KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gde vodite trudnoću? Preporuke za ginekologa

+24
Akijeva
BiKsi :)
Tangerine
Strumfeta78
buby
tetreb
sasaana
Ema78
gaga.ristic1
grudva
cicsa80
Nefertari
shenon
lilly13
bobica83
Divina
Mali Princ
Milijana
lena
Mirjana
Tanja83
dr mali pariz
dragmilk
Orline
28 posters

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Ići dole

Gde vodite trudnoću? Preporuke za ginekologa - Page 2 Empty Re: Gde vodite trudnoću? Preporuke za ginekologa

Počalji od dr mali pariz 5/5/2012, 13:54

Šenon, uput koji si dobila za Front ti važi za svaki tvoj odlazak u okviru sledećih 6 meseci. Oki?
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Gde vodite trudnoću? Preporuke za ginekologa - Page 2 Empty Re: Gde vodite trudnoću? Preporuke za ginekologa

Počalji od Mali Princ 5/5/2012, 15:02

Very Happy Cak sam i ja koja sam 1 jedini put usla u Visegradsku dobila papiric na kome je trajanje 6 meseci - tj. do 8. juna.

Tako isto i za zavod za transfuziju krvi - ako si RH-, ja to jedino radim u drzavnom Zavodu, jer sam cula da jedino oni imaju valjane reagense.

Prema tome, Shenon, 6 meseci od prvog ulaska u bolnicu vazi uput.
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Gde vodite trudnoću? Preporuke za ginekologa - Page 2 Empty Re: Gde vodite trudnoću? Preporuke za ginekologa

Počalji od Nefertari 5/5/2012, 15:11

Drugarice novosadjanke treba mi preporuka za nekog dobrog gishu na novom naselju. naime kuma mi je trudna radi u uregentnom centru i ona bi isla na bolovanje pa ako ima neki normalan gisha koji jr voljan da pise bolovanja, a moze i da je prosto normalna osoba. svaka preporuka je dobrodosla
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Gde vodite trudnoću? Preporuke za ginekologa - Page 2 Empty Re: Gde vodite trudnoću? Preporuke za ginekologa

Počalji od shenon 5/5/2012, 16:10

Hvala zene, mene zbunilo sto je pisalo dabl na uputu, sad shvatam da je to i za ostale ultrazvukove!
shenon
shenon

Broj poruka : 448
Datum upisa : 16.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Gde vodite trudnoću? Preporuke za ginekologa - Page 2 Empty Re: Gde vodite trudnoću? Preporuke za ginekologa

Počalji od Divina 6/5/2012, 12:34

Evo i mene... koliko sam ja shvatila, svi uputi za sve specijalnosti, od prosle godine se izdaju na 6. meseci. Tj. jedan uput iz dz za onoliko pregleda koliko je potrebno u roku od 6 mesci. A sto se tice zavoda za transfuziju, ako se radi krvna grupa i rh faktor, ako nemate uput kazete da ste u drugom stanju i sve se zavrsi. Ja bila pre par dana, uredno sam imala uput, ali mi je fina teta rekla da ako mi slucajno nesto zatreba ponovo, da mogu i da malo slazem... sad da li jeste ili nije neznam, ja sam to oko krvi zavrsila, a ostalima srecno !!! I savet, fotokopirajte taj nalaz vise puta, vazi za ceo zivot, za ne daj bpze.
Divina
Divina

Broj poruka : 91
Godina : 40
Location : Srbija, Zemun
Datum upisa : 02.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Gde vodite trudnoću? Preporuke za ginekologa - Page 2 Empty Re: Gde vodite trudnoću? Preporuke za ginekologa

Počalji od cicsa80 6/5/2012, 16:14

Nef, pitala sam drugarice koje su trudne ili su bile, ni jedna nije u DZ na naselju, nisam ni ja. Jedna je bila kod gise u Zmaj Ognjena Vuka, super cika, otvorio joj bolovanje da se ne trucka do posla u drugi grad(mada je sve bilo ok), svaki put je pitao da li joj treba neki uput "po zelji" lol!
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Gde vodite trudnoću? Preporuke za ginekologa - Page 2 Empty Re: Gde vodite trudnoću? Preporuke za ginekologa

Počalji od Nefertari 6/5/2012, 16:29

Cicsa hvala, rece mi ona da bi mogla i u taj dz ali kaze da je guzva da je na novom naselju manja guzva
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Gde vodite trudnoću? Preporuke za ginekologa - Page 2 Empty Re: Gde vodite trudnoću? Preporuke za ginekologa

Počalji od grudva 2/6/2012, 10:37

moja sestra je dobila uput za dabl i vec je bila na konsultacijama kod dr u n.f. na isti taj rekli su joj da na taj uput moze 6 meseci da dolazi za bilo sta ja sam joj preporucila dr, posto visim tamo stalno a ona je prirodno ostala u drugom stanju i kada je trebao 1 uz nije znala gde da ode
u n.f. vidis gde radi taj dr koju zelis i zakazes konsultacije tako je ona uradila i uspelo je
grudva
grudva

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 31.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Gde vodite trudnoću? Preporuke za ginekologa - Page 2 Empty Re: Gde vodite trudnoću? Preporuke za ginekologa

Počalji od gaga.ristic1 13/2/2013, 12:34

Drage moje, vidim da se ovde dugo nije pisalo pa ne znam da lli ce mi neko i odgovoriti.
Zanima me da li je neko imao iskustva sa dr Spasom Andjelicem iz nf sto se tice vodjenja trudnoce i porodjaja. Ja sam kod njega radila uklanjanje polipa pre 1,5 godina i bila sam zadovoljna. Medjutim, ovo je visokorizicna trudnoca zbog godina i zato me zanimaju iskustva drugih sa njim ili nekim drugim ko je po vama za preporuku u toj klinici.
Hvala i pozdrav svima
gaga.ristic1
gaga.ristic1

Broj poruka : 75
Godina : 57
Location : BG
Datum upisa : 11.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Gde vodite trudnoću? Preporuke za ginekologa - Page 2 Empty Re: Gde vodite trudnoću? Preporuke za ginekologa

Počalji od Ema78 13/2/2013, 13:48

Draga Gago, meni on vodi trudnocu, radio mi je i IUI. Ne menjam i toplo preporucujem !!! KOd njega idem privatno vec nekih godinu dana, mozda malo manje i sasvim sam zadovoljna. Ono sto mi se najvise dopalo kod njega je sto nije sujetan, i sto ono sto nije njegova oblast, ne radi. Na primer, nije se mesao u th moje ir, prepustio je to endokrinologu, a zatim me poslao u dnevnu bolnicu da mi sve provere kako treba. Kada je primetio da na bebinom srcu postoji fokus, odmah mi je preporucio Tirsovu.

Sto se tice porodjaja, videcemo, ja bih da se porodim prirodno,ne bih na zakazani CR.Iako sam i pre odlucila da cu se poroditi u Frontu, posle jucerasnjeg iskustva sa njima, vise nema nikakve dileme.

Imam i dr u dz,koja mi resava administraciju...mada, i ona je sasvim korektna i ima znanja tako da sam i njom zadovoljna.
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Gde vodite trudnoću? Preporuke za ginekologa - Page 2 Empty Re: Gde vodite trudnoću? Preporuke za ginekologa

Počalji od Ema78 13/2/2013, 13:52

I da, ja sam juce prosla kroz dnevnu bolnicu, savetovaliste i patologiju trudnoce NF, kako su se ponasali prema meni, tako su prema svima, nigde nisam cula da se neko drao na pacijenta i sl. Jesu malo neorganizovani i malo se prepucavaju medjusobno, ali sve u svemu, ja sam prezadovoljna.
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Gde vodite trudnoću? Preporuke za ginekologa - Page 2 Empty Re: Gde vodite trudnoću? Preporuke za ginekologa

Počalji od gaga.ristic1 13/2/2013, 14:50

Ema hvala ti puno na brzom odgovoru.
Nisam znala da dr Andjelic radi i IUI i koliko vidim on ti je radio i ekspertski uz.
Ja sam isla posle intervencije na kontrolu kod njega jednom u dnevnu jednom privatno i oba puta je bio ok. Cini mi se kao da mu je bilo sve jedno gde cu da odem. Ja sam malopre uspela da dobijem dnevnu i zakazala za 05.03. Sestra mi je tamo rekla da cu tada imati rezultate amniocenteze i da ce me tada gledati na uz. Posto ce mi tada biti 21. nedelja ne znam da li ce raditi ekspertski uz. Iskreno, sve sto mogu uradila bih na uput posto privatno nije jeftin. Ako mi ne uradi ekspertski tamo kako treba, posto mislim da se to radi i do 45 minuta onda cu ici kod njega privatno za to.
Za mene mislim da mora carski rez, ako nista drugo ono zbog godina.

Jos jednom hvala ti puno i puno srece osmeh srce

gaga.ristic1
gaga.ristic1

Broj poruka : 75
Godina : 57
Location : BG
Datum upisa : 11.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Gde vodite trudnoću? Preporuke za ginekologa - Page 2 Empty Re: Gde vodite trudnoću? Preporuke za ginekologa

Počalji od Ema78 13/2/2013, 15:57

Gago, ja sam dnevnu bolnicu zakazala dva tri dana pre, a cula sam da zakazuju eventualno nedelju dana unapred, ne verujem da se od juce bas toliko popunilo. Jedino ako cekas rezultate ac...

Srecno...
Ema78
Ema78

Broj poruka : 4233
Location : Beograd, Srbija
Datum upisa : 23.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Gde vodite trudnoću? Preporuke za ginekologa - Page 2 Empty Re: Gde vodite trudnoću? Preporuke za ginekologa

Počalji od gaga.ristic1 13/2/2013, 16:27

Ja sam i rekla sestri da cekam rezultate, a posto mi je radjen uz sa ac i rekli su mi da je sve u redu mislim da ranije i nema potrebe za uz. Mislim da je i sestra tako razumela. Cekam pa cu videti.
Hvala ti puno jos jednom
gaga.ristic1
gaga.ristic1

Broj poruka : 75
Godina : 57
Location : BG
Datum upisa : 11.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Gde vodite trudnoću? Preporuke za ginekologa - Page 2 Empty Re: Gde vodite trudnoću? Preporuke za ginekologa

Počalji od sasaana 19/10/2013, 16:05

molim za pomoc!!!
imam izabranog lekara u domu zdravlja, ali prvi uz. su mi radili u Visegradskoj. Da li trebam da brinem sto me lekar u domu zdravlja ne informise niocemu i na sva moja pitanja odgovara kako mi "oni tamo" vode trudnocu?
da li od samog pocetka moze trudnocu da mi vodi lekar u Visegradskoj i kome da se obratim zbog prehlade? Svom lekaru opste prakse?

sasaana

Broj poruka : 1
Datum upisa : 19.10.2013

Nazad na vrh Ići dole

Gde vodite trudnoću? Preporuke za ginekologa - Page 2 Empty Re: Gde vodite trudnoću? Preporuke za ginekologa

Počalji od tetreb 21/10/2013, 14:28

Sasaana ne znam šta da ti kazem ako je sve ok sa trudnoćom moze da vodi bilo ko u dz,ali moj savet je da se ipak malo bolje raspitaš kod ljudi iz tvog okruzenja ili da poslušaš devojke ovde sa foruma pa da odeš kod nekog privatno da ti vodi trudnoću koji će posle moći i da te porodi to mnogo znači.
Spaso Anđelić je skroz ok,ne znam 4d ordinacija doktor Madić čini mi se ne znam ni ja i ja se razmišljam gde i šta.
tetreb
tetreb

Broj poruka : 671
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Gde vodite trudnoću? Preporuke za ginekologa - Page 2 Empty Re: Gde vodite trudnoću? Preporuke za ginekologa

Počalji od buby 21/10/2013, 17:53

i meni je bitno da mi trudnocu vodi onaj dr koji ce me poradjati,a u svom dz samo upute,doznake..eventualno kasnije ctg,mada sam ja sve u frontu...i sad opet kod istog dr
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Gde vodite trudnoću? Preporuke za ginekologa - Page 2 Empty Re: Gde vodite trudnoću? Preporuke za ginekologa

Počalji od tetreb 12/12/2013, 11:26

Ima li neko tel privatne ordinacije gde radi dr.Jasmina Lapčević iz Zemunske bolnice
tetreb
tetreb

Broj poruka : 671
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Gde vodite trudnoću? Preporuke za ginekologa - Page 2 Empty Re: Gde vodite trudnoću? Preporuke za ginekologa

Počalji od Strumfeta78 12/12/2013, 11:50

Ona je nekada radila u MB poliklinici u Batajnici, ne znam da li radi i sada negde privatno... Divna zena... Mozda bih mogla da saznam nesto, ali mi treba par dana
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Gde vodite trudnoću? Preporuke za ginekologa - Page 2 Empty Re: Gde vodite trudnoću? Preporuke za ginekologa

Počalji od Strumfeta78 12/12/2013, 11:54

Evo dobih odgovor da ne radi nigde privatno!
Strumfeta78
Strumfeta78

Broj poruka : 957
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 08.11.2013

Nazad na vrh Ići dole

Gde vodite trudnoću? Preporuke za ginekologa - Page 2 Empty Re: Gde vodite trudnoću? Preporuke za ginekologa

Počalji od tetreb 13/12/2013, 08:35

Štrumfetice hvala ti na info ne znam kod koga sada da odem a da je ok dr iz Zemunske,ne mogu da se cimam po bolnici a ova je zena zaista super šteta što ne radi privatno
tetreb
tetreb

Broj poruka : 671
Godina : 43
Location : Beograd
Datum upisa : 09.04.2012

Nazad na vrh Ići dole

Gde vodite trudnoću? Preporuke za ginekologa - Page 2 Empty Re: Gde vodite trudnoću? Preporuke za ginekologa

Počalji od Tangerine 13/12/2013, 10:30

U Zemunskoj su svi doktori divni, ja bih preporučila dr Radu Mijailović! Ne znam da li radi privatno, vredi izguglati.

Prvu trudnoću sam vodila u domu zdravlja, drugu privatno kod dr Novakov i nju preporučujem.
Tangerine
Tangerine

Broj poruka : 354
Godina : 38
Datum upisa : 25.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Gde vodite trudnoću? Preporuke za ginekologa - Page 2 Empty Re: Gde vodite trudnoću? Preporuke za ginekologa

Počalji od BiKsi :) 13/12/2013, 21:59

Tangerine, kad si se tačno porodila, da upišem na statistici ako nije problem. Pretpostavljam da ne želiš da kažeš ime bebe, te ću to poštovato naravsko, al ako se predomisliš, ti mi i to napiši. Hvala unapred.
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Gde vodite trudnoću? Preporuke za ginekologa - Page 2 Empty Re: Gde vodite trudnoću? Preporuke za ginekologa

Počalji od Tangerine 14/12/2013, 02:22

18. septembra. Zove se Branislav, nije tajna. :)
Tangerine
Tangerine

Broj poruka : 354
Godina : 38
Datum upisa : 25.08.2012

Nazad na vrh Ići dole

Gde vodite trudnoću? Preporuke za ginekologa - Page 2 Empty Re: Gde vodite trudnoću? Preporuke za ginekologa

Počalji od BiKsi :) 14/12/2013, 20:13

Divno ime ste izabrali!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Gde vodite trudnoću? Preporuke za ginekologa - Page 2 Empty Re: Gde vodite trudnoću? Preporuke za ginekologa

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 2 od 3 Prethodni  1, 2, 3  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu