KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+66
Jelica
SSanja
daxi011
babybe
Botox
Deni
lena
Republica
Sofka
7-patuljaka
Simona
nacKa
KoMetaK
heart84
red
maki79
saška
laKole
shenon
Mali Princ
fenix
Tanja83
noja
Mrvica
JocY
Xena
maus
bak
Vuchica
Jejaaa
dra00
jaca*caca
bulevarka
ciklama
ninica2
bebko
MAAKKI
Kamilica
hany
BiKsi :)
mackica
ivka
Mirjana
korpica
lolipop
lilly13
MIRKA85
lilya
dragana76ns
ananana
beka80
maza1972
mijaki
Struzzo
dr mali pariz
anak
missile
rada78
boba_ns
darija79
pegaz
bebica mala
Orline
labradorka
LaFolie
medolino
70 posters

Strana 3 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MIRKA85 11/4/2012, 12:02

samo jedan d za sve vas!!!!!!!!!!!
u velikoj sam guzvi,posao,prehlada i mm umrla rodjena baba,ne znam gde cu pre,a uz sve to drage moje proliv vec nedelju dana No moram sutra to preneti doktorici,bas mi ide na zivce!!!
MIRKA85
MIRKA85

Broj poruka : 374
Godina : 38
Datum upisa : 18.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od labradorka 11/4/2012, 12:20

[quote="mijaki"]
labradorka ::Mijaki,koliko imas do bete?

danas je 6 dan
beta bi se trebala proveriti 20.04, to je 15 dan od ET, ako ti budes vadila 14og dana od tvog transfera (06.04), radovacemo se zajedno!
mada sam ja uvek, ovako nestrpljiva, vadila betu pocevsi od 12og dana, ne da mi djavo mira!
ovog puta sam rekla da necu, mada ne smem da obecam Embarassed




Meni moja dr rekla da betu vadim 12 dana pocev od 07.04 tako da mu to dodje 18-og ako sam dobro izracunala!Pa bas je puno 15 dana,sto toliko???
labradorka
labradorka

Broj poruka : 354
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od boba_ns 11/4/2012, 13:10

Devojke da vam se javim...jos je jedan dan prosao, danas mi je treci od transfera, jos samo 9 do bete....uf ko ce to izdrzati, toliko sam nestrpljiva da bih je sad uradila Very Happy , ali nema smisla, znam. Jos cu se danas primiriti, pa od sutra mozda krenem u lagane setnje...

Sve vas puno ljubim i saljem vam roda roda roda roda roda roda

boba_ns
boba_ns

Broj poruka : 80
Location : Novi Sad
Datum upisa : 06.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od darija79 11/4/2012, 13:46

labradorka ::Dobro jutro svima!Evo me u 5-om danu od et.Uf ala je ovo tesko,definitivno najtezi deo celog postupka lol!
Juce popodne me je stomak zaboleo,doduse slabo ali na poznat nacin i odmah su mi sve ladje potonule.Bilo je i probadanja u materici i ziganja jajnika pa se odjednom sve primirilo..ko ce ovo izdrzati b
Ljubim vas sve da ne nabrajam i zelim uspeh!!
Od da primim bocu progesterona!!!
ff
da je najtezi deo postupka jeste,pogotovo cekanje bete.Draga moja probadanje u materici je odlican znak f ,mene su zigali i jajnici i materica od drugog dana transfera.
Jos 7 dana i cekamo velikuuu betuuuu.....evo krenucu sa prasenjem vv vv vv vv vv vv vv vv vv
darija79
darija79

Broj poruka : 474
Godina : 44
Location : Vojvodina
Datum upisa : 28.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od darija79 11/4/2012, 13:49

Mijaki,Ninice...prasim i vas vv vv vv vv
Ostale devojke,bockalice,trudnice....sve vas d
darija79
darija79

Broj poruka : 474
Godina : 44
Location : Vojvodina
Datum upisa : 28.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od rada78 11/4/2012, 13:52

Darija, kako si danas?

cvet
rada78
rada78

Broj poruka : 1030
Location : Beograd
Datum upisa : 04.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od darija79 11/4/2012, 14:04

Za sada sam super,malo sam usporena i samo mi se spava...ostalo je ok.
Jedva cekam utorak i tek tada cu biti mirna,samo da sve bude ok.
ljubav
darija79
darija79

Broj poruka : 474
Godina : 44
Location : Vojvodina
Datum upisa : 28.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od boba_ns 11/4/2012, 14:08

Darija, zaprasi i mene bebi prasinom, mooolim te igra konfete
boba_ns
boba_ns

Broj poruka : 80
Location : Novi Sad
Datum upisa : 06.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od rada78 11/4/2012, 14:26

i, mene i mene- ma sve nas srca
rada78
rada78

Broj poruka : 1030
Location : Beograd
Datum upisa : 04.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od darija79 11/4/2012, 14:28

vv vv bb d vv vv roda roda vv
Evo drage moje...za sve vas ljubav
darija79
darija79

Broj poruka : 474
Godina : 44
Location : Vojvodina
Datum upisa : 28.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilly13 11/4/2012, 14:48

lilya ::
orline ::Nije ni čudo što ne možemo da se povatamo. Il otvarajte dnevnike, il da pravimo neku listu lol!
Da je ažuriramo povremeno i da vas pratimo tu. Mnogo vas je bre, a ne bih neku da izostavim.

Pravo zvoris Orli, ja se izgubila ovde.

slažm se Very Happy ja više ne znam ko je u kojoj fazi, ali vam svima želim beta
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lolipop 11/4/2012, 15:36

Ček, ček ja sam pokšala sve da pohvatam, pa da probam

Ninica2 nam je čekalica, želim da ti ovi dani čekanja što prije prođu. cvet

Kamilica nam je bockalica, i to sa 4 boce Rolling Eyes , ali izdržaće to ona, znam. Ljubim da što manje bole cvet

Boba_ns, je još jedna čekalica, želim ti veliku betu, i da ti što brže prođu ovi dani čekanja cvet

Mijaki je isto tako čekalica, a dok čeka veliku betu, ukrašava nam kutak slikama svoje cica-mace. Želim da te 20.04. obraduje jedna velika teta beta. cvet

LaFolie, iliti Laf skraćeno, je bockalica početku, srećno draga, da nam budeš dobra koka, sa puno lijepih jć cvet

Labradorka nam je još jedna u niz čekalica, kojoj želim da joj dani do velike bete što prije prođu, i naravno veliku betu. cvet

Mazi1972 čestitam za komisiju, i zavidim na druženju sa Bak. cvet

Bulevar80, također čestitam na prolasku na komisiji, i planovima za avgust, brzo će to proći draga cvet

Mačkica je danas davala krv za betu, čekamo je sa nestrpljenjem da nam javi da se njena beta lijepo ubucila. cvet

Mirka85, e nj ne pohvatah baš najbolje, znam da se bocka, ali ne ugrabih da vidim kad je aspiracija, no svejedno ja joj želim sreću. cvet

A pročitah da se danas odvija jedno lijepo drženje u Betaniji, a družiće se Kamilica, Rada, Mirka i Mrva, i želim vam lijepo druženje danas.

E tako, nadam se da nisam neku od djevojaka preskočila, a ako slučajno jesam, ljubim je i želim sreću.
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lolipop 11/4/2012, 15:39

Eto zaboravih da isprašim Dariju na trudničke strane, Darija zapraši i mene sa tom tako lijepom betom.
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 11/4/2012, 15:47

Da li ste imale naglih promena raspolozenja tokom stimulacije?
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilly13 11/4/2012, 16:01

Loli queen
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od rada78 11/4/2012, 16:04

Loli queen
rada78
rada78

Broj poruka : 1030
Location : Beograd
Datum upisa : 04.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 11/4/2012, 16:25

lolipop ::Ček, ček ja sam pokšala sve da pohvatam, pa da probam

Ninica2 nam je čekalica, želim da ti ovi dani čekanja što prije prođu. cvet

Kamilica nam je bockalica, i to sa 4 boce Rolling Eyes , ali izdržaće to ona, znam. Ljubim da što manje bole cvet

Boba_ns, je još jedna čekalica, želim ti veliku betu, i da ti što brže prođu ovi dani čekanja cvet

Mijaki je isto tako čekalica, a dok čeka veliku betu, ukrašava nam kutak slikama svoje cica-mace. Želim da te 20.04. obraduje jedna velika teta beta. cvet

LaFolie, iliti Laf skraćeno, je bockalica početku, srećno draga, da nam budeš dobra koka, sa puno lijepih jć cvet

Labradorka nam je još jedna u niz čekalica, kojoj želim da joj dani do velike bete što prije prođu, i naravno veliku betu. cvet

Mazi1972 čestitam za komisiju, i zavidim na druženju sa Bak. cvet

Bulevar80, također čestitam na prolasku na komisiji, i planovima za avgust, brzo će to proći draga cvet

Mačkica je danas davala krv za betu, čekamo je sa nestrpljenjem da nam javi da se njena beta lijepo ubucila. cvet

Mirka85, e nj ne pohvatah baš najbolje, znam da se bocka, ali ne ugrabih da vidim kad je aspiracija, no svejedno ja joj želim sreću. cvet

A pročitah da se danas odvija jedno lijepo drženje u Betaniji, a družiće se Kamilica, Rada, Mirka i Mrva, i želim vam lijepo druženje danas.

E tako, nadam se da nisam neku od djevojaka preskočila, a ako slučajno jesam, ljubim je i želim sreću.

Bravo Loli g g queen
I ja se nadam da si sve pohvatala. Tu je jos i Rada, ali ona ima otvoren dnevnik pa ju je lako pratiti, a mislim da je druzenje sutra u Betaniji, ali ne znam ko se druzi, znam samo da ih je ukupno 4 v
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Orline 11/4/2012, 16:28

Bravo ti ga, zemo lol!
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od korpica 11/4/2012, 17:09

ff Cekalice drage,evo i od mene malo roda roda roda roda roda roda roda roda roda roda Bockalice,srecno bockanje,sto manje bolelo ljubav Ostale cure d
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebica mala 11/4/2012, 17:10

koraci,zdravo ff
bebica mala
bebica mala

Broj poruka : 749
Godina : 48
Location : france
Datum upisa : 27.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mijaki 11/4/2012, 18:25

loli ne bi bilo zgoreg da na svakih 10ak strana uradis ovako lepu retrospektivu, da se osvezi pamcenje lol!

sreca

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od boba_ns 11/4/2012, 19:18

Pitanje za cekalice trudnica Koju ste terapiju dobile posle ET? Ja sam dobila samo Crinone gel jednom dnevno i ampulu progesterona na 5. dan. Jel to dovoljno? Navikla sam na stari dobri utrogestan, ali dr mi je rekla da koristim ovaj gel. E sad ja ne bi bila ja pa sam ubacila i tri kapsule utrogestana doktor dr Boba. Nekako me strah da ovo nije dovoljno a i u prirodnom ciklusu imam problema sa nivoom progesterona. Imate li iskustva sa ovim gelom? Ono sto sam citala jeste da se on prepisuje ali dva puta dnevno...
boba_ns
boba_ns

Broj poruka : 80
Location : Novi Sad
Datum upisa : 06.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od labradorka 11/4/2012, 19:36

Bobo,mojoj grupi je dr.Trninic savetovala da nastavimo sa utrogestanom samo da predjemo na vaginalno!ko ti je bio na transferu?
labradorka
labradorka

Broj poruka : 354
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od mijaki 11/4/2012, 19:42

vezano za progesteronsku terapiju nakon ET, ja uzimam Utrogestan 3x2 i plus sam dodala 2x nedeljno progesteron depo 250...

nisam cula za taj crinone gel...

nemoj da brines, urogestancic nece da skodi Wink

mijaki

Broj poruka : 2537
Location : Beograd
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od boba_ns 11/4/2012, 19:51

Labradorka, i meni je ona bila na transferu i tog dana je svim devojkama preporucila i dala Crinone gel. Kaze da je to cisti progesteron i da se sve cesce koristi. U svakom slucaju, nastavicu i sa utrogestanom, kao sto kaze Mijaki, ne moze da skodi Wink
boba_ns
boba_ns

Broj poruka : 80
Location : Novi Sad
Datum upisa : 06.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 3 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu