Januarska jutra

Strana 6 od 27 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 16 ... 27  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole

Re: Januarska jutra

Počalji od Cupava taj 8/1/2012, 10:21

Ana, srecan Ti Tvoj dan! Tortica je prelepa. :-)

Cupava

Broj poruka : 1957
Godina : 43
Datum upisa : 14.03.2009

Pogledaj profil korisnika

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dr mali pariz taj 8/1/2012, 10:31

Dobar jutar!
Ha!Prva stižem da postavim kaficu...izvolte
ali iii

1x ICSI  beta 1,87
4. postupak ICSI+PICSI+hatching PFC dr Sonja
16. dan beta 1931

ispod maminog , kucaju još  
Bog će nam dati sve u svoje vreme ; onako i onoliko, kako i koliko nam je nužno , za naše spasenje.
16.jul, Zvezde su rodjene!
Lilypie Fifth Birthday tickers

dr mali pariz

Broj poruka : 22877
Godina : 39
Datum upisa : 29.01.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od medolino taj 8/1/2012, 10:51

Jutro jutra!!!
OOOO, Pari, trudnice,lepa kafica, hvala na posluzenju...
I miris i ukus i izgled likeit
Ljubim teta medolino tvoje mrvice, zvezdice, kako su poranile sa svojom mamicom da postave kaficu nama usne usne poljubac
Imali gde snega? Posaljite malo u Vojvodinu,ovde citavo jutro kisica rominja a od snega nista... Grlim vas sve d

medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 29
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mrvica taj 8/1/2012, 12:42

Pozdrav drage moje.
Mi smo danas malo duze spavali, sad pripremanje za sutra za slavu, pa od utorka sve po starom.

Mrvica

Broj poruka : 3108
Godina : 36
Datum upisa : 04.12.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mirjana taj 8/1/2012, 13:23

Jelena* ::

Miro kako glava?

Srce će da mi stane koliko sam se iznervirala! Ušla sam na svoj račun da vidim da li treba da uplatim još neki dinar da bi imali da mi odbiju kredit i račun za telefon, kad tamo imam šta i da vidim. 6-og Januara mi je uplaćena redovna plata u iznosu od 445,21din Shocked
Ne mogu da prodišem normalno koliko sam se iznervirala!

Poslednji izmenio Mirjana dana 8/1/2012, 15:32, izmenjeno ukupno 1 puta

Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 40
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od megica-pegica67 taj 8/1/2012, 14:06

Samo da Vas sve pozdravim mile moje KUTANKE :-))). Neke devojcice me znaju, a neke ne, ali ja Vas sve grlim i ljubim drage moje i da znate da Vas nisam zaboravila. Zelim Vam sve najbolje u ovoj 2012. godini i SRECAN BOZIC i da mojoj drugarici Maji bude dobro, a bice.
Mene nema jer su mi se neke stvari u zivotu desile i to jedna za drugom i to nesto jos uvek traje :-(. Ali Vi znate da sam ja borac i mali optimista uvek bila i verujem da ce biti bolje. I dalje pokusavamo da dobijemo bebu, a uskoro mozda i na IVF.
Sve Vas jos jednom jako grlim i ljubim puno puno punoooooooooo.
Smajlici nece da me slusaju, smrcccc pa ce moje pisanje ostati bez toga, smrcccc.

megica-pegica67

Broj poruka : 1686
Godina : 49
Datum upisa : 06.01.2008

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od nesalela taj 8/1/2012, 15:09

Megice draga......drago mi je da je bolje, žao mi je za stvari koje su ti se desile, verujem da nije lako, šta god da je.....nedostaješ nam na Kutku....držim palčeve za IVF, samo napred.....ljubimo te moja Staša i ja punooooo.....

nesalela

Broj poruka : 3879
Datum upisa : 22.02.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Kamilica taj 8/1/2012, 15:16

Mile moje, kako ste provele praznik, ja i ne baš nešto sjajno, ali ne marim...
Puno vas sve usne

Kamilica

Broj poruka : 2615
Godina : 38
Datum upisa : 05.07.2011

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od MARA taj 8/1/2012, 16:33

Dan
Megi nedostajes srcasti poljupci ,nadam se da ce se sve uskoro srediti i da ces toliko vec sledece godine postati mama.
Pariz,kako su zvezdice,kako vam je bez tate?
Miro ja misila da su ovi na jug najgori sto se plata tice,no i vam nije bas sjajno.
Mi juce bili kuci ceo dan,predvece krenuli u setnju,i zavrsili u taksi posto je bilo bas hladno,otisli kod prijatelja proveli divno vece i vratilki se u nas topli dom,danas bili kumovi,i opet sam s[remala rucak i opet je sve bilo radno,no mora tako,u sredu ponovo gosti povodom Vukovog rodjusa i toliko.
Evo slike kako je kod nas od juce totalni kolaps

MARA

Broj poruka : 5394
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od bebko taj 8/1/2012, 18:07

Мир Божији,Христос се роди!

bebko

Broj poruka : 3830
Godina : 41
Datum upisa : 05.03.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mirjana taj 8/1/2012, 18:16

Maro, prava zimska idila! Kod nas grozna kiša.
A što se plate tiče, pa neće to tako moći! U redu je da mi skinu 35%, ali 450 din je malo više nego stoti deo moje plate. Znači umesto 75%, dobila sam malo više od 1%! To znači da neko nije odradio svoj posao kako treba i ima da ispravi svoju grešku kako zna i ume!
Problem je samo u tome što mene plaća država, a sa njima se nikad ne zna!

Mirjana

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od MARA taj 8/1/2012, 19:13

Miro i mene je drzava placala 65% od plate i to je neka ok suma,vise od minimalca manje od pristojne sume koju bi trebalo imati ali ok.Ipak mislim da knjigovodja ili ko drugi nije odradio svoj deo u skoli.Vidi,nece ti ostati duzni moraju ti otplatiti svaki dinar jer ti imas prava na to,pa cak i da ih tuzis ne daj boze da do toga dodje uzeces svaki svoj dinar.Jedino sto je mozda u pitanju jeste da je npr kod mene ta uplata trudnickog kasnila,kao drzava je za to kriva i prvu isplatu sam primila kad mi je Vuk imao 3 meseca.Mozda je zato tako i kod tebe.

MARA

Broj poruka : 5394
Datum upisa : 01.01.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dr mali pariz taj 8/1/2012, 19:36

Bebko, Vaistinu se rodi! Kako si mi, mila?
Megice-Pegice...gledam tvoj avatar-prošlo je 4 godine kako si se pojavila na Kutuku, veteranko...neka su svi problemi za vama, za tobom, i ove godine zakoračiš u nova, ona lepša iskustva!
Maro, hvala na pitanju, dobri smo. Malo nas glava danas bolucala,ali kako i ne bi, kad kiša slini dva dana...Uživam u tvojim slikama zimske idile. Šta sve pripremaš za Vukov rođus? Kući slavite?
Miro...jeste da država sad plaća,ali ipak računovođa iz škole mora da šalje papire...gadno je nešto zjbala i treba joj svašta nešto očitati.
Ceo dan sam bila kod mame...kod mame kao kod mame...i najlepše se spava Very Happy
sad sam kući....sama...Muž je sa grupom dobro stigao u Bansko, dobar im smeštaj, snega ima, sad nek uživaju.
Pozdrav drage moje!!
kami, darling...prošao je praznik, vrati osmeh na lice...što pre!

1x ICSI  beta 1,87
16. dan beta 1931

Bog će nam dati sve u svoje vreme ; onako i onoliko, kako i koliko nam je nužno , za naše spasenje.

dr mali pariz

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 8/1/2012, 21:44

Pari, ma znala sam ja da za vas nema zime, al opet da pitam! Very Happy Imas ti tvoje zvezdice grejalice, a veliki decak nek se lepo provede sa grupom, nek se naskija i nadise vazduha!

Miro, ono sto meni pada na pamet vezano za tvoju platu je da su ti isplatili mozda samo jedan dan redovnog bolovanja (mozda 1 dan), a da ti ostalo ide preko 30 dana, tj. preko socijalnog, tako da ce ti to isplatiti tek kad se zavrsi pun mesec, tj. kad bude isplata drugog dela plate. Isplatu ti vrsi poslodavac, a njima refundira socijalno, tako bi bar moralo da bude. E sad moze da se desi da skola nema na racunu bolovanja novca, jer je pocetak godine, a ne znam da li znas da budzetske ustanove moraju da potrose parice sa racuna do kraja godine, i bkvalno je najbolje uci u novu poslovnu godinu bez para na racunu, nazalost, neko tako smislio. E sad, ako skola ima na racunu sopstvenih prihoda parica, onda ih moze preneti na racun bolovanja, i onda ti isplatiti to, al tek posle 20. kad ide poslednjji obracun za mesec. Nadam se da nisam bila mnogo konfuzna. Tako da postoji mogucnost da radnica u obracunskoj sluzbi nije pogresila, da ne napadnes zenu bez razloga, tu nista nije do nje!

Cure, sve ste pozvane na slavu kod mene sutra!

Stisak!

Ja`80-hipotireoza,hašimoto,PCO,hiperinuslinemija,pai-1 4g/5g,mm`79-azospermija;u braku 12 otkačenih godina,a zajedno 15; iz prirodnih radova nikad ništa (njegovi plivači ustvari ne znaju da plivaju, a sad im kasno da nauče, blam ih, jer su matori! Very Happy); iz "manje prirodnih" radova:1.Spebo,2009.ICSI-beta 2.5, biohemijska, 2. Spebo 2010.FET-beta 463-biohemijska,3. Spebo 2013.ICSI-beta 168,8, 7.6.2013. videli srce 14.12.2013. Kinder suprise! 4.Spebo,2016.ICSI-beta 4.
Lilypie Fourth Birthday tickers

BiKsi :)

Broj poruka : 20366
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dr mali pariz taj 8/1/2012, 21:49

Bixi...ne znam koliko je sa školama tako...ne znam,ali mislim da je SVE do računovođe, pa i da nema para na računu-do nje je-jer ona treba da zna kome sve ide plata. Da je to tako normalno, mislim da bi se svima dešavalo.

1x ICSI  beta 1,87
16. dan beta 1931

dr mali pariz

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dr mali pariz taj 8/1/2012, 21:49

Inače, gde si ti ceo dan? Very Happy

1x ICSI  beta 1,87
16. dan beta 1931

dr mali pariz

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mirjana taj 8/1/2012, 21:53

Pa stvarno ne mogu da verujem! Mogla me je bar obavestiti da se to može desiti No Stvarno...strašno

Mirjana

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 8/1/2012, 22:08

Pa spremam slavu kod sveki + svekija Laughing, obaveze, obaveze, obaveze!

Vidis Miro, trebala je da te upozori na to kad si donela doznake za bolovanje, ako idu preko 30 dana, ja mojima stalno nagovestavam sta moze da se desi, i predlazem im da prekinu na dan dva bolovanje. Prvo sto se preko socijalnog placa 65, a preko nase ustanove 85%, nije mala razlika.

Pari, pocetak godine je uvek zeznut sa parama za budzetske korisnike, jer su racuni ispraznjenji, a nema priliva sredstava od sopstvenih prihoda, ne znam kako je sa skolama, al znam kako je u nasoj ustanovi, da ne kazem mojoj. Very Happy I mogu ja plakati nad necijom platom u takvom slucaju, pa moze da bude i moja, ako nemam priliv sredstava na racun, mogu samo da se slikam. A kako cu da imam priliv sredstava kad u januaru nema zive duse da poseti muzej... Rolling Eyes A znas koliko treba da se isplati jedna bruto plata, a jos ako ima vise ljudi na bolovanju preko 30 dana, onda se samo moze plakati... Tako je kod nas, ne znam kako je u skolama. Svejedno zalosno.

A nesto kontam da nisu isplacivali one parice za Bozic, pa da tu nesto nisu zeznuli?! Rolling Eyes Miro, jesi li sigurna da ti je to deo redovne plate? I dalje mislim da ce ti socijalno bolovanje isplatiti odjednom, ali posle 20. januara.

Ja`80-hipotireoza,hašimoto,PCO,hiperinuslinemija,pai-1 4g/5g,mm`79-azospermija;u braku 12 otkačenih godina,a zajedno 15; iz prirodnih radova nikad ništa (njegovi plivači ustvari ne znaju da plivaju, a sad im kasno da nauče, blam ih, jer su matori! Very Happy); iz "manje prirodnih" radova:1.Spebo,2009.ICSI-beta 2.5, biohemijska, 2. Spebo 2010.FET-beta 463-biohemijska,3. Spebo 2013.ICSI-beta 168,8, 7.6.2013. videli srce 14.12.2013. Kinder suprise! 4.Spebo,2016.ICSI-beta 4.

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mirjana taj 8/1/2012, 22:15

Biksi :) ::

Vidis Miro, trebala je da te upozori na to kad si donela doznake za bolovanje, ako idu preko 30 dana, ja mojima stalno nagovestavam sta moze da se desi, i predlazem im da prekinu na dan dva bolovanje. Prvo sto se preko socijalnog placa 65, a preko nase ustanove 85%, nije mala razlika.
Nisam ja nosila doznake, ali žena koja ih je nosila kaže da su rekli da je sve OK. Baš nisu fer ako su znali da će se ovo desiti, a nisu me obavestili. Pa i ako je sada prvi put preko socijalnog, trebali su da me upozore.

Biksi :) ::A nesto kontam da nisu isplacivali one parice za Bozic, pa da tu nesto nisu zeznuli?! Rolling Eyes Miro, jesi li sigurna da ti je to deo redovne plate? I dalje mislim da ce ti socijalno bolovanje isplatiti odjednom, ali posle 20. januara.
Ne znam Biksi. Koristim e-bankarstvo i tamo mi sve lepo piše. 6.I sam inače trebala dobiti prvi deo plate, međutim sem tih 445 din ispred kojih piše REDOVNA PLATA ništa više nije uplaćeno.

Koju slavu slaviš?

Mirjana

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dr mali pariz taj 8/1/2012, 22:17

DAAAA!! Ti i Đolesku slavite sutra!
PA,JESI LI BILA VREDNICA?ups.slova...
znam ja da se dešavaju gluposti sa isplatama porodilja-to sam često slušala od svojih koleginica...ali bilo je zbog greške računovođe koja je kasno poslala njihove papire...valjda porodiljama i ljudima na bolovanju ne treba novac jer ne rade, ne znam.

1x ICSI  beta 1,87
16. dan beta 1931

dr mali pariz

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dr mali pariz taj 8/1/2012, 22:19

Inače, Miro, nije ti prva preko Soc. Samo si mesec dana bila "pod školom", a tebi jetaj mesec istekao već drugog meseca bolovanja.

1x ICSI  beta 1,87
16. dan beta 1931

dr mali pariz

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od BiKsi :) taj 8/1/2012, 22:34

Miro, slavimo Sv. Stefana, 9.1. Sve je spremno, samo sutra da se naservira.

Pariz, radnici iz racunovodstva su uvek krivi, i za ono sto jesu i za ono sto nisu! Kod nas napadaju obracunskog radnika za svasta nesto, a tek mene, ajme, ja vec oguglala. A nikako da im dokazem da te pare ne stoje kod mene u dzepu, i da nije ja im ne dam, nego im Grad ne da! Bitku bijem oko toga godinama! A ne mogu im objasniti ni neke nove gradske arsine i prekrajanja.Jedan dan stigne email iz opstine, isplata Bozicne cestitke 7000 maksimalno, sto iz budzeta, sto iz sopstvenih prihoda, a onda posle 2 dana stigne email, moze samo do 3500 din. Pa ti objasni ljudima da im ti nisi uzeo one 3500 din. Uzas. A da ne govorim sto sve te isplate iziskuju vreme, racunanje, unos podataka, papircine i drugo... No da ne smaram... Retko ko razume nas posao. Kod nas na poslu ima i onih koji su ok, ima nezainteresovanih, ali ponajvise bahatih. Rolling Eyes

Ljudi, sutra ste kod mene na slavi, ne morate spremati ruckove!

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Mirjana taj 8/1/2012, 22:39

Već sutra. Eto mene, pravo s kafe na ručak!
Srećna Slava!

Mirjana

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od dr mali pariz taj 8/1/2012, 22:52

Bixo, ne shvataj lično...nema kod nas ni Božića ni 13.ih plata,nekad bilo za sv. Savu 2, ili 3x i isto na tv-u najave oko 7000,pa se svuče i ispod 3000,ali da jeste do računovođe kad ne pošalje papire na vreme-jeste, i tu nema daljeg. kažem ti, pričale mi koleginice, bilo je onih i koje nisu lenje, išle u Opštinu i dobile takve odgovore.E, sad...ko na koga prebacuje lopticu, ne zna se tačno,ali da je on ili ona zadužen za plate-pa ne može se direktor kriviti za to, jer on nije za to zadužen.
Nisu iste priče u Muzeju i Školi...blago vama i na Božićnoj čestitki, pa kolika god bila.
Inače...ne reče šta si umesila za slavu

1x ICSI  beta 1,87
16. dan beta 1931

dr mali pariz

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od buby taj 8/1/2012, 22:55

biksi..vrednice,srecna slava,rado bih ja dosla samo da si blize..il da sam ja blize Laughing
...sto se tice plate,meni je svaki mesec uplacivala firma a posle su oni to od socijalnog naplacivali..cak mi je kod onog produzetka porodiljskog kasnio izvestaj sa kojim idem po doznake ceo mesec ,cak mozada i vise,ja se pomirila da platu necu dobiti....al firma uplatila a ja tek posle poslala doznake,tako da je to stvarno sto kaze biksi do racunovodja..ja sam tu nasu zenicu nazvala i rekla da sam produzila i da cu poslati jer ne kasni mojom greskom..koliko sam tad bila srecna lol! ...tako da te mirce razumem....

buby

Broj poruka : 4093
Godina : 38
Datum upisa : 19.11.2009

Nazad na vrh Ići dole

Počalji od Sponsored content Danas u 17:08

Sponsored content

Nazad na vrh Ići dole

Strana 6 od 27 Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 16 ... 27  Sledeći

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh