KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+59
cicsa80
korpica
dra00
Zoka83
mijaki
MAAKKI
buby
heart84
LaFolie
Bokicalepotica
Sneza
caci
sreda
Dacaa
Republica
bobica83
MARA
bak
Nefertari
dragmilk
nena beba
jaca*caca
djole42
Struzzo
nesalela
JocY
shenon
Milijana
Tanja83
zoxa
bebko
missile
Marija86
KoMetaK
Mirjana
*AIDA*
stefi :*
maki79
anak
Xena
lolipop
nacKa
Kamilica
lena
Botox
maus
lilly13
lilya
Mali Princ
BiKsi :)
noja
natalija
Akijeva
Sofka
vremejezabebe
dr mali pariz
Orline
Shizika
Mrvica
63 posters

Strana 22 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od missile 25/4/2012, 11:30

Mišice, nemam reči! Na kraju je najvažnije da su ti sestra i beba bile dobro, ali to ne spire ljagu sa lekara.... Uf
missile
missile

Broj poruka : 8014
Godina : 54
Location : Beograd
Datum upisa : 24.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 25/4/2012, 11:32

jutro devojke :)
slazem se sa Tanjom, bar iz ovoga sto uspeh procitati
jedno je ako mi budemo hteli da damo nesto nekome, ali naravno zna se sta se smatra pod cascu a sta pod mitom, definitivno nece niko dobiti jednu prosecnu platu u srbiji...
a sasvim je drugo ako neko zahteva neke pare, da ne kazem, preko leba pogace
i znam da je to javna tajna, ali mi se stomak prevrce od toga, i svaki put pozelim da im usi izvucem, kako ih nije sramota
svaka cast onim postenim doktorima i babicama
a boga mi i pacijentima
jer ima i pacijenata koji i kada im niko nista ne trazi, idu svuda s nekim kovertama koje pokusavaju ugurati...
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 25/4/2012, 11:36

dr mali pariz ::
Mali Princ ::
Jedno 10 puta je ulazio - kada vam dolazi suprug i sve tako... dok nije motivisan...
lol! ajoj, kako bih ga u tim momentima u'vatila za...znaš već šta, pa ga motivisala na mene da se skoncetriše.
"Cene" u Bg su min. 5x više nego u Malom Parizu...
e bas to sto kazes...
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 25/4/2012, 11:52

Bojana86 ::
dr mali pariz ::
Mali Princ ::
Jedno 10 puta je ulazio - kada vam dolazi suprug i sve tako... dok nije motivisan...
lol! ajoj, kako bih ga u tim momentima u'vatila za...znaš već šta, pa ga motivisala na mene da se skoncetriše.
"Cene" u Bg su min. 5x više nego u Malom Parizu...
e bas to sto kazes...

Mozda sad tako kazete, ali kad zavisite od takvog dr, i njegove posvecenosti posle, progutale bi sve samo da s vasom bebom i vama bude sve ok.
Moja direktorica je bas drcna i nikom ne cuti, ali kad je u porodilistu bila sve je gutala, jer posle par takvih reci tek onda je nije ni pogledao, pa se ti slikaj sta ces onda.
Inace, i ja nisam za tu varijantu kucnu. Ipak si tamo njima na oku, svasta moze da se iskomplikuje. Tih par dana posle porodjaja, ipak treba biti tamo, po meni.
Misice, citam sta si napisalai stresam se. Strasno, ali eto, i kako sad ti da udejs i da se svadjas s njim, sta ces, ne mozes ga naterati da te porordi iako si u bolnici, ako on "smatra" da to nije za hitni cr. To je ono sto ja kazem. Daces sve samo da se zavrsi kako treba. Jer ipak taj isti treba da te secka.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 25/4/2012, 11:52

Bojana86 ::
jer ima i pacijenata koji i kada im niko nista ne trazi, idu svuda s nekim kovertama koje pokusavaju ugurati...
E, i to je fakat! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 561840
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 25/4/2012, 11:53

Inace, i mi planiramo da povastimo kao i vi sestre i dr sa kolacicima, kafom i to. To ne smatram nikakvom obavezom, nego Hvala Bogu za tu srecu da pocatim za takav dogadjaj. Mastam o tome odavno.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 25/4/2012, 11:56

Mrvo, ne znam kako da ti kažem, ali to nema veze sa tim da li si drčan ili ne-ako ON sebi dozvoli takav nastup-kao taj lekar, veruj mi da bih ga priklještila da ne bi znao gde se nalazi, a nisam jednom bila u prilici...nemojte generalizovati stvari, stvarno smo mnogo različite.
Nekolicina mojih prijateljica s aovog foruma zna kako sam nastupila u ordinaciji endokrinologa štiteći svoju majku- a neću tako postupiti štiteći svoju decu.
Ne, ne gutam g...pa kao posle ću reagovati. Reakcije na odloženo ja ne priznajem.
Drzak je on koji je isključiv u potražnji muža i novca, a ne ta žena koja bi ga stisla,pljunula, šta već.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 25/4/2012, 12:07

.... ali poroditi te mora....
niko jos nije ostao dozivotno trudan jer nije hteo da da nekome 500 evrica...
to su vec neke pomalo i zablude koje postoje u nasem drustvu ne samo za porodjaj, nego generalno mnogo ljudi smatra ako nesto ne plati ispod zita da nece biti usluzen, porodjen itd...
msm, porodices se sigurno, ako ne daj boze se nesto desi, moraju zbrinuti pacijenta pa bio on majka ili dete...
i treba se setiti da je ovo ipak srbija gde mnogi ljudi rade za jedva 200-300 evra i to ako imaju srece, tako da mnogi sem cokolade i kafe i nemaju sta odneti u bolnicu, pa opet prodju ok...
naravno, ako neko ocekuje da ima citav tim samo za sebe ili neki specijalan tretman, onda nek plati...
i mislim da je ina nama kao obicnim gradjanima isto tako velika odgovornost
ako vec kukamo na silna mita i korupcije, da sami preduzmemo nesto, pocnemo od sebe
da ne idemo i ne nudimo koverte i onda kada nam ih niko ne trazi
a ako i naletimo na takve kreature koje prvo pruze ruku da uzmu suske, iste blagovremeno i prijavimo... ne znam kako drugacije stati na rep tom zacaranom krugu...
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Bokicalepotica 25/4/2012, 12:12

Jaoj trudnicice bas ste me iznenadile sa vasim komentarima.Naravno pozitivno posto ste se odazvale na moju molbu,sta raditi,da li i kako ponuditi novac.Za jevremovu sam i ja cula da su cene 3000e za prirodan i 5000e za cr.Moje drugarice su u frontu davale po 500e za porodjaj prirodni.U visegradskoj u onom haosu,stvarno nisam znala kakva je situacija.Da je skupo,skupo je.Ionako sve zivo placam.Ali sta da radim najvaznije mi je da sa bebicom bude sve ok,ne bih zelela da me porodi neki lekar koji je dezuran i koga bas briga,a toga sam se nagledala i naslusala dok sam sad lezala,kako su zene iz moje sobe zavrsavale porodjaj.Bolje da ne pricam.Zadesio ih je nocu porodjaj i to bas vikend.Mozete samo masti na volju da pustite.

Bila sam kod hematologa i pocela sam da primam fragmin inekcije svaki dan do kraja verovatno,zbog povecanog d-dimera i tih promena na posteljici za koje ne znaju kakve su,da li su ti infarkti posteljice ili ne.Da ne bi nagadjali ukljucili su mi te inekcije.Sada cu morati i na redovne kontrole kod hematologa i kod ljubica.Trebace parica.Za 2 nedelje radim kontrolu d-dimera pa ako je nalaz i dalje los onda ce mi povecati inekcije na 2 x dnevno.Sada primam jednom dnevno u ruku.

Inace nisam primila pp !!! neko je pokusao da mi posalje odgovor
Bokicalepotica
Bokicalepotica

Broj poruka : 437
Location : Beograd
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Marija86 25/4/2012, 12:19

Opet kazem svako ima pravo da lekaru da pare ili ne..to je licna odluka pojedinca.veliki sam protivnik davati pare na zahtev doktora ali ako je to licna odluka onda mi je to ok.
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 25/4/2012, 12:21

bokice, imenjakinjo :)
moj ti je savet da nadjes i neke lepe price price sa porodjaja a ima ih dosta
ja sam ih se bas nacitala u poslednje vreme
devojke koje su raportirale, lepe i lake porodjaje
uglavnom su davale savete da je bitno i slusati sta ti savetuju babice i dr
ne biti prepotentan u tom trenutku, saradjivati, truditi se da psihicki budes tu, i tako :)
i moram priznati da su mi te price bas prijale
pijem maslinovo ulje od kada sam saznala da sam trudna, na prazan stomak jednu kasiku
koju god babicu da pitas, a da ima iskustva dosta recice da se sve 'maslinarke' poradjaju za dva-tri sata, kaze beba samo sklizne :))))
moze da se pije kao i poslednji mesec samo, po jedna rakijska casica tog ulja isto ujutru na prazan stomak :) :)))
ja sam bas velika prpadzijka :)
i onako se prpam za sve zivo pa sam resila bar o tom porodjaju nista lose da ne citam
i da pocnem od toga da je to sve majka priroda tako udesila, najbolje po nas same i nase bebice
a ako vec nece tako, pa boze moj, nekako ce morati da me porode :)
msm, skroz je cudno jer sam od pocetka trudnoc sva nesto istraumirana, ali sam za sam cin porodjaja izuzetno opstimisticna, i zelim da verujem da cu super proci i da ce mi to biti divno iskustvo...
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 25/4/2012, 12:23

Bokice, baš mi je drago da si završila sa hematologom. jeste da će te koštati jer do njega teško da stigneš na Kliničkom, ali dobro je da je si dobila terapiju, sad će se sve srediti. Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 543728
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 25/4/2012, 12:24

Marija86 ::Opet kazem svako ima pravo da lekaru da pare ili ne..to je licna odluka pojedinca.veliki sam protivnik davati pare na zahtev doktora ali ako je to licna odluka onda mi je to ok.
pa nije bas da ima svako pravo da daje pare
krivicno je delo primiti mito
ali krivicno je delo i davati mito
a ima tacno definisano do koje vrednosti poklon se smatra cascu, a preko koje mitom...
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nefertari 25/4/2012, 12:30

Izmedju davanja para i veze ja sam izabrala ovo drugo i cini mi se da sam ispravno izabrala, jer dr te obidju 2x imas dve vizite s tim sto te uvece obidje dr koji je dezuran. Ako vec treba nesto da se juri bolje naci babicu, jer su one za sve zaduzene, moja kuma je glavna babica u porodilistu i ja sam super prosla, ona je bdila nadamnom, i sve ostale sestre su divne generalno to porodiliste i svo osoblje je bilo ekstra. Sve babice koje su radile tih dana kad sam ja bila u porodilistu su od mene dobile bombonjeru i cvece, kupila sam im ferero kuglice i po jedan cvet kale.
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 25/4/2012, 12:34

Čula sam i ja za babice da su sve i svja-naravno, više u prirodnim porođajima, i školska mi je obećala jednu...podsetiću je.
Nego, moram da vam kažem.
Eto, malo smo raspredali o temi časti i nečasti-nemorala, i moram priznati da sam zadovoljna tokom diskusije, iako smo jako oprečnih shvatanja, što ja uvek podvlačim da je normalno. Moram da priznam da meni ovakve diskusije nedostaju, jer sukobljavanje mišljenja ne smatram svađom ni drskošću, već zdravom i zrelom komunikacijom.
Uostalom, ni istina se spoznati ne može gledajući se samo jedna strana, zar ne?
No, samo sam to htela da kažem, čini mi se da smo negde po prvi put spuštene lopte baš lepo izduskutovale o svemu ovome.
Eto, izvinte na opširnosti. Drž'te mi palčeve za UZ, idem zbog onih kontrakcija da vidim je l sve o.k., iako sam sinoć samo jednu imala, izgleda da je stvarno bilo od fizičke angažovanosti...malo preterane...
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 25/4/2012, 12:40

drzimo fige za uz :)
i cekamo neke slicice od tvoja dva manekena :)))
e da, i ja cuh da su babice glavne sto se tice prirodnog, a i znam, jer sam prisustvovala i gledala vise od desetak porodjaja
a gledala sam i dokumentarni filmic, americki, o porodjaju
a ima i emisija na tlc, i tamo babice obavljaju sav posao
naravno dr uskace ako bas mora i za cr...
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tanja83 25/4/2012, 12:46

Pari,pa ti ides na virkanje Wink ? Mislicu na tebe mila moja yes

Javljaj kako prodje i pozdravi Dukija & Ivonu od mene Wink yes

poljubci poljubci poljubci
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 25/4/2012, 12:55

cure sad citam ovo onako na brzaka jer se nakupilo,mi kad smo otisli na konsultaciju za vto doktor je odugovlacio te ovako te onako,te papirologija,mislim bio je skroz nekako samo da nas otkaci sto pre,dok moj suprug nije izgovorio nista od toga,da sve sami finansiramo samo da bude sto pre,e onda je on bio drugi covek,u fazonu kad zelite,recite sve zelje,pa tamo kad mi je to odradio bukvalno me obilazio na 10 min.no to nije garancija ni za sta...manje vise svi su isti,bar kod nas ovde
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od noja 25/4/2012, 12:56

Pari sretno, cekamo slikice dusica sunny sunny
I tvoj divni izvestaj
smajli angel
Mi smo imali vezu,
od mog mm drugar je pedijatar u porodilisty tako da on prvi pregleda bebu kad se rodi,
A ja nisam htela da se angazujemo oko toga al sam se na kraju uprpala pa cak i dr promenula sve za bebu Very Happy
Trudniceeee ljub
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 45
Location : tamo gde Dunav teče
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 25/4/2012, 12:56

Sad stigao bris grla: streptococcus pneumonie...
neumorni kašalj, za koji sam , budala, čak pomislila da je amergijski, jer je krenuo sa prolećem, i sad tek odradim bris grla. Koliko sam mogla naškoditi svojoj trudnoći-saznaću danas od doce, taman da mi kaže šta od prepisanog uzmem da pijem
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Marija86 25/4/2012, 12:57

Bojana86 ::
Marija86 ::Opet kazem svako ima pravo da lekaru da pare ili ne..to je licna odluka pojedinca.veliki sam protivnik davati pare na zahtev doktora ali ako je to licna odluka onda mi je to ok.
pa nije bas da ima svako pravo da daje pare
krivicno je delo primiti mito
ali krivicno je delo i davati mito
a ima tacno definisano do koje vrednosti poklon se smatra cascu, a preko koje mitom...

ja ne smatram da sam pocinila nikakvo krivicno delo Very Happy i opet bih dala zato sto je taj lekar spasao moju trudnocu i smatram da je zasluzio svaki dinar yes
rekoh moje misljenje Wink
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Botox 25/4/2012, 13:04

pa dobro
ja samo rekoh kako to izgleda u ocima zakona :)

pari, ja sam mislila da si ti vec ozdravila :/
nemoj sada da mislis sta je moglo da bude
isla si na virkanja, bekice su dobro, i to je bitno...
a videcete se i danas :)
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 25/4/2012, 13:08

Ja volim da prodiskutujemo o nekoj temi, i slazem se da ima razlicitih misljenja, jer svi imamo razlicita iskustva. A koliko sam ja vidim, nesto smo pomesale. Pa naravno da ce te neko poroditi i da neces ostati neporodjen. Svasta.
Pare se za to i ne daju, nego ako hoces da te odredjeni lekar poradja ili ako nesto nije u redu a neko oduglovaci. Tacno se vidi ko je imao problem s tim, pa zna o cemu pricam, a onaj ko tamo nije ni bio ne zna.
Znaci, ako hoces da te porodi npr Ljubic, moras da das pare. Ako si banuo u bolnicu zbog neko problema i svaki trenutak za tvoju bebu je vazan, a dr oduglovaci, verujte da ne mozete svakog svadjom oko para naterati da potrci i uradi sta treba. E tu je razlika, i treba dati pare.
Ako je sve ok, i odes u bolnicu da se porodis, naravno da ni jedan lekar nece nista traziti, nego te dezuran pororditi. Zato ja i necu da se poradjam prirodno, nego na cr i da znam ko ce mi ga raditi.
A slazem se potpuno s Marijom86.
E sad da pitam majke, da li vam je pred porodjaj bio pojacan sekret? Ja se nesto stalno osecam dole bas mokro, malo imam na ulosku dnevnom sekreta. Sutra idem u bolnicu pa ne bih da panicim, ali mi bas nelagodan neki osecaj.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Marija86 25/4/2012, 13:09

ima mnogo gorih stvari o kojima bi trebalo voditi racuna sto se tice zakona,a ne o mom "mitu" od 200 eura yes
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 25/4/2012, 13:10

dr mali pariz ::Sad stigao bris grla: streptococcus pneumonie...
neumorni kašalj, za koji sam , budala, čak pomislila da je amergijski, jer je krenuo sa prolećem, i sad tek odradim bris grla. Koliko sam mogla naškoditi svojoj trudnoći-saznaću danas od doce, taman da mi kaže šta od prepisanog uzmem da pijem

Pari, ti si na svoju ruku radila ili ti dr rekao?
Mislim da to nije strasno za bebu, jer si reagovala odmah i dobices lekic koji ce to resiti.
Mislim da je i cipiripi imala bakteriju u brisu grla.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 22 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 22 od 40 Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu