1x ICSI  beta 1,87
16. dan beta 1931

dr mali pariz

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dr mali pariz taj 6/5/2012, 14:50

Tinče od miline je odmah gaće napunio lol!
odmori draga...želim ti mirnu noć!

1x ICSI  beta 1,87
16. dan beta 1931

dr mali pariz

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bebko taj 6/5/2012, 19:52

Ja samo da vas sve d
Vec deset stranica u maju a ja se tek sada javljam Rolling Eyes
Ziva sam lol! ali sa malo slobodnog vremena zato ne zamerite osmeh srce
Treba srediti dvoriste,zasaditi cvece i napraviti mali kutak za uzivanje Very Happy
a jos na sve to spremam za goste i utorak, Markovdan...
Kod nas slavimo tri puta godisnje,takvi nam obicaji lol! mada je samo jedna Krsna slava yes
Nemam vremena sve da iscitavam i sada sam sela za komp dok se pece kora u rerni,zato vas sve ljubim i grlim,pa se kuckamo osmeh srce
Bas mi nedostajete love
I da,da ne zaboravim SRECNA SLAVA SVIMA KOJI DANAS SLAVE cvet
bebko

Broj poruka : 3835
Godina : 42
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mirjana taj 6/5/2012, 20:15

Bebko ff Nek si ti nama dobro i nek si se javila usne
Tinche, batica je love love love Bravo za odvikavanje od pelena igra
Mišu, kakav divan kutak likeit Anči baš uživa!
Mirjana

Broj poruka : 10482
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od MAAKKI taj 6/5/2012, 20:52

Vece jutra sunny

Svima koji danas slave neka je srecna slava cvet cvet cvet

Misu divan vam je taj kutak, tako bih se i ja rado igrala tamo likeit

Tince bravo za batu on ce vec skapirati sigurno ljubav

Danas bila da obavim gradjansku duznost, bas je bila guzva, spremila rucak, malo odmorila, pa dosla sestra sa malenom i lepo smo se druzile celo popodne, nije htela da ide kuci, rece ja sestri da je ostavi ja cu je odvesti sutra u vrtic, ali nije nam upalila ta ideja, ali je ostalo obecanje da ce doci jedan dan i ostati mnogo duze nego danas. smajli angel
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 49
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 40 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh