Jutra u februaru

Strana 34 od 34 Prethodni  1 ... 18 ... 32, 33, 34

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Jutra u februaru

Počalji od maus taj 29/2/2012, 08:04

Dobro jutro!
Milijana koji si ti lik lol! Pomeras porodjaj  b  b  b  b  b stisle obaveze i ne mozes sve da stignes  b  b  b  b
Meta draga srecno i znam da ces ih sve zaseniti i znanjem i umecem i lepotom f
Miro uzivas tetka. Nista lepse. Dok sam bila trudna samo sam se mazila sa Nadjom, Janom, Boskom i Miletom. Sad se samo mazi Nadja i ponekad Jana. Bosko i Mile samo kada niko ne vidi...gde to ide, pa oni su veliki Very Happy
Danas je mojoj komsinici rodjus. Svake godine se slatko smejemo prici njene mame. Vodenjak pukao 28. 2 ujutru rano. Ceo tim porodilista je navijao zajedno sa njm da se porodi 28. Nista od toga nije bilo. Milica je htela da se rodi bas 29. 2 ujutru u 8h.
U Loznici duva vetar, ali je toplo. Kisa je padala sinoc, mada se i sada muti. Ali to nije razlog da ja ne skuvam kaficu. Jel tako?

coffee Pictures, Images and Photos
maus

Broj poruka : 14046
Datum upisa : 07.12.2007

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Orline taj 29/2/2012, 09:15

Jel' tako- Tako je lol!
Uvek tu rečenicu povezujem sa tobom, maus Very Happy
Fala na kafi, ja vilenim od jutros u šest Very Happy, ali mi je sad prva.

Gledala sam sinoć balet Bajadera, u Narodnom pozorištu. Prvi put sam bila na baletu, iskrena da budem. Ali sam se oduševila, nisam trepnula. Baš je lep ugodjaj.
Orline

Broj poruka : 11715
Godina : 45
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Milijana taj 29/2/2012, 09:17

Dobro jutro,
Lence opet povilenila od jutros i stigla 2 puta da kaki affraid tako da sam i ja vredna, masina vec radi, al grejanje jok c Dajem im sansu jos 15 minuta, pa ih opet zovem yes
Misu, hvala na kafi i na prici koje se ja pribojavam celu trudnocu... samo da danas preteknem, kako da detetu objasnim naredne tri godine da sva deca imaju rodjendan, samo ona nema Rolling Eyes
Sinoc sam pokupovala sve sto mi treba za porodiliste i Lencetu nove sobne patike, trece po redu za 2 meseca (ja ne znam sta se njoj desava sa stopalima, kao hobit je Shocked )
Danas opet guzva, svasta moram da uradim, mm radi do kasno, al mama se najavila, sto je dobro....
Kod nas nocas napadao sneg, sve bilo belo, a sad kisa v
Devojke, odoh... pa cu ja posle opet da navratim Wink

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Orline taj 29/2/2012, 09:22

Milijana queen
Da pomeriš porodjaj Laughing Neka te, nećeš ko Georgina Razz
Javljaj nam se danas uredno, da znamo da si pretekla 29.2. Samo da te prebacimo u mart Very Happy
Orline

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 29/2/2012, 09:33

orline ::Jel' tako- Tako je lol!
Uvek tu rečenicu povezujem sa tobom, maus Very Happy
Aaaaaaaaaaaaaaa jel` tako? Very Happy
maus

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bak taj 29/2/2012, 09:39

Mili queen navijam da danas ne stigne Milena, mada bi meni bilo bas zanimljivo da sam rodjena 29. 02. Laughing

Sva sreca pa ovaj februar ima 29. dana pa u firmi mm mogu za jos jedan dan da odloze platu Rolling Eyes navadili se da im daju platu zadnji dan u mesecu, pa to ti je. To me trenutno muci, pa da vam se pozalim Laughing

Tmuran dan, imam utisak da nije ni svanulo, jutros sam kolegi mm rekla "Dobro vece" lol!

Idem da radim, red je
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 41
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Milijana taj 29/2/2012, 09:49

Bak, je l mm i tm rade u istoj firmi zbunjen
Cini mi se da mi masina za ves otkazuje, a kako i ne bi, koliko je radila zadnjih nedelju dana Rolling Eyes Ne smem ni da javljam muzu, ne emogu i time da ga opterecujem i onako mu je danas gadan dan na poslu No

Milijana

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 29/2/2012, 09:54

Milijana ::
Cini mi se da mi masina za ves otkazuje, a kako i ne bi, koliko je radila zadnjih nedelju dana Rolling Eyes Ne smem ni da javljam muzu, ne emogu i time da ga opterecujem i onako mu je danas gadan dan na poslu No

I kod tebe Mili! Juce i moja masina poludela. Na ispiranju pocela da curi voda iz posude gde se sipa prasak. Ne da curi, vec je lila. da nisam bila tu...sve bi poplavilo. Okrenem na izbacivanje vode, opet. Okrenem na drugi program izbacivanja vode, sve ok. Ponovo ukljucim masinu i sve vreme rada sam morala da dezuram da ne dodje do poplave. Srecom sve je bilo ok.
Nadam se da nije kod tvoje masine neki veliki kvar.
maus

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 29/2/2012, 10:01

bak ::

Tmuran dan, imam utisak da nije ni svanulo, jutros sam kolegi mm rekla "Dobro vece" lol!
Bak, dobro vece! lol! Ista situacija i u Lo. Smrklo seeeeeeeeeee
maus

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Milijana taj 29/2/2012, 10:05

Uhhh, pre dva meseca moja masina krece da lupa kad centrifugira, otvori mm sa stricem i vide da je jos u startu bio olabavljen neki kotur i da je to dovelo do veceg kvara, tj. mehanicki se ostetio taj kotur i ne naleze lepo na osovinu koja okrece bubanj. Kako je ona od prvog dana tako radila, ja to nisam ni prijavljivala sve dok nije doslo dotle da se bas cuje... Nameste oni to, ali kroz mesec dana, opet... namesti mm i kaze da ce opet da se olabavi i da ce smisliti oni drugo resenje jer i da se kupi novi kotur, nije sigurno da ce da odgovara....Ipak, ja perem i pratim svako pranje, al danas stala na pola i upalila se lampica za servis, bljesti crveno affraid Iskljucim je, sacekma i opet ukljucim i evo sad radi, al dokle ce ne znam, a gde sad da jurim koture, masine i sl gluposti, nemam bre vremena, vidim ja u najavi da se porodjaj odlaze v A masina ima 4.5 godine Shocked

Milijana

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lolipop taj 29/2/2012, 10:35

Dobro jutro cice moje usne
Mmmm kafa mi odgovara samo tako. Ove sedmice sam što se tiče ustajanja i buđenja očajna, em što kasnim ujutro, em se ne razbudim do 12 u podne. Ma katastrofa. I ovdje sinoć padao snijeg, a jutros kiša No . Ma stvaro do kad više, odužila se ova zima.
Metaurina, prijice moja slatka, da ih zasjeniš tamo, i navijam da nervoza što prije prođe usne
Cacidušo, nadam se da ćete brzo riješiti probleme, a u afektu se vrlo često izgovori i ono što se ne misli.
Bak nisam imala priliku prije da ti kažem da mi se mlogo sviđa tvoj avatar likeit
Maus pročitah negdje da Milan ide na skijanje, a vas dvije, jel dolazite kod mene na Jahorinu, ja vas čekam usne
Maro srećno otvaranje radnje.
Milijana navijam da pređe Milena u mart. P.S. Meni je oslabio el.šporet, tako da mi se uskoro sprema trošak.
Orline šetala si mrvicu na predstavu, likeit
Pari jel se još spava? usne
Mrvice slatki ti kučići likeit
Biksi lijepe ti patike likeit Čestitam na završenom obračunu.

Potrudila sam se da ne preskočim neku, a ako jesam oprostite mi jer nisam namjerno.
Ljubim vas sve, i želim da provedete jako ugodan dan, i ako je kišan.

lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 39
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Orline taj 29/2/2012, 11:13

Spava pariz, loli lol!
Ona zato i nema jutarnje mučnine, prespava ih queen
Orline

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mrvica taj 29/2/2012, 13:00

Samo da vam mahnem, i bezim krevet. Malopre dosla iz NS, vadila krv, mama me sad nakljukala kajganom, a oci se nesto sklapaju.
Borim se da ne spavam, jer onda vilenim nocu, al nece da moze danas.
budenje
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 37
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od korpica taj 29/2/2012, 15:28

Dobar dan i od mene.Maus hvala na zeljama,jeste da sam trebala da se zahvalim juce ali ne stigoh,sva sam kilava i prehladjena.U frizu ima samo jedna kapica eto taman za tebe,a i po km si mi najbliza.Ostale devojke,da vas sve ne nabraljam,puno pozdrava ff
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 35
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Milijana taj 29/2/2012, 17:07

Evo mene, javljam se uredno lol!
Opet slabo sta stigoh... celog dana puna kuca... majka, sestra, sestricina, tetka, svekrva... al ima jos do spavanja... bar cu da ispeglam sve, tako sam resila! Napolju duva vetar hladno do kostiju i ne verujem da cu napolje ZIMA3

Milijana

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dr mali pariz taj 29/2/2012, 17:48

orline ::Spava pariz, loli lol!
Ona zato i nema jutarnje mučnine, prespava ih queen
Laughing Laughing Laughing e, što si ljubomorna..vidi je...daće Bog pa i ti ih nećeš imati lol!
Loli, nisam pajkio do kasno, bila kod lekara-d-dimer, terapija i to...
pa plaćala neke dugove i konačno posle 100g dođoh na pozitivnu nulu. jeste li znali koliko ta nula zna biti lepa lol! i udobna lol! samo da me više ne uznemiravaju tl. i pismima Very Happy
Mili, skroz si mi komična...ništa ne stižeš,a 5x stižeš na Jutra lol!
odoh po kašičicu nutele.
Hoće još neko? Very Happy

1x ICSI  beta 1,87
4. postupak ICSI+PICSI+hatching PFC dr Sonja
16. dan beta 1931

ispod maminog , kucaju još  
Bog će nam dati sve u svoje vreme ; onako i onoliko, kako i koliko nam je nužno , za naše spasenje.
16.jul, Zvezde su rodjene!
Lilypie Fifth Birthday tickers
dr mali pariz

Broj poruka : 22882
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mrvica taj 29/2/2012, 18:00

Pari, pratim te u stopu sa nutelom.
Mili, zar ne moze neko od tih gostiju da ti pomogne? Meni sestra kad dodje uvek opegla ves, pa neces valjda ti stajati za peglom u takvom stanju pored svih njih?!
Ja se lepo odmorila, pa cu sad da ruckam s mojima supu i sarmicu. zagrljaj
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 37
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Milijana taj 29/2/2012, 18:10

A da, Mrvo, majka skuvala rucak, al sestra i tetka svratile sa posla, pa mi zao da ih maltretiram. A i nije meni tesko da stojim, i onako tor adim po ceo dan...
Pari, da znas da je tako... Lenci me nekako uvek poremeti, jer taman pocnem, vidim ona nesto kenjka, pa mi zao jer sam u fazonu da imamo jos ovu nedelju da se mazimo, i onda je uzmem, pa se gnjavimo i tako mi prodje vreme.... a na Jutra svratimo zajedno, njoj su smesni ovi smajlici lol!

Milijana

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 29/2/2012, 19:40

Dobar večer! Privedosmo i ovaj febuar Laughing kraju! Prolete, kad malo bolje razmislim!

Mi juče išli malo na banjanje, u Ovčar Banju, na bazen, baš mi je prijalo.

Šta htedoh reći, bar šta sam zapamtila.

Mrvo, štenci su preslatki, kao plišane igračke!

Mili, bićeš ti nama opet Georgina, izgleda! A nismo se tome nadali! lol!

Bak, gde si ti sto godina, šta ima? Ljubim te!

Mimiće, vidim ja da ti to sve završi očas posla, moja pomoć ti vala i ne treba! lol! Doćiću samo na gošćenje! lol! Ako Cole večeras izlicitira na Limundu neke felne za auto, eto mene u Banju Koviljaču da to pokupimo, a znam koliko je to blizu Lozane!

Pariz, bravo za O, nekad i ona donosi olakšanje! lol! Nek naredni period bude O al sa još najmanje četiri cifre ispred! U plusu naravski!

Cure, stisak.

Čini mi se da je februar bio prilično plodonosan na Kutku! Rodjeno dosta dečice, a imamo i finih trudnica!

Da mart bude još lepši i bolji na svim poljima!

Ja`80-hipotireoza,hašimoto,PCO,hiperinuslinemija,pai-1 4g/5g,mm`79-azospermija;u braku 12 otkačenih godina,a zajedno 16; iz prirodnih radova nikad ništa (njegovi plivači ustvari ne znaju da plivaju, a sad im kasno da nauče, blam ih, jer su matori! Very Happy); iz "manje prirodnih" radova:
1) Spebo, XI 2009.ICSI-beta 2.5,
2) Spebo V 2010.FET-beta 463-biohemijska,
3) Spebo V 2013.ICSI-beta 168,8, 7.6.2013. videli srce 14.12.2013. Kinder suprise!
4) Spebo, IV 2016.ICSI-beta 4,
5) Spebo, IV 2017. FET-beta 2.65
Lilypie Fourth Birthday tickers
BiKsi :)

Broj poruka : 21218
Godina : 36
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 29/2/2012, 20:26

Na jutrima ima Edit, a ovako nema. Pitala sam Happy, odgovoriće mi oko edita, bila je u gužvi u prethodnom periodu.

Mimiće, felne biše u Loznici, al ih nismo kupili, pregnaše sa cifrom! Very Happy Al kupićemo već nešto drugo u Lozani, pa ćemo kod vas na kafu! Viš, nisam ti rekla da je moje kume muž iz Lozane, i 74 je godište, možda ga znadeš?! Laughing

Ja`80-hipotireoza,hašimoto,PCO,hiperinuslinemija,pai-1 4g/5g,mm`79-azospermija;u braku 12 otkačenih godina,a zajedno 16; iz prirodnih radova nikad ništa (njegovi plivači ustvari ne znaju da plivaju, a sad im kasno da nauče, blam ih, jer su matori! Very Happy); iz "manje prirodnih" radova:
1) Spebo, XI 2009.ICSI-beta 2.5,
2) Spebo V 2010.FET-beta 463-biohemijska,
3) Spebo V 2013.ICSI-beta 168,8, 7.6.2013. videli srce 14.12.2013. Kinder suprise!
4) Spebo, IV 2016.ICSI-beta 4,
5) Spebo, IV 2017. FET-beta 2.65
Lilypie Fourth Birthday tickers
BiKsi :)

Broj poruka : 21218
Godina : 36
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mirjana taj 29/2/2012, 23:06

Milijana ::
Mirjana ::
Milijana ::Dobar dan i dovidjenja... zurim, danas sam sama ceo dan, mm radi do 18h, a imam sto stvari da uradim. Juce sam odmorila samo pola sata, a danas uhvatih sat f moram da pomerim porodjaj... necu sve da stignem v
SMS-iraj Blašku da još nisi spremna, ali gledaj da Mica Ubica ne bude sa njim u smeni  b  b  b Potpis: S.P.
Slusaj ti, da se vuces ovamo jer dlake nicu i nicu c
Izdrži do sledećeg meseca Wink
Šalim se! Eto nje već u Nedelju tamo:(
E, još 55min pa Mart! Mačkice, što ste uradile, uradile ste - Srećno svima u Martu igracice srca igracice srca igracice srca
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 41
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Kamilica taj 29/2/2012, 23:20

E vala, i tebe februare da ispratimo, meni lično je ceo bio loš, od prvog do poslednjeg dana, tako da jedva čekam sutra!!!
Kamilica

Broj poruka : 2615
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 34 od 34 Prethodni  1 ... 18 ... 32, 33, 34

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh