KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

+52
bak
senka
maki79
korpica
Xena
lilya
ninica2
HappyGirl
Struzzo
maza1972
fenix
SannI-AlL
tuli
7-patuljaka
agata
anak
Shizika
JocY
Milijana
bobica83
dragana76ns
Likoli
Dacaa
buby
Tanja83
maus
Melina
dr mali pariz
dacca
MAAKKI
Kamilica
natalija
Marija86
dragmilk
Zoka83
Orline
cvrle76
Nefertari
cicsa80
noja
gagax81
BiKsi :)
Sneza
nolinica
Bokicalepotica
MARA
*AIDA*
Mali Princ
Mirjana
Mrvica
lolipop
KoMetaK
56 posters

Strana 1 od 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Sledeći

Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od KoMetaK 17/1/2012, 22:21

Cranberry, cestitke za rodjenje sina! osmeh srce
Aida, sad videh da si i ti postala mama, cestitke i nadam se da uzivas sa sincicima! osmeh srce osmeh srce
Dragmilk, cestitke i tebi mama! osmeh srce
KoMetaK
KoMetaK

Broj poruka : 7138
Godina : 51
Location : Italija
Datum upisa : 09.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od lolipop 18/1/2012, 13:31

Cranberry čestitam rođenje sina tebi i tm, da je živ, zdrav i srećan 100 godina srca
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 18/1/2012, 18:45

Ja sam juce bila na kontroli.
Dr kaze grlic zatvoren, polako da smanjujem lekove na 5 dana, sto ja jos nisam pocela jer su mi se nocas vratile kontrakcije. nastavljam dok se ne umire. Bebac ima 715 gr, uradila je expertni, sve je dobro. Malo me izgrdila da se ne uzbudjujem, i da se ne nerviram, a ja joj objasnila da se stvarno trudnim. Posteljica je sad napred nisko, znaci spustila se, molram strogo da lezim jos mesec dana ne bi li se malo podigla. Kontrola za mesec dana, a ja naravno zakazala za tri nedelje.
Evo profila ako nesto vidite:
Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Dscf1514o



Postavila bih i sliku sa 4d, ali mi je okrene pa ne mogu da je rotiram. Ako mm uspe kad dodje , postavicu.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 18/1/2012, 18:57

Jao Mrvo, kako je sladak bebander love love love Ludilo!!! Je l mu se ovo i ručica vidi iznad glave?
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 18/1/2012, 21:50

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  275568ZDRAVO BEBOOOO!!! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  21831 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  21831Mrvice, preslatko:)

Samo se opusti i uzivj sa ovim andjelcicem! Bice sve ok! Miruj, posle kad beban dodje gotovo je sa odmorom Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  75087

Miro Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  694552

Noja - samo gledam tvoj tiker i uzivam kako se blizi upoznavanje Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  490909 Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  779578 Da li su sve pripreme za docek gotove?

Natalija Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  338438

Makababy Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  639820


Ljubim sve koje sam propustila da nabrojim- nesto sam ova tri dana iscrpljena i spora, pa malo mi mozak usporeno radi Embarassed
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 18/1/2012, 22:39

Prince, to ti je od trudnoće Wink poljubac
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od *AIDA* 18/1/2012, 22:59

Mile moje hvala vam na brizi i molim da mi oprostite sto sam vas zapostaviila i pricam samo o mojim problemima.
Juce smo bili u kragujevac, majka je videla svoje sinove da mi ih dragi Bog sacuva...
Mamica ih je mazila i njihov otac je zavukao ruke i pomazio, BOZE nema lepsi osecaj a kad sam progovori pricala im obojica su otvarali oci. Prepoznaju oni majku svoju...
UH jedva celkam ako Bog dragi da trebalo bi da idem kod njih i ostanemo sve do dokaska kuci.
Danas smo bili u kupovinu za stvarcice za moje duse, celi dan smo izgubili na sve strane i sve se cini malo je...
Moj pritisak varira al bice dobro samo da su bebe dobo./
Eto za sad toliko ljubim vas sve puno.
*AIDA*
*AIDA*

Broj poruka : 853
Datum upisa : 03.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 18/1/2012, 23:21

Aida, kad ideš kod njih? Jesi li još na terapiji za pritisak?
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 19/1/2012, 09:16

Mirjana ::Jao Mrvo, kako je sladak bebander love love love Ludilo!!! Je l mu se ovo i ručica vidi iznad glave?
Da, zavukao rucicu jednu ispod glave i nikako nece da je izvadi da je izmerimo. Tvrdoglavko.
Aida, ja sam mislila da ti ostajes s njima! Do kada moraju biti u inkubatoru?
Ja se opet jutros probudila sa kontrakcijama fd Pijem lekove. lezim... Dokle....
Citala sam ovde na forumu na ne treba lezati na ledjima, a meni jos uvek tako najvise odgovrava. Dr kaze dok god mogu da nije problem, a posle ce mi biti muka pa necu ni moci. A ne prija mi bas sa strane.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 19/1/2012, 09:33

Sad me nesto u Milijaninom dnevniku podseti da nisam sa vama podelila jednu scenu koju sam u gradu imala oko Bozica. Naime, s dragim sam isla po gradu, kupovala sta nam treba, i dok smo isli glavnom ulicom, bez reci prilazi mi zena da me zagrli. Sva zakamuflirana, u sal, kapu, jakna do usana... Ja je blago odgurnem i odmahnem glavom, ne poznajem zenu. Ona opet, sve bz reci. Mm vec skocio da me zastiti, dok ona nije progovorila pa smo skontali da je to majka jedne nase poznanice.
Ona se sokirala sto je nismo odmah poznali, a ja se sokirala ko me sada spopada. Posle me bilo toliko sramota kako sam zenu odgurnula kao neku...
Inace, ne znam kako vi, ali ja ne podnosim da mi neko ko ga povrsno poznajem pomazi po stomaku. Udjem u prodavnicu, zena koju vidim tri puta godisnje krece reukom prema mom stomaku affraid
Svasta. Sta ima neko da mi dirka stomak, to je za najblize. Kao neki zivotinjski instinkt da se probudi u meni.
Sto mm ne maze po stomaku Laughing
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od MARA 19/1/2012, 10:21

He ,he Mrvo i ja mrzela da me neko cepka (makedonski)po stomaku ali strasno.Nego sladak je ovaj bebiron i nema prcasti nosic lol! ,dusica malena.
Aida nadam se da cete uskoro biti svi zajedno.Iz inkubatrora bi trebalo da izadju kad pluca budu potpuno zrela da mogu samostalno da rade,a to se obicno desava posle 36-e nedelje.
Paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaariiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii gde si zenooooooooo?
Ostale trudnice i buduce trudnice cmok
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 19/1/2012, 13:05

Ha, ha, ha Mrvo! Pa, ti bi se onesvestila da si bila na mom mestu prošle Nedelje. Ušla ja u Crkvu, kad su krenuli da me saleću, maze i bre ljube stomak, a ja affraid
Ne znam šta da radim!
Inače ja prva pobegnem kad krenu da se ljube svi i čestitaju praznike. Uopšte to ne volim. Ljubim se samo sa par drugarica i to je to!
Međutim, nisam se ovaj put osećala ugroženo. Bilo mi je samo smešno i jako čudno. Uglavnom, nisam se branila kao ti. Laughing
Maro, ljuuuuub za te tvoje slatkiše usne
Trudnjačice drage, sadašnje, bivše, ženskice trudilice što se trude za zatrudne, sve vas d
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Bokicalepotica 19/1/2012, 13:45

Mrvice super je bebac,jel znate pol?

Aida ,sve najbolje!!!!!
Bokicalepotica
Bokicalepotica

Broj poruka : 437
Location : Beograd
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 19/1/2012, 13:46

Drage moje, ja sam vam malo uvrnuta - ja nikome nisam rekla da sam trudna, samo najnajnajuzem krugu Very Happy.
Od rodbine niko ne zna samo moja rodjena braca i 2 brata od strica, cak sam bratu zabranila da kaze zeni, tek sam joj rekla prosle nedelje, a i to se ispostavilo prerano.
I znaju najblizi prijatelji, ali najnajblizi...

Ionako moram da mirujem, pa bas ne srecem ljude. Svi su navikli da sam stalno zauzeta, pa lako izbegavam posete, susrete i sl.
Svakako, nikom nece promaci Very Happy

Ovako me ne smaraju, ne ispituju, uzivam i eto.
Ne mogu da zamislim to mazenje po stomaku, cmakanje i sl...
I u normalnom stanju bas ne uzivam da me neko cacka
U redu neko bas blizak, ali ovako i ovi sto ih vidjam jednom godisnje - nema sansi - imam da stavim znak na stomak - drzi odstojanje lol!

Kad bude beba videce, a do tada - neznanje je spas:)

Nadam se samo da necu nekoga neplairano sresti pa da prosiri pricu, jer je stomak toliki da vise ne moze da se pomesa...

Ljubim vas sve puuuuuno! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  8326
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Bokicalepotica 19/1/2012, 13:47

Nego znate li kako da namestim ovaj ticker da mi odbrojava,stalno stoji 12 w 3 days a ustvari je 12 + 5 dana
Bokicalepotica
Bokicalepotica

Broj poruka : 437
Location : Beograd
Datum upisa : 16.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od nolinica 19/1/2012, 13:47

Od cura koje su se skoro porodile u NS, interesuje me da li ste bebama oblačile svoje bodiće i benkice ili njihove?
Mrvice, bebac je baš super!
O, di ste debele??? Cmokić!!!
nolinica
nolinica

Broj poruka : 537
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 19/1/2012, 13:48

Bokicalepotica ::Nego znate li kako da namestim ovaj ticker da mi odbrojava,stalno stoji 12 w 3 days a ustvari je 12 + 5 dana


Pomeri datum porodjaja 2 dana unapred, pa ce lepo da odbrojava Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  490909
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od nolinica 19/1/2012, 13:50

Prinče, i mi smo dugo krili, radi onako kako ti odgovara, ne obaziri se na druge!!!
nolinica
nolinica

Broj poruka : 537
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mali Princ 19/1/2012, 13:50

nolinica ::Prinče, i mi smo dugo krili, radi onako kako ti odgovara, ne obaziri se na druge!!!

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  578491
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mirjana 19/1/2012, 14:12

Mali Princ ::
I u normalnom stanju bas ne uzivam da me neko cacka
U redu neko bas blizak, ali ovako i ovi sto ih vidjam jednom godisnje - nema sansi - imam da stavim znak na stomak - drzi odstojanje lol!

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  8326
 b  b  b
Ja više brinem kako će biti kad vide bebu, jer ću verovatno kao neka kvočka napadati svakoga ko proba da mi poljubi dete ili mu zakači prljave pare do njega, itd...
Imam i jednu rođaku sa sela koja obožava da ljubi decu u usta. Mislim da će ta, dok je živa, moje dete gledati samo na slici!
Jooooj, to će zaista biti strašno!
A što se trudnoće tiče, ja sam mislila da nikome ne pričam dok ne prođe tih kriznih 12 nedelja, ali nisam izdržala Laughing
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sneza 19/1/2012, 14:57

nolinica ::Od cura koje su se skoro porodile u NS, interesuje me da li ste bebama oblačile svoje bodiće i benkice ili njihove?
Mrvice, bebac je baš super!
O, di ste debele??? Cmokić!!!
Ja sam se porodila CR pa su im oblačili njihove a ne znam za prirodan porođaj, za njih ionako nisam ništa ponela, samo po jednu benkicu i pelene, vlažne maramice ali mi nisu tražili benkice.
Sneza
Sneza

Broj poruka : 1823
Godina : 48
Location : Novi Sad
Datum upisa : 30.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od nolinica 19/1/2012, 15:14

Glasam da Sneža stavi novi avatar, gde bolje vidimo njene princeze!!!
nolinica
nolinica

Broj poruka : 537
Datum upisa : 20.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od BiKsi :) 19/1/2012, 16:32

Da vas samo lagano stisnem trudnjace nase! Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  275568
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 19/1/2012, 18:21

[quote="Bokicalepotica"]Mrvice super je bebac,jel znate pol?

bebe
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Mrvica 19/1/2012, 18:36

Da li neko zna sta je sa Malenom i njenim sincicem, kako su?
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD  Empty Re: Dešavanja u mojoj trudnoći - za one koje nemaju otvoren TD

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 1 od 40 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu