KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+57
Sofka
makababy
cicsa80
gagax81
bebko
ninica2
Milijana
Botox
Republica
stefi :*
Vule
dra00
nena beba
bobica83
KoMetaK
lilya
LaFolie
7-patuljaka
dragmilk
cvrle76
lilly13
sanjicica
Struzzo
Xena
Tanja83
Sneza
tuli
SannI-AlL
maki79
racili
darija79
maus
Nefertari
Shizika
natalija
nesalela
JocY
Kamilica
BiKsi :)
dragana76ns
SSanja
MAAKKI
djole42
lolipop
Dacaa
bak
zoxa
Orline
Bokicalepotica
Akijeva
lena
Marija86
noja
dr mali pariz
Mrvica
Mali Princ
Mirjana
61 posters

Strana 39 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od ciklama 6/4/2012, 17:05

Pari divna prica, neko odmara, a neko se ogleda kroz mamu smajli angel

Masem

ciklama

Broj poruka : 1143
Datum upisa : 24.06.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 6/4/2012, 17:12

Pariz Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 779578 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 779578
Po jedan smajlić za svako bebče.
Sve to zvuči super, pupu Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 569534
Mogu misliti baku raspilavljenu i njenu sreću Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 561840
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lena 6/4/2012, 17:12

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 196545 Pariz, cekala sam da procitam tvoj izvestaj i izmamila si mi, kao i obicno, osmeh na lice!!! Lepo napredujete, kuc, kuc Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 275568 !

I gde su ti tih trudnickih 12 kg dosad dobijenih, nije mi jasno... mislim, ne vide se, verovatno se sve na stomak steklo?

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 612963
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 6/4/2012, 17:15

lol! hvala Lensi....da da, stomak, sigurno Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 404938
joj Rolling Eyes a sad ozbiljno...tek sad ide vreme gojenja, majku mu staru...Biću TENK! Shocked
e, hvala na lepim rečima. Kako mame budu ponosne još od 1. UZ ...ko će nas u tom divljenju svojoj deci zaustaviti...usporiti... Very Happy
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 6/4/2012, 17:21

Pariz, ti si prvo sportski, tip, a kao drugo, dvoje dece, duplo trčanje lol!
Otići će one brže nego što su došle
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 6/4/2012, 17:23

Nadam se Wink
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 6/4/2012, 17:30

dr mali pariz ::...da da, stomak, sigurno Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 404938
joj Rolling Eyes a sad ozbiljno...tek sad ide vreme gojenja, majku mu staru...Biću TENK! Shocked

Draga, opusti se, prvo - super ti stoje Very Happy, drugo dve Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 995453 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 995453, a trece - bas je individualno - ja od 25 nedelje nisam dobila ni jedan jedini gram, a beba raste i rezultati super Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 561840

Prema tome, sta te briga, i do sad si bila macka, a sad si macka i po a ono i po - najlepse na svetu Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 934446 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 388958
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 6/4/2012, 17:53

Very Happy
e baš si to simpa objasnila. Ma ...znate mene, nije meni to toliko opterećujuće, uostalom ljudi oko mene konstatuju "da nisam tolika" lol!
kao već 6. mesec i 2 bebe...blablabla...
Al opet mali strah da njima i sebi ne naudim nekom prekomernom težinom. Ali što kažeš, i ja sam primetila, ne gojim se iz nedelje u nedelju podjednako.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lena 6/4/2012, 17:56

I, da, Pariz, da dodam... bebci imaju odlicnu gramazu Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 47111 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 47111 , uskoro ce i kilazu... nisu uopste sitni kao sto se da ocekivati za blizance!

Jaooo, Pari, secas li se jedne nase prepiske mail-om o Tanji Boskovic i kg..... moram da te zekim maloooo! Al neka si ti meni trudnaaaaa, ma ko sljvi "size"! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 694552 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 430137 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 413209 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 490909 Mada ja zaista na onim slikama ne vidim te kg.
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 6/4/2012, 18:01

ne sećam se Lensi, podseti me,pleaseeeee...
Ej, i meni se čini da za sada fino napreduju.
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lena 6/4/2012, 18:07

aaaaaaaaaaaaaa...... pa cakulale smo tada o skidanju kg i nasim buducim trudnocama, i ja pomenuh primer Tanje B., po meni pojma za zensku zgodnocu i 'body", koja se u trudnoci ugojila preko 80 kg. Ja kao htela da ti dam utesan primer. Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 635297 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 404938 zena je sve to skinula, naravno... a dve trudnoce tako prosla........ A ti odgovoris "Ma, hvala ti lepo, gde nadje samo to, "slutis" mi fino...." Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 805311 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 729680
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 6/4/2012, 18:10

Joj... Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 635297sećam se... stvarno si genije čime si me tešila Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 404938
A Tanja je mačketina uvek bila...samo se vešto krila u trudnoći Laughing
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od liki 6/4/2012, 19:02

Pariz ja tek sad vidim pa ti si trudna aaaaaaaa|????????????????????
liki
liki

Broj poruka : 321
Datum upisa : 02.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 6/4/2012, 19:06

lena ::aaaaaaaaaaaaaa...... pa cakulale smo tada o skidanju kg i nasim buducim trudnocama, i ja pomenuh primer Tanje B., po meni pojma za zensku zgodnocu i 'body", koja se u trudnoci ugojila preko 80 kg. Ja kao htela da ti dam utesan primer. Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 635297 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 404938 zena je sve to skinula, naravno... a dve trudnoce tako prosla........ A ti odgovoris "Ma, hvala ti lepo, gde nadje samo to, "slutis" mi fino...." Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 805311 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 729680


Hoces da kazes, na svoju tezinu dodala +80? Shocked affraid
To stvarno ne mogu da zamislim...

Inace, moja drugarica je u porodiliste usla sa 80kg, a 8 dan po porodjaju je imala 62.
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 6/4/2012, 19:07

hvala miro,znaci to mogu i sama da odem da uradim?ko mi onda procita rezultate? jesi i ti krvarila?
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od stefi :* 6/4/2012, 19:13

prince pitacu ga sledeci put kad odem na kontrolu tj.za sedam dana.
Pari ma ne treba mi uput i onako sve sami finansiramo terapiju i to,nije mi problem sto se placa,nego ajde sta mi kaze to poslusam..a ovo ili cu uraditi sama ili cu ga prvo pitati ali bojim se da ne shvati pogresno,tipa da ga ja ucim sad nesto
stefi :*
stefi :*

Broj poruka : 553
Datum upisa : 16.03.2012

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 6/4/2012, 19:32

Stefi, ne znam da li si pisala odakle si. Mi koji primamo inekcije idemo kod hematologa koji prati te rezultate i koriguje spram njih terapiju. Ja svaki mesec radim KKS, PT, APTT, vreme koagulacije i d-dimer. Neko radi i anti Xa. To su pokazatelji kako tvoje telo reaguje na fraxi. Tj, da li terapija treba da se obustavi ili ostaje ista ili se pojaca. Nema smisla da sama to vadis i tumacis, treba ti strucnjak za to. Mozes kao trudnica naravno na uput da sve to radis.
Ako neces da cekas ili se smaras po drzavnim ustanovama, mozes u Bg kod Elezovica ili Miljica zakazati i konsulatovati se s njima. Po meni su oni najbolji sa te strane. Ja idem kod Miticke na KCV, a ona radi i privatno u Genezisu ako ti je NS blizi. Kako si vec imala problema, ja bih na tvom mestu sa nekim strucnim o tome popricala, a ne tek tako ukinula inekcije.
Naravno, to je moje misljenje.
Pari, superza bebane. I tvoj decak se preprecio i raspistoljio. lol!
Ja sam opasno navalila na slatko zadnjih par dana. Sad sam pojela dve palacinke s kremom i plazmom. affraid No
Strasno. Trebala bih se malo iskontrolisati. Ne zbog kilaze, nego me strah da ne naskodim bebi sa tolikim unosom secera.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 6/4/2012, 20:18

Mrvice, kad je sledeca kontrola? Jel sad kreces na 1 nedeljno ili?
Very Happy
Samo ti ruckaj Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 639820
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 6/4/2012, 20:36

Stefi, rekla sam ti da možeš odraditi privatno sada jer ti je dr ukinuo injekcije, a nije ni proverio to što smo ti rekli. Dakle, nema nameru, pa se možda i naljuti što mu se mešaš u posao.
Ako imaš neku vezu ili normalnog lekara opšte prakse, probaj da izmoliš uput za hematologa. Na žalost, u našoj zemlji se uglavnom ne može drugačije. Možda stvarno ne treba da primaš fraxy, a možda i moraš. Ako ti je dao preventive radi, što znači da ne zna da li ti trebaju, najbolje je da dogovoru sa hematologom uradiš šta treba i da ti na dalje on prati i koriguje terapiju.
Ako ne uspeš doći do "državnog" uvek se može kod privatnika.
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lena 6/4/2012, 20:45

Mali Princ :: Hoces da kazes, na svoju tezinu dodala +80? Shocked affraid

o,daaaa, onakva lepotica zgodnica kakva je Tanja B... eto, pa joj nista nije ostalo... Very Happy queen
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MAAKKI 6/4/2012, 20:46

Pariz super za dobar izvestaj, neka bekane samo rastu bebe bebe srca1
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Kamilica 6/4/2012, 21:10

Mali Prinče love
Doktoriceeee, pu pu pu, milina čitati izveštaj, zaista lepo. Kako beluga, jesi li sašila još koju navlaku?
Mrvičice, kako si?
Trudnice, mame srca cvet srca
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cicsa80 6/4/2012, 21:18

Mala sa mirisom zumbula Very Happy samo i ja jos da kazem pu,pu.... Biksi ce da nastavi lol! Da ostane sve ovako dobro i dalje. Ljubim bundevice puuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuno! usne usne

Mrvice jos malo. Spremne stvarcice, a ti?
Prince cvet

Ne znam da li sam dobro procitala da je bas ovde objavila (pobrkalo mi se sve) Vremejeza bebe sve cestitke!

cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 44
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lilya 6/4/2012, 21:20

Pari, divan izvestaj 2 usne usne za dve zvezdice.

Trudnice, slatkice, ljubav
lilya
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 47
Location : Beograd
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od zoxa 6/4/2012, 21:31

Draga mala teto, divan izvjestaj!!!! Bebe rasto bas fino, svaka cast!!!!
Nina u to vrijeme imala 540 gr a ja +10 kg.
Pozdrav za sve trudnice ljubav
zoxa
zoxa

Broj poruka : 2601
Godina : 48
Location : Prag
Datum upisa : 25.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 39 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 39 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu