KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mirisna jutra u Aprilu!!!

+42
HappyGirl
bak
dragana76ns
fenix
nina :)
Republica
laKole
Tinche
bobica83
Tanja83
anak
bebko
lena
medolino
vremejezabebe
cicsa80
ciklama
Mali Princ
agata
missile
lolipop
nacKa
djole42
KoMetaK
Mirjana
maus
menora72
Jelena*
MAAKKI
Mrvica
Milijana
lilya
BiKsi :)
dra00
dr mali pariz
rada78
Orline
lilly13
korpica
Xena
Kamilica
caci
46 posters

Strana 3 od 44 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 23 ... 44  Sledeći

Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 3 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od BiKsi :) 2/4/2012, 20:27

Joj Maakki užas... kud baš to da vidiš danas... No
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 3 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od MAAKKI 2/4/2012, 20:34

Biksi ne pitaj, ja taman izasla i kupila nesto da pojedem, krenule prema kolima i ajd kao tim putem cemo krace je, kad ono scena koju nikom ne bih pozelela da vidi ni da cuje, preselo mi i jelo, sele u kola i sedele jedno vreme dok se nismo sabrale. Crying or Very sad
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 3 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Kamilica 2/4/2012, 20:35

U bre Maki, kako ti baš da naiđeš, uhh,...

Biksi, dolaziš znači i u moje krajeve, tu sam ja, samo s one strane Dunava, a imam čamac, pa da te prebacim na jedno lepo vince ako voliš...Baš lepo što ćeš obići Frušku Goru, videćeš, lepo je zaista, i ima šta da se vidi...

Caci, proći će i to, ne daj se!!!
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 3 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od dr mali pariz 2/4/2012, 20:37

Bixo, super za fim na CD
biće to sve o.k., vidiš nisam znala za Čigotu...sve što možeš, kopaj za seeeeeee! Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 3 670661
maakki, užas...šta reći povodom toga No
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 3 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od KoMetaK 2/4/2012, 21:14

ZeMske, da vam pozelim i ja april pun radosnih tenutaka, velikih beta, okruglih stomaka i decije radosti! osmeh srce osmeh srce
Jeste da nije bas najlepse poceo, sa ovom tragedijom, ali sto rece Bixi, trudim se da ne razmisljam. Embarassed
Ih, Maaki, mogu misliti kako ti je bilo Crying or Very sad Bas te poteralo, ali mora da se zavrsi dobrim u ovoj godini! yes
Ja ne umem da vas lepo pobrojim ko Misica, ali cu probati.
Bixi, videh ti rezultate, ali ne stigoh da komentarisem, a vidim ti vec imas plan. Nadam se da ce ti uspeti to namestanje, a nekako verujem da je tvoja dr lose procitala te snimke i da ti kicma nije u takvom stanju. osmeh srce
BAK; CESTITAM OD SRCA DRAGA na tako divnoj beti! Nadam se da ces brzo iz bolnice, zdrava i prava i da uzivas u narednih 8 meseci trudnoce!!! osmeh srce osmeh srce
Caci, shvatih iz tvog prvog posta da se stanje popravilo sa muzem, jer sigurno ne bi bila ovako sarena i vesela da nije tako. Very Happy Samo polako, sve ce doci na svoje mesto, sredices se i zdravstveno, vazno je da se smirila situacija sa muzem. Mozda da posetis nekog psihologa? Cisto da popricas i da ti pomogne da se opustis malo, cini mi se da je sve posledica stresa.
Orlic, da poskocim ovde za tvoju balerinicu i da mahnem i ja tvom brocu! sreca love
Milijana, vazno je da se sve dobro zavrsilo na kraju, a muzu da navijas alarm uz glavu svaki put kad ima nesto odgovorno.
Misice, nadam se da je Anci bolje.
Mala, srecan ulazak u 6. mesec! sreca
Trudnice, radilice, vrednice, stiskam vas sve, eto, dotle doseze moja memorija Embarassed
Da vam ne pricam da sam u petak zaboravila torbu u autobusu, pa ganjala bus po Nisu (srecom da nije produzio dalje), a juce sam trazila ceo sat povratnu kartu i nisam je nasla Embarassed Eeeeh, omatorilo se! Rolling Eyes Dajte savet sta da pijem da popravljam stvari dok se jos moze lol!
Ja sam u subotu proslavljala lepe vesti ovogodisnje i unapred rodjendan. To je bila prva zurkica koju sam organizovala posle nase svadbe, jer nisa mbila ovde. I, bilo mi je mnogo lepo, svi prijatelji dosli sa klincima, oko nogu se uvek neko motao, grljenja i ljubljenja do besvesti, a da vam ne pricam koliko sam predivnih crteza za rodjendan dobila smajli angel Jeste da sam se u nekom trenutku i zapitala da li ja i dalje zelim decu (kad su se ganjali po stanu i vristali i niko nije mogao da ih umiri), ali su to bile samo trenutne misli. lol!
d
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 3 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od BiKsi :) 2/4/2012, 21:57

Selen, Meta za pamćenje, selen, drugarice! lol!

A za to zapitavanje za decu te rezumem, koliko god bila zeza, ima tu uvek pomalo istine! Baš kažem mom bratu juče, da zahvaljujući njegovoj i snajkinoj dec,i nemam utisak da mi deca nešto posebno nedostaju, jer njih vidjam skoro svaki vikend, plus poneki radni dan, i baš mi daju dobru dozu, onu koja mi sada prija. Mada pretpostavljam da kad budemo imali naše da će biti drugačije, tj. nadam se. Jer znam i kako je kad troje malih pravi buku ceo dan. Very Happy

Mima, ljubim te u Anu da što pre ozdavi. I ovde virus, isti taj sa visokom temp. Rekoh već da ima bratanac, a juče uhvatilo i snajku... začarani krug, lepo ja to kažem, to je vrtić, izmedju ostalog. Ja se stvarno ne sećam da sam toliko često bila bolesna, a ni brat, a čuvale nas nana i strina.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 3 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Mrvica 2/4/2012, 22:09

Vece jutra.
Sve sam procitala, ali ako krenem unazad, mozda cu nekog zaboraviti. Sestre bile do sada pa idem iscitati za Orlisku, pa pisem opet sutra...
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 3 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od BiKsi :) 2/4/2012, 22:28

Mrvice, verujem da ste uživale!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 3 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Milijana 2/4/2012, 22:36

Dobro vece i laku noc,
Oprosticete mi sto nemam vremena ni snage da citam, mislim na vas, ali ne postizem sve osim da se gnjavim sa mojim mackicama. I da, bila sam danas kod frizera, pa sam frisko ofarbana klizanje
love

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 3 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od BiKsi :) 2/4/2012, 22:49

Sve stižeš Mili, svaka čast!

Znam šta sam još danas htela podeliti s vama. Danas nam dolazio ministar kulture i episkom žički Hrizostom, položen kamen temeljac Crkve brvnare u Sevojnu, koju su zapalili 1996. i sad se vrši obnavljanje. Izmedju ostalih, tu je bio i naš parohijan, koji sve uredno se javljao na mobilni, i pričao, opušteno. Rolling Eyes Inače za njega ima jedna anegdota, kažu da je tačna, ne znam, ali pre jeste nego nije. Kad su ga "proterali" iz jedno sela, tj. parohije i kad je došao u naše mesto, pričalo se da su to uradili jer je krstom otvarao pivo ispred prodavnice! Rolling Eyes Very Happy Kao, bilo je nešto u ovom fazonu: Hajde što ideš u kafanu, hajde što voliš da se kockaš, hajde što voliš i u tuču da uletiš, al što si krstom pivo otvarao, to ti ne možemo oprostiti! Very Happy
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 3 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od KoMetaK 2/4/2012, 23:13

Biksi :) ::Selen, Meta za pamćenje, selen, drugarice! lol!
Sta rece da je dobro za pamcenje? zbunjen v  b  b  b  b  b  b  b
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 3 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Mirjana 2/4/2012, 23:28

Metaurina ::
Biksi :) ::Selen, Meta za pamćenje, selen, drugarice! lol!
Sta rece da je dobro za pamcenje? zbunjen v  b  b  b  b  b  b  b

Biksi :) :: tu je bio i naš parohijan
 b  b  b
Selen, selen Laughing

Meta, tako ja pošla po kolagen, a zbog pamćenja, i vratila se sa Q10 iz apoteke Laughing
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 3 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Mirjana 2/4/2012, 23:57

Jeste li videle ovo? Shocked
Staviću je na desktop, kad me negde zategne, da se postidim
Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 3 538752_10150724407134432_287258184431_9505149_452776151_n
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 3 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od korpica 3/4/2012, 00:06

Ju Miro,zeno,gde nadje ovo Shocked Cekaj,malo mi nije jasno,hoces da kazes da je ova zena rodila svu tu decu? Shocked Shocked Shocked
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 3 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Kamilica 3/4/2012, 07:43

Dobro jutro!!!
Maus, ja kafu ne pijem dak ne poslužiš, kako je Anči?
Miro, stvarno je strašno, sva sam se zgrozila.
Cure, kako ste danas?
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 3 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od maus 3/4/2012, 07:59

Dobro jutro!
Biksiiiiiiiiiiiiiiiiii jeeeeeeeeeeeeeeee nadam se da se vdimo u petak. Samo mi nije bas najjasnije. Krecete u petak na proputovanje povodom 8. marta i prolazite kroz Lozana siti. Hocete li tu praviti pauzu? Jooooooooj bas se radujem radost radost radost radost radost radost radost radost radost Napokon da se stisnemo onako pravo i uzivo radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost radost
Meta bila zureza sa sve motanjem oko nogu i cikom i vriskom. :lol!
Miro Shocked
Kami duso sa`ce kafenzi.
Ja nesto jutros sturena totalno. Valjda ovo vreme. Uopste ne funkcionisem. Izgleda da ce i meni trebati malo selena. Vratila sam se sa pola puta do posla jer sam zaboravila kljuceve.
Hvala sto pitate za Anu. Nema visoku temp. Do 38 preko dana a uvece nema, sto mi nic nije jasno zbunjen A kao da joj je neko motor u guzu ugradio...ne miruje. Juce je cak i rolere vozila po dvoristu i ja sa njom.
Idem da pristavim kaficu, Kami ceka, nije fer.

kafes-greco Pictures, Images and Photos
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 3 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od dra00 3/4/2012, 08:21

mmmm Maus kakva kafica i cokoladice, bas te volim.
Biksi bravo za ekskurziju, uzivaj na nasoj Fruskoj Gori


kako od mog brata sin kaze ''kruska gora'' a ja mu kazem nije kruska nego fruska, pa me on pita ''a sta znaci fruska?''  b
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 3 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od djole42 3/4/2012, 08:32

Jutro cure !
Nek nam je srećan april svima i nek bude betonosan !

Bak ,čestitam od srca !

Kuckamo se kasnije ,kad vas povatam Very Happy
A sad ajd zdravo ,ode Djole na magnet ,pa se javim !
djole42
djole42

Broj poruka : 6359
Godina : 52
Location : Nis
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 3 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od lilly13 3/4/2012, 09:37

Dobro jutro drage moje, ja sam se sinoć trudila da pohvatam šta se dešava, ali nisam baš uspjela. Shvatila sam toliko da ste sve na broju.
Maus hvala na kafi Very Happy, nadam se da će Ana biti bolje
Djole sretno na magnetnoj
Miro sestro affraid pa gdje ovo nađe (strašno)
Biksi će da putuje radost super, stisnite se ti i maus i za nas jednom
sve vas d
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 3 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Mrvica 3/4/2012, 09:51

Jutro drugarice...
Biksi, da znas da sam se nauzivala, a nameravam i danas lol!
Ismejah se ziva na tvoju pricu o parohiji, kakvo ludilo... Lepo se provedi na ekskurziji, nadam se da ce vas vreme lepo posluziti.
Miro, ubi me u pojam od rane zore. Ja ne volim da gledam te ekstremne slucajeve, sva se najezim, a to mi sad uopste ne treba.
Maus, kakva kafa, mmmm, sad bi mi bas prijao neki slatkis.
Pozdrav drage moje.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 3 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od dr mali pariz 3/4/2012, 10:00

Biksi :) ::Sve stižeš Mili, svaka čast!

Znam šta sam još danas htela podeliti s vama. Danas nam dolazio ministar kulture i episkom žički Hrizostom, položen kamen temeljac Crkve brvnare u Sevojnu, koju su zapalili 1996. i sad se vrši obnavljanje. Izmedju ostalih, tu je bio i naš parohijan, koji sve uredno se javljao na mobilni, i pričao, opušteno. Rolling Eyes Inače za njega ima jedna anegdota, kažu da je tačna, ne znam, ali pre jeste nego nije. Kad su ga "proterali" iz jedno sela, tj. parohije i kad je došao u naše mesto, pričalo se da su to uradili jer je krstom otvarao pivo ispred prodavnice! Rolling Eyes Very Happy Kao, bilo je nešto u ovom fazonu: Hajde što ideš u kafanu, hajde što voliš da se kockaš, hajde što voliš i u tuču da uletiš, al što si krstom pivo otvarao, to ti ne možemo oprostiti! Very Happy
Laughing Laughing Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 3 404938 Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 3 404938 Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 3 404938 Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 3 635297 sve više je takvih Božijih izaslanika Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 3 404938

Metaurina ::
Biksi :) ::Selen, Meta za pamćenje, selen, drugarice! lol!
Sta rece da je dobro za pamcenje? Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 3 279933 Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 3 635297 Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 3 404938 Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 3 404938 Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 3 404938 Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 3 404938 Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 3 404938 Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 3 404938 Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 3 404938
Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 3 635297 Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 3 635297 rođendanko,ljubim te u tu tvoju kovrdžavu glavicu!

djole39 ::Jutro cure !
Nek nam je srećan april svima i nek bude betonosan !

Bak ,čestitam od srca !

Kuckamo se kasnije ,kad vas povatam Very Happy
A sad ajd zdravo ,ode Djole na magnet ,pa se javim !
i tebi posebno nek bude bebonosan! mislim na tebe danas... Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 3 715980
Jutro Jutra!
Nije loš dan, samo ne sija preterano...ne mora, ja sijam za sve pare Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 3 447640
Mili, ženo, frizer, farba, carica si, znaš? Ljubi svoje mazulje. Biće to šmizle na tebe! Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 3 21831 Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 3 21831
Mimiće, dobro je da je Ani bolje. jakica mila se izborila sa virusom, prehladom-šta god.
Lilly13, jesi li napisala izveštaj? odoh da pogledam.
danas ništa pametno nemam u planu..malo časova, lenčarenja i tak.
Stisak za sve!
Loli, znači kuću radiš? nek je sa srećom!
Da, mima, kafa je VRHunska!!
Orle, di si?
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 3 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od korpica 3/4/2012, 11:08

Jutro drage.Ja ovo jutro bas preterah sa spavanjem,malopre ustala,sva sreca imam rucak,pa i nisam u nekoj frci do posla.Maus,hvala na kafici,ja bih dve.Drago mi je da je Anci bolje.Mrvice,tako i treba,uzivaj sa sestrom.Lilly13,procitala sam sinoc izvestaj,i ovde da ti cestitam,odmaraj i uzivaj.Biksi,da nam se lepo provedes na ekskurziji.Pariz,veliki poz i za tebe,sijas,tako i treba usne Sto se tice mene i mm,misljenja neka nam se nikad nece pribliziti,sta da se radi,ko nebo i zemlja smo,ali ipak se volimo :lol:U nekim situacijama najvise mu smeta moj jezik,ustvari jezicina,ne znam da cutim,pa ni kad mozda treba,al sta da radim takva sam,i on je znao,pa je opet sa mnom,nema,ljubav je ljubav,uvek mu to kazem...Ostale cure da vas sve d ljubav
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 3 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od korpica 3/4/2012, 12:23

Sve zaboravim da kazem PARIZ,vezano za onaj film koji sam joj preporucila da pogleda,u pitanju je Spanska verzija,skoro sam videla da ima i Italijanska,koja je jako lose uradjena,amaterski,da slucajno ne pogledas tu.Inace,postoji i drugi deo filma koji izlazi u junu. ljubav
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 3 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od nacKa 3/4/2012, 12:26

Jutra draga, sunny sunny sunny

evo mene, eto vas, rat lošim dešavanjima!!!!!!

dr mali pariz ::[url=http://
Neka se ovaj mesec sija od okruglih stomaka, milih malih ručica koje držite u svojim rukama dok nekud šetate po suncu, neka bude dobrih postupaka i kvalitetnih beta, srećnih ljubavi, mirisnih kafa, dosta šetnje, manje sedenja, i dosta lepih poznanstava

što kaže Čola: ništa ja tu ne bi dir“o Very Happy

prošle sedmice sam bila sa vama samo u mislima, nisam htela da mračim ovde, a i nisam imala živaca da ubadam po mob
celu prošlu sedmicu provela sam u bolničkom holu čekajući vesti o mami svojoj (imala jak srčani udar, operaciju, komplikaciju...
hvala Bogu, sada je stabilno d d d d d i evo častim
prvo za trudnica (pari, orlica, mrvu, miru, bojanu, bak....
Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 3 Fapur
i malo uzinice , ko se nekoj nesto slano gricka
Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 3 5ug61c

i još malo kolačica sa kafom

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 3 289yah0

specijalan ljubav za anci, misicu, biksi i mili
korpice, dra i djole c
i ostale devojke jako d

moram nazad na posao pa se pišemo natenane popodne
nacKa
nacKa

Broj poruka : 401
Godina : 50
Datum upisa : 13.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 3 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od korpica 3/4/2012, 12:28

Jao Nacka,a ja sam se bas pitala sta je sa tobom.Najvaznije je da je sad sve u redu,da je to iza vas i da je tvojoj majci dobro,najbitnije je to ljubav
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Mirisna jutra u Aprilu!!! - Page 3 Empty Re: Mirisna jutra u Aprilu!!!

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 44 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 23 ... 44  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu