KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Jutra u februaru

+36
Nefertari
bebko
Shizika
ninica2
dragana76ns
daxi011
Zoka83
senka
Sami
medolino
JocY
maza1972
lolipop
anak
buby
HappyGirl
MARA
caci
djole42
KoMetaK
Orline
LaFolie
Jelena*
Sneza
BiKsi :)
Mali Princ
cicsa80
Milijana
MAAKKI
Kamilica
Mrvica
dr mali pariz
Mirjana
bak
rada78
maus
40 posters

Strana 6 od 34 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 20 ... 34  Sledeći

Ići dole

Jutra u februaru - Page 6 Empty Re: Jutra u februaru

Počalji od dr mali pariz 5/2/2012, 19:12

Mili, to baš nije bilo uredu od kuma..na čast da mu je.
Verujem da je trošak bio veliki...ali tebe u kolu,a da ne poskakuješ...teško da mogu da zamislim Wink
Kakva je torta, jesi li je slikala?
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u februaru - Page 6 Empty Re: Jutra u februaru

Počalji od Milijana 5/2/2012, 19:27

Pa Miro, kako da se ne smeje covek. Da je meni moj kum to rekao dva dana pred krstenje, ja mu se vise ne bi ni javila, a dete bi mi krstila drugarica... nego znas one glupe obicaje "kumstvo se ne prekida" Mad To kod mene ne prolazi i mnogo mi je drago sto ni mm ni ja ne robujemo tim stvarima yes
Da, da, Pari, posebno sto su ga prvo pitali pre nego sto su sve organizovali i on je rakao da mu odgovara. Zao mi je zaove, plakala je dva dana, znam koliko bih se ja nervirala i koliko sam truda i brige ulozila u organizaciju te manifestacije za Lenku, tako da popuno razumem njeno razocarenje.
Slikala sam tortu telefonom, stavicu slike dole na temu, ali evo i ovde jedna
Jutra u februaru - Page 6 Dzwaki
A da znas da je bilo mnogo tesko da se odigra bez poskakivanja,oni mi kazu :Porodices se, zeno, a ja se mislim, pa zar nam i nije to cilj svima na kraju lol!


Poslednji izmenio Milijana dana 5/2/2012, 19:50, izmenjeno ukupno 1 puta

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u februaru - Page 6 Empty Re: Jutra u februaru

Počalji od Mirjana 5/2/2012, 19:45

Milijana ::
A da znas da je bilo mnogo tesko da se odigra bez poskakivanja,oni mi kazu :Porodices se, zeno, a ja se mislim, pa zar nam i nije to cilj svima na kraju lol!
Laughing lol!
Torta lepo izgleda! Ne sumnjam da je i ukusna


Poslednji izmenio Mirjana dana 5/2/2012, 20:27, izmenjeno ukupno 1 puta
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u februaru - Page 6 Empty Re: Jutra u februaru

Počalji od MAAKKI 5/2/2012, 20:21

Vece jutra Very Happy

Mrvice kuce su prelepe, verujem da uzivate sa njima pogotovo sto su lepo vaspitani. likeit

Milijana torta je mnogo lepa verujem da je isto toliko i ukusna, neka si ti nama odigrala kolce, a za kuma sta da kazem svaki komentar je suvisan, mislim da bih i sama odreagovala kao ti krstila bih dete pa neka se on misli. yes yes yes

Mirjana draga samo se ti cuvaj na ovim poledicama i virusima, nece tebi niko da zameri smajli angel

Pari ljubav

Sto se mene tice ja sam vec mrtvo telo od umora, lopatam, lopatam i opet lopatam, ali ima to i svoju dobru stranu, na svezem sam vazduhu i treniram do besvesti, uzivam sa Makijem u snegu, mada mi ga je vec malo dosta. Ne mogu da kazem i komsije mi pomognu svaka im cast. osmeh srce
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u februaru - Page 6 Empty Re: Jutra u februaru

Počalji od Mrvica 5/2/2012, 20:33

Mili draga, ja sve mislim procitacu da je neko drugi uskocio za kuma, kad ono odlozili affraid I mm i j ne robujemo tim obicajima, a ne znam kako bi i izdrzali da nas neko tako ispali a da ne reagujemo.
A za kolce good job
Miro, ti si trcala i klizala se po ovom snegu. Svaka cast, ja ne bih smela, padala sam previse i na suvom, a tek sad...
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u februaru - Page 6 Empty Re: Jutra u februaru

Počalji od cicsa80 5/2/2012, 20:51

dr mali pariz ::
cicsa80 ::
Gledam juce i danas devojcicu, nema vise od 3god. samo se zatrci i baci se u sneg i onda bukvalno vristi i smeje se.
Dušo,pa ti nisi prepoznala mene? Very Happy
psssssss...znala sam da mi lici na nekog. Mogla si doci gore na caj Very Happy
Mrvo, kuce su ti preslatke. Nadjosmo se mm i ja na pola puta: jednog dana ako budemo imali kucu izbor pao bas na tu rasu. Da se ja pitam uzela bih rotvajlera a on dobermana, mada moze i sve tri Very Happy
Mili lepa ti je torta. Jel cokoladna (ja je tako zamisljam ispod tog fondana)? Izes takvog kuma i "opravdanje".
Meni da odem na hitnu i vidim sve to ne bi bilo lose jer volim da gledam spasavanje povredjenih. Nekad mislim da sam promasila profesiju. Rado bih bila sa dr G na obdukciji. Miro ja sam odustala da ti govorim da se smiris jer nista ne slusas. no, no... lol!
Misice majstorice na snegu as
cicsa80
cicsa80

Broj poruka : 2716
Godina : 43
Location : Novi Sad
Datum upisa : 23.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u februaru - Page 6 Empty Re: Jutra u februaru

Počalji od Orline 5/2/2012, 21:22

Milijana ::
A da znas da je bilo mnogo tesko da se odigra bez poskakivanja,oni mi kazu :Porodices se, zeno, a ja se mislim, pa zar nam i nije to cilj svima na kraju lol!
Laughing lol!
Ti sa stvarno Laughing
Dr za zimske radosti hara po Lozani lol!

Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u februaru - Page 6 Empty Re: Jutra u februaru

Počalji od Mirjana 5/2/2012, 21:22

cicsa80 ::
Meni da odem na hitnu i vidim sve to ne bi bilo lose jer volim da gledam spasavanje povredjenih. Nekad mislim da sam promasila profesiju. Rado bih bila sa dr G na obdukciji.
Joj Cile, niko nikog ne spašava No to tako sporo ide da sam mislila da će ovaj što je sedeo tik uz mene i držao se za grudi i uzdisao, da umre svaki čas. Ja sam jedino porazgovarala sa nekim klincem koji je rasekao čelo nekom lopatom. Jadan, pola sata je plakao i drhtao i molio mamu da ne da da mu šiju. Zato sam ustala i pokazala mu moje konce na bradi i ispričala mu kako to uopšte ne boli. Šta ću, nikako da postanem imuna na dete u nevolji, a sve mi se vrtelo od njegove razjapljene rane i krvi No
cicsa80 ::
Miro ja sam odustala da ti govorim da se smiris jer nista ne slusas. no, no... lol!
Nešto se zaboravim kad mi je dobro Embarassed Pre neki dan drugarica posla muža da me doveze kod njih, a ja kad sam videla da je stigao, potrčala da ne čeka. Čovek se šlogirao, pita me jesam li pri sebi, a ja ne znam zašto! Laughing
A mm! Taj je posebna priča. Mene već tri dana boli grlo, uvo i zapušen mi je nos, on ne reaguje. Malopre kinem, a on kaže:"Pa da, sjedela među virusima cjelo jutro! To svi preporučuju trudnicama! Bravo ljubavi!"
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u februaru - Page 6 Empty Re: Jutra u februaru

Počalji od Mali Princ 5/2/2012, 21:30

Miro, jace polovine bas imaju ideje... A da ti znas da preteras, to nam je poznato lol!

Meni je moj rekao, cak i da previse pricam telefonom, a to iscrpljuje affraid, a pri tom zivu dusu ne vidim citav dan...

A, drage moje, ako niste znale, trudnica treba "samo da lezi i da jede" - tako bar tvrdi md... da poludis... imam utisak da bi me najradije preventivno imobilisao dok nije tu...da slucajno ne setam po kuci... odem do wc-a, a on kaze, e, a sad malo da se prilegne Shocked Rolling Eyes

Devojke Jutra u februaru - Page 6 543728 Jutra u februaru - Page 6 543728

PS ko izdje napolje neka uziva na snegu malo i za mene Jutra u februaru - Page 6 191975
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u februaru - Page 6 Empty Re: Jutra u februaru

Počalji od Mirjana 5/2/2012, 22:02

Ha ha ha, Prince  b  b  b ja još i dobro prolazim!  b
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u februaru - Page 6 Empty Re: Jutra u februaru

Počalji od Mrvica 5/2/2012, 22:20

Ja stalno visim na telefonu. Kad bar ne mogu da vidim drugarice, onda da se s njima cujem. Wink
Mm oguglao, vise ni ne komentarise.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u februaru - Page 6 Empty Re: Jutra u februaru

Počalji od Milijana 6/2/2012, 00:23

Ihhhh sta bi vasi muzevi radili da imaju mene za zenu Shocked
Kad smo bili za Bozic u kafani, bila guzva, a ja nekako na prolazu, svi se cesaju o mene... iznerviram se ja i popnem se na stolicu i ostatak veceri igram na stolici pored zvucnika lol! Mm je samo privuko jednu i popeo se i on, da me pridrzi ako izgubim ravnotezu.....
Prethodne trudnoce ne mogu da se secam, znam samo da sam pred kraj htela da ga isteram iz stana... nikad nije bio blizi da se vrati kod roditelja yes A nekoliko dana pred porodjaj sam se popela pesice na 5-ti sprat i kad sam usla, dusa mi u nosu, on poceo: Pa zasto si isla pesice, a ja :Pa zaboravila sam da sam trudna v

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u februaru - Page 6 Empty Re: Jutra u februaru

Počalji od Mali Princ 6/2/2012, 01:58

Milijana ::Ihhhh sta bi vasi muzevi radili da imaju mene za zenu Shocked

E, draga moja, a mi ti se jos zabavljamo lol!, tek 10.5 godina...
Pri tom se od prvog dana ponasa kao da imam 5 godina... Krenemo u setnju na kej, i to prve godine zabavljanja, a on pita: "Jesi li obukla potkosulju? Shocked" - "ja kazem, zbunjeno -"Da", on: "Ok, a hulahopke?", ja luda piznam da nisam, i on me ladno vrati kuci, da se obucem prikladno... Jutra u februaru - Page 6 635297

E, a prethodni ginekolog nas je tako izmucio 3godine svojim "prirodnim metodama" ostajanja u drugom stanju, da je on sad samo u frci da sve bude ok, pa me je nacisto izolovao... Stalno ponavlja - ova VTO je super, sto odmah nismo isli na to Rolling Eyes
Kaze, on nema snage za opet. Very Happy, pa preduzima sve moguce mere opreza...

Inace, on je *59godiste, i tako sav strog i ozbiljan, a sad samo uziva sto dr podrzava njegove stavove!

Lepo spavkajte Jutra u februaru - Page 6 338438
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u februaru - Page 6 Empty Re: Jutra u februaru

Počalji od maus 6/2/2012, 08:36

Dobro jutro!
Kome treba radnik za lopatanje snega neka se slobodno javi. Cistim sneg perfektno, brzo i efikasno i sto je najbitnije besplatno. Toliko sam se navukla na ciscenje snega da sam jutros pocela da cistim i ispred drugih lokala, cak i ulicu Very Happy
Vidim da i Maaki ne ispusta lopatu iz ruku tako da cvrsto verujem da je i Maaki savrsena u ovom poslu Very Happy
Mili kakav kreten od kuma v Zao mi je sto su ljudi ispaljeni. Ali bitno je da je zurkica uspela i da si ti tetka cak i kolce odigrala. Ne napisa, da li je i ovaj put bilo penjanje na stolicu?
Mala uzivanje kod roditelja lol! Da li i kod vas deca ne idu u skolu ovu sedmicu? Da ti i Velja uzivate i mazuljate se po ceo dan. Ako vreme bude dozvoljavalo eto mene u Parizu krajem meseca. Imam rodjus kod rodjakovog deteta...pa bi i tebe posetila ako zelis Very Happy
Prince slatko me nasmeja sa brigama tm  b  b  b  b  b
Mrvice kako si? Da li su prestale kontrakcije?
Svima jedan snezni pozdrav. U Lo i dalje pada sneg Very Happy
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u februaru - Page 6 Empty Re: Jutra u februaru

Počalji od maus 6/2/2012, 08:40

Izvolite kaficu

Jutra u februaru - Page 6 Fye6px
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u februaru - Page 6 Empty Re: Jutra u februaru

Počalji od buby 6/2/2012, 09:00

..dobro jutro...evo i nas posle par dan..
hladno,kazu -12 ,ja danas ne radim,slobodna pa nisam dunju ni odvela u vrtic,ona navikla na taj ritam pa me u 7 vec podigne,drugim recima meni jutro vec proslo lol!
juce smo "prevarili" dunju i izasli malo napolje da udahne bar sad dok je cist vazduh posto nas ova elektrana pogusi...pola sata i ja sam se smrzla...smrzle se i kuce pa legle na cevi od toplovoda,bas mi ih bilo zao,jer su tu godinama u naselju i svi ih hranimo
Jutra u februaru - Page 6 416952_206556439443526_100002675147542_369165_237621474_n
odoh malo da prelistam ove dnevnike da vidim sta sam propustila i tako,cekam kolegu i sestru obecah im neke paste danas i kuhinja je moja Razz
buby
buby

Broj poruka : 4093
Godina : 45
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u februaru - Page 6 Empty Re: Jutra u februaru

Počalji od Mrvica 6/2/2012, 09:40

Jutro svima.
Ja ustala rano da idem za NS, kad tata ne moze da upali auto. affraid
Vratim se u kucu, nazovem KCV kad mi tamo kazu pa vi ni nemate zakazano za danas, ove nedelje dr ne prima pacijente. Shocked
Kazu mi da nazovem oko 12 ako dr bude htela da prica, jer se ne javlja na telefon, pa da vidim s njom jel problem da sacekamo jos nedelju dana za d-dimer.
A nocas nisam spavala ni dva sata, prvo sam imala kontrakcije, pa mi je bilo muka, pa sam se razbudila,...
Bas bezveze. Crying or Very sad
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u februaru - Page 6 Empty Re: Jutra u februaru

Počalji od Kamilica 6/2/2012, 10:43

Dobro jutro.
Juče sam se sita našetala, baš je prijalo.
Maus, hvala na kafi. Lepa je.
Mrvice, od jutros igranka, jel? Baš mi je žao što te celu noć telo smorilo, spavaj sad ili popodne.
Evo slika, ko za slike pita, iz jučerašnje šetnje.
Jutra u februaru - Page 6 Zwxfdz

Jutra u februaru - Page 6 160sxhj

Jutra u februaru - Page 6 5e7jnk

Jutra u februaru - Page 6 16isfex

Jutra u februaru - Page 6 Nbc0w5

Kamilica
Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 45
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u februaru - Page 6 Empty Re: Jutra u februaru

Počalji od maus 6/2/2012, 11:15

Bubiska uzivaj u danasnjem slobodnom danu. I cmaci vockicu nasu. Snalazljive kuce. Ja bi njih sve pokupila i u kucu da ih grejem.
Mrvo kakav dicvan avatar. Opet te kontrakcije uf! Dobro je da niste krenuli. Zamisli toliki put po ovakvom vremenu uzaludan.
Kamilice slike su kao iz bajke. Fantasticno!
Ako ovako nastavi da pada sneg zatrpace nas. Svakih 15 min izlazim i cistim sneg.
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u februaru - Page 6 Empty Re: Jutra u februaru

Počalji od MAAKKI 6/2/2012, 12:23

Dan jutra Very Happy

Maus kafa je super smrzla sam se lopatajuci taman ce da prija, sto se mene tice ja sam ciscenje usavrsila to perfekcije, tako da ako nekom treba neka se javi, mada cistim i po komsiluku, ima dosta starijih koji bas i ne mogu pa ajd kada sam u naletu ocistim i njima, a ledja me ubijaju, valda ce da prodje. Shocked Shocked Shocked

Kamilice slike su prelepe, a jos me vise raduje sto se tamo sneg ne cisti, pa je onako netaknuto. likeit

Mrvice kod tebe bas zurka, bolje sto nisi isla po ovakvom vremenu, a uradices ti to vec sigurna sam. love

MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u februaru - Page 6 Empty Re: Jutra u februaru

Počalji od dr mali pariz 6/2/2012, 12:40

maus ::
Da li i kod vas deca ne idu u skolu ovu sedmicu? Da ti i Velja uzivate i mazuljate se po ceo dan.
Jutra u februaru - Page 6 561840 Jutra u februaru - Page 6 561840
maus :: Ako vreme bude dozvoljavalo eto mene u Parizu krajem meseca. Imam rodjus kod rodjakovog deteta...pa bi i tebe posetila ako zelis Very Happy
Rolling Eyes jok, ne želim...msm ,kakvo je to pitanje, Mimiće moja draga Jutra u februaru - Page 6 670661

maus ::
Kamilice slike su kao iz bajke. Fantasticno!
Jutra u februaru - Page 6 561840

Bubiću, uživaj u sl. danu...a bio i petak...ma uživaš ti!
Ljubi mi Dudu, i uživajte danas.
P.s. jesu li to te "kuce" kojih se ti pomalo i plašiš??
Jutra, dobar vam dan!
Sneg pada...lepo je.Videću i danas da se izvučem malo napolje.
Uh, kad kinem,kako me stomak zaboli...ncdjhgjfdkbvffhsbgjfeh!
Јутрос смо после доручка сређивали стан, pa je dragi izašao na pićence sa kolegama,odmah izmileli,jer ne rade... lol!
Pozdrav drugarice, uživajte u kafi što nam je Mima postavila, ja je sad ispijam,a od mene...
Jutra u februaru - Page 6 2270333rdgw56rfxt
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u februaru - Page 6 Empty Re: Jutra u februaru

Počalji od Mali Princ 6/2/2012, 12:55

PAri, nista lepse od sveyeg sokica Very Happy
Kamilice, slicice su da se smrznes, ali bas.
Mrvice, avatar je presladak. Dobro je da nisi krenula na put...
Maus, Maaki, buby,Milijana...sve vas Jutra u februaru - Page 6 692299
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u februaru - Page 6 Empty Re: Jutra u februaru

Počalji od Milijana 6/2/2012, 13:02

Dobar dan zene,
Ja od jutros vredna, skuvala pasulj, rucak za dete i sutlijas Laughing Dete sad spava, a posle cu malo da je izvedem ispred zgrade... ona jadna toliko voli one sanke,d aih po celo vece gura po stanu, a baba ih napred vuce Shocked Juce je mm vozio po gradu, isli do pijace.... kaze, ona se uvali i rasiri ruke i ne sklanja ih kad prolaze pored stubica, pa sve udara u njih Shocked
Lopatate, a? Mogu da vam posaljem mm, on i komsija, svake veceri ciste sneg ispred zgrade, stepeniste, parking, komsiske automobile... kazu to im je rekreacija Rolling Eyes
Prince, pa da nisu mm i tm rodjaci Shocked kad smo mi poceli da se zabavljamo, posle par meseci sam operisala neki tumor u dojci, skroz bezazleno, bila 2 sata u bolnici... ali on se toliko brinuo, da me je od tad zvao po 100 puta dnevno da pita kako sam, da li sam jela, da li sam kakila.... i cak me jednom pitao :Jesi li pila vodu? affraid
Misu, nisam se penjala, bilo je dovoljno mesta, mada sam bila blizu, samo da se otkacim od jednog druga moje zaove. Toliko je jadnik bio pijan da nije gledao koju prepada, pa je potkacio i mene i strinu od slavljenicinog tate lol!
Mrvice, danas si ti cist primer one stare: Ko zna zasto je to dobro.... (mislim to sto nisu htela da upale kola).
Ajd sad malko da odmorim Very Happy

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u februaru - Page 6 Empty Re: Jutra u februaru

Počalji od Mirjana 6/2/2012, 13:08

Jutro drage moje!
Vidim lopata se opasno. Mene su juče odmerile neke bake ispred ulaza, a pogled si mogao pročitati. Piše "Mogla bi se latiti lopate, to je dužnost svih nas!" I rekle bi to kakve su, al ne smeju zbog mm-a.
S njim se niko ne kači Laughing
Naravno, razumele bi one kad bih rekla da sam trudna, ali mi je zabranjena svaka komunikacija sa dotičnim osobama. Rolling Eyes Jelte, puštala sam ja njih i u stan da kontrolišu cevi. KAO! I smrzavala se zato što komšinici ispod smeta moja klima....dok me jedan dan baš ta ispod nije rasplakala pa sam pozvala mužića. Vratio se s pola puta za NS i u par reči objasnio svim gospojama iz ulaza da mi se više ne smeju obratiti. A isto je rekao i meni, pošto sam ja lujka i već bi joj sutra dan oprostila i opet bi se mogle iživljavati.
Tako, malo me podseća na Prince-vog muža Laughing
Proverava da li sam dobro osušila kosu, jesam li se dobro obukla.... Very Happy
Mrvo, divan ti je avatar.
Mili, meni mm ne da ni da šetam, a kamo li da igram Laughing Ali dobro, to je zato što se više od mene uplašio kad sam prokrvarila. Ustavri, on je prvi i primetio da nešto nije u redu i expresno me vratio kući, jer ja bih još tri sata provela u Merkatoru. Kad sam videla krv, ja sam se iznenadila, a on je rekao:"Znao sam!"

Inače, ja evo gladujem od kad sam ustala. Danas idem na neke preglede u 15.15h pre kojih se ne sme jesti. Zavijaju mi creva opasno Rolling Eyes
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u februaru - Page 6 Empty Re: Jutra u februaru

Počalji od Mirjana 6/2/2012, 13:14

Kami, zaboravih da komentarišem slike. Fantastične su! as
Ja sam juče uslikala kolegu "Nemca" u centru. Baš naleteh na njega posle akcije spasavanja drugarice tj njene polomljene noge. Evo slika
Jutra u februaru - Page 6 41997826683948672154710

Sve vas d

Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Jutra u februaru - Page 6 Empty Re: Jutra u februaru

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 34 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 20 ... 34  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu