KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+57
Sofka
makababy
cicsa80
gagax81
bebko
ninica2
Milijana
Botox
Republica
stefi :*
Vule
dra00
nena beba
bobica83
KoMetaK
lilya
LaFolie
7-patuljaka
dragmilk
cvrle76
lilly13
sanjicica
Struzzo
Xena
Tanja83
Sneza
tuli
SannI-AlL
maki79
racili
darija79
maus
Nefertari
Shizika
natalija
nesalela
JocY
Kamilica
BiKsi :)
dragana76ns
SSanja
MAAKKI
djole42
lolipop
Dacaa
bak
zoxa
Orline
Bokicalepotica
Akijeva
lena
Marija86
noja
dr mali pariz
Mrvica
Mali Princ
Mirjana
61 posters

Strana 3 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nefertari 10/3/2012, 01:34

Pariz bravo za virkanje, prelep izvestaj i super je sto su bata i seka!!!! Uzivaj trudnice!!! Koliko sad kostaju maticne celije? cini mi se da su kostale 1800 evra kad sam se ja nesto raspitivala, pretpostavljam da zelis da uzmes od oba deteta?
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 10/3/2012, 09:04

Zamilislite sta se meni desilo. Ja juce zaspala a mm kad je dosao misio da sam sama dala inekciju i nije me probudio pa sam umesto juce tek jutros sebi dala fragmin. Sad mi frka, nadam se da nisam nesto zaj...i da je bebica ok. Veceras cu opet dati, bice to onda za 16 sati umesto 24 ali da uhvatimo stari ritam.
Bas sam c cim sam ustala.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maus 10/3/2012, 09:24

Juce prvo poruka...pa odusevljenje i cika na sred Rodica...bas me briga sto su me gledali kao da sam pala sa kruske...ja sam srecna i ponosna TETKA! srca DUSAN srca I srca IVONA srca Prodavacica me pita hocu li kupiti lampu (inace sa zbog toga i dosla u Rodic ) a ja joj pricam o Dusani i Ivoni i kako imaju po 350 grama i da bata sedi seki na glavi i da ona to hrabro trpi, ali kada se rodi pokazace mu koliko je 2 i 2.
Onda nestrplenje da dodjem do kompa, pa da ga prikacim...srecom da sam sve okrecila i da uopste mogu da pridjem kompu. I sta sledi? Sledi najlepsa prica sa UZ, puna emocija, ljubavi, srece...Kezina od uva do uva dok gledam slike, trljam ruke jedna o drugu, stavljam medju kolena i cerekam se, cerekam se, cerekam se...malo je falilo da probudim Anu. I pisem post, tipkam brzom brzinom i da posaljem nece...sve se izbrisa i nema neta. Ponovo se konektujem, sve ok i opet pisi, pisi i da posaljem ista stvar. AAAAAAAAA nista za sutra, kada dodjem na posao pisacu. I evo pisem, jos uvek pod utiskom raporta sa uz i slicica, najlpesih slicica. Lepe li dece majko mila. A Ivona kulira i sisa palac DUSA sreca A Dusan(ovo ime mi je posebno drago, jer se i moj tata tako zove) se razbaskario i odgovara mu da sedi seki na glavi DUSA sreca
Mala presrecna sam zbog vas! sreca
Mrvo, mislim da nema potrebe da se sekiras. A da budes mirnija ipak nazovi dr.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 10/3/2012, 12:18

Mrvček, ne sekiraj se, nije ništa strašno...veruj mi, pogotovu što mislim da primaš najmanju dozu, je li?
Cure, divne ste sve do jedne, divne ste tetke mojoj deci...moram priznati, velika većina vas i pre nego što su ta deca začeta pokazale ste koliko ćete biti divne tetke Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 21831
Nef, ne, ne bih uzimala za obe bebe, jer nemam ni za jednu. A rođeni brat i sestra imaju -laički rečeno- dosta poklapanja, tako da bi mogli koristiti...pa kad mogu roditelji, zašto oni ne bi mogli...
No, videćemo, samo će novac odrediti. Inače, to je ta cena Nef.
Šizo, upravo pomazila, i dobih odgovor Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 612963pa kad mazim gde treba lol!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od darija79 10/3/2012, 12:44

Pariz ljubav divnog li izvestaja...a jos lepsih bebica.Divni su,savrseni...ma nemam reci Very Happy
darija79
darija79

Broj poruka : 474
Godina : 44
Location : Vojvodina
Datum upisa : 28.12.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Bokicalepotica 10/3/2012, 13:27

Aki ,srecan rodjendan i da ti svaki naredni bude jos lepsi osmeh srce

pari bravo za izvestaj igracice angel angel

Ja prikupljam jos neke analize,pripremam za sredu idem na virkanje sreca
Bokicalepotica
Bokicalepotica

Broj poruka : 437
Location : Beograd
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Bokicalepotica 10/3/2012, 13:45

Pari lepo od tebe sto zelis svom sinu da das ime po dedi svog muza.To je i mm zeleo,ali ja sam ti drugacijeg misljenja.Ako se daje po dedi zasto ne po mom,ako je vec tako.Ali najvise volim da nije ni pokome.Tako da jos cemo videti. zbunjen Mislim ja bih zelela da kad sam sve to izgurala od vto.....pa valjda mogu ja svom detetu da dam ime.Bar za trud. yes
Bokicalepotica
Bokicalepotica

Broj poruka : 437
Location : Beograd
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od racili 10/3/2012, 14:17

Pari, očarala si me slikama, pa oni su pravi anđeli! smajli angel smajli angel
bebe i bebe sreca
Dušan i Ivona likeit
racili
racili

Broj poruka : 567
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 28.12.2009

http://lbdm.lilypie.com/5gdIp2.png?r5l95KnO

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maki79 10/3/2012, 15:39

Pari bravo za Ivonu i Dusana. likeit
Slicice sa virkanja su prelepe, mada ja dajem malu prednost seki Ivoni jer em trpi batu koji joj sedi na glavici em je preslatka kako siki palcic.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 10/3/2012, 16:00

Bokicalepotica ::Pari lepo od tebe sto zelis svom sinu da das ime po dedi svog muza.
lol! Draga, pogrešno si razumela. Po ocu mog muža, a ne po nj. dedi.
Moj muž je vrlo teško podneo smrt svog oca pre godinu ipo dana, i meni je jako teško bilo zbog njega. Tad sam mu obećala da ću mu roditi Dušana.
Moj otac je živ, i nikada ne bih po živom roditelju dala ime-to je moj stav.
A moj muž ima po svom dedi ime, tako da će i naš sin-po svom dedi, a ne pradedi.
Inače, nemam problem s tim, sem da je ime neko koje mi se baš ne dopada.
Vrlo bitno. Bitno je da su živi i zdravi, a za curu sam eto, ja-izabrala, i mirna ...Mačva lol!
Srećno na UZ, pa da sa ovakvim oduševljenjem čitamo i tvoj izveštaj i pogledamo po neku sličicu... Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 275568
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od SannI-AlL 10/3/2012, 17:03

Pari,sad sam vas našla.Što ste caki srca srca .Pu,puUživajte sa vašim zvezdama prelepim. osmeh srce osmeh srce
Sve trudnice d
SannI-AlL
SannI-AlL

Broj poruka : 1531
Godina : 53
Datum upisa : 02.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tuli 10/3/2012, 17:49

Pari, koja divota, moja Pari srca srca srca srca
Potpuno sam očarana, kombinacija savršena, beke savršene love love
Dušane i Ivona, divna vam je mama, vi to znate.........ali, tek ćete se uverite za par meseci Very Happy
Pari, za Dušanovo ime si pojasnila, a Ivona.........nemoguće je da je bez simbolike, kod tebe koja u svemu vidiš simboliku (gora si od mene) Sećam se da su br.hotelske sobe i datum ET bili isti,pa onda davno.........Sensa posvećena VTO u čekaonici, dok si čekala svoj red na ET.... Very Happy
Pari,moja uživaj u blagoslovenom stanju, za sad je to najlepše što si doživela.........dok se ne rode tvoje najsjajnije zvezde usne
Mazi teta Tuli b b
tuli
tuli

Broj poruka : 3308
Datum upisa : 24.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dr mali pariz 10/3/2012, 18:24

Saniša moj...tuj sam ti ja uvek sa svojim izevštajima Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 766699
Tuli...da si muško, ne znam kako bi se od žena odbranila...bar ovakvih poput mene.
Kako ti znaš da ubodeš i Sense se sećaš...ma nemam reči, za trenutak si me vratila na taj početak priče....
Pazi mila, jeste ima simbolike,ali i nema. U mom životu nema Ivona, apsolutno nijedne. Biće jedna i jedina i samim imenom, no...tragajući za simbolikom dolazim do jednog izvora gde pronalazim da Ivona znači dar od Boga. No, vrlo brzo saznajem da niti je grčko ime, kako sam se zaletela-već francusko-iako ga hrvati rado svojataju-ustvari Teodora je dar od Boga...ali ne. Ivona mi se zakačilo-ne bez razloga, mislim. Uostalom to je naziv jednog drveta-a drvo kao simbol života, i ona,ponavljam-jedina u mom životu, definitivno pada odluka na Ivonu. Very Happy
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lena 10/3/2012, 18:36

O, da, ima Ivona kao ime i medju Italijanima (preko Francuza)... Ivonne.

Tisa, tisovina.... to je to drvo........ Very Happy

Mnoge Ivone koje ja poznajem smatraju da su zapravo "Ivane".... jedna od varijanata imena........

A mm Andriju stalno zove "duso, Dusane"...... nikad ranije nisam razmisljala o tom imenu kao "kandidatu" za mog sina a eto sad postade drugo ime nasem detetu i bas mu odgovara....... I jeste nasa Dusica!
lena
lena

Broj poruka : 4087
Godina : 53
Location : Beograd
Datum upisa : 18.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 10/3/2012, 19:42

Pari, Teodora je ime koje smo mi izabrali ako bude devojcica. Pa ako Bog da jednog dana, imacemo i taj dar od Boga.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Bokicalepotica 10/3/2012, 20:29

Pari kod vas su dve bebice(hvala Bogu) pa se lako dogovorite.Ti zensko,a on musko.
Bogami mm cuti, ne izjasnjava se, a ja svaki dan samo vicem: sta li radi Aleksa....Aleksa je gladan ( kad sam ja gladna ja ti onda kazem kao to je Aleksa gladan a ne ja...) ,idemo na virkanje da vidimo Aleksu.Ja bih htela da bude Aleksa.To sam oduvek zelela.Cak i moji roditelji pitaju " i kako je danas Aleksa"? A mm samo cuti i sve kao pa moze Aleksa,ali nikako da 100% odluci.Cak i on vrlo retko ali desi se da pita "kad cemo da vidimo Aleksu" ali nije to to.Verovatno je mislio da ce biti po njegovom dedi koji nije ziv,pa mu treba vremena da se navikne.
Ma samo nek je ziv i zdrav moj Aleksa!!!!!!!! beba srca1 srca1
Bokicalepotica
Bokicalepotica

Broj poruka : 437
Location : Beograd
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sneza 10/3/2012, 20:36

Pari, kombinacija za poželeti a imena su predivna, dve male sjajne zvezdice.
Trudnice sve vas ljubav
Sneza
Sneza

Broj poruka : 1823
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od tuli 11/3/2012, 08:22

Pari,Pari ko te ne zna........ Very Happy
Mora da postoji simbolika,mora.
Divno, Ivona, kakvo god značenje da ima, nije toliko ni važno, jer za tebe je Ivona jedna i jedina likeit
Možda porođaj bude na Petrovdan, pa da mi snajka bude rođena na isti datum kad i sin Laughing
Izguraćeš ti 37.nedelja, 100%. Jeste da su dve bebe,ali i ti si jaka i krupna žena+ imaš zdravu trudnoću,fala Bogu.
Uživaj,mila zagrljaj
tuli
tuli

Broj poruka : 3308
Datum upisa : 24.11.2008

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 11/3/2012, 09:52

Boki, meni je Aleksa divno ime, ali isto kao sto ga ti vec tako zoves, tako je i mm poceo pitati sta radi Vukasin, gde si Vukasine, i svi su izgledi da ce tako i ostati.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od maki79 11/3/2012, 11:38

Ma sva su imena koja ste nabrojale predivna. Ja za moju mrvicu sam u startu rekla Katarina i svi sad pricaju samo o Katarini, a ja u jednom momentu rekla mozda je bolje ipak Masa, a svi graknuli neeee ne moze rekla si Katarina i ima tako i da bude. U slucaju da bude decak mm je odlucio da bude Relja.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Bokicalepotica 11/3/2012, 13:27

Nema,kad neko povuce nogu,onda to ostaje tako i svi se naviknu!!!!!!!
St kaze maki sva su nam imena sto smo nabrojali lepa!!!!!!!!!!!! igracice igracice
Bokicalepotica
Bokicalepotica

Broj poruka : 437
Location : Beograd
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Bokicalepotica 11/3/2012, 13:29

Udjoh ja u 21 nedelju igracice igracice igracice igracice
Ove nedelje na virkanje!!!!!!!!!!!!!!!

Pozdrav svim trudnicama usne usne usne
Bokicalepotica
Bokicalepotica

Broj poruka : 437
Location : Beograd
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 11/3/2012, 13:31

Bokice, ljubav
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tanja83 11/3/2012, 13:58

tuli ::Pari, koja divota, moja Pari srca srca srca srca
Potpuno sam očarana, kombinacija savršena, beke savršene love love
Dušane i Ivona, divna vam je mama, vi to znate.........ali, tek ćete se uverite za par meseci Very Happy
Pari, za Dušanovo ime si pojasnila, a Ivona.........nemoguće je da je bez simbolike, kod tebe koja u svemu vidiš simboliku (gora si od mene) Sećam se da su br.hotelske sobe i datum ET bili isti,pa onda davno.........Sensa posvećena VTO u čekaonici, dok si čekala svoj red na ET.... Very Happy
Pari,moja uživaj u blagoslovenom stanju, za sad je to najlepše što si doživela.........dok se ne rode tvoje najsjajnije zvezde usne
Mazi teta Tuli b b


Potpisujem Tuli od reci do reci.

Pari,mila moja devojcice,cestitam ti na divnoj kombinaciji kao i na divnim imenima.Cestitam ti jos i ulazak u drugu polovinu trudnoce i da doguras bar punih 38,a ne sumnjam u to Very Happy Kombinacija je za pozeleti,jednom trudnocom dve zelje,sin i cera,mamin princ i tatina princeza,divno divno divno,bicete pravi cetverac yes



Ljubimo vas puno puno moji manekeni i ja love love love
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Tanja83 11/3/2012, 14:01

Bokice-lepotice,Mrvice,Maki79,Prince,Natalija,Noja,Nef,Mili i sve ostale drugarice nase ljubimo vas puno puno poljubac poljubac poljubac
Tanja83
Tanja83

Broj poruka : 1272
Godina : 41
Location : Beograd
Datum upisa : 01.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu