KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Januarska jutra

+39
Tinushka
7-patuljaka
racili
bak
Mali Princ
buby
megica-pegica67
Cupava
pegaz
senka
JocY
Milijana
Tinche
Kamilica
nabla
Sami
KoMetaK
brinbili
lilly13
Jelena*
cicsa80
lolipop
Mrvica
maza1972
medolino
dr mali pariz
bebko
MAAKKI
zoxa
djole42
Orline
bobica83
HappyGirl
maus
nesalela
Shizika
BiKsi :)
Mirjana
MARA
43 posters

Strana 4 od 27 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 15 ... 27  Sledeći

Ići dole

Januarska jutra - Page 4 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od Mrvica 5/1/2012, 12:57

Ne mogu se pozaliti, stvarno sam srecnica sto se toga tice. Divna je porodica.
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 4 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od Milijana 5/1/2012, 16:09

Dobar dan,
Danas sam mnogo bila vredna... bila na pijaci i kupila sve sto mi treba za Bozic, pa malo po parku sa detetom, pa spremila rucak, sad cekam mm-a da jedemo pa da dremnem Sleep
Cmacem vas sve, evo mi ga dasa Laughing

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 4 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od dr mali pariz 5/1/2012, 16:32

Dan Jutra!
Mi u krevetu,ja se opirem snu, dragi mi češka uvo i vrat...ko li će kafu da skuva?Mima, ja ću tvoju Januarska jutra - Page 4 561840ponesi dobru volju i Anu i dođite u komšiluk, kod nas, na led, nije se još istopio Very Happy
Bebko Januarska jutra - Page 4 196545
Maji šaljem vibre pozitive Januarska jutra - Page 4 517798 Januarska jutra - Page 4 517798 Januarska jutra - Page 4 517798 Januarska jutra - Page 4 517798 Januarska jutra - Page 4 517798
Mili, vredna si* Šta spremaš za Božić, ne ideš kod sveki?
Cure,ako ne popijemkafu u roku od sad...gotova sam.
Eeee, bili smo na UZ. Dobri smo, izvodimo akrobacije, i dugi smo po 4cm...Plivači na tatu!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 4 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od Mirjana 5/1/2012, 19:14

Zvezdice delfini Laughing smajli angel
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 4 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od senka 5/1/2012, 20:42

parizanko, da znas da ti zavidim! cvet
senka
senka

Broj poruka : 495
Godina : 48
Location : Beograd
Datum upisa : 28.10.2011

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 4 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od BiKsi :) 5/1/2012, 21:02

Da mahnem! Lutam, lutam, lutam! Uglavnom, kuci sam najmanje. Danas sam gnjavila malca od rodjake, joj kakav je dundo, najsladje prevoje na svetu ima, sav je dezmekast! Januarska jutra - Page 4 275568

Majce, samo pozitivno i samo dobre vibre saljem!

Cekam mamu da dodje sa Zlatibora, otisla sa balavurdijom, batom i snajkom, da im se nadje, dragi otisao za Bg, na dzevu, nas nesudjeni kum, a super drug postao tata, pa da se zalije pisonja! Januarska jutra - Page 4 512172

Ja sinoc spavala kod sestre od tetke i usinuo mi se vrat i deo ledja, promena kreveta, pritom sam se verovatno lose namestila i trt, sad sam kao kilo kilavi, popila danas diklofen duo, al dzaba, a treba da se okupam, kako li cu, pitaj Boga! Very Happy

Odoh, moram nekako kosu oprati, ne moze se mast na glavi nositi, a ni na posao se ne moze tako ici!

Uzdravlje!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 4 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od MARA 5/1/2012, 21:35

Vece jutra
Cicsa tebe glavobolja ne popusta kao ni mene,ako je jedan dan dobro sutra opet lose
Mrvo bravo za sveki i zaovu.
Misu dodjite kod nas mi nemamo ni snega ni leda u gradu ali zato cemo vas voditi na planinu snega do kolena ,samo povedi Anu i M i dobru volju i sanke naravno i kliz....
Mili ti malo malo pa dremas,blago tebi.Sta spremas za Bozic?
Mala bravo za zvezdice.
Boksaco joj ta ukocenost bem mu mater i menen cesto zeza u poslednje vreme,ne smem glavu da pomerim.I meni duo ne pomaze....No nadam se da ces vec sutra biti bolje.
Majce mislimo na tebe i saljemo mnogo pozitivnih vibracija.
Curke sutra Badnji dan,meni je posebno nekako drag.Prosto obozavam taj dan i tu posnu trpezu.Ja pravim kolac,cesticu,pitu,prebranac,ribu(2 vrs),bundevu na pari,punjenu papriku i to je to,mozda ima jos necega ne mogu se setiti.
7 januar nasa godisnjica,pocetak zajednickog zivota,pih kako se brzo stari
odo vuk zove
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 4 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od BiKsi :) 5/1/2012, 21:41

Ljubim Maro klince, ja sam sad popila jos jedan diklofen, samo obican, da ako bar malo pomogne!

Ne rekoh da je 1.1. na Zlatiboru bila samo S E LJ A N A , i nista drugo, aaaaaaaaaaaaaaaa, kakav uzas! Kanal, dno dna!

Ovo je inace hit, za one koji nisu znali! Ja sam stvarno ostala zatecena gde zivimo i sta se slusa!

[youtube][/youtube]
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 4 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od Jelena* 5/1/2012, 22:23

Vece svimaJanuarska jutra - Page 4 338438

Citam svaki dan sta se radi,samo nikako da pisem.Olenjila sam se bas:oops:

Bas sam se prehladila,jednako izlazim napolje bez jakne u majcici i eto.Sad pijem limunadu i nadam se da ce proci.Danas sam pravila tortu i zavila sarmu za Bozic.Sutra ujutro mesim kolac,razne hlebcice koji simbolizuju zdravlje,napredak,..polaznik i kiku.Kuvam posan pasulj,ribu,posnu pitu sa jabukama,pecen dulek(bundevu) i sto rece Mara mozda ima jos nesto samo se trenutno ne secam.

Sutra uvece idemo pred crkvu po badnjak.To mi je najdraze.Prvo se podele badnjaci a onda svako krene po posluzenje.Kuvano vino,vruca rakija,caj,mekike,...sta ko voli.Lepo se druzimo,ispricamo,cestitamo Bozic i za kraj vatromed.Uh al se ja raspisah.Odoh da gledam "Tesnu kozu 2".

Ljubac Januarska jutra - Page 4 8326
Jelena*
Jelena*

Broj poruka : 1142
Location : SD
Datum upisa : 13.02.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 4 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od Milijana 5/1/2012, 23:11

U Bixi, kasnis sa hitom, mm me drogira tom pesmom vec mesec dana, a dete kad ej cuje krene da igra kao nenormalna affraid U sta li ona raste Shocked
Pariz, dve zvezdice sirene likeit
Za Bozic samo princes krofne jer mi je to najlakse, a najvise ih volim.... inace kod sveki i sutra i narednih 4 dana kao i prethodnih 4.... danas sam morala da skuvam kuci jer bi mi se pokvarilo meso koje sam izvadila iz zamrzivaca....
Majce, samo pozitivno od sad yes

Milijana

Broj poruka : 5167
Datum upisa : 01.12.2009

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 4 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od Mirjana 5/1/2012, 23:44

Biksi affraid ženo, razumem te u potpunosti, ovo je strašno!
Mili, ne daj mu da se zeza pred detetom, ovo je opasno za psihu!
Jelo, lepo je kod vas u Crkvi za Badnji dan!
Ja za Božić uvek uživam u Crkvi, a ove godine ću baš uživkati, jer nisam bila i videla sve te drage ljude još od 6-te nedelje trudnoće. Poneću jastuče i ugurati se na terasu među moje horiste, nekih sat vremena pred kraj, jer će se mm ljutiti ako ostanem duže.
Maro, Cicsa možda vam pomogne da odete kod nekog dobrog fizioterapeuta da vas malo izlomi. Mene je tako bolela glava pre desetak godina i često mi se kočio vrat. Odem kod fiziot. i on me izmelje sine. Mogu vam reći da je bolelo, a i sve mi je krckalo. Na kraju kad je rekao da opustim vrat i cimnuo mi glavu na jednu stranu, ja rekoh ubi me. Molila sam ga da me pusti da se pozdravim s mojima pre cimanja na drugu stranu Very Happy
E od tada me vrlo retko boli glava.
A Biksači preporučujem dormeo navlaku i jastuk. Gde god da kreneš, smotaš ih u kesicu, pa sa sobom.
Senka, Mrvo, sve drugarice zagrljaj
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 4 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od HappyGirl 6/1/2012, 00:24

Biksi, odslušah i odgledah pažljivo! Greota ovih devojaka gde im ode život.

Našla ovaj vk pa nisam sigurna da li da se smejem ili plačem Very Happy Prvo se smejah a onda mi se nešto ražalilo lol!

HappyGirl
HappyGirl

Broj poruka : 13681
Location : Uvek na oblacima :)
Datum upisa : 05.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 4 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od maus 6/1/2012, 08:14

Dobro jutro!
Mrvo uzivaj i nic ne radi. Tvoj posao neka bude degustacija Very Happy
Cicsa ljubim lepu glavu da prodje usne
Mili vrednice, ne daj da meso propadne Wink
Mala zvezdice 4mm b b Razbaskarili se, uzivaju u maminom stomaku bb bb Koja idila, vas dvoje se ceskate i mazuljate. Od danas vas zovem CESKO I MAZULJKO. da, daaaa plivaci na tatu...i na tetka Mimu Very Happy
Biksi ja da te stisnem jednom i da prodje ukocenost. Neka je pisonja kumiska ziv i zdrav jos mnogo godina. Ja nisam mogla odslusati celu pesmu. Ovo treba zabraniti!
Maro srecna vam sutrasnja godisnjica i jos mnogo mnogo lepih godina vam zelim. Cekam ponedeljak, ako tad ne padne sneg, pakujem kofere i eto me kod vas Very Happy Ala si nasptemala sestro slatka... lol!
Jelo sta i ti nakuva, namesi, isprzi...Cetu vojnika mozes nahraniti.
Happy zeno dje si? Au sto falis samo da znas Very Happy Super je vk Na momente smeh da me zaboli stomak, pa se onda rastuzim. Ali da mi je samo videti njihove face kada su dobili prave poklone.
Ja juce zavrsila tortu za Anin rodjendan, naravno uz Aninu pomoc Very Happy I kada sam na vrh torte stavila glavu Kiti to je tako odusevljenje bilo da je na fondanu ostao otisak necijih rukica :DMalo je falilo da spljosti celu tortu. Masna je super ispala. Pipnula ju je milion puta. Sve je spremno za sutrasnji dan. Jos samo jednu salatu da napravim i zurka moze da pocne. Mile nam je tu pa se malo pravimo vazni. Danas dolaze Jana i Bosko. Jutros je u 6 sati skocila iz kreveta i pitala da li su stigli. Pri tom je i Mileta probudila, ali su ubrzo zagrljeni ponovo zaspali.
Evo sada, na kraju mog izlaganja i jedna kafica za sve moje drugarice



[img]Januarska jutra - Page 4 Bymen [/img]
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 4 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od BiKsi :) 6/1/2012, 08:25

Znači kasnim, tako sam i pretpostavljala! lol!

Miro, bas me slatko nasmeja za krcanje kostiju, znaš da ti nije loša ideja za taj dormeo jastuk, i mislim da ću stvarno da razmislim, nadam se da je ok. Koliko ono bi kosta? Znam da su u Mekatoru mogli da se skupljaju neki bodovi, pa onda taj dormeo jastuk bude jeftiniji, al moram to proveriti. Skontala sam da je ukocenje deo promene vremena, kisa se nocas ispadala samo tako. Jutros sak kokila jos jedan diklofenak, mislila sam da ce me preko noci skroz pustiti, kad ono, ne lezi vraže!

Hepi, meni su ovi klinci krajnje simpaticni, kako se samo nerviraju! lol! Ne rekoh ti, lep ti novi avatar! Što reče Šiza, baš smiruje!

Ko danas slavi Badnji dan, nek nam je na zdravlje! Prošle godine nismo išli u crkvu, svekar i svekrva stigli do crkvenog dvorišta, pa se vratili, jer bukvalno naprave od ovih praznika seljanu. Zategnu šatru, dovedu pevaljku, i onda se ponapijaju, i kako onda poželeti otići na takvo mesto. Sve se komercijalizovalo, strašno, ja sam stvarno previše razočarana kad vidim sta se dešava oko mene, od svega se pravi vašar i seljana... Tako da ove godine ne verujem da ćemo u crkvu, jer mi je svekar rekao da je opet zakupljena šatra, pa pretpostavljam šta će da se sluša i kako će sve to da izgleda. I kao ti ljudi što dolaze su vernici, ponapijaju se, baljezgaju, ma užas jedan, i tako mi našu veru predstavljamo, i još crnje je što se mladji uče svemu tome na takav jedan odvratan način... Rolling Eyes Baš imam problem da sve ovo svarim. Rolling Eyes Lepše je biti sa porodicom i uživati u toplom domu!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 4 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od MARA 6/1/2012, 08:59

Jutro
Kod nas oluja kisa pljusti a uz nju i sneg ma lije ko iz kabla odavno nisam videla ovakve padavine.
Ja zamesila kolac,cekam da nadodje.Misu kazes odusevljenje za tortu pa tako je to.Sta si pravila,mislim koju i meni treba za 5 dana.
Pogresila misica za zvezdice,one su po 4 cm Laughing .
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 4 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od maus 6/1/2012, 09:12

MARA ::Sta si pravila,mislim koju i meni treba za 5 dana.
Pogresila misica za zvezdice,one su po 4 cm Laughing .
Donja torta je milka a gornja sa krem bananicama.
E koji sam ja lik v Zvezdice moje velike od 4 cm bb bb
maus
maus

Broj poruka : 14046
Location : Loznica
Datum upisa : 07.12.2007

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 4 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od dr mali pariz 6/1/2012, 12:12

Ćao cure moje!
Kako ste mi?
Nek vam je srećan Badnji dan i Badnje veče!
Mi smo kasno ustali, "doručkovali" ili bolje reći ručali...i sad se pije kafica. Very HappyJanuarska jutra - Page 4 2866180f6io5caau6sve sijan i sve u znaku zvezdica Very Happy, da Mima, sad su celih 4cm, Laughing
Jedva čekam da vidim rođendansku tortu, i baš mi bilo milo kad sam čitala kako se Anči oduševila njenim izgledom...a tebi mama srce ovoliko Januarska jutra - Page 4 275568
Maro, toliko si bila vredna, da razmišljam da se spustim na jug Srbije u goste Very Happy
Mili, uživaš, a? Šta nam Lensi radi?
Bixo, ti si mi tako krhka jedna cica...dođi da te malo stisnem, prebrojim pršljenove i ispravim neravnine Very Happy To kod vas u crkvi je stvarno vašar...
Mi ćemo u našu otići pre nego odemo u selo, a u selu, uveče, u dvorište nj. manastira na paljenje Badnjaka. Volim taj momenat.
Dolazi mu i rođeni brat sa porodicom, i tako, tu ćemo večerati, vratiti se kući da prenoćimo u toplom, pa ujutru na lomljenje česnice Very Happy
To su nam planovi. Sutra veče pratim muža, i biće to naše prvo odvajanje u naših 7 godina...to sam tek sad shvatila Shocked i nimije prijatno...što bi rekla moja p. nana.
Eto, i ona je rođena na sutrašnji dan...obožavala sam je...
Cure, želim vam lepe trenutke sa svojim porodicama, i pokušajte, na najradosniji dan da ne budite setu u sebi.
Ljubim vas! Januarska jutra - Page 4 692299
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 4 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od dr mali pariz 6/1/2012, 12:21

ah, zaboravih prokomentarisati videa...
Bixi, ja sam u laganom šoku.Nit čula nit vid'la lol! nit želim ikad više lol!
Video sa decom me skroz oraspoložio!
dr mali pariz
dr mali pariz

Broj poruka : 22885
Godina : 46
Location : mali pariz
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 4 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od BiKsi :) 6/1/2012, 14:18

Evo me odmah da mi prebrojiš koske! :lol!:I popeglaš neravnine, ako je to moguće! :lol!:Mada čekić je keva, s njim svašta nešto može! lol!

Je l bar dragi ide na neko skijanje? Ja ne volem kad smo dugo razdvojeni, dan dva, puna kapa, posle toga već postajem tužna. Rolling Eyes Možda sam ja kreten, a možda i samo zaljubljena! Very Happy Hoće li bar neko drugi biti s tobom, da ne budeš sama?

Ljubim te u zezde!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 4 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od Mrvica 6/1/2012, 15:38

Dan cure.
I ja obozavam ovaj i sutrasnji dan. Spremila sam pokloncice za moje najblize, ponovili smo kuc jucu, uzeli kombinovani frizider veliki sivi sa zamrzivacem dole, odlican je. Pa da cele godine se ponavljamo. Very Happy
I tako sam se nasetala juce pa danas ceo dan u krevetu, stomak se spustio. Mm radio skraceno pa isao sam u kupovinu, nije bas sve potrefio, ali je odradio.
Pozdrav
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 4 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od Mrvica 6/1/2012, 15:39

Biksi,
neki dan sam prvi put cula ovu pesmu, i blago receno affraid
Mrvica
Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 43
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 4 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od MAAKKI 6/1/2012, 17:01

Vece jutra sunny

Samo da vam pozelim srecan Banji dan i provedite ga uz vama voljene osobe cvet

Moram da priznam da najvise volim Bozic, spremila sam pokloncice za decicu koja su oko mene, to ide sutra, a sada odoh da pravim veceru imacu goste. smajli angel
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 4 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od bobica83 6/1/2012, 17:33

Srecno Badnje vece! Volim Bozic tada smo svi skupa kod mojih mama sprema rucak,puna kuca i veselo! kod moji se voze konji i postoji obicaju sto je meni jako lepo! jedva cekam sutra!
ljubimo vas puno! ljubav
bobica83
bobica83

Broj poruka : 2140
Godina : 40
Location : zemun
Datum upisa : 15.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 4 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od Mirjana 6/1/2012, 19:10

Bixi dušo, onaj što izgleda kao običan jastuk košta oko 3000 u Merkatoru. Vredi, majke mi. Ja sam dobila onaj mali anatomski uz dušek i oduševljena sam, ali ja nikada ranije nisam spavala na jastuku, pa mi zato on odgovara. Oni što vole jastuk, bolje da uzmu taj klasičan.
Mara i Mišica su bile vredne vidim. Svaka vam čast! Šaljem bezbroj poljubaca vašim klincima, a oni nek probaju da ih izbroje Wink srcasti poljupci

Happy, ja se nisam rastužila, upišala sam se od smeha! A favorit mi je mali kome se svideo krompir!!! lol!

Drage moje srećno Badnje veče!


Poslednji izmenio Mirjana dana 6/1/2012, 21:33, izmenjeno ukupno 1 puta
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 4 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od MARA 6/1/2012, 20:49

Biksi pitaj ako imas nekog oko sebe da ima onu karticu klub 5* mozes dobiti 2 anatomska dormeo za 3000.Ja se ovih dana mislim dali da ih uzmem za decu za nekad pa haj hocu,pa necu.Ja spavam na anatomskom dor i svuda ga nosim kad ga ne ponesem ukocim se,ili mi nekad uzme Viktor i ja nemam na cemu pa se ukocim.
Mirce poljubci uhvaceni i uzvraceni.Neg negde si spominjala Dolce Vitu kad hoces javi vodim te na kafu Wink Laughing .
Mi zavrsili sa obicajima,vecerali i sad cekamo da klinci pospavaju a onda i mi.
ljubim
MARA
MARA

Broj poruka : 5394
Godina : 36
Location : Vranje-------Serbia
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Januarska jutra - Page 4 Empty Re: Januarska jutra

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 4 od 27 Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 15 ... 27  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu