Kupanje i nega bebe

Strana 4 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4

Ići dole

bebe - Kupanje i nega bebe - Page 4 Empty Re: Kupanje i nega bebe

Počalji od heart84 taj 15/3/2013, 16:46

Ja Radivoja kupam svaki dan,a kosicu mu perem na 3 dana. Uzela sam Mustela kupku. Lice mu takodje mazem Mustela kremicom, a telo sa pavlovicevom kremom i jekodermom, pomesala sam u posidicu pola pola, tako mi je rekla patronazna sestra, u slucaju da dodje do nekog ojede i osipa pedijatar mi je rekla da kupim Thovaline kremu i mogu reci da je odlicna mnogo bolja od Sudocrem, moje misljenje.
A kad kaki uzmem one velike tufere ima u DM da se kupe pa potopim u vodu i obrisem ga, izbegavam koliko je moguce da koristim vlazne maramice.
heart84
heart84

Broj poruka : 3091
Godina : 35
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od mijaki taj 15/3/2013, 18:25

mi Anu kupamo svaki drugi dan sa sve kosicom, a tusiranje izmedju (tada ne kvasimo kosu). Takodje koristimo Mustela kupku, a losion za telo Sebamed smo kupili ali ga vise ne mazemo, samo prvih mesec dana dok joj se koza perutala...Koristimo Pavlovicevu, a kada je presvlacim operem je posle kake, a posle piskenja je obrisem ili velikim tupferima od vate ili Sebamed maramicama....znam da maramice nisu idealno resenje ali ih svakako koristim...nije se do sada ojela...

mijaki

Broj poruka : 2537
Datum upisa : 25.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mirjana taj 15/3/2013, 22:32

Izgleda da sam najgora od sve dece! Shocked Ja kad kažem kupam, mislim na kupanje u kadici, od glave do pete, naravno kupkom i šamponom. Maramice i dalje koristim kod svakog presvlačenja, s tim što kad se ukaki i operemo guzu sapunom. Nisam primetila da imamo neki problem zbog maramica, ni crvenila, ni osipa, ni bilo kakve iritacije.
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 43
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od plavaptica taj 15/3/2013, 23:26

Takodje....ojed se i ne dobija od maramica. Mi se od pocetka kupamo svako vece, u kadici kupkom od glave do pete....a peremo pod cesmom kad se ukakimo. Trudim se samo da koristim sto manje hemije, znaci samo kupka u vrlo maloj kolicini i Pavloviceva za guzu.....ponekad krema za lice Seba i nista vise....bez losiona i tsl.
plavaptica
plavaptica

Broj poruka : 1463
Godina : 45
Datum upisa : 07.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od noja taj 15/3/2013, 23:58

Mi koristimo sapun mystely, kypky i sampon za kosu jer je imamo i to od rodjenja, prezadovoljni smo ...
a od kreme samo pavlovicevu za guzu, telo i lice nemazemo ni kremom ni uljima...
noja
noja

Broj poruka : 6242
Godina : 41
Datum upisa : 24.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Blanka taj 27/4/2017, 22:17

Mamite sta vi koristite od kozmetike za bebe. Mi od rodjenja Mustelu,sampon, kupka, kremice za lice ( ali lice ne mazem bas cesto) Original Pavloviceva za guzu. Juce smo dobili 5-6 pakovanja one Pavloderm zute pa cu njih iskoristiti pa ako se dobro pokaze prelazimo na nju, jer je mnogo jeftinija u odnosu na original a nama treba sve duplo.
Koje vi kreme za guzu koristite?
E da,Sudocrem obavezno makar jednom dnevnom namazem guzu i pelenski dio komplet. Nikad nismo imali ojed niti sta slicno. Guzu peremo mlakom vodom kad se pokakimo. Maramice koristimo od skoro.
Blanka
Blanka

Broj poruka : 4187
Godina : 38
Datum upisa : 30.10.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 27/4/2017, 23:58

Za guzu i sve ostalo original pavlovicevu i danas kad zatreba, sudokrem za ojede. Bekutan sapun, sampon zuti Jonson&Jonson. Drugo nista.

2) Spebo V 2010.FET, 2 blaste-beta 463-biohemijska,
3) Spebo V 2013.ICSI, 3 cetvorocelijska-beta 168,8, 7.6.2013. videli srce 14.12.2013. Kinder suprise!
4) Spebo, IV 2016.ICSI,1 osmocelijski i 1 blasta-beta 4,
5) Spebo, V 2017. FET, 2 blaste-beta 2,
6) Spebo, VI 2018. FET, 3 blaste-beta 214 🐥, 29.10.2018. videli ❤ 6.6.2019. stigla Rodjena
Lilypie Kids Birthday tickersLilypie First Birthday tickers
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22546
Godina : 39
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Bobac taj 28/4/2017, 00:33

Mi za guzu Penaten sa dodatkom cink oksida. Zuti Johnson za kosu i Aveeno baby kupku i mleko za telo bez dodataka parfema, Huggies maramice za guzu.
Mustela je odlicna, ali skupa. To je moj plan B ako bude osipa ili nekih problema sa kozom.

Bobac

Broj poruka : 489
Datum upisa : 06.07.2014

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 4 Prethodni  1, 2, 3, 4

Nazad na vrh

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu