KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jutra u martu

+39
Xena
Republica
Tinche
tuli
caci
buby
MARA
lilly13
lena
Mali Princ
Zoka83
ninica2
SSanja
Sami
maza1972
Shizika
djole42
dragana76ns
dra00
cicsa80
JocY
Kamilica
Mirjana
KoMetaK
MAAKKI
BiKsi :)
korpica
dr mali pariz
medolino
lolipop
Jelena*
nacKa
rada78
Mrvica
Orline
Milijana
bak
bebko
maus
43 posters

Strana 21 od 39 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 39  Sledeći

Ići dole

Jutra u martu - Page 21 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od maza1972 17/3/2012, 15:04

Jutro!!!
Ja se vratila iz šetnje po centru,nabavila ulaznice za "Plodne dane"(upola cene)sva sam srećna zbog toga d kako meni malo treba za sreću lol! ...bila na pijaci...malo me stisao grip,nos mi curi,ali nema veze... sunny sunny sunny sunny sunny
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 21 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od dr mali pariz 17/3/2012, 15:12

Dan cure!
Evo , sad stižem da se javim, i da vam poželim dobar vikend.
Orle, lepa kafica, može...
Bixo, rodiću moj, ušiFaj na Zlatišu.
Mimiće, stresla sam se od muke kad sam pročitala tvoj post o banci i šalteruši ogavnoj ....koliko treba da si loš čovek da ne pustiš dete u toalet??? KOLIKO??
Bila sam i napolju, sunčano i baš baš toplo...
Uživajte Jutra u martu - Page 21 692299
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 21 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od Mrvica 17/3/2012, 19:13

Bila mi sestra s drugaricom, ja otvorila jafu, one uzele po jednu, i otisle, a ja sad stukla sve sto je ostalo v
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 21 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od dr mali pariz 17/3/2012, 19:16

lol! ako si...potreba Wink
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 21 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od BiKsi :) 17/3/2012, 19:29

Fala Rode, samo da se odmorim ka čoek! Very Happy

Sad sam ispratila drugarke, baš sam uživala! Da provrljam kutkom, pa da se spakujem!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 21 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od Kamilica 17/3/2012, 19:40

korpica ::Kami,danas i sutra odmaramo,pa opet radna nedelja.Ja sam raspremanje obavila juce kad sam dosla s posla
Isto i ja juče sve spremila kad sam došla s posla, bolja varijanta, da slučajno ne odkidam minut od slobodne subote i nedelje na spremanje Very Happy

dr mali pariz ::Mimiće, stresla sam se od muke kad sam pročitala tvoj post o banci i šalteruši ogavnoj ....koliko treba da si loš čovek da ne pustiš dete u toalet??? KOLIKO??
yes yes yes Da ne poveruješ Shocked
Ja cure moje danas sa tetkinim zlatom provela dan. Lepšeg ga nisam mogla zamisliti. Divno i zanimljivo dete. Sad čekam drugaricu da se javi pa odošmo na pićence.
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 21 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od Xena 17/3/2012, 19:43

Ej drugarice, pa gde su te slike sa druzenja, hocu i ja da gledam, a i da se upoznajem lol!
Xena
Xena

Broj poruka : 654
Location : Pancevo
Datum upisa : 17.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 21 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od Milijana 17/3/2012, 19:50

Devojke moje drage...
Tako mi nedostajete, stignem sve da procitam, al malo vremena imam za pisanje, prosto mi je dan kratak.... Rastrzana sam na sve strane, mislim da spavam po sata dnevno ukupno, a da se mazim 24.... pored toga, svakog dana Lenku vodim u setnju, hranim, uspavljujem presvlacim... da bi sto manje primetila da nisam vise samo njena.... onda, akd ona zaspi, ja se mazim sa Milenom, presvlacim, ljuljam, dojim.... a kad obe spavaju, sredjujem kucu, peglam, kupam se, mazem nokte.... i eto, mozda se suvise trudim da sve bude kao pre, pa dok ne shvatim da je to neizvodljivo, sticicu do devojacke tezine lol!
Od ponedeljka se mm vraca na posao, a mama ce dolaziti da pomaze, pa se nadam da cu imati malo vise vremena....
Ipak, iskreno, prvi put od kako sam postala majka, sreca je neizmerna yes
A sada, vi.
Caci, tek sada stigoh da vidim sta se tebi desava i neizmerno sam tuzna zbog svega.... ipak, nemoj prerano da dolazis do zakljucaka... nikad se ne zna... vreme moze da bude i dobar saveznik.
Biksi, ja verujem da ce se stanje promeniti makar malo na bolje.... jaka si ti, plivaces i bices trudna i skakacemo onako kao kad smo cule za Ori....
Mrvo, jedva cekam da se porodis, pa taman po lepom vremenu u setnju sa svojim zamotuljkom.... vidis, jos malo je ostalo
Pari, necu da te lazem, iz tvojih postova sam stekla utisak da si veca... ova slika govori suprotno, za blizanacku trudnocu si savrsena...a ono sto je mnogo upadljivije je da prosto zracis love
Maus, salteruse su, izgleda, posebna vrsta... retko se nalazi normalna, samo sto sam ocekivala da su u manjim gradovima svi nekako prisni No
Zene ostale, sve vas ljubim i mislim na vas i kad nisam tu Laughing

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 21 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od BiKsi :) 17/3/2012, 19:55

Da te ljubim Mili, krenuh da napišem trudnaja! Laughing
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 21 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od Mrvica 17/3/2012, 19:59

Mili, duso, ti si vrednica prava. Na sve mislis, a cini mi se najmanje na sebe. Nadam se da ce ti biti bar malo lakse kad dodje mama, a Lenka i Milena ne mogu biti srecnije. Laughing
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 21 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od Mirjana 17/3/2012, 22:32

Mišu...ma ne znam ni šta da kažem...strašno! Shocked
Biksi, lepo se provedi na Zlatiboru yes
Ostale curke, dobro veče. Ja sam veći deo dana provela van kuće i to planiram i za sutra. Ovde je diiiivno vreme. Jedino što me u Su nervira je što subotom posle 14h ne radi ništa sem prehrambenih prodavnica i veletrgovina, što mu dođe isto.
Zato nisam uspela da uživam u kupovini, a legla plata.
Gledala sam i neke bebeće stvari, u jednoj prodavnici i jako se razočarala. Za devojčice ima prelepih kompletića, a za dečake onako nešto, bezveze fd
I taman sam se naljutila i rekla sebi da ću naći nešto, i kupiti odmah, kad oćeš...14h c
Tako. Ljubuckam sve ljubav
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 21 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od Mrvica 17/3/2012, 23:03

Joj, Mirka, znam da si se namerila, ali ja bas navijam da se ne radi posle dva subotom. Pa i ti ljudi imaju dusu. Jos kad ih vidim da rade i za praznike, i za badnji dan, Uskrs, Bozic,... Bude mi tako zao, pa i ti ljudi imaju porodice i decu...
Inace, vidim ovde vlada nezadovoljstvo salterusama(mrzim taj izraz), a ja sam jedna od tih, tj. doskora sam bila. Posle sam presla na mesto savetnika za fizicka lica. Sve to naravno nije vazno, ko je covek-covek je bez obzira na radno mesto.
Ja sutra takodje bezim iz kuce, idem kod mojih i tamo cu da budem ceo dan. klizanje
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 21 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od BiKsi :) 18/3/2012, 00:03

Odjavljujem se. Nadisaću se i za vas narodeeee!

STISAK Jutra u martu - Page 21 692299
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 21 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od KoMetaK 18/3/2012, 02:16

Bixi, uzivaj na svezem vazduhu i istrljaj se i za mene lol! I izljubi Coleta za rodjus osmeh srce
Misice, kakvi likovi!! Shocked
Mazo, jesi li to i ti bila na predstavi? Very Happy Sto se ne javi, da se bar upoznamo? Ja gledah, osim nas 4 koje smo se dogovorile i organizovale da idemo zajedno, ne videh nikoga da brise suze sve vreme, pa te zato nisam prepoznala lol! Ja sam jos pod utiskom predstave i prelistavm je u glavi. Nikada sebe nisam dozivela na taj nacin, a Radmila me je "odigrala" odlicno! Very Happy Veceras se vratih u proslost, i preziveh ponovo sve 4 godine svoje borbe i sve nase price i isplakah se kao sto nisam skoro! v  b  b Odlicno je uradjena, i dotakla je sve nase probleme sa kojima se suocavamo pocev od RZZO, besplatnih pokusaja koji kostaju, preko trgovine genetskim materijalom, naseg psihickog stanja i nase radosti kad postignemo cilj, kao i radosti nasih virtuelnih drugarica sa nama. Preporucujem od srca predstavu, ne kao reklamu (nisu mi platili reklamiranje Wink ) vec kao deo nase price. Samo, spremite maramice! lol! E, da pozvao nas reditelj i da ostanemo posle toga na koktelu, pa se druzile i sa glumcima Very Happy Sta cete, provincijalka u Bg-u! lol! lol! Da ne stavljam slike, ne znam da li poznajete ostale cure, osim mene.
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 21 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od dra00 18/3/2012, 07:51

Dobro vam jutro svima sunny
Biksi duso, uzivaj za sve nas. Svi bi mi trebali redovno na plivanje, vezbe... ali malo ko to primenjuje, zato tebi od srca zelim da posvetis sebi sto vise vremena i da to pokaze pozitivan efekat usne
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 21 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od Kamilica 18/3/2012, 08:30

Dobro jutro!
Vidim da svi uživate u lepom vremenu, a meni to nikako ne odgovara. Ovako toplo vreme odjednom, me čini pospanom i uopšte se loše osećam, pogotovo na sunny udari mi u glavu, padne mi pritisak, pa sam sva opijena. Nimalo mi ne odgovara. A štaš?
Meta, drago mi je za predstavu. Šta ćemo mi iz provincije koji nemamo pozorište? Za Beograd? A tako bih je pogledala...
Danas vozim baku kod njene rođene sestre u NS, biću s njom ceo dan, tako da svi moji ostali planovi za slobodan dan, padaju u vodu. A šta će baka, ne može ona sama...I mene će neko jednog dana tako voziti, nadam se...
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 21 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od Mrvica 18/3/2012, 09:44

Jutro svima.
Samo da virnem i javim se pa odoh radost
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 21 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od SSanja 18/3/2012, 09:55

Dobro jutro cure.
Kod as takodje lijepo vrijeme.. :)
Biksi, lijep odmor ti zelim.
Miro, to je i mene iznenadilo kad sam zadnji put bila kod vas.. Mada, kad vratim film unazad, u vrijeme komunizma se tako radilo..Subotom do 14h, makar kod nas. :) A sada, neki ne daju ni slobodnu nedelju, a da ne pricamo o suboti..A da, za djevojcice vise stvari ima dda se kupi..Pa kad su zene trosadzije Laughing
Kami, ja uvijek razmisljam kao ti..zato sam mojim bakicama uvjek tu..:) Mada ovoj jednoj, malo mogu biti na raspolaganju, jer je daleko.. A vrlo je bitno, postovati roditelje i bake,, deke, ma sve..:) Neko to odgore vidi sve..
Misice, ljubac za tebe..Ne se nerviras zbog nebitnih ljudi.. osmeh srce ko zna zasto je to dobro.. mozda imaju neku bakteriju u wc-u.Laughing.. allways look on the bright side of life.. :)
Meta, Mazo, vi uzivale na predstavi.. likeit

Ja cu vjerovatno i danas u akciju vani..Laughing.. Nego cekam mog tinejdzera (mm) Laughing da ustane, sinoc je bio u gradu.. budenje
SSanja
SSanja

Broj poruka : 712
Datum upisa : 27.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 21 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od korpica 18/3/2012, 10:43

Jutro drage moje.Evo jedna kafica za vas.Jutra u martu - Page 21 97vh39Danas opet suncano i lepo vreme,da ga lepo provedete danas i iskoristite.Ja necu nigde,posto mi dolazi mama,mozda predvece samo,u malu setnju.Sve vas d ljubav
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 21 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od dr mali pariz 18/3/2012, 18:29

Veče Jutra Very Happy
evo i mi nismo ceo dan kući,a vidim ni vi, jer sem kafe jutarnje i ponekog komentara, ostale se razbežale lol!
Mrvo, ono što je Mima opisala ne zaslužuje atribut ni šalteruše, a kamoli šalterskog radnika-jer je to. I ja nisam prosvetar, ali se ne brecam. Opušteno.
Meta, i ja bih rado odgledala predstavu. Stvarno se pitam, da li je u sali bilo ljudi koji nemaju veze sa "plodnim danima"? Wink jer-apsolvirale smo davno to - ko nas razume i može razumeti...
Baš je divan dan... Bila sam sa batom i na Starom gradu, pa kod sestre...ma divan dan.
Uživajte još malo, jer od sutra je većini nova radna nedelja.
Bixi, rode moj, uživaš li?? Jutra u martu - Page 21 275568
aj , žive bile Jutra u martu - Page 21 692299
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 21 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od korpica 18/3/2012, 18:48

Vece i od mene.Bas vala Pariz,svi se razbezali,nigde nikog.mada,tako i treba kad je napolju bilo bas lepo.Ja malopre ispratila mamu,oprala kosu,isfenirala se,pa mozda kasnije odem malo do komsiluka.Odakle si ti Pariz,mada sad kad napisa,mozda mogu da predpostavim.Poz za sve cveće
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 21 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od Kamilica 18/3/2012, 21:05

Verovali ili ne, ja odoh budenje baš mi se leži i gleda TV, tako da ćao!!! d
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 21 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od rada78 18/3/2012, 21:18

veče i od mene, da li je neko uopšte proveo današnji dan u kući?

Danas sam obišla Novi Sad uzduž i popreko.
Jutros sam išla u Betaniju po novu turu Diferelina. U Zmaj Jovinoj smo popili kaficu, moj mm komentariše da je Novi Sad pun trudnica Very Happy Od katedrale, preko mosta do Petrovaradinske tvrđave (peške). Obilazak tvrđave- uživanje u suncu. Ispod tvrđave se nalazi divan restoran "Čarda"- preporučujem da svratite i izborite se za mesto jer je prepun, i obavezno probate Riblji paprikaš sa testeninama.

Sve u svemu, ispunjen dan, a od sutra ponovo bockanje i u radne pobede.

pozz za sve ljubav
rada78
rada78

Broj poruka : 1030
Location : Beograd
Datum upisa : 04.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 21 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od Mirjana 18/3/2012, 21:29

SSanja ::
Misice, ljubac za tebe..Ne se nerviras zbog nebitnih ljudi.. osmeh srce ko zna zasto je to dobro.. mozda imaju neku bakteriju u wc-u.Laughing.. allways look on the bright side of life.. :)
 b  b  b
Ssanjice poljubac
Gledala sam 5minuta predstave i odmah se zaplakala....tako da je bolje da je izbegavam dok se ne porodim yes
I ja odoh da gledam film, pa spavanjac. Ujutru idem da mi dr ispiše upute za KKS, urin.....pa možda i zvirnem malo x
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 21 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od lilly13 18/3/2012, 23:00

Vidim uživalo se danas napolju, neka tako i treba.
ovo mi je možda jedinstvena prilika da poželim dobro jutro ovom radnom narodu što nas pozdravi u ranim jutarnjim časovima Very Happy
Evo da ih malo iznenadim:

DOBRO JUTRO

Jutra u martu - Page 21 Cofe

i jedna za početak radne sedmice
Jutra u martu - Page 21 92023645
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 21 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 21 od 39 Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 39  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu