Jutra u martu

Strana 5 od 39 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 39  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Jutra u martu

Počalji od dragana76ns taj 5/3/2012, 09:34

Ljubim je u tog leptirica mustra medena
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 40
Datum upisa : 12.11.2010

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mirjana taj 5/3/2012, 09:56

Jutro curke sunny
Hvala na komplimentima za tetkino zlato cveće
Vratih se da vidim kakvu to gnjavažu kod Biksi pominje Miš, pa se i ja raspilavih! Medeni, mirišljavi i nežni Anđeli naočare naočare naočare
Mišu, nov avatar. Anči je love
Draganče, već u 15h ćeš uživati bez treme i straha Wink yes
E sad, malo da se žalim.
Moj stomak će od juče pući....da li sam se od nečeg nadula ili je bebiron od jednom porastao ili mi fali masti,kolagena...Ne znam! Tek, baš sam se unervozila i dođe mi da pozovem dr-a. Ali, zamislite tekst:"Doktore, mene zateže stomak!" v Pa, poslaće me kod psihijatra Shocked
Zato uvodim radnu terapiju, opet...samo ne znam šta da sređujem. Sestra odradila sve što ona matora kao nije videla.
Šta je mogla..ja sam njoj, isto kao Miš svojim sekama, sve sredila i čak okrečila. Zet je bio šokiran, kao i komšiluk. Po čitav dan su mu dolazili i gledali kako ja koračam merdevinama kroz kuću. Niko mi ništa nije pomogao, jedino su s vremena na vreme pitali:"Majstore, može li jedno ladno?"
Sad snimam zidove....uh, al bih okrečila! A imam i čime. Samo ne bi smela da čekam mm-a. Baš bi se naljutio.
b Ima li neko neki predlog?
Mirjana

Broj poruka : 10482
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Orline taj 5/3/2012, 10:08

Miro, imam ja...Idi prošetaj...Kakvo te krečenje spopalo Razz

Šetaj kad je već lep dan.

Dragana, imamo sličan bioritam, i ja sam zakazala kod frizera, samo razmišljam da li da se i šišam, ili će feniranje biti dosta Very Happy
Normalno da je te stiglo...Ti si bila odlična ovih dana do sad Very Happy
Lepo ćeš se srediti, mada, koliko nisi spavala, mogla bi i da prespavaš do UZ, samo da nisi zakazala frizera Laughing
Orline

Broj poruka : 11715
Godina : 45
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mrvica taj 5/3/2012, 10:59

Miro, slazem se s Orline, kakvo krecenje Shocked Samo ti treba da udises tu boju. Ako si vec od akcije, napolju je predivno, ja isla da vadim krv, pa put pod noge i negde na kaficu. Da te malo ugreje sunny
Maus kako divan avatar, Ana je preslatka, samo da menjas slike lol!
Dragana, potpuno te razumemo, daj oduska sebi, ako treba isplaci se, nemoj samo u sebi drzati, pa kad se vratis sa uz, onda ces biti presrecna bb
Ja sam doruckovala, stavila komp na noge i da viidm sta mi radite. Cekam mamu da dode na kafu, sunce sija, pa i ja puna neke energije. d
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 36
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od korpica taj 5/3/2012, 11:14

dobro jutro devojke.Danas lep dan,ko stvoren za setnju a ja moram na posao Mad Maus,znaci dolazis povremeno u VA,Paune,odatle je moja komsinica,pa i ja odem cesto tamo ako nista,za slavu,preslavu.Naravno,javljaj kad budes dolazila,i Orli bi mogla posto i ona navrati ponekad.Maus,Anci je pravi medic zagrljaj Milijana,Orli je u pravu kakvo te krecenje spopalo,setaj,malo i za mene kad ja vec ne mogu.Draganice,lepo se ti sredi,pa na najlepsi ultrazvuk srce Mrvice,i ti kao Dragana nisi mogla da spavas,ja nemogu samo da se naspavam,nekad mislim da bih mogla prespavati dan i noc.Pariz,Maki...da ne nabrajam sve vas Poz ljubav
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 35
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od MAAKKI taj 5/3/2012, 12:49

Dobar dan jutra sunny

Divan suncan dan, treba ga iskoristiti. Ja vec bila u skitnji, pa dosla kuci da presadim neke biljke koje sam kupila u suboru, a sto se tice cveca svasta sam donela i narucila, kada olista i procveta postavicu slikice sigurna sam da ce biti mnogo lepo, a ja bas uzivam u tome. cvet

Dragana i ovde da kazem da mislim na tebe srce

Maus uzivam u svakoj Aninoj slici koju postavis, lepo se vidi kako je narasla smajli angel
MAAKKI

Broj poruka : 4781
Godina : 49
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mrvica taj 5/3/2012, 13:45

Maki, ja oboavam cvece, i tako mi divno kad ga vidim kod drugih, a meni nista ne uspeva. Kao da sam antitalenat za to Shocked
U kuci nista ne uspeva, prevruce, a na terasi isto tako. Crying or Very sad
Mrvica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 5/3/2012, 14:07

Ej Mala ti gaziz lagano 20. nedelju Very Happy
Gagi, Dragance jos samo malo i srce
maus

Broj poruka : 14046
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dr mali pariz taj 5/3/2012, 14:29

maus ::Ej Mala ti gaziz lagano 20. nedelju Very Happy
gazim Very Happy

1x ICSI  beta 1,87
4. postupak ICSI+PICSI+hatching PFC dr Sonja
16. dan beta 1931

ispod maminog , kucaju još  
Bog će nam dati sve u svoje vreme ; onako i onoliko, kako i koliko nam je nužno , za naše spasenje.
16.jul, Zvezde su rodjene!
Lilypie Fifth Birthday tickers
dr mali pariz

Broj poruka : 22881
Godina : 39
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mrvica taj 5/3/2012, 15:27

Pari, hoces ici na 2.expertni?
Mrvica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dr mali pariz taj 5/3/2012, 15:40

Hoću Mrvo, sad u petak zakazali.
Jesi li i ti tad bila?

1x ICSI  beta 1,87
4. postupak ICSI+PICSI+hatching PFC dr Sonja
16. dan beta 1931

ispod maminog , kucaju još  
Bog će nam dati sve u svoje vreme ; onako i onoliko, kako i koliko nam je nužno , za naše spasenje.
16.jul, Zvezde su rodjene!
Lilypie Fifth Birthday tickers
dr mali pariz

Broj poruka : 22881
Godina : 39
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mrvica taj 5/3/2012, 16:04

Ja sam isla u, cini mi se 23.nedelji. Dr pre toga bila na godisnjem, mada mi je rekla da uvek detaljno gleda bebu, ali ce mi ipak uraditi da se umirim.
Mrvica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bak taj 5/3/2012, 18:40

Dan!

Uh, kako naporan vikend i pocetak nedelje, a uhvatio me i virus spremanja kuce, mene to tako, cim grane sunny Toliko su mi bili prljavi prozori da kod mene i lepo vreme ne moze da udje Razz Sad se sve sija Very Happy To je to do leta lol!

Milijana, cestitam vam rodjenj cerkice, da je ziva i zdrava 100 godina

Ljubim vas sve, odoh da se kupam (u ponedeljak Laughing ) pa kod dr , zakazali mi u 21:30 Shocked
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 41
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od MAAKKI taj 5/3/2012, 18:50

Mrvica ::Maki, ja oboavam cvece, i tako mi divno kad ga vidim kod drugih, a meni nista ne uspeva. Kao da sam antitalenat za to Shocked

Mrvice ako mojoj kumi uspeva unutra kod koje nije ispod 30 stepeni svima moze da uspe, samo ga treba cesce orosavati, a ona ga ima ne pitaj osmeh srce
MAAKKI

Broj poruka : 4781
Godina : 49
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mrvica taj 5/3/2012, 19:01

MAAKKI ::
Mrvica ::Maki, ja oboavam cvece, i tako mi divno kad ga vidim kod drugih, a meni nista ne uspeva. Kao da sam antitalenat za to Shocked

Mrvice ako mojoj kumi uspeva unutra kod koje nije ispod 30 stepeni svima moze da uspe, samo ga treba cesce orosavati, a ona ga ima ne pitaj osmeh srce
Ne znma, mozda je i do mene, verovatno bi mi trebala dobra obuka pre toga.
Mrvica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 6/3/2012, 00:12

ta K
bak ::
Ljubim vas sve, odoh da se kupam (u ponedeljak Laughing ) pa kod dr , zakazali mi u 21:30 Shocked
Je li? Noćno druženje, a? lol! Dobra ti fora! lol! Tako mene Cole zeza, malo malo pa radi noćnu! lol! I dobro Bakiša ko se još kupa ponedeljkom?! lol! Ajd ostaj mi uzdravlju, ljubim te plavojko!

Ja`80-hipotireoza,hašimoto,PCO,hiperinuslinemija,pai-1 4g/5g,mm`79-azospermija;u braku 12 otkačenih godina,a zajedno 16; iz prirodnih radova nikad ništa (njegovi plivači ustvari ne znaju da plivaju, a sad im kasno da nauče, blam ih, jer su matori! Very Happy); iz "manje prirodnih" radova:1.Spebo,2009.ICSI-beta 2.5, biohemijska, 2. Spebo 2010.FET-beta 463-biohemijska,3. Spebo 2013.ICSI-beta 168,8, 7.6.2013. videli srce 14.12.2013. Kinder suprise! 4.Spebo,2016.ICSI-beta 4.
Lilypie Fourth Birthday tickers
BiKsi :)

Broj poruka : 20491
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dragana76ns taj 6/3/2012, 07:20

Dobro jutro........jutra sunny

Evo i ja nesto poranih, pa da skuvam jednu kaficu.....Misice, da i tebe jednom doceka jutarnja Very Happy

Nesto nocas opet nisam spavala, jes' da sam zaspala u 21h ali se probudih oko 03 i nece san na oci, probudio me auto ispod prozora....neki lik izgleda se doooobrano napio pa zaspao u autu, a ostavio ga da radi......divna muzika,golf dvojka...da i decko jos uvek lala.

Nadam se lepom danu, sto i svima vama zelim
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 6/3/2012, 08:31

Dobro jutro!
Dragance Fala na kafici, jes dobra...ko ja kada skuvam Wink Kada su rezultati bete? I kolika se vrednost danas ocekuje? Sad sam citala na Klubu, ali sam nekako navikla da prvo ovde svratim. Sve ce biti ok. yes
Mala u petak uz. Juhuuuuuuuuuuuuuu da vidimo da li je druga bekana bebe I da mahnes decici i pozdravis od tetka Mime iz Loznice.
Miro mani se krecenja i ne gledaj u zidove. Pravac setnja i na cist vazduh.
Bak, stvarno, ko se jos kupa ponedeljkom? U tvom slucaju je ok, jer ipak ides kod dr. I kako je bilo kod dr?
Zene uzivajte u lepom i suncanom danu.
maus

Broj poruka : 14046
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Orline taj 6/3/2012, 09:15

Fala na kafici, ja uvek dodjem na gotovo Very Happy

Draganče
Orline

Broj poruka : 11715
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od djole42 taj 6/3/2012, 09:17

Jutro cure !
Sram me bilo Embarassed tek sad sam na martovskim jutrima !
Milijana ,čestitam ti još jednu lepoticu ,nek vam je ziva i zdrava i nek vam samo radost i osmeh donosi !

Ja treću kafu od jutros ...sinoć bili ,slavili prijateljicin 40. rodjendan i obori me ŽDREBAC lol! lol! :lol!:cele noći mi nešto zujalo oko glave .......a i od jutros isto tako......

Ajd budite mi vesele i dobre !
djole42

Broj poruka : 6359
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mirjana taj 6/3/2012, 10:14

Dobro jutro sunny
Ja sam pojela voćkice, popila čaj, doručkovala, izrezala srculence za mm-a (Biksi queen ) i sad može kafica Very Happy
Ono zatezanje me je malo popustilo, ali još uvek ne mogu da se potpuno ispravim. Sestra kaže da je to zato što sam čitavog života imala ravan stomak, tj. nikada se do sada nije širio. I to je tačno. Sećam se kada nisam dobijala mesecima, a dr mi izdigao kožu na stomaku i pita:"Pa gde vam je potkožno masno tkivo? Od čega mislite da se stvara estrogen?" Shocked
Zato mi pozadine nikada nije falilo Mad
Djole, kol'ko konjskih snaga ima taj ždrebac? Wink
Mišu, juče se kanih čitav dan. Izašla sam tek kad je pao mrak i dobro se smrzla yes Sve se mislim, bolje da sam krečila  b
Draganče, hvala na kafi! Obožavam te trudničke cvet
Orlić, ništa te neću pitati, ali ti moram reći da nestrpljivo čekam UZ! srce
Drugarice spavalice i vama dobro jutro sunny sunny sunny
Mirjana

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od korpica taj 6/3/2012, 10:22

Dobro jutro,Draganice hvala na kafi.Znaci ti imala svirku nocas Very Happy Djole ti rekord u kaficama jutros,ali dobro,slavlje je slavlje!Mirjana,sta se radi,kad stize muz?Orli,Maus,Pariz...ma sve vas poz i uzivajte i danas ce da bude lep dan ff
korpica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mrvica taj 6/3/2012, 10:23

Jutra svima.
Ja nocas opet vilenila, u cetiri ustala da popijem utric, pa u toalet, i onda se razbudila, i u pola sest probudila mm-a za posao. Maleni udarao kao pravi boks , jos me nikad nije budio celu noc, tako da nocas nije bilo spavanja.
A sve sam za danas lepo isplanirala, kad ustanem da nalakiram nokte, odmorim, ruckam, istusiram se i sacekam mm-a da me vozi na uz, kad zovu oni da pomere sa 17:40 na 3:40 pregled Shocked
Sad se mm uzmuvao da li ce moci izaci s posla, nece da propusti ni jedan pregled. Moram angazovati tatu da me vozi u NS v Uh, mrzim kad sve lepo isplaniram pa mi neko poremeti. Mad
Mrvica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mirjana taj 6/3/2012, 10:36

Korpice, mužić stiže u petak oko 15h, a onda idemo na drugi expertni zajedno Laughing Jedva čekam!
Mrvo, zlato...bem mu miša, baš su bezobrazni c
No...ko zna zašto je to dobro! Lakiraj se ti sada i raduj virkanju, a mi čekamo izveštaj naočare
Mirjana

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od korpica taj 6/3/2012, 10:45

Mirjana super,brzo ce petak a onda uzivanje Very Happy Mrvice e jesu bezobrazni ali moze im se,sta da se radi ljubav Maus,negde procita,nije valjda da ti je rodjendan 13 marta?
korpica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 5 od 39 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 39  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh