KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+52
bak
senka
maki79
korpica
Xena
lilya
ninica2
HappyGirl
Struzzo
maza1972
fenix
SannI-AlL
tuli
7-patuljaka
agata
anak
Shizika
JocY
Milijana
bobica83
dragana76ns
Likoli
Dacaa
buby
Tanja83
maus
Melina
dr mali pariz
dacca
MAAKKI
Kamilica
natalija
Marija86
dragmilk
Zoka83
Orline
cvrle76
Nefertari
cicsa80
noja
gagax81
BiKsi :)
Sneza
nolinica
Bokicalepotica
MARA
*AIDA*
Mali Princ
Mirjana
Mrvica
lolipop
KoMetaK
56 posters

Strana 3 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 20/1/2012, 20:38

Noja, ja sam oduševljena stomakom u gipsu. Baš je ludo! lol!
A ovih dana sam polemisala sa Milijanom i Bixi oko stomaka, mislim da će njih dve biti šokirane kad vide Laughing Laughing Laughing
Gagax, Vuk je stvarno medena beba, a tvoji opisi fantastični! I meni se najviše sviđa slika sa avatara, zbog ove ručice i izdignute glavice. Dečko sa stavom "ne diraj me kuliram"! Razz srce
Nolinice, Nef, Mrvo ljubav
Cile, ajd u moj dnevnik, dve tri strane unazad, da mi daš stručni komentar-kritiku za ono što tamo čuješ c
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nefertari 20/1/2012, 20:52

Evo sad se smejem sama sebi Gago skroz sam corava procitala sam da si napisala "Noli NE vodim roditeljski dnevnik ali za to treba dozvola od Happy." sta ces blesava zena!
Trudnicice mile uzivajte u vasim velikim i malim trbama, meni to po neki put nedostaje, a vi trudilice da sto pre dobijete debele trudnicke stomake.
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 20/1/2012, 21:16

Mirjana ::Noja, ja sam oduševljena stomakom u gipsu. Baš je ludo! lol!
A ovih dana sam polemisala sa Milijanom i Bixi oko stomaka, mislim da će njih dve biti šokirane kad vide Laughing Laughing Laughing

Ne znam za Milijanu, al pogodila si za mene! lol! Videla sam onaj link i te "radove"! Za mene je to malo bolesno i ne znam gde bi se to držalo, i iz kog razloga, al ajd, možda kad budem trudna dobijem neke takve ideje i zveknu me hormoni pa neću znati sebe da prepoznam! lol! Slike su mi super recimo, i to iz meseca u mesec, i slike sa uz čuvati i zalepiti detetu u Radosnicu sutra, i to mi je stvarno ok, ali ovoooo, ne znam, baš sam šokirana! Super mi je fora ostaviti otisak šake ili stopala deteta, al ovo, ne, ne, nisam ja za tu rabotu!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 20/1/2012, 21:25

Ha ha ha, kako sam znala lol!
Biksi, ja prvih 2 meseca nisam htela ni da pomazim stomak i bilo mi je bezveze da izgovaram reči majka i dete. Sad mi je svaka druga "ljubi ga majka". Možda se u drugom stanju pobudali, ko zna! Laughing Laughing Laughing
A sad da se pohvalim. Dragi mi je u Bosni, a pre nego je pošao tamo ja sam izjavila da mi se jedu kajsije. Pre par minuta mi je došao njegov kolega na vrata. Doneo mi kajsije Very Happy
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Dscf3074o


Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 20/1/2012, 21:28

P.S. Zamolio me čovek da sledeći put razmislim da li bi kompot bio dobra zamena ili neko voće koje je sezonsko bar na južnoj hemisveri, ako nije kod nas  b  b  b
Mora da mu je mm pisao tekst! Laughing
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 20/1/2012, 21:45

Bravo za muža koji ispunjava sve želje!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Bokicalepotica 21/1/2012, 15:00

Bravo za muza,slazem se sa Biksi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pozdrav svim trudnicama.

Bokicalepotica
Bokicalepotica

Broj poruka : 437
Location : Beograd
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 21/1/2012, 19:46

Mrvica ::Ja mislim da mojoj bebi vise smeta moja nervoza nego uz
Mrvo, to je sigurno tačno! Vrlo je bitno da nismo zabrinuti i nervozni!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 21/1/2012, 19:48

Uuuu, neko je baš kivan na mene poslednjih dana. I ovde crvenim affraid a zašto, ko bi ga znao!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od nolinica 21/1/2012, 20:43

Cure imam jednu veliku molbu za vas, savet koji treba da prosledim Cranberry:
Ima nedoumicu oko toga koliko dugo treba da se izmuza pošto bebiron još uvek ne posisa sve. I jel treba posle svakog podoja? Kad se ukida noćni podoj? Koliko bi beba mililitara trebala da pojede?
Verujem da će joj svaki savet dobro doći. Trenutno ga doji na svaka tri sata.
Hvala i u moje i u njeno ime!
nolinica
nolinica

Broj poruka : 537
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cvrle76 21/1/2012, 20:56

noli, ja jos uvek nemam prakticnog iskustva, ali znam kako nam je objasnila patronazna sestra u skolici: posle svakog podoja treba izmlazati ostatak mleka, to se mleko sacuva i kod sledeceg podoja, nakon sto beba sisa, ponudi joj se i to mleko..... nadam se da ce vam ovo biti od pomoci dok se ne javi neka mamica sa pravim iskustvom..... osmeh srce
cvrle76
cvrle76

Broj poruka : 543
Location : novi sad
Datum upisa : 08.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cvrle76 21/1/2012, 20:59

inace, mi smo danas bili na kontroli i teski smo 2.800 gr! x sve je super i dr je prezadovoljna dosadasnjim tokom trudnoce... na sledecu kontrolu idemo za 3 nedelje... bas nam se priblizio termin!!!! v v v
sve trudnjacice i mamice ljubimo vas... ljubav
cvrle76
cvrle76

Broj poruka : 543
Location : novi sad
Datum upisa : 08.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MARA 21/1/2012, 21:11

Ja sam se izmuzavala kad god sam stigla ali narocito posle podoja,i nikad moja deca nisu htela to moje mleko na flasicu,znaci uvek samo sisali i nama su rekli praktikujte sisanje sto vise mozete.
Bebe oko 3 meseca pocinju da bolje spavaju,moj mali ima godinu dana i jos uvek ponekad sisa nocu,znaci nije ih ukinuo,stariji sisao do 15 m uz budjenje na pola sat-sat, i do skoro tacnije do 2 ipo g se budio.
Ne znam koliko ml treba da pojedu bebe u tom uzrastu
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nefertari 21/1/2012, 21:24

ja se izmuzavam kad god osetim prepunjenost dojki a to je 1-2 dnevno. Nocno sisanje zavisi od deteta do deteta Sergej je sisao do 5 meseca nocu verovatno ce i Vasil ako ne i duze. Super je sto sisa na 3h samo neka tako nastavi a iskreno neznam koliko bebe piju u ovom periodu posto ja iskljucivo dojim
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od nolinica 22/1/2012, 09:09

cvrle76 ::inace, mi smo danas bili na kontroli i teski smo 2.800 gr! x sve je super i dr je prezadovoljna dosadasnjim tokom trudnoce... na sledecu kontrolu idemo za 3 nedelje... bas nam se priblizio termin!!!! v v v
sve trudnjacice i mamice ljubimo vas... ljubav
Šokirala sam se i malo zabrinula jer kontam da su moje bebice malo mršavice....mi smo u 34-oj nedelji i u utorak smo imali oko 1560gr i 1770gr
Kako vreme prolazi, bliži se naš čas...kako se ti osećaš? Mene još uvek ne hvata frka, dovoljno što će mi posle biti .. Very Happy
nolinica
nolinica

Broj poruka : 537
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Orline 22/1/2012, 10:02

Nolinice, ništa ne brini, blizanci su uvek malo manji. A i kad je jedna beba, težina na porodjaju varira ohoho. Imaš ti još par nedelja, onda verovatno se i nećeš nešto mnogo rano poradjati, rekli bi tebi dr da nešto nije OK.
Nisam upratila, znaš li ti pol bebaca? Very Happy

Čestitaj cranberry u moje ime osmeh srce Nisam videla da se porodila

Mirče queen počela prava trudnička namišljanja, kajsije u januaru  b
Jadan moj Boske v
Ako, ako, samo ti koristi, Bosanci su dobri muževi, vidiš kako te pazi. Very Happy

Što se tiče trudničkih stomaka, svako ima svoje mišljenje. Kao i u svemu.
Meni je recimo preslatka trudnica u uskoj majici i sa golišavim stomakom leti, iako sam konzervativna po mnogim merilima.Dok se mnogim mojim drugaricama ne svidja to. Naravno, kao i usvemu, dobar ukus i stil je presudan, ali ako je vitka i lepo joj stoji zašto da ne. Iz moje perspektive estetika i nema veze sa erotikom. Vulgarno ili seksi možeš izgledati i zakopčan do grla.
Dok mi je ovaj gipsani korset smešan Laughing
Videla sam slike na nekim stranim forumima koje izgledaju kao neki nadrealizam, a u stvari su otisak posteljice na platnu ili papiru, pa posle uramljen Rolling Eyes
Božija bašta.
Orline
Orline

Broj poruka : 11716
Godina : 52
Location : Beograd
Datum upisa : 05.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Zoka83 22/1/2012, 10:56

Noli, nama su rekli da prvih mesec dana se izmuzamo posle svakog podoja, verovatno da bi se stvaralo vise mleka. Ako ne oseti prepunjenost grudi posle tog perioda, ne treba vise da se izmlaza, da ne bi napravila hiperlaktaciju... Nocni podoj treba poceti prekidati takodje nakon mesec dana, ako beba lepo napreduje, ostaviti je da spava koliko hoce. Ona ce u pocetku da se budi nocu da sisa, ali je jako vazno da se odmalena nauci da razlikuje dan i noc. Znaci kada je danju doji i presvlaci, dozvoljeno je mazenje, tepanje i obavezno svetla soba. Nocu, bez price, uz priguseno svetlo presvuci i podojiti bebu i vratiti u krevetac, bez obzira i ako zaspi odmah i ako ne. Ovo je skroz upalilo sa mojom Nadjom, doduse, ona je bila na adaptiranom mleku pa je inace duze spavala nocu od dojenih beba, ali je jako rano naucila da razlikuje dan i noc i svima je bilo mnogo lakse. Moja Nadja je otprilike 2,5 meseca potpuno izbacila nocni obrok.

malo smo off topic, ali nece trudnice zameriti, ovo ce i njima uskoro trebati Very Happy

Ljubim vas osmeh srce
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od cvrle76 22/1/2012, 12:47

nolinica ::
cvrle76 ::inace, mi smo danas bili na kontroli i teski smo 2.800 gr! x sve je super i dr je prezadovoljna dosadasnjim tokom trudnoce... na sledecu kontrolu idemo za 3 nedelje... bas nam se priblizio termin!!!! v v v
sve trudnjacice i mamice ljubimo vas... ljubav
Šokirala sam se i malo zabrinula jer kontam da su moje bebice malo mršavice....mi smo u 34-oj nedelji i u utorak smo imali oko 1560gr i 1770gr
Kako vreme prolazi, bliži se naš čas...kako se ti osećaš? Mene još uvek ne hvata frka, dovoljno što će mi posle biti .. Very Happy


noli, blizancici su uvek sitniji, a sto rece orline, i kod ostalih bebaca tezina varira.... ja se super osecam, odmaram, setam, sobicu smo sredili, sklopili krevetac, sva odelca su oprana i ispeglana i moje stvari za porodiliste su spremne, tako da nam sada ostaje samo da cekamo.... sreca mene nekad bas uhvati postena frka, a nekad sam smirena.... u svakom slucaju jedva cekam da vidim mog bebca!!!! bebe x vv vv vv
cvrle76
cvrle76

Broj poruka : 543
Location : novi sad
Datum upisa : 08.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Nefertari 22/1/2012, 13:44

Cvrle joj kad se setim svoje euforije divno je brojati poslednje trudnicke dane a jos divnije je kad konacno ugledas bepca
Nefertari
Nefertari

Broj poruka : 3133
Godina : 40
Location : Istocna Srbija
Datum upisa : 04.08.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 22/1/2012, 16:51

Nefertari ::Cvrle joj kad se setim svoje euforije divno je brojati poslednje trudnicke dane a jos divnije je kad konacno ugledas bepca
Ne znam za vas, ali ja mislim da ću u tom periodu biti van sebe od frke Laughing
Orli poljubac
Zoko, ja se ne ljutim za deljenje informacija o dojenju. Tako si lepo ovo objasnila, da sam odmah memorisala i sigurno ću probati da primenim!
Nef, Cranberry, mazite li se?
Šta nam je sa Dragmilk?
Sve drage drugarice, ljuuuuuuuub usne
Meni napokon stiže mili Bosančeros! Baš mi je bilo grozno bez njega! Danas mi je i pritisak skočio na 90/60, tako da ću ga vesela dočekati igra
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od nolinica 22/1/2012, 17:00

Orli, hvala na informacijama. Imaćemo dve curice. Very Happy
Hvala svim curama na savetima za Cranberry.
Zoko, šokirala sam se kad sam pročitala da ti bebica ima već 7 meseci!!!!
Zna li neko što se Pari ne javlja???
nolinica
nolinica

Broj poruka : 537
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Bokicalepotica 22/1/2012, 18:10

Trudnicice treba mi vas savet.kada sam bila kod lekara na kontroli rekla mi je da imam manje plodove vode,ali to posle nije napisala u izvestaju.Prosle nedelje sam isla u dz kod druge dok. zbog sekreta morala sam briseve da uradim,pa mi je uradila i uz i ona je isto rekla da imam manje plodove vode i samo mi je rekla da moram da pijem vise tecnosti sto ja nisam bas radila zbog mucnina.Sada se sekiram znam da to nije dobro ako je manjak.Ali samo su mi rekli za vise vode.Ja sad pijem oko 2l-2,5l.Ovako je sve dobro bebac raste.Razmisljam ako nije dr napisala u izvestaju da nije alarmantno,mada se vidi na uz da je bebi malo tesno.Inace imala sam i neki svetlo braon oskudan iscedak zadnjih dana,evo juce i danas nemam.Mirujem i stavljm utro 4 x 200
Bokicalepotica
Bokicalepotica

Broj poruka : 437
Location : Beograd
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 23/1/2012, 10:00

Bokice, ako ti je rekla samo vodu znaci da je malo menje nego inace ali opet u granici. Da je alarmantno oni odmah istrazuju zasto je manje. A te varijacije se mogu nadoknaditi unosenjem vise ili manje tecnosti. I Noji je dr rekla da joj je na donjoj granici, ona pila vise vode i odmah na sledecoj je bilo dobro.
Cvrle spremas se? Primaklo se bas.
U juanuaru su se radjale bebe sve jedna za drugom. bice takav i februar. I samo nek se tako nastavi...
Mene polako prolaze kontrakcije. Jos nisam smanjila lekove, cekam da skroz stanu. Mozda sutra, nadam se.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od dragmilk 23/1/2012, 10:51

Trudnicice drage, evo da se javim, konacno smo juce stigli kuci Deca su mi bila u inkubatoru 11 dana, a ja sam bila zbog njih zadrzana u bolnici. Morala sam 8 dana od porodjaja ici na kiretazu, jer sam imala zaostale ugruske krvi. Sve je proslo ok i sad smo kod kuce.

Da vam ispricam od pocetka. Ujutro 11.01.2011 kad sam se probudila i ustala osetila sam nesto ka "pljus" na gacicama, kad sam pogledala, imala sam sta videti. Pukao mi je vodenjak. To je bio poslenji dan 35. nedelja. Od simtoma dva-tri dana pre imala sam nekakav ostar bol u desnoj preponi i nista drugo. U bolnicu sam stigla oko pola 9, i posle pregleda, prikljucili su mi indukciju. Obe bebe su prednjacile glavicom i dr je odlucio da se porodim prirodnim putem. Oko 14 h poceo je porodjaj, i u 14:50 rodila sam cerku Jelenu, a pola sata kasnije sina Nikolu. Nikolu su morali da izvuku uz pomoc vakuuma jer se bio zaglavio u kanalu jer je licem napred krenuo da izlazi. Hvala Bogu sa bebama je sad sve u redu, i sada idemo dalje.
Hvala svim devojkama na lepim zeljama love . Moram se izviniti svima koje su mi postavile pitanja, nisam mogla da se konektujem na internet u bolnici, ako neko ima zelju da me nesto pita, moze i sad.
Puno vas pozdravljaju Jeca i Nidza s mamom i tatom.
dragmilk
dragmilk

Broj poruka : 1292
Godina : 49
Location : Bivsi praznik, bivse republike
Datum upisa : 31.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Marija86 23/1/2012, 12:25

devojke saljemo vam puno puno poljubaca osmeh srce
Marija86
Marija86

Broj poruka : 1794
Godina : 37
Datum upisa : 23.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  - Page 3 Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 3 od 40 Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu