KUTAK
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Korak po korak na putu do bete +

+67
Zoka83
bebica mala
bridget jones
MARA
marija47
vikica800
dra00
menora72
makica84
vildana m
Jelica
rada78
ninica2
shenon
LaFolie
laKole
Tanja83
*AIDA*
Sami
ciklama
djole42
bobica83
gagax81
ragaco
fenix
cvrle76
natalija
mijaki
Botox
nandži
darija79
Dacaa
Xena
lilly13
gaga.ristic1
lilya
KoMetaK
lolipop
missile
bak
7-patuljaka
MIRKA85
maus
red
bebko
senka
anak
BiKsi :)
Mirjana
noja
grudva
dragana76ns
Kamilica
hany
medolino
Mrvica
cicsa80
MAAKKI
Orline
Mali Princ
sanjicica
Jejaaa
daxi011
dr mali pariz
maza1972
Anavi
JocY
71 posters

Strana 39 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Sledeći

Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od 7-patuljaka 6/2/2012, 08:01

dr mali pariz ::Patuljci, Maki ima dnevnik VTO Wink


Hvala Pari! Idem da čitam...

7-patuljaka

Broj poruka : 599
Datum upisa : 06.06.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Botox 6/2/2012, 12:47

www.facebook.com/photo.php?fbid=343898692299431&set=a.206526776036624.47750.205847359437899&type=1&ref=nf
rekoh da podelim sa vama ovo :)
11 beba je rodila iz jednog puta :)
ovo je za mene cudo nad cudima <3
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 6/2/2012, 13:42

E, svaka joj čast! Ima lepo da postavim ovu sliku kao wallpaper, pa svaki put kad me nešto zažiga i zaboli, da je pogledam i nasmejem se sama sebi!
Gde je ta mučenica na slici?
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Botox 6/2/2012, 13:47

to sam se i ja zapitala, a de je ona :)
moj mozak ovo jos uvek ne moze da shvati, de su ta deca stala unutra :)
definitivno svaka cast, to mi je bila prva reakcija, druga reakcija mi je vec bila, joj, pa to treba sve nahraniti, obuci, skolovati...
Botox
Botox

Broj poruka : 4342
Godina : 37
Location : Novi Sad
Datum upisa : 10.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mirjana 6/2/2012, 14:09

Bojana86 :: joj, pa to treba sve nahraniti, obuci, skolovati...
 b  b  b Za ovo istaknuto se ja ne bi brinula kad si ti u pitanju! lol!
Mirjana
Mirjana

Broj poruka : 10482
Godina : 47
Location : Subotica
Datum upisa : 30.05.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 6/2/2012, 22:33

Samo da pozdravim ratni štab, vidim korača se!

Da pozdravim Bebicu malu i da joj poželim da sestri ovaj put podari brata ili sestru!

STISAK
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od lolipop 6/2/2012, 23:03

Biksi :) ::Samo da pozdravim ratni štab, vidim korača se!

STISAK

likeit , samo ću dodati još da ljubnem po jednom za sreću ljubav
lolipop
lolipop

Broj poruka : 4146
Godina : 45
Location : Sarajevo
Datum upisa : 15.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Mali Princ 7/2/2012, 01:08

Bojana, meni je ona slika zastrasujuca... Embarassed
Mali Princ
Mali Princ

Broj poruka : 1962
Godina : 49
Location : Bgd
Datum upisa : 10.03.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maki79 7/2/2012, 09:36

I ja samo da vas pozdravim i ljubnem i da vam kazem da mislim na vas. Bebice su savrsene ali je stvarno zastrasujuce 11 beba odjednom. ljubav
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Zoka83 7/2/2012, 11:44

Koracaljke moje, da sto pre stignete do cilja! love
Zoka83
Zoka83

Broj poruka : 2261
Godina : 40
Location : Novi Sad
Datum upisa : 29.10.2009

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maki79 7/2/2012, 12:05

Zoko evo ja stajem odma u red i zelim jedan mali slatki cilj kao sto je tvoja Nadjica.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vilhelmina 7/2/2012, 12:27

Zdravo svima!!!
Odlucila sam da se prikljucim vasem forumu, jer eto, nazalost, vec godinu dana ne mozemo zabebiti. Oboje imamo po 30 godina, mm i ja.

On ima los spermogram (12 mil. u ml, ukupno 45 mil, 22% prog. pokretnih, nepokretnih 52%). Koliko je to lose?

A ja imam PCOS, visak od 7 kg, cikluse na preko 40 dana, LH duplo veci od FSH, akne... i jos su mi skoro otkrili neki polip u materici velicine 3 cm!!!!
Jel ima sanse da se on sam povuce ako smrsam 7 kg koliko mi treba da bih sredila ciklus i hormone?

Pocela sam ozbiljno sa vezbanjem i dijetom, pocela sam da pijem Siofor 500 mg na dan po dva puta (mada mi je OGTT test bio dobar), poceli smo da pijemo oboje Peruvian Macu...

Jel imate neki savet, komentar, preporuku za dobrog urologa, preporuku sta jos mozemo da uradimo da budemo blizi zacecu?

Hvala svima na odgovoru unapred!
Vilhelmina
Vilhelmina

Broj poruka : 237
Location : BG
Datum upisa : 06.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maza1972 7/2/2012, 12:51

Vilhelmina,dobrodošla na ove naše strane!!! sunny
Dobro je što ste otkrili neke stvari i sad polako možete da krenete u otklanjanje ovih problemčića.Njegov spermogram nije toliko loš (ako ste spremate za asiatiranu oplodnju).Napiši ,molim te, kako je otkriven polip,i da li imaš dobrog ginekologa ,koji bi te vodio?
maza1972
maza1972

Broj poruka : 2255
Godina : 51
Datum upisa : 23.04.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od anak 7/2/2012, 12:51

Vilhelmina, dobro došla.
Iz iskustva ti preporučujem skidanje kila, ne može da omane yes. Dobro je za zdravlje, a i za samopouzdanje sreca
anak
anak

Broj poruka : 3404
Godina : 52
Location : BiH, Srbija, Hrvatska
Datum upisa : 12.10.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od medolino 7/2/2012, 12:53

Vilhelmina dobrodosla cveće
Ciklusi i hormoni se sredjuju terapijom..Da li si proverila i prolaktin? Sto se tice siofora on ti samo moze pomoci...
Ja mislim da bi bilo najbolje da se javis nekom dobrom ginekologu u Beogradu,sada ja nisam iz Beograda pa ne znam tacno da ti kazem kod koga ali javice se vec neko ko ce ti dati opsirniji odgovor i ko je vise upucen.
Sto se tice tvog muza, verovatno ce i on dobiti neke vitamine kako bi poboljsao spermogram, na primer profertil tablete i proxeed...zavisi kakva mu je dijagnoza...
Ljubim te i samo hrabro u nove pobede!!!
Koracanjke moje vidim da se lepo koraca,grlim vas sve d
medolino
medolino

Broj poruka : 2604
Godina : 36
Datum upisa : 26.01.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od rada78 7/2/2012, 13:06

zagrljaj Vilhelmina dobrodosla

Ja ti mogu odgovoriti za polip, i Ja sam ga imala ne baš u tolikoj razmeri ali sam ga se rešila jer može da ometa pri usađivanju embriona. intervencija koja je predviđena za njegovo uklanjanje je histeroskopija i veoma jednostavna i bezbolna. Reši ga se što pre i posle o tome ne moraš da brineš. pozz
rada78
rada78

Broj poruka : 1030
Location : Beograd
Datum upisa : 04.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Vilhelmina 7/2/2012, 13:23

Mazo, Anak, Medolino i Rado - HVALA vam puuunooo na odgovorima i savetima!

Mazo, polip mi je otkrio doktor ginekolog u Alfa Medici, super je doktor stvarno, on mi je otkrio da imam PCOS i objasnio simptome i njihovu povezanost i koren u PCOS.
Poslednji put mi je na 2D ultra zvuku spomenuo da imam taj polip, ali je rekao da dodjem za 3 meseca na kontrolu i uopste mi nije objasnjavao nista u vezi njega, cak je rekao da on ne ometa zacece, a na netu citam sasvim drugacija iskustva i misljenja - a to je da polip mora napolje i da ometa implantaciju.

Anak, upravo radim na tome da skroz smrsam jer kako vidim - to je mocno resenje za gomilu zdr.problema. Jer, valjda kad smrsam, sredice se ciklus, ovulacije, hormoni, a i pijem siofor. Cak sam otkrila da su neki polipi posledica PCOS jer nastaju kao posledica preteranog zadebljavanja materice jer menstruacije kasne.
Medolino, prolaktin mi je ok. Hvala na savetima. :) Proxeed cemo uskoro da ukljucimo ako se stanje ne popravi. Moj ginekolog je stvarno super, ali me malo zabrinulo to sto ignorise ovaj polip i smatra ga nevaznim.
Rado, hvala ti puno sto si podelila svoje iskustvo sa mnom. Razmisljam ozbiljno o toj histeroskopiji.

CMOK svima! Divni ste.
Tako znaci kad osetim da nisam sama u svemu ovome, moje prijateljice i koleginice su dobile decu iz prve i sada samo na ovakvom forumu mogu da se osetim da me neko stvarno razume.
Vilhelmina
Vilhelmina

Broj poruka : 237
Location : BG
Datum upisa : 06.02.2012

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od rada78 7/2/2012, 15:26

Vilhelmina, samo napred
rada78
rada78

Broj poruka : 1030
Location : Beograd
Datum upisa : 04.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od grudva 7/2/2012, 15:43

Vilhelmina
ja sam ti odgovorila na temi histero moje misljenje da neponavljam jedino cu ti ovde reci dobro dosla i saznaces doosta stvari kao i ja za koje nisam imala pojma a sada jedno po jedno resavam zahvaljuuci devojkama sa foruma
srecno
grudva
grudva

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 31.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od grudva 7/2/2012, 15:52

evo i ja da se pohvalim i izjadam
priiblizava se moja histeroskopija jedva cekam
polako prikupljam nalaze koji su potrebni i umirem od brige da li ce biti dobri i da se neprehladi jako sam osetljiva i vec me grlo boli

danas stigli nalazi urino-kulture moji dobri
a m.m. Enterococcus 1 000 000 u ml poludela sam sutra vadim krv i cervikalni bris pa se nadam da ce biti dobar

neznam vise sta da radim kad god treba nesto da odradimo neka bakterija se pojavi on ureaplazmu pred vto pa sad ovu
a ja eserihiju posle transfera mi na smenu

grudva
grudva

Broj poruka : 1073
Location : Beograd
Datum upisa : 31.05.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od hany 7/2/2012, 16:52

koje vitamine preporucujete pre vto
hany
hany

Broj poruka : 2048
Datum upisa : 14.02.2011

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od maki79 7/2/2012, 18:19

Vilhemina dobro dosla, sto se tice polima ne mora da bude problem prilikom zaceca jer sve zavisi na kom je mestu tacno. Ja imam miom na materici od 2cm ali mi on ne smeta za zacece i to mi je reklo vise dr jer je na spoljnem zidu materice, pa mozda je i kod tebe takav slucaj. Kod kog dr ides u Alfa medicu jer ja idem i kod Zeke i kod Darka na one redovne kontrole ali nista vezano za vto?
Hany imas vitamine duovit ja ih pijem to su ti vitamini i minerali. Na kutiji pise duovit za aktivne zene.
maki79
maki79

Broj poruka : 1879
Godina : 45
Location : Beograd
Datum upisa : 15.03.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od BiKsi :) 7/2/2012, 20:42

Vilhelmina, dobrodošla! Imaš na temi muškog steriliteta kako se poboljšava spermogram, pa pročitaj lagano. Ono što svakako sme tvoj dragi piti je vitamin e, da gricka semenke od suncokreta (nesoljene), golicu, bademe, matični mleč da uzima, može čaj od neljuštenog ovsa da kuva i pije 3 puta dnevno. To su neke lakše varijante. A sa urologom da se dogoovri oko ostalog, proksid, profertil ili nešto tako bi trebalo da može da mu pomogne! Za dragog je bitno da ne puši, da ne pije, može čaša piva dnevno, jedino, ili ponekad čaša vina, da se ne topli u predelu (onom donjem Very Happy ), da ne nosi slip gaće, već široke bokserice, ili da ide bez gaća, za njega, a i tebe je bolje! Laughing To je ono što mi prvo pade na pamet. Imaš na muškom sterilitetu i temu o tome, pa pročitaj detaljnije šta se preporučuje.

Kad ti središ pcos, a on sredi spemogram, postoji mogućnost da ostaneš i prirodno trudna!
BiKsi :)
BiKsi :)

Broj poruka : 22697
Godina : 43
Datum upisa : 09.05.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od MAAKKI 7/2/2012, 21:21

Vilhelmina dobro nam dosla cure su vec sve rekle, a ja cu da ti pozelim da sto pre zabebis cvet beba
MAAKKI
MAAKKI

Broj poruka : 4783
Godina : 56
Location : ravnica
Datum upisa : 08.09.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od dragana76ns 7/2/2012, 21:30

Vilhelma, dobrodosla ....lagane korake do cilja Korak po korak na putu do bete + - Page 39 413209



Koraci, ljubim vas
dragana76ns
dragana76ns

Broj poruka : 4182
Godina : 47
Location : Novi Sad
Datum upisa : 12.11.2010

Nazad na vrh Ići dole

Korak po korak na putu do bete + - Page 39 Empty Re: Korak po korak na putu do bete +

Počalji od Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Strana 39 od 40 Prethodni  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Sledeći

Nazad na vrh

- Similar topics

 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu