KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+66
Jelica
SSanja
daxi011
babybe
Botox
Deni
lena
Republica
Sofka
7-patuljaka
Simona
nacKa
KoMetaK
heart84
red
maki79
saška
laKole
shenon
Mali Princ
fenix
Tanja83
noja
Mrvica
JocY
Xena
maus
bak
Vuchica
Jejaaa
dra00
jaca*caca
bulevarka
ciklama
ninica2
bebko
MAAKKI
Kamilica
hany
BiKsi :)
mackica
ivka
Mirjana
korpica
lolipop
lilly13
MIRKA85
lilya
dragana76ns
ananana
beka80
maza1972
mijaki
Struzzo
dr mali pariz
anak
missile
rada78
boba_ns
darija79
pegaz
bebica mala
Orline
labradorka
LaFolie
medolino
70 posters

Strana 10 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Sledeći

Ići dole

vitamini - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maus 17/4/2012, 09:20

Bak iscitah u jednom dahu sve!
Uf covece, bas je bilo gusto!
Ali beta!!! Mesak kao zmaj! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! BRAVO BRAVO BRAVO!!!!!!
Zelim ti laganu i mirnu trudnocu osmeh srce Jos malo pa ce 23.
Grlim te i ljubim!
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

vitamini - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Orline 17/4/2012, 09:21

I da svaka čast tvojoj doktorki...Malo ko bi imao petlju da sačeka, a ona je imala, i zahvaljujući tome si i trudna. Na kraju se sve dobro završilo, najbolje moguće. Nisi mi izlazila iz glave otkako sam čula vijesti.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

vitamini - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Orline 17/4/2012, 09:24

Da...nema edit...Normalno je da ti je viši D dimer. Ti si imala "trombove" to jest koagulume koji nisu izvadjeni, nego su ostavljeni da se resorbuju priridno da bi došlo do transfera. Mislim nisu te operisali. Ti "trombovi" povisuju D dimer, ali neće dalje skakati
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

vitamini - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od medolino 17/4/2012, 09:30

Bak,duso moja,zao mi je sto si morala tako da prodjes i da se namucis! Bog te je nagradio za svaki pretrpljeni strah i bol, tvoja bebica je jedna velika hrabrica!!! Cestitam ti jos jednom na trudnoci i zelim ti da bude sto laganija i skolska i da uzivas u svakom danu osmeh srce osmeh srce osmeh srce osmeh srce
Ljubim te milion puta ljubav ljubav ljubav ljubav

Ninice,Labradorka zelim vam sutra veliku betu kao kucu beta Sutra je vas dan!!! Javite nam se a mi cemo da navijamo wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd

Mijaki,Bobo ns, evo rodica i za vas i vi sete uskoro vaditi betu roda roda roda roda roda roda roda roda roda

Rado 78 sutra aspiracija,zelim ti sto kvalitetnijih jajnih celija i da sve prodje lagano. Drzim fige i mislim na tebe poljubci poljubci

Mirka 85 navijam, blizi se i tvoja aspiracija igracice igracice igracice igracice

Kamilice,mislim na tebe,srecno danas i javi nam se!! Evo za pocetak stimulacije da zamantram b b b

Drugari sve vas ljubim i navijam za sve dobre vesti i rezultate ljubav
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

vitamini - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 17/4/2012, 09:40

Bak ti si zena zmaj!!!!!!! SVAKA CAST! I Cestitam od srca!!!!!!!!!! osmeh srce
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

vitamini - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bebko 17/4/2012, 09:52

Bakiša dušo zagrljaj
i ti i tvoja beba ste zmajevi f
Želim ti sada miran period i da sve ide školski d
LJubim te i grlim puno ljubav
bebko
bebko

Broj poruka : 3844
Godina : 49
Location : KiM
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

vitamini - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od medolino 17/4/2012, 09:59

Ovaj edit bas nedostaje... cvet

Darija,dans imas UZ i prebrojavanje koliko vas ima srca1 srca1
Cekam izvestaj i ljubim te ljubav ljubav
I da,srecan rodjendan tvom sinu love

LaFolie,dokle si ti stigla,kad je kod tebe stopiranje? love
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

vitamini - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Struzzo 17/4/2012, 09:59

Bak, kakva priča puno obrta....ženo zmaje!!!! Svaka čast na hrabrosti i smirenosti!!! Very Happy Istu takvu ćeš i roditi... Very Happy yes
Puno poljubaca tebi i tvom zmajčeku....

cveće srcasti poljupci cveće
Struzzo
Struzzo

Broj poruka : 7041
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 27.09.2008

Nazad na vrh Ići dole

vitamini - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 17/4/2012, 10:58

osmeh srce Stigoh sa citanjem do aprila lol!

Orle, tako mi je i dr rekla, a i Elezovic, da je d dimer normalno da je povisen posle svega, sad je najvaznije da ne skace mnogo brzo.

Hvala vam puno, bas ste mi nedostajale, mada moram priznati da mi je bilo lakse bez neta, zamislite sta bih sve istripovala za ti mesec dana Shocked

Ljubim sve
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

vitamini - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Xena 17/4/2012, 11:08

Bak, hrabra zeno, C E S T I T A M od srca, sada je sve ruzno iza tebe i ostaje da uzivas sa svojom bebicom!
Xena
Xena

Broj poruka : 654
Location : Pancevo
Datum upisa : 17.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

vitamini - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od darija79 17/4/2012, 11:09

Cao!Sve vas d malo sam nervzna zbog uz ali se nadam da ce sve biti ok.Javljam se veceras cim stignem kuci.
darija79
darija79

Broj poruka : 474
Godina : 44
Location : Vojvodina
Datum upisa : 28.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

vitamini - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od labradorka 17/4/2012, 11:20

Darija drzim fige da sve bude onako kako je najbolje za tebe i tvoje bebe!ljubim te!
labradorka
labradorka

Broj poruka : 354
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

vitamini - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 17/4/2012, 11:31

Bak, citam i placem u sred kanca. Ovi me gledaju i pitaju se dal sam normalna.
Bebac je pravi zmaj. Evo ga 23. i prvi UZ za koji dan, nista ti sad ne brini. Jako mi je drago sto je sve krenulo na bolje. I sto rece Orli, dr ti je isto zmaj. Jaaako te zagrljaj

Cekalice, roda roda roda roda roda roda
Darija, javljaj sta se desava usne
Devojke, sve vas cveće
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

vitamini - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 17/4/2012, 11:46

medolino87 ::
Ninice,Labradorka zelim vam sutra veliku betu kao kucu beta Sutra je vas dan!!! Javite nam se a mi cemo da navijamo wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd

Mijaki,Bobo ns, evo rodica i za vas i vi sete uskoro vaditi betu roda roda roda roda roda roda roda roda roda

Rado 78 sutra aspiracija,zelim ti sto kvalitetnijih jajnih celija i da sve prodje lagano. Drzim fige i mislim na tebe poljubci poljubci

Mirka 85 navijam, blizi se i tvoja aspiracija igracice igracice igracice igracice

Kamilice,mislim na tebe,srecno danas i javi nam se!! Evo za pocetak stimulacije da zamantram b b b
Moram da prepišem, jer drugačije neću stići da povatam ništa Shocked
Darija, čekamo UZ yes
Bak, plačem i smejem se! Svaka ti čast kako si sve stoički podnela! Uživaj sada i mazi trudnica cvet
Sve ostale curke d
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

vitamini - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od jaca*caca 17/4/2012, 11:53

vitamini - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 1318753hrho4qy6r8
Bravo Bak.prica je uh..ali ima happy end! igra
jaca*caca
jaca*caca

Broj poruka : 599
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 02.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

vitamini - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lilya 17/4/2012, 11:57

Mirjana ::
medolino87 ::
Ninice,Labradorka zelim vam sutra veliku betu kao kucu beta Sutra je vas dan!!! Javite nam se a mi cemo da navijamo wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd wavecrowd

Mijaki,Bobo ns, evo rodica i za vas i vi sete uskoro vaditi betu roda roda roda roda roda roda roda roda roda

Rado 78 sutra aspiracija,zelim ti sto kvalitetnijih jajnih celija i da sve prodje lagano. Drzim fige i mislim na tebe poljubci poljubci

Mirka 85 navijam, blizi se i tvoja aspiracija igracice igracice igracice igracice

Kamilice,mislim na tebe,srecno danas i javi nam se!! Evo za pocetak stimulacije da zamantram b b b
Moram da prepišem, jer drugačije neću stići da povatam ništa Shocked
Darija, čekamo UZ yes
Bak, plačem i smejem se! Svaka ti čast kako si sve stoički podnela! Uživaj sada i mazi trudnica cvet
Sve ostale curke d

Stvarno Medolino svaka cast Very Happy
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

vitamini - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vuchica 17/4/2012, 11:59

Bak evo i ja se rasplakah, sreca da sam sama u kancelariji, samo lagano sad korak po korak i nedelju po nedelju

Devojke ova nedelja je UDARNAAA igracice
Vuchica
Vuchica

Broj poruka : 3208
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

vitamini - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Kamilica 17/4/2012, 12:00

Bak, bez teksta sam, mila moja, ooo kako si nagrađena za sve muke, ČESTITAM OD SRCA smajli angel
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

vitamini - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dra00 17/4/2012, 12:00

Prvo da cestitam BAK na hrabrosti i uspehu osmeh srce
RADO srecno danas juriš
Darija, konfete
Ostalim devojkama veliki zagrljaj
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

vitamini - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od bak 17/4/2012, 12:35

Ja ne mogu da pohvatam Embarassed i pored pokusaja Medolino da sve obuhvati ali mislim na sve vas puuuno i saljem puno vv
bak
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 48
Location : Zemun
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

vitamini - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od medolino 17/4/2012, 12:45

Bak,duso moja ljubi tebe tvoj medolino,samo polako i sve ces pohvatati
love ljubav love
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

vitamini - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od LaFolie 17/4/2012, 13:13

Evo i mene b
Aspiracija u petak, sutra uvece stoperica, ali ne pregnil vec 2 ampute diferelina, da bi se izbegla HS.
Sve vreme primam cetrotide, da cuvaju folikule
d bas sam zadovoljna, od cetvrtka sam na godisnjem, pa cu da uzivam dan pre aspiracije d
LaFolie
LaFolie

Broj poruka : 3412
Datum upisa : 20.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

vitamini - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dra00 17/4/2012, 13:16

Bravo LaFolie, bas se priblizilo. Srecno ff
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

vitamini - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Jejaaa 17/4/2012, 13:46

Bak, svaka cas hrabra zeno, zao mi je sto si se namucilo, ali sve je rodilo plodom!Zato sada uzivaj u trudnoci! ljubav
Ostale devojke d
Jejaaa
Jejaaa

Broj poruka : 409
Godina : 45
Datum upisa : 26.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

vitamini - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 17/4/2012, 13:49

LaFolie ::Evo i mene b
Aspiracija u petak, sutra uvece stoperica, ali ne pregnil vec 2 ampute diferelina, da bi se izbegla HS.
Sve vreme primam cetrotide, da cuvaju folikule
d bas sam zadovoljna, od cetvrtka sam na godisnjem, pa cu da uzivam dan pre aspiracije d
g g g vv vv vv vv vv vv vv vv vv vv
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

vitamini - Korak po korak na putu do bete + - Page 10 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 10 od 40 Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 25 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu