KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jutra u martu

+39
Xena
Republica
Tinche
tuli
caci
buby
MARA
lilly13
lena
Mali Princ
Zoka83
ninica2
SSanja
Sami
maza1972
Shizika
djole42
dragana76ns
dra00
cicsa80
JocY
Kamilica
Mirjana
KoMetaK
MAAKKI
BiKsi :)
korpica
dr mali pariz
medolino
lolipop
Jelena*
nacKa
rada78
Mrvica
Orline
Milijana
bak
bebko
maus
43 posters

Strana 20 od 39 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 29 ... 39  Sledeći

Ići dole

Jutra u martu - Page 20 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od dr mali pariz 16/3/2012, 20:44

Embarassed hvala drage moje!
Maakki, daće Bog da uskoro otkriješ te čari!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 20 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od Mrvica 16/3/2012, 20:46

Cuj da se ljutim, ma kakvi... I ja ga zezam.
A ti mrsavica prava, vidi nogice, samo kucica raste kako rastu bebanice sreca
Super za urin, ja sutra nosim uzorak.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 20 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od dr mali pariz 16/3/2012, 21:01

Ej Mrvo, sve ti je dozvoljeno,ali toliko lažljivo komplimentarisanje Laughing nipošto!
di su mršave, jadna ja, došle kratke moje podgojene butkice...Ma nebitno.
Nego, nsiam 2 meseca radila nalaze,pa mi bilo malčice frx,ali opet, sve ok sem te blage anemije.
Ti sutra nosiš, je l radiš oba? Urin i urinokulturu?
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 20 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od KoMetaK 16/3/2012, 21:34

Pari, naočare love Kako ti lepo stoji ova loptica napred! likeit osmeh srce osmeh srce Vidi se da su decica sportista, setaju i cute Wink Sijas i bas si se prolepsala, valjda cu te i ja stsnuti nekad yes
A sta da ti kaze mza opaljivanje, znas i sama, duge ruke i svud stigne! lol! lol!
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 20 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od SSanja 16/3/2012, 22:03

Pariiii... Kakvo lazno komplimentisanje... Izgledas odlicno... :))

Cure, daj pomazite... Sadme zvala snajka da mi izdiktira rezultate iz laba... Pogrijesili mi jedno slovo u imenu pa ona kaze, da nisu mozda zamijenili rezultate..
Uglavnom, trebala sam da radim protein c i protein s, antitrombin i beta2glikoproteine..
U nalazu ima..
APTT.... protrombinsko vrijeme... trombociti... Fibrinogen... Euglobulin.... da li je to to sto sam ja trebala da radim??? Laughing
SSanja
SSanja

Broj poruka : 712
Datum upisa : 27.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 20 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od lilly13 16/3/2012, 22:11

Pari nema lažnih komplimenata, stvarno izgledaš za svaku pohvalu.

SSanja ja pojma nemam da li si to trebala raditi, nadam se da jesi, i da su rezultati ok
već će se javiti neko pametniji od mene
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 20 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od dr mali pariz 16/3/2012, 22:13

Metaurina ::
A sta da ti kaze mza opaljivanje, znas i sama, duge ruke i svud stigne! lol! lol!
ahahahhaha, bleso jedna! lol!

SSanja, draga, ništa od toga. Parametri koje ti je Elezović tražio, baš se tako i zovu!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 20 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od SSanja 16/3/2012, 22:22

Super, Pari.. Hvala. :)
Uglavnom, svi su u okviru referentnih vrijednosti, ali dr ce ipak da protumaci.
Ljubim!
SSanja
SSanja

Broj poruka : 712
Datum upisa : 27.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 20 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od Mrvica 16/3/2012, 23:05

SSanja ::Pariiii... Kakvo lazno komplimentisanje... Izgledas odlicno... :))

Cure, daj pomazite... Sadme zvala snajka da mi izdiktira rezultate iz laba... Pogrijesili mi jedno slovo u imenu pa ona kaze, da nisu mozda zamijenili rezultate..
Uglavnom, trebala sam da radim protein c i protein s, antitrombin i beta2glikoproteine..
U nalazu ima..
APTT.... protrombinsko vrijeme... trombociti... Fibrinogen... Euglobulin.... da li je to to sto sam ja trebala da radim??? Laughing

SANJA, to su potpuno razlicite stvari. Ja radim APTT, protrombinski vreme zato sto koristim inekcije, a protein C i S sam radila da bi se utvrdilo da li trebam da ih koristim. Zanci ni slicno, sigurno je neka greska.
PARI, radim i urin i urinokulturu. Dr trazila samo urin, ali mi on nesto nije bio najbolji prosli put, a urinokulturu sam radila pre mesec dana posle terapije za bakteriju, pa sam ipak resila da sve proverim. Za svaki slucaj.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 20 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od maza1972 16/3/2012, 23:19

SSanja,mislim da je to uredu ,ja sam isto te nalaze radila-takozvane stečene trombofilije...kako neznaš šta ti je dr.dao da uradiš,jel negde napisao?Ma,važno je da su u referentnim vrednostima d d d
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 20 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od BiKsi :) 16/3/2012, 23:20

dr mali pariz ::
Za tvoju dg ne znam nič, jer ništa bre na srpskom ne piše Rolling Eyes

Al znam da te Jutra u martu - Page 20 679696 i želim ti na Zlatišu uživaš punim plućima i lepim zubima lol! svih 7 dana!
Uzela si na poslu dane da odmoriš? Prijaće ti i za štitnicu...jesi li radila skoro nalaz?

Hvala, disaću, disaću, disaću! Setih se onog fazona: Učila deca u školi sadašnje i buduće vreme i nastavnica im traži primere. Ustaje Ivana i kaže hodam-hodaću, ustaje Petar i kaže vozim-voziću, ustaje mali Cigo i kaže, jedem supu -pileću! lol! lol! lol!

Nisam skoro radila nalaz, od decembra kad je bio 2.12 tsh. Dr mi rekla da mogu proveriti još jednom do kontrole, pa za kontrolu sveže, al za sad me mrzi. Čini mi se da mi terapija ok paše. Ne mogu više da lupam glavom, smučilo mi se. Inače, novi stari osmeh je tu. Petica gore nadogradjena, super mi je čika zuba uradio, i boju pogodio, ma baš sam sada nasmejana! Laughing Da, imam starog odmora, pa da se ne baci! Very Happy A dg mi je definitivno na španskom. lol!


Republica ::E sad videh ovu dijagnozu od Biksi...mnogo ga usitnila.Jutra u martu - Page 20 690119

Biksi,verujem da si dobila i od lekara objashnjenje.Ali da probam onako plasticno da ti objasnim.Kicma ti je u obliku slova S od L1 do L3. Znaci u lumbalnom delu-krsta.E sad zavrshava se do L4 gde imash promene koje su sledece.Verovatno od pritiska izmedju L3 & L4 nema dovoljno hranjenja kosti i ona ne primajuci ni minerale ni dovoljno vlazhnosti i sve ostalo pocinje da gubi na elasticnosti i "odumire".Znaci ne mozhe doci do odgovarajuce minarelizacije kosti/ju. Verujem da si u bolovima.E sad ne vidim da pominju da imash herniju ali molim te obrati pazhnju za kasnije u zhivotu.Zbog kukova.

Lecenje je vishestruko.promeni obucu,plivanje,lekovi protiv bolova.Alioo sa Skoliozom od 35 * npr znam da u NL josh nije uslov za operaciju.Ovde u Srbiji ne znam.morash da skinesh ako imash u pojasnom delu malo 'jastucice"da ne opterecujesh krsni deo kicme.Drugo ja bih ti zaista preporucila Yogu. Da pokushash prvo mishice da opustish oko kicmenog stuba a onda da se krene sa ispravnim jacanjem da bi pravilno podupitrali kicmeni stub.Naravno korektivne vezhbe uz savete fizijatra i fizioterapeuta.I naravno PLIVANJE.

Prvo da te ljubnem i da ti se zahvalim na objašnjenju. Nisam još bila kod dr, mislila sam da idem u utorak, ali tad sam na Zlatiboru, i ne pada mi na pamet da prekidam odmor odlaskom kod neurologa, da me samo nervira! lol! Očekujem da mi kum, koji je radiolog, pošalje email, al tek će moći sutra, jer nije kući. Da mi i on malo prevede.

Šta još da ti kažem Rep. Ja već imam operisanu kičmu, skolioza i gore i dole bila, dakle slovo S. Krivina veća bila gore i bila 64 stepena kad sam operisana. (inače operišu kad je preko 45, bar bilo kad sam ja operisana). Ostalo je i posle operacije skolioze, ne može se to ni ispraviti skroz, nego mene zeznulo to, što sam 2002. bila ponovo na operaciji, tad su mi vadili šipku koja je bila fiksirana za kičmu, a bila je pukla, i od tada imam češće probleme. Ustvari, u poslednjih godinu dana su češći problemi. Godine... Pošto mi sad kičma nije fiksirana, onda me skolioza opet zeza. Jbt, rimujem! lol! Nemam trenutno bolove, kuc, kuc, kuc, to je kod mene povremeno, al zato sam u novembru i decembru bila kao razvaljena i stalno u bolovima. Dr mi je predložila magnetnu, i ja sam uradila, čisto da znam na čemu sam, i šta dalje. Prosto neki način života moram uvesti kao normalan i navići se na to. A tu će biti obavezno plivanje. Pravi nam se u gradu zatvoreni bazen, nadam se da će ove godine biti završen.To bi me prilično spasilo. A ubi me i sedenje. I ono što me još plaši je kako sutra izneti trudnoću, kad je takvo stanje?! Rolling Eyes Jbš bolove, lekovi mi ne ginu, ali šta ako karlica ne bude mogla da podnese trudnoću?! Rolling Eyes To me onako, trenutno, jedino brine. Mada, biće kako je sudjeno. Moj dr, koji me je operisao je rekao da nema smetnji za trudnoću, al to je bilo 2002. a šta li će mi sada neurolog reći, videćemo. Počeću sa nekim vitaminima, sigurna sam. A jogu mi je i fizioterapeutkinja predlagala. Razmisliću. Moram nekako ojačati trbušne mišiće, da oni preuzmu teret. A jastučiće oko struka sam prilično smakla, al ih ima još, nažalost.

I Mira mi je dala dobar predlog za tu ajkulu! Very Happy Ma nešto ću već smisliti! AKo sam naviknuta i živim od 15. godine ovako, ima da i dalje nekako guram! Pitaću dr da mi da uput za Čigotu, gore mere koliko su očuvane, tj. koliko su oštećene kosti, pa čisto možda i to valja znati.

Kod mene danas na repertoaru bio čika zuba, pa smo bili malo do Coletovih, gnjavili bebu od radnice, koja radi kod mog svekra (tj. sad je na porodiljskom), i pokušavali jedno sat da je nasmejemo, jer je baš ozbiljna devojčica, i na kraju sam uspela Very Happy Very Happy, tako što sam je golicala i gnjavila. Jutra u martu - Page 20 561840 Posle bili kod moje nane, i tako, nič posebno. Sad ću još malo na spavanjac. Da me nije bolelo kod čika zube kad mi je stavljao krunicu, tačno bih zaspala, kolliko sam bila i iscrpljena i umorna. E i da, kupila sam danas jaknu i neke pantalone. Pantalonama sam oduševljena, jakna je onako, prosto mi trebala crna, a nič mi se posebno svidelo po gradu nije, a mrzi me da njušim svaki dan po radnjama. Jakna mi ustvari uska ispod pazuha, i to me nervira, a svuda na ostalim mestima je kako treba. A veći broj mi velika, grrrrrr. A pantalone su ekstra, na sniženju sam ih ufatila, i malo su elegantnije, za posao, na štiklice će biti strava, kad krenem s njima i tako to, cicos macos. I kupila sam dragom majicu s kratkim za rodjus, koji je u sredu, i na njoj pise CTRL ALT DEL! Laughing Tako da ću ga restartovati po potrebi! lol!

Hvala cure moje na podršci, još ćemo se stiskati, nič se vi ne sekirajte! Jutra u martu - Page 20 512172

Sutra mi dolazi drugarica, ili možda dve, i baš se radujem.

I nisam stigla videti slike s druženja, al sam videla bebelu Malu! Šta da ti kažem Rode, ništa ne valjaš, pu, pu, pu, usrale te koke! Jutra u martu - Page 20 612963 Jutra u martu - Page 20 75087

Sve vas stiskam onako poštenski!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 20 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od SSanja 16/3/2012, 23:55

mazo, ma znam... :) Dao mi je da radim protein c, protein s itd.. a ja dobila u nalazu ovo drugo sto sam napisala.. Tj. trombocite, APTT itd.. Pa rekoh, vjerovatno su to neke skracenice ili drugaciji nazivi... Rolling Eyes
SSanja
SSanja

Broj poruka : 712
Datum upisa : 27.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 20 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od Orline 17/3/2012, 07:37

Dobro jutro Very Happy
Jutra u martu - Page 20 Kafa
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 20 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od medolino 17/3/2012, 08:06

Dobro jutro!!!

Trudnice nasa, hvala za kaficu osmeh srce Jel vilenis po kuci lol! sreca
Tiker mi je prelep,ljubim ja tvoju balerinicu dugonogu usne usne

Republika,vidim da su lepe slikice i da ste uzivale u druzenju love

Pari, trudnice, bas ti lepo stoji stomacic love love
Tebi samo stomacic raste lol! Ljubim tvoje zvezdice poljubac poljubac
Uzivaj u svojo trudnoci osmeh srce

Biksi,slatko me nasmeja za majicu,koji si ti lik Very Happy

Ostale devojke stiskam d

medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 20 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od Kamilica 17/3/2012, 08:26

Dobro jutro!!!
Pa ko je to nama poslužio kaficu?
Nacka, popićemo zajedno za direktorku, zaista je zaslužila. Mislim na nju često, tačno bih je nazvala i još jednom zahvalila.
Pari, cccc, nemam reči, pu pu pu...
Repi, svaka čast za tumačenje nalaza, uvek si nam tumačila te svemirske nalaze, sve znaš...Ljubi te paće...nedostajala si cvet
Orli, kako lep tiker!!! Milina... trudnica hi hi divno
Biksi, uživaj na Zlatišu i za nas, a za kičmu, nemoj unapred brinuti, ojačaćeš stub vežbama i plivanjem do trudnoće, biće sve u redu.
Cure, ff
Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 46
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 20 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od dra00 17/3/2012, 08:29

Dobro jutro sunny
Ja sam sinoc po prvi put sanjala da sam trudna i kao nekome govorim ''ja sam trudna'' pa me pitaju koliko dugo a ja odgovaram:''pa tek sam saznala, a stomak pocne da raste i ja kazem cekaj, cekaj mislim da je 5 mesec, a on i dalje raste na sta ja kazem 'ipak je deveti' ma sad cu ja da se porodim'' zbunjen ko zna mozda je to neki znak da uskoro dolazi nesto lepo...
Zelim vam svima divan, opusten vikend. Uzivajte drugarice moje ljubav
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 20 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od maus 17/3/2012, 09:20

Dobro jutro!
Ooooooooooooo trudnaja hvala na kafici Very Happy I miris i ukus lol!
Mala moj , lepoto, kakav stomak, kakve butkice, kakav stav!!! Sve mi se svidja. DIVNO izgledas! Jel to ispred tvoje zgrade slikano...ili se varam?
Biksaco mila, sve ce bti ok. Ako je moja snajka(Pedjina zena) uspela sa onakvom kicmom da iznese trudnocu, uspeces i ti. Nic se ne sekiraj. Navijam za sto brzu izgradnju bazena. I onda bar 3 puta sedmicno na plivanje. Jos jednom lep provod na Zlatiboru, unapred cestitam Coki rodjus. Izgrli za ga za mene jednom Laughing i izljubi onako, bratski Very Happy A ti posle radi sta hoces Very Happy Bravo za nove pantalone i jaknu. A majica sa natpisom, je bas originalna.
Dra naravno da je to lep znak.
Ja sam juce pop...... u Intesi. Otisla popodne sa Anom da uplatim pazar. Naravno, tamo uvek cekam bar 15 minuta. Uzasno su spore radnice, uzasno. Ana se igra na stolicama, ja cekam, cekam, cekam....ispred mene njih cetvoro, samo jedan salter radi, vrucina, zagusljivo...cekam, cekam, uzmem malo vode iz aparata, cekaaaaaaaam.... I Ana si prikakilo i dete naglas rece:" Mama kakise." Zamolim cuvara da se posluzim sluzbenim toaletom, a on samo slegnu ramenima. Pitam salterusu, a ona drsko:"Toalet nije za klijente." Ja kazem da sam ja klijent, moje dete nije. "Zao mi je gospodjo, ne moze ni dete, niko!" rece salterusa. Uf koliko sam bila besna. Uzela sam Anu u narucje i otisla u kafic pored banke, gde mi je ljubazni konobar jos i vrata otvorio i rekao najljubaznije :"Izvolite!" Kada sam se vratila, a to je bilo posle 5 minuta, red i dalje isti. Opet cekam, cekam....I kada sam stigla na red, posle neverovatnih 20 minuta, salterusa je imala nekoliko lepih stvari da cuje od mene.
Eto, ja se malo izjada, a bas mi je bilo krivo. Svaki dan sam tamo u toj banci. Uplacujem pare, dizem platu...Nisam trazila ne znam ni ja sta. Samo da dete odvedem u njihov toalet.
Ajd zene uzivajte u lepom danu i vikendu. Ova subota je radna,srecom samo do 12h.
Cmok za sve!
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 20 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od lilly13 17/3/2012, 09:23

Dobro jutro drage moje, ajd što rano ustajete kad je radni dan, al što vikendom ovako rano ustajete Very Happy
Ili sam ja ipak prevelika spavalica? Embarassed
evo i od mene jedna kafa za nas što smo malo lijene
Jutra u martu - Page 20 Budjenje
lilly13
lilly13

Broj poruka : 1504
Godina : 42
Location : Banja Luka
Datum upisa : 29.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 20 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od Mrvica 17/3/2012, 09:59

Jutro drage moje.
Mm otisao na put, ja ustala s njim jutros da ga ispratim, i naravno obavila toalet, i onda se luda setim da treba da dam urin, i da uzorak u devet kad ponovo ustanem nece biti prvi jutarnji v tako da nista od laba jutros.
Napolju sunce, sestra stize iz NS sa drugaricom, jedva cekam da dodju da se malo druzim.
Jel to nasa nova trudnjacica poranila s kafom lol!
Sanja, nisu to skracenice ni drugi nazivi nego sasvim razlicite stvari.
Pozdrav svima d
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 20 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od dra00 17/3/2012, 11:01

Jao Maus potpuno te razumem i ja svaki dan posle posla idem mm da uplacujem sta treba u banci, nekad su ljubazni a nekad jako drski i bezobrazni, zavisi ko radi. Sreca pa mi toalet jos nije trebao, jer mene uhvati sad pa sad. Ali za dete....stvarno su grozni.
A sto se tice mog sna, to sam shvatila da sam legla da spavam pod jucerasnjim utiscima od nasih divnih devojcica i njihovih rezultata.
dra00
dra00

Broj poruka : 1309
Godina : 46
Datum upisa : 01.11.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 20 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od korpica 17/3/2012, 12:39

Jutro drage,ili je vec dan zbunjen Trudnice nasa hvala na kafici.Lilly i tebi.Dra,da ti se san pretvori u stvarnost.Mrvice,i meni je se par puta desilo da obavim toalet i da se tek onda setim da treba da dam lab.Nije ni cudo,kad ustanem neznam gde se nalazim.Zavrsices ti to sutra.Maus,ostadoh bez teksta,dali je moguce da ima takvih ljudi ipak dete je u pitanju,strasno!Kami,danas i sutra odmaramo,pa opet radna nedelja.Ja sam raspremanje obavila juce kad sam dosla s posla,malo jos nesto sad da zavrsim i odoh u setnju,steta ne iskoristiti ovako lep dan.Cure sve vas ljubav Uzivajte u sunny sunny sunny
korpica
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 42
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 20 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od BiKsi :) 17/3/2012, 12:52

Mima, ništa vala ne čudi, ko zna, možda im sef stoji u wc-u! Very Happy Banke imaju neke sulude politike koje vode, i nimalo mi se ne svidjaju pojedine stvari, baš se gube često. Kakva li je Pedjinoj ženi kičma, sad me baš kopka?! Jutra u martu - Page 20 279933Al, bar je olakšavajuća info.

Mrvo, ma daćeš ti rezultat i u ponedeljak. I ja sam ujutru žešći pogub kad ustanem.

Dra, nadam se da će san uskoro da postane stvarnost.

Lili, hvala na kafi, evo ja ne ustajem rano, obožavam da spavam.

Cure, sve vas stiskam!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 20 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od Mrvica 17/3/2012, 13:44

Sta je ovo, svo se javili, popili kafu i samo obavestili da odose u setnju? Shocked
Ja sam juce isla nesto malo i danas me boli stomak, lezim opet pa ce valjda proci. Crying or Very sad A mozda se samo tako potrefilo. Sutra cu i ja Very Happy
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 20 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od Mrvica 17/3/2012, 13:45

Ej, pa ovde ima edit Shocked
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 20 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od BiKsi :) 17/3/2012, 13:47

Pa da, ima edit na celoj donjoj temi: Kafanica!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u martu - Page 20 Empty Re: Jutra u martu

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 20 od 39 Prethodni  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 29 ... 39  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu