Jutra u februaru

Strana 32 od 34 Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33, 34  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Jutra u februaru

Počalji od Kamilica taj 27/2/2012, 13:30

Dan jutra, šta se radi?
Meta, nisam ti ni čestitala na novom radnom mestu, svaka čast. Iskreno se nadam da će zadovoljiti tvoja očekivanja. Snega nema više, bar kod nas na severu zemlje, pa se nadam ni u Mađarskoj - Sretno!!!
Prošlo je ledeno doba

Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 39
Datum upisa : 05.07.2011

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 27/2/2012, 13:35

caci ::Jutro.
Ja sam u totalnom haosu.
juce se ope posvagali ali bas bas dobro.
i jedna recenica me uzasno zabolela da nisam celu noc oci skolpila.
da ako zelim moze i da se rastanemo ali ce dete njemu pripasti jer on ima tri put vecu platu od moje i + dve dodatne penzije koje placa.
placem,placem i samo placem
Ih bre Caci, polako, nemoj odmah razvod pominjati... pusti da se sve slegne...Naidje kriza, pa prodje. Sve se moze resiti lepim i mirnim razgovorom( bar kod mene, jer zna da sam jaca od njega i da ga mogu tresnuti da ne bi ustao 2 dana Laughing ) Salim se, ali bi da te malo nasmejem. Mozda bi bilo dobro da se odvojite na par dana. Sto kazu klinci - iskulirajte. I posle razgovor.
Maro da sto pre prodje tako lose stanje kod tebe.
maus

Broj poruka : 14046
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 27/2/2012, 13:36

Kamilice lol! napokon proslo ledeno doba  b  b  b  b  b  b
maus

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mrvica taj 27/2/2012, 14:00

Maro draga, toliki bolovi? Crying or Very sad Sreca bar da su decaci mirni bili, da koliko toliko odmoris, kao da su osetili.
Caci, ne znam sta da ti kazem. U svadji mnogi izreknu svasta, ja te razumem, i ja sam jako osetljiva, izvazem svaku recenicu pa je sto puta nocu vrtim po glavi. Nadam se da cete resiti problem razgovorom, pa da ce posle kise doci i lepa duga. zagrljaj
Sve vas poljubci
Sreca ima oept edit, jer sam zaboravila ubaciti smajlic pa morala popravljati. v
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 37
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od nacKa taj 27/2/2012, 15:13

kamilice jesi queen
meta drzim palceve da se ovajdis ff
maro drz se zagrljaj

joj sto sam srecna sto ce ponovo biti privatnih klinika za vto, samo treperim, a na poslu sam i krivine `vatam bravo konfete
nacKa

Broj poruka : 401
Godina : 43
Datum upisa : 13.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od korpica taj 27/2/2012, 15:27

Dobar dan cure.Evo ja sad dosla s posla,cekam mm sa rostiljem,da nas pocasti za rodjendan.Kad sam ja mogla njega sa ruskim kapama,propade mi juce ceo dan zbog njih,moze i on mene danas ruckom.Poz pa se kuckamo kasnije kad sednem da popijem kaficu
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 35
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dr mali pariz taj 27/2/2012, 15:45

Dan cure!
Evo ,kao i juče , sad ću da stratujem da "jutarnjom" kafom.
Kasno ustanem, pa svoje rituale, pa se latila krpe...pa redom, prozore, nameštaj, papirčina višak-bacala,malo đuskala uz mjuzu, i tak.Došao i dragi s posla. Malo telefona, rwedovno banke opominju, ja suč i vatru, pa sa sejom svojom, onda ručak, i sad sedoh.
Sad bih mogla i zaspati,al naručih kafu od muža.Ova Mimina se sigurno mnogo ohladila lol!
Mili, još si tu? Laughing
Mare, baš ti turbo, a uz to i ciklus...ma preživeće to naša jaka cure.
Caci...polako bre, povlači ručnu! Ja verujem da su samo živci istanjeni,a da je razlog svađe-nebulozan,a?
Kao što Mima reče, malo ga iskuliraj i nj. i njegove opaske.
Lično gnušam se nabacivanja ko više zarađuje,ali opet, svašta u svađi kažemo.
I naravno da nema suda koji bi dete oduzeli zdravoj i radno sposobnoj majci...ne sekiraj se, proći će ta glupost.
Korpice, srećan rođus mužu, je l tako? Very Happy i nemoj reći da ti je dan propao jer si za muža spremala...jbm li ga, i za šalu mi grubo.
Ljubac i stisak !
Happy, prijala si mi danas, da znaš!

1x ICSI  beta 1,87
4. postupak ICSI+PICSI+hatching PFC dr Sonja
16. dan beta 1931

ispod maminog , kucaju još  
Bog će nam dati sve u svoje vreme ; onako i onoliko, kako i koliko nam je nužno , za naše spasenje.
16.jul, Zvezde su rodjene!
Lilypie Fifth Birthday tickers
dr mali pariz

Broj poruka : 22882
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mrvica taj 27/2/2012, 15:50

Pari, i ja sam danas djuskala uz muziku, tj, samo vrela stomakom levo desno  b
Nesto mi se ne cita knjiga, od kako sam ustala bazam po internetu, svasta nesto nacitala, sunce se probija kroz prozore, sve sam roletne podigla, pa je izgleda i ono podiglo neko raspolozenje u meni. Vrtim muzicke kanale, prebacujem, pa se zaustavim tamo gde mi se svidja.
Al' uz Aleksandru Kovac sam se morala podici iz kreveta igra
Mrvica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dr mali pariz taj 27/2/2012, 15:58

eto, Mrvo, vidiš da smo danas radile Very Happy
Jeste sunce, al je hladno...čekam da dragi odmori ,pa u neko pešačenje.
jesu li ti se kontr. skinule s dnevnog reda?
Inače, uvek kad radim bilo šta, ja slušam muziku...nažalost , nemam radio aparat,ali pustim neki od kanala radio što imam na tv-u, B92, radio S, Hit...

1x ICSI  beta 1,87
16. dan beta 1931

Bog će nam dati sve u svoje vreme ; onako i onoliko, kako i koliko nam je nužno , za naše spasenje.
dr mali pariz

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mrvica taj 27/2/2012, 16:48

Skinule se, pu,pu, da ne ureknem, pojave se ponekad pa opet prodju. Sad samo pijem 3x200 utrogestan, i inekcije naravno. Odmah lakse.
I ja uvek slusam muziku kad nesto radim. Jos kad sam u kuhinji, tamo nemam uredaj, pa ponesem sa sobom komp i odvrnem muziku Laughing i onda nista ne cujem.
Mrvica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dr mali pariz taj 27/2/2012, 16:52

Mrvo,otkad si prestala da ga koristiš vag., pa piješ?
Ja ga još uvek vag.koristim-2x200,ali sad imam nekoliko kutija onih kuglica od po 100,pa mi to baš smor...

1x ICSI  beta 1,87
16. dan beta 1931

dr mali pariz

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mrvica taj 27/2/2012, 16:58

dr mali pariz ::Mrvo,otkad si prestala da ga koristiš vag., pa piješ?
Ja ga još uvek vag.koristim-2x200,ali sad imam nekoliko kutija onih kuglica od po 100,pa mi to baš smor...
Jedno vreme sam stavljala kanesten zbog antibiotika, pa sam ga pila, pa posle cekala da se sve ocisti da proverim urinokulturu, e onda nestasica ovog od 200 vec danima, pa imam samo od 100 koji imam utisak da ce mi ispasti pa ga pijem.
A sam se raspisala.
Mrvica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dr mali pariz taj 27/2/2012, 17:05

aha...znači ,ipak si ga i umojim nedeljama stavljala...
znači i kod vas samo ovaj od 100...

1x ICSI  beta 1,87
16. dan beta 1931

dr mali pariz

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bak taj 27/2/2012, 17:17

Dan jutra!
Ja svracah sa posla, ali samo na brzaka, stisle obaveze.
Konacno sam danas uradila urodjene trombofilije, bas sam srecna
Odlazem to 6 meseci, a visi mi kao mac nad vratom. Za sve drugo se ima osim za to Rolling Eyes
Jos mi to fali sa spiska, pa je generalka gotova!

Ljubim vas
bak

Broj poruka : 6802
Godina : 41
Datum upisa : 25.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od korpica taj 27/2/2012, 17:24

Ma pariz ja to tako kazem a ovamo radim i mislim drugacije Laughing Hvala na cestitkama.Ova godina mu po pitanju poklona bas ne ide.Kupim mu ja kosulju naravno 3xxx,covek se ugojio,jos mi prodavacica kaze siri modeli uzmi br manju,ma neka,sto je sigurno,sigurno je,ono tesna affraid Sesta mu uzela majcu,hvala Bogu taman,ono neke fleke po njoj,nije videla.E,bas mu se neda!
korpica

Broj poruka : 2143
Godina : 35
Datum upisa : 30.01.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lilya taj 27/2/2012, 17:29

Dobar dan, evo ja za koji minut zavrsavam sa poslom. Udario me zestok, ali bas bas zestok PMS. Da mi je neko rakao da cu u PMSu imati nesanice po citavu noc, verovatno bi mu se smejala. Pa ja mogu u kutiji da zaspim. Par puta sam spavala u bioskopu, a bogami i na koncertu. E, a sad cvrc v
Dusa mi spava, a posla preko glave.
A na sve to mi ne rekose prosle nedelje da danas imamo neko fotografisanje za sajt, a ja NE VOLIM da se sminkam. Ja se ni za rodjeno vencanje nisam nasminkala. Mislim, jesam, puder, rumenilo i maskara, ali that's it. Ja nema ni karmin ni senke, ali zato imam jedno 15 sjajeva i raznigh mazalica za usta. O tome sto sam se uzasavala od njihovih cetki za rumenilo i sundjercica za puder, bolje da vam ni ne pricam. A tek kad je fotograf krenuo da me namesta kako treba da stanem, i sve mi rukama pokazuje, a ja skinula naocare i nista ga ne vidim, covek se preznojio  b Ma luda zena. I tako, sad me na nervnoj bazi sve svrbi jedva cekam kuci da se dovedem u red. Neko bi mozda reko da sam divljakusa, ne bunim se, al kad sminku ne volem sta ces.

Caci, zagrljaj da uskoro sve izgladite.

Bak, f
lilya

Broj poruka : 4742
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 27/2/2012, 17:38

Heloo. Da se upišem, pa da odmaram uz tenis i dragog.

Ja danas uradila magnetnu rezonancu kičme (donjeg dela), rezultati za 10-ak dana. Pa da vidimo na čemu sam!

Caci, pusti koji dan da se slegnu stvari, uvek se u tim afektnim stanjima kaže i ono što se ne misli! Polako mila, srediće se sve to kod vas, videćeš. Samo vam naišao bzvz period. Tako to bude kod svih, samo neko manje, a neko više pridaje važnosti tome. Trudite se samo da Markić što manje oseti naboja izmedju vas, da ne pati, dok se ne pomirite, i sve bude kao pre.

Bak, bravo za završene nalaze. Navijam da budu super!

Mima, eto, dolazim, ajde, ubedila si me da ti pomognem! Laughing

Trudnaje, vidim da ste razigrane, i vredne, svaka čast, skidam kapu!

Lilya, i ja se baš retko šminkam, pa te potpuno razumem. Ujutru stavljam samo puder, jer mi lice u poslednje vreme vapi za nekim čišćenjem kod kozmetičara. Mada nikad kod istog bila nisam. Rolling Eyes Ja se šminkam kad imamo na poslu neke bitnije sastanke, da se ljudi manje isprepadaju, i baš ako mi dodje onako. I za neke svadbe, ali samo maskara i senka i puder. Ruževi mi grozno stoje. Samo labelo koristim, ono pearl and shine, ak se ne varam u nazivu.

Drugarice, a trudnice u najavi Very Happy , sve vas stiskam!

Predala sam završni, ajmo ludenje šizenje!

Ja`80-hipotireoza,hašimoto,PCO,hiperinuslinemija,pai-1 4g/5g,mm`79-azospermija;u braku 12 otkačenih godina,a zajedno 16; iz prirodnih radova nikad ništa (njegovi plivači ustvari ne znaju da plivaju, a sad im kasno da nauče, blam ih, jer su matori! Very Happy); iz "manje prirodnih" radova:
1) Spebo, XI 2009.ICSI-beta 2.5,
2) Spebo V 2010.FET-beta 463-biohemijska,
3) Spebo V 2013.ICSI-beta 168,8, 7.6.2013. videli srce 14.12.2013. Kinder suprise!
4) Spebo, IV 2016.ICSI-beta 4,
5) Spebo, IV 2017. FET-beta 2.65
Lilypie Fourth Birthday tickers
BiKsi :)

Broj poruka : 21326
Godina : 36
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dr mali pariz taj 27/2/2012, 17:47

Biksi :) ::

Predala sam završni, ajmo ludenje šizenje!
e,tu te čekam! Bravisimooo
a magnetna...biće dobra kičmica,je l tako?Tako je!

1x ICSI  beta 1,87
16. dan beta 1931

dr mali pariz

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bak taj 27/2/2012, 18:24

Biksi, bravo za kicmicu! Joj kad te skrckavamo svaki dan, kako da ne bude ok lol!

Caci, dodje to tako, iskulirajte malo, probajte da odete ngde par dana, da se malo opustite

I ja ne volem sminku Laughing. karmin nikada nisam nosila, mislim da bih se samo lizala lol!

Zakazah ja i kod hematologa, za svaki slucaj, dok sam u zanosu da radim analize, mene to hvata u talasima lol! Ako rezultati budu ok, lako cu otkazati Wink
bak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od HappyGirl taj 27/2/2012, 18:40

Veče!
Izvinjavam se na upadanju ali moram sa vama da podelim svoj najveći uspeh :) Moja crvena zvezda je proslavila svoj 8 rođendan. Hvala Bogu! Rekla je da želi tortu u obliku crvene zvezde i da na njoj budu dva s. Objašnjenje za dva s je bilo: pa to sam ja sara i moja tetka s. nas dve smo jedan čovek Very Happy
E pa cure, moja sestra joj je ispunila želju Very Happy a ja sam presrećna zbog takve počasti i ljubavi. Juče su svi pitali i saznali za značenje dva s srca Baš ali baš sam blagoslovena i ponosna tetka. srca srca srca

Što je u ljudi nemoguće u Boga je moguće. Luka 18:27

PitaPata - Personal picturePitaPata Cat tickers
"Kada bi svakoga koga sretnemo tretirali sa toliko ljubavi kao što to činimo sa nama omiljenom mačkom i oni bi verovatno počeli da predu."
HappyGirl

Broj poruka : 13275
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bak taj 27/2/2012, 18:51

Hepy, slobodno svrati, ne moras ni da se izuvas

Srecan rodjendan tvojoj zvezdi sjajnoj! Kakva je ona tvoja dusa, blago tvoje
bak

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dr mali pariz taj 27/2/2012, 19:00

Hvala ti što si takav intimni momenat podelila sa nama.
Sećam se tog njenog komentara još od ranije...a da je to poželela na svojoj rođendanskoj torti, znači da ta ljubav vremenom biva samo jača!
Saro, nek ti je srećan rođendanko!

1x ICSI  beta 1,87
16. dan beta 1931

dr mali pariz

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mrvica taj 27/2/2012, 21:11

dr mali pariz ::aha...znači ,ipak si ga i umojim nedeljama stavljala...
znači i kod vas samo ovaj od 100...
Kad god sam mogla, stavljala sam. A nestasica tog od 200 svuda po gradu, ne samo u drzavnim.
Happy, kakva torta. Neka je zvezdici koja zna sta hoce srecan rodjendan... d
Mrvica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 27/2/2012, 22:12

Happy, bogata si žena, izuzetno bogata, a i tetkini andjeli su bogati što te imaju! Nema ništa lepše od iskrene dečije ljubavi! Srećan rodjendan tvojoj CRVENOJ ZVEZDI!

Ja`80-hipotireoza,hašimoto,PCO,hiperinuslinemija,pai-1 4g/5g,mm`79-azospermija;u braku 12 otkačenih godina,a zajedno 16; iz prirodnih radova nikad ništa (njegovi plivači ustvari ne znaju da plivaju, a sad im kasno da nauče, blam ih, jer su matori! Very Happy); iz "manje prirodnih" radova:
1) Spebo, XI 2009.ICSI-beta 2.5,
2) Spebo V 2010.FET-beta 463-biohemijska,
3) Spebo V 2013.ICSI-beta 168,8, 7.6.2013. videli srce 14.12.2013. Kinder suprise!
4) Spebo, IV 2016.ICSI-beta 4,
5) Spebo, IV 2017. FET-beta 2.65
Lilypie Fourth Birthday tickers
BiKsi :)

Broj poruka : 21326
Godina : 36
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 28/2/2012, 08:52

Dobro jutro!

Draga Saro, lepotice tetkina, zvezdo najsjajnija, srecan ti 8. rodjenadan i zelim ti jos mnogo, mnogo, mnogo lepih i nasmejanih dana, a znam da ce se tetka S tj Happy i dalje truditi da ti svaki minut tvog zivota ulepsa. Ne znam koja je od vas dve srecnija, tetka sto ima takvo zlato pored sebe ili ti Saro sto imas takvu ljudinu za tetku. Vas dve ste odlican tim, dva S, dve ljubavi, dve srece...Ljubim te i grlim mila devojcice sa najlepsim plavim okama i nadam se da cemo se uskoro videti.
Tetka Happy, znam da ti je srce OVOLIKO. Znam koliko volis i Saru i Davida i Jovana i koliko si ponosna na njih. Ja te molim, kada budes imala vremena , posalji koju slku decice i napisi koju rec o njima. Nisi dugo. I pozdravi drugu tetku S. Obavezno! I svaki utorak se nadam da cu je ugledati kod cvecare Very Happy
Nedostajes, volela bi kada bi mogla da se cesce javis. Pozelela sam te...eeeeeeeeeeej od kada se nismo videle...od 27.9.2009. godine, kada ste ti i Maja bile kod mene. Stize prolece i lepi dani i nadam se da cemo uspeti neko druzenje da organizujemo na koje obavezno dolazim.
Korpice srecan muzicu rodjus. Ja bi jedan kolac ako je ostao. Zao mi je zbog propalih poklona...vec cete nesto drugo kupiti, odgovarajuce.
Mala, naravno da se ohladila kada ustajes u podne Razz I ja isto kada raspremam kucu, odvrnem muziku i djuskam.
Mrvo nema vise kontrakcija, jupiiiiiiiiiiiiiii radost radost radost radost radost radost
Bak kakv zanos, sve si resil;a da odradis. Bravo! Kada ce biti nalazi gotovi?
Lilya ni ja ne volim da mi bilo ko petlja po licu.
Biksi ljubim te u kicmicu i sve ce biti ok. Kada dolazis? Ja vec skoro sve zavrsila. Ostalo jos samo krecenje. Vidim ja da ces ti doci na zurezu povodm Anine sobe.

Sve vas grlim i izvolite vasu kaficu. Zasluzile ste.

coffee Pictures, Images and Photos

maus

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 32 od 34 Prethodni  1 ... 17 ... 31, 32, 33, 34  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh