Jutra u februaru

Strana 31 od 34 Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32, 33, 34  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Jutra u februaru

Počalji od BiKsi :) taj 26/2/2012, 14:29

Drugari, ove poruke su vam od tetkinog najstarijeg deteta! Obožava ove sličice, i stalno mi traži da ih šalje, jer sam joj jednom pokazala! Tako da to vam je poruka od nje! Very Happy

Ja`80-hipotireoza,hašimoto,PCO,hiperinuslinemija,pai-1 4g/5g,mm`79-azospermija;u braku 12 otkačenih godina,a zajedno 16; iz prirodnih radova nikad ništa (njegovi plivači ustvari ne znaju da plivaju, a sad im kasno da nauče, blam ih, jer su matori! Very Happy); iz "manje prirodnih" radova:
1) Spebo, XI 2009.ICSI-beta 2.5,
2) Spebo V 2010.FET-beta 463-biohemijska,
3) Spebo V 2013.ICSI-beta 168,8, 7.6.2013. videli srce 14.12.2013. Kinder suprise!
4) Spebo, IV 2016.ICSI-beta 4,
5) Spebo, IV 2017. FET-beta 2.65
Lilypie Fourth Birthday tickers
BiKsi :)

Broj poruka : 21355
Godina : 36
Datum upisa : 09.05.2010

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dr mali pariz taj 26/2/2012, 14:30

ma stiskam i nju!!

1x ICSI  beta 1,87
4. postupak ICSI+PICSI+hatching PFC dr Sonja
16. dan beta 1931

ispod maminog , kucaju još  
Bog će nam dati sve u svoje vreme ; onako i onoliko, kako i koliko nam je nužno , za naše spasenje.
16.jul, Zvezde su rodjene!
Lilypie Fifth Birthday tickers
dr mali pariz

Broj poruka : 22882
Godina : 39
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 26/2/2012, 14:32

Stisnuta! Very Happy

Ja`80-hipotireoza,hašimoto,PCO,hiperinuslinemija,pai-1 4g/5g,mm`79-azospermija;u braku 12 otkačenih godina,a zajedno 16; iz prirodnih radova nikad ništa (njegovi plivači ustvari ne znaju da plivaju, a sad im kasno da nauče, blam ih, jer su matori! Very Happy); iz "manje prirodnih" radova:
3) Spebo V 2013.ICSI-beta 168,8, 7.6.2013. videli srce 14.12.2013. Kinder suprise!

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ninica2 taj 26/2/2012, 15:38

Bixi hihihi stisni i za mene jednom nezno zagrljaj
ninica2

Broj poruka : 1832
Godina : 38
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dr mali pariz taj 26/2/2012, 16:22

e, evo moje prve kafe danas...od malopre Very Happy
Uživajte!

1x ICSI  beta 1,87
4. postupak ICSI+PICSI+hatching PFC dr Sonja
16. dan beta 1931

ispod maminog , kucaju još  
Bog će nam dati sve u svoje vreme ; onako i onoliko, kako i koliko nam je nužno , za naše spasenje.
16.jul, Zvezde su rodjene!
Lilypie Fifth Birthday tickers
dr mali pariz

Broj poruka : 22882
Godina : 39
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od ninica2 taj 26/2/2012, 16:28

Mmmm Pari ta pita i dise i mirise kao i kafa njam,njam...Ja cu samo malkiceee likeit
ninica2

Broj poruka : 1832
Godina : 38
Datum upisa : 26.08.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od KoMetaK taj 26/2/2012, 16:39

Ja cu Pari tvoju prvu jutarnju, i ja je jos nisam popila, a smazacu i ovo parcence sto stoji pored, sa zadovoljstvom! lol!
Bixi super su ti patikice, samo ja ne volEm duboke, pa to otpada, a i sad sam morala da se ponovim za posao, da kupim malkice elegantnije stvarcice, pa sam isla u takvu kupovinu. Ovde su takva snizenja u nekim radnjama, da sam pokupovala poklone za neku decu ciji su rodjendani za mesec-dva, i sve to u prenatalu, a kosta najskuplje 5-6 eura. Za bebice od godinu dana da kupis svasta nesto po 2-3 eura. Very Happy Na zalost, ovakvih snizenja nema u Srbiji, ali ima u Budimpesti, pa izvolite, kad se tamo stacioniram. Very Happy Sebi sam kupila pantalone u benetonu, 12 evra, bluzicu u zari 6 (slicnu rolku kupila novembra tamo za 29 Rolling Eyes ) i jos par kosuljica, mada mi je neke stvarcice poklonila i sveki Very Happy Sve za posao, sto volEm Very Happy Very Happy
Medolino, ja da ti kazem sta znaci sto si sanjala ove 2 dobrice, bices trudna draga uskoro! Jesi videla koliko srece donese novopecenim trudnicama koje su ih sanjale Very Happy Very Happy queen queen
KoMetaK

Broj poruka : 7137
Godina : 44
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 26/2/2012, 17:37

Meta

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od medolino taj 26/2/2012, 20:14

Vece Jutra Very Happy
Biksi slika je naočare naočare , uh samo da znas kako smo se ismejale i izigrale kao mala deca, skakale smo kao lude, ma san je bio ekstra  b  b  b
Biksi vidim ponovila si se,patike su prave likeit
Pari,ne znam sta je to sto nam svima u snove dolazi nase skakutavo pilence...
Verovatno od citanja kako svi sanjaju i meni usla u mozak pa kada sam zaspala onda sam je i sanjala Wink
Ljubim ja tvoje najsjajnije zvezdice usne usne
Biksi,sada vidim ove smajlice, joj koliko ih je,ljubac i od mene za tetkino dete usne
Ostale devojke ljubim vas sve ljubav i odoh da vidim sta ima novo srcasti poljupci
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 30
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mrvica taj 26/2/2012, 20:26

Biksi, ni ja nisam neki ljubitelj dubokih patika, ali ove tvoje us mi skroz slatke, nisu kitnjaste.
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 37
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od lilya taj 26/2/2012, 21:24

Dobro vece, devojke drage.
Biksi, meni se patike bas dopale likeit.

Kada su patike u pitanju, nema jadostavnije osobe od mene: Starke, duboke, samo je pitanje boje. Od sestre sam nasledila neke kozne duboke Camper kada je odselila u USA tako da sam mirna. Ja u shoppingu nisam bila zilion godina, pokupila sam sve sestrine stvari (iste smo gradje) koje nije ponela sa sobom, a u medjuvremenu narucila da mi posalje sve sto mi treba odanle. Odem ovde probam, posaljem joj link, velicinu i pare i samo cekam da neko dolazi za Srbiju. Tamo je sve mnogo jeftinije.

Pari, ona pita je... likeit Ijaoj kad ostanem trudna pa kad budem mogla da jedem slatko prvo idem u Jelen salas kod Palica na gomboce, a posle cu da skoknem u Segedin na ono njihovo slatko testo umuljano u razno razne djakonije. Ne znam kako se zove. Otkrila sam da ga ima i u Beogradu konacno. Pa ce onda mama da mi opravi jednu strudlu sa makom i nasuvo s makom i dusu da smirim.
lilya

Broj poruka : 4742
Godina : 41
Datum upisa : 07.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Milijana taj 26/2/2012, 22:53

Dobro vece,
Stigoh tek sada i ako sam od 06:30 na nogama affraid Lenci podivljala, definitivno... ne zna sta ce sa sobom, probudi se rano i onda malko dremka i gleda, pa me gura da ustanem, pa onda posle sat vremena bi da se vrati... al ne moze da zaspi i onda keeeeenjjjjjkaaaa... i tako u krug... no, meni zao, sve nekako brojim dane do porodjaja i znam da vise nikad necemo imati toliko vremena samo za nas dve, pa ustajem nekim cudom bez zevanja Rolling Eyes I da, iskreno, na trenutke sam beskrajno tuzna sto vise nece biti SAMO ona i to me ubija....
Danas sam svasta uradila, sredila tersu i neke stvarcice, isla do sela da pokupim jos neke stvari za bebu, onda bili kod druga i drugarice da vidimo jednog malog Urosa i na kraju, odradila svekru nesto za firmu i zaradila 2000 Laughing Znaci skroz produktivan dan yes
Sve sam iscitala i samo da kazem da sam u prvom trenutku pomislila da se sa Biksi nestodesava Shocked al onda videh objasnjenje  b
Nove cure, dobro dosle...
Misu, blago tebi za toliko sankanje ove godine ZIMA6
Meta, sve mi se place kad citam sta si i za koliko kupila, za mene bi to bio raj , bila bi ovakva u radnjama radost

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mrvica taj 26/2/2012, 23:02

Mili, i ja sam to pomislila, pa posle procitalab Crying or Very sad
A ti si nam prava vrednica. Priznaj da si pripretila tom detetu da ne izlazi dok sve ne pokupujes lol!
Mrvica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Milijana taj 26/2/2012, 23:14

E Mrvo, kucah ti post na desavanjima, pa mi ode negde... vracam se tamo.

Milijana

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 26/2/2012, 23:17

Mislile ste da sam pukla, ha? Laughing No, niste daleko! Laughing Hvala za tikepa.

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od maus taj 27/2/2012, 08:06

Dobro jutro!
Biksi :) ::Maus, jedva čekam sličke, a zoveš me da bih ti pomogla, joj, joj, tačno sam te provalila! Razz Razz Razz A kao da se družimo, znam te tico, kad si tić bila! Laughing Jedino da ja čuvam Anu, a ti da radiš, onda me eto!

Procitala si me samo tako Laughing A ja sve htela na finjaka, kao zovem te da se druzimo...a ti dodjes a ono haos u kuci...pa ajde Biksi samo ovo, i ovo, a kada si vec tu, mogla bi ovo da oribas...tamo je sporet pa zgotovi rucak...Ok! OndaK moze i cuvanje Ane i taman da zalijemo Aninu novu sobu Very Happy

hahahahaha nisam mislila da si pukla hahahahaa tetkino dete :12a:Ljubi i stisni za mene. Secam se kada su Jana i Bosko obozavali da ZAKUCAVAJU pa se ceo Kutak sarenio. Moram ici da nadjem , da se malo podsetim Very Happy

dr mali pariz ::
Mimiće, čitam tvoj post, i svakog dana ja te sve više volim!
Ne rađaju se više takve žene!

Kakvi ne radjaju!!! Upravo se dopisujemo Very Happy I koliko ih jos znam...
A slike...zaboravila foto aparat Laughing Milan je slikao mobilnim pa cu te postavitai ako budu valjale.

lilya ::Dobro vece, devojke drage.
Biksi, meni se patike bas dopale likeit.

Kada su patike u pitanju, nema jadostavnije osobe od mene: Starke, duboke, samo je pitanje boje. Od sestre sam nasledila neke kozne duboke Camper kada je odselila u USA tako da sam mirna.

Isto, obozavam starke. Sad sam smeknula i za Anu,bordo, fantasticne.
I ja sam imala takve iste kozne...raspale se od ne izuvanja Laughing

Meta i mene razbole sa tim cenama. E to se zove snizenje!
Milijana mi cemo sledece godine zajedno u pohode u Budapest.

Asada kafica pa da se bacim na posao.

coffee Pictures, Images and Photos

maus

Broj poruka : 14046
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od nacKa taj 27/2/2012, 09:23

dobro jutro i od mene sunny
mišice vrednice već pristavila Very Happy
bilo lepo na slavi kod prijatelja juče, nadam se da ste takođe uživale u vikend odmoru
odoh na korake da proverim da li je neko jutros na jutarnjem programu rts čuo isto što i ja - da će zbog čekanja na vto biti raspisan konkurs i za privatne klinike, koliko već ovih dana f , d b
by the way, stavila sam postpis, ne znam zašto se ovde ne vidi
cveće cveće cveće

nacKa

Broj poruka : 401
Godina : 43
Datum upisa : 13.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Milijana taj 27/2/2012, 09:40

Dobro jutro,
Lenci se jutros vratila u normalu.. pa sam se naspavala. Misu sad pijem kaficu, nije kao ova tvoja, al vrsi posao yes Sanjala sam neke gluposti, plakala u snu, smejala se... ko ti sve tu nije bio v Definitivno me ubise hormoni...
Danas najavili kisu, a kod nas sunce, morala sam malko da spustim roletnu da bi videla monitor Shocked Planiram setnje nekoliko tura danas Wink
Ajd u zdravlje osmeh srce
Nacka, ja ti vidim potpis Very Happy

Milijana

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od nacKa taj 27/2/2012, 10:03

a tu je Laughing
ja i tehnika Embarassed
milijanče još malko pa će hormoni u normalu, uživaj u šetnji, ljubim ti lenče ljubav ljubav ljubav
nacKa

Broj poruka : 401
Godina : 43
Datum upisa : 13.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Orline taj 27/2/2012, 10:39

Maus, neprevazidjena kafa, kao i uvek Very Happy

Dobro jutro.
Nacka, ja nisam ništa čula o tim klinikama, ali je logičan slijed događaja, obuirom na gužve i redove Rolling Eyes Rolling Eyes
Ja ti vidim potpis, al samo da znaš, čitam te kao naćka Razz imam jednu drugaricu koju tako zovu Laughing

Milijana
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 45
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Jelena* taj 27/2/2012, 10:50

Dancic

Maus bas mi je trebala tvoja kafica da se malo razbudim

Sinoc smo bili budni do 2h pa sam jutros jedva ustala.Cim je ovako oblacno mogla bi da spavam ceo dan,jos i vetar pa nigde covek da ne izadje,a bas je bilo lepo pre neki dan.

Idem da vidim sta cu za dorucak.

Ljubim
Jelena*

Broj poruka : 1142
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mrvica taj 27/2/2012, 10:59

Jutro svima.
Milijana, da li je moguce da si sela na miru popiti kafu?! lol!
Ja sam jutros okasnila, tek sad zavrsavam kafu pa cu doruckovati.
I kod nas svi pricaju o Budimpesti, mnogi idu tamo u soping, neverovatno koja razlika u cenama. Bas sad dok sam citala o peticiji za smanjenje PDV-a na bebi opremu, videla sam koja je razlika u okolnim zemljama u odnosu plate i cena. Strasno
Mrvica

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od MARA taj 27/2/2012, 12:27

Jutro
Citam vas sve al ne mogu komentarisati,ubi me stomak i kicma i celo telo,dobila pa sam sva zljbljnvjfifgofkfugrifoerf......i da ne bude samo to jos sam i nekoliko dana po ceo dan sama sa decom,na svu srecu bar lepo spavaju.Nocas posle ne znam koliko vremena prespavala celu noc,bez ijednog cima.Niko se nije cuo,malo mi je bilo cudno sto Vuk nijednom ne trazi sisu no odlicno,da i meni profunkcionise mozak lol!
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 30
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od caci taj 27/2/2012, 13:04

Jutro.
Ja sam u totalnom haosu.
juce se ope posvagali ali bas bas dobro.
i jedna recenica me uzasno zabolela da nisam celu noc oci skolpila.
da ako zelim moze i da se rastanemo ali ce dete njemu pripasti jer on ima tri put vecu platu od moje i + dve dodatne penzije koje placa.
placem,placem i samo placem
caci

Broj poruka : 4527
Datum upisa : 22.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od KoMetaK taj 27/2/2012, 13:25

Jutro jutra sunny
Ovde sunce cepa vec endelju dana, ne znam kako cu se prilagoditi opet na lose vreme i sneg (ako ga jos ima) kad dodjem tamo za koji dan Rolling Eyes Nista jos nisam napravila ni sa stanom u Beogradu, bice veselo u toku ove nedelje lol!
Misu, Mili, ne znam kada su snizenja u BUdimpesti, ali, su ovde jula i avgusta, pa izvolite ovde, ako sam i ja u Veneciji, sa zadovoljstvom cu vas voditi od radnje do radnje lol! I ne samo vas, koja god pozeli Very Happy
Maro, neka si se naspavala, nadam se da ce ti bolovi proci brzo, da mozes da funkcionises.
Bas se radujem da ce se privatne klinike ukljuciti u besplatne VTO, mozda se i ja ovajdim od godina placanja socijalnog Wink
Odoh da se pakujem, sutra vece krecem na putesestvije Rolling Eyes
Caci, sad videh i tvoju poruku, verujem mila da ce se sve srediti, samo da prodje nervoza, a kad smo besni, svasta kazemo jedno drugom, ne razmisljajuci koliko cemo ga povrediti. zagrljaj
KoMetaK

Broj poruka : 7137
Godina : 44
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 31 od 34 Prethodni  1 ... 17 ... 30, 31, 32, 33, 34  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh